TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 501 страница 520 из 638

501

Jaa,Santjgo\Marselo teevs tieshaam ir kaa no mezha iznaacis.Tagad vismaz sakopaas un nu vairaak peec cilveeka izskataas. :D Fakundo ir apnjeemiibas pilnas atguut Marselo tikt galaa ar deela spiitiibu neveeleeties atgriezties tam deelam,kas vinjsh bija agraak. :) Savukaart Annu Lusiju izbriina jautaajums par citu gjimeni par vinjas iisto gjimeni.Un kaa nu ne,ja meitene neko pat nenojaush ne par vecmammu,ne teevoci ne abaam triinju maasaam.Par avaariju,kuraa cieta un kuraa gaaja bojaa vinjas iistie vecaaki jau ne tik nemaz vairs pat nerunaajot. :) Savukaart vinjas saruna ar Soledadu veelreiz paraadiija to,ka tad,kad bumba ies gaisaa,tad Soledada buus pirmaa,kuru spraadziens nesaudzees.Soledada to lieliski zina,vinjai sejaa tas bija rakstiits. :) Ljoti patika kaa Ramiro aizveda Anu Lauru.Vinjsh veel taa briidiinoshi noskatiijaas ar taadu eerglja skatienu uz Valentiinu.Super. :love:  :D

+2

502

Iņjaki ir spiests secināt, ka mātei viņš ir vajadzīgs tikai kā Daniela donors, ka, ja ar Danielu viss būtu kārtībā, viņai joprojām vecākais dēls un arī Havjers neinteresētu. Protams, kura gan māte necīnīsies par sava bērna dzīvību jebkuriem līdzekļiem, ka nelaidīs garām nevienu iespēju dēlu glābt,  un arī Daniels ir cilvēks, kurš ir pelnījis dzīvot, ka otra cilvēka dzīvībai jābūt svētai jebkurā gadījumā, tomēr te ir dubultā morāle, jo Huljetai abi pārējie dēli ir vajadzīgi tikai kā viņas jaunākā dēla donori, ka citādi viņai Iņjaki un Havjers ir vienaldzīgi.

+3

503

Fakundo un Soledadas saruna bija diezgan asa.Soledada var redzeet nevar ciest to,ka kaads vinjai paarmet un nosoda vinju.Dzilji sevii sieviete jau visu taapat saprot.Vinja saprot un zina,kas notiks tad,kad shii bumba ies gaisaa.Savukaart cik neveikls briidis bija tad,kd Fakundo nosauca Anu Lusiju par Anu Letiisiju.Nav briinums,ka meitene apjuka,bet par laimi Santjago\Marselo speeja izglaabt situaaciju.Ana Laura dusmojas uz Ramiro par to,ka vinjsh zinaaja par Marselo,bet neko neteica.Savukaart Marselo ir gatavs aci pret aci tikties ar Anu Lauru pat nenojaushot,ka iisteniibaa runaa ar Anu Letiisiju.Visi notikumi kljuust arvien spraigaaki.Kaut kas liek man domaat ka Soledadas bumba driiz tomeer uzies gaisaa.Jaasaka,ka meitene,kad uzzinaas patiesiibu diezvai Soledadai teiks paldies.
Un bija tik jauki un forshi redzeet jaunaako Anhelu un Krisu. :flirt:  :love: Un veel man pietruuka Marselo uzdarboshanaas shodien vinjsh guleeja. :love:  :D

+3

504

Iņjaki tomēr nolēma kļūt par Daniela donoru, bet pats to uztver kā biznesa darījumu, jo ja jau Huljeta tik ļoti grib, lai viņš ziedotu savu aknu, tad lai viņai tiek tas prieks, bet lai Huljeta necer, ka šis ''prieks'' viņai būs par velti. Jā, var jau diskutēt par Injaki rīcības ētisko pusi, vai tiešām šī ir īstā reize, lai liktu mātei, ja Huljetu tā tiešām var nosaukt, maksāt, ka visus šos gadus dzīvoja bagātībā, kamēr viņš un Havjers domāja vai rīt būs ko ēst, bet vai ņemot vērā visus apstākļus, kas ir tiešas sekas Huljetas lēmumam apmainīt savus dēlus no pirmās laulības pret bagātību, var brīnīties, ka Iņjaki uz līdzenas vietas neradās brāļa jūtas, bet gan saredzēja labu iespēju uzlabot savus sadzīves apstākļus. Protams, es neattaisnoju un arī neatbalstu Iņjaki lēmumu iedzīvoties uz Daniela dzīvības rēķina, tomēr nespēju viņu pilnībā nosodīt, jo Iņjaki tomēr ir paša mātes ambīciju upuris.

+2

505

Palutināsim sevi ar aizkadru video, kurus filmējusi Andželika :)

Video





+4

506

Jaa,Marselo atkal uzdarbojaas shodien vinjsh neguleeja.Turklaat ir skaidrs,ka shis skarbais un valdoniigais viirietis nekad neko neatstaaj pusrataa.To pieraadiija tas,ko vinjsh izdariija ar Danielu.Santjago protams atkal pamodaas paarbijies un shokeets.Vinjsh nezina,ko Marselo izdariija,bet nojaush.Man ljoti nepatika Fakundo vaardi.Nu kaa taa var runaat??Protams,var redzeet,ka vinjsh atsakaas pienjemt to,kaads deels ir kljuvis.Bet nu taa runaat...nezinu...manupraat tas nav pareizi.Nav pareizi arii tas,ko izdariija Ana Laura ar Anu Letiisiju.Kad Ramiro to uzzinaas,tad varu dereet,ka sajuusmaa vinjsh pilniigi noteikti nebuus.

+3

507

Marselo nogalināja Danielu, bet Santjago to savukārt redzēja sapnī. Taču vai tiešām viss arī bija tā, kā mēs to redzējām vai tas bija triks no sērijas- acīmredzamais-neticamais, jo ja Marselo tiešām ir Daniela slepkava, tad ko slimnīcā darīja Evaristo, kura interesēs nebija Daniela atlabšana? Tāpat nekur nav teikts, ka Anna Letīcija vēlāk neatgriezās slimnīcā, lai Danielu nepiebeigtu, jo arī viņa vēlēja viņam nāvi.

+2

508

Terēze написал(а):

Marselo nogalināja Danielu, bet Santjago to savukārt redzēja sapnī. Taču vai tiešām viss arī bija tā, kā mēs to redzējām vai tas bija triks no sērijas- acīmredzamais-neticamais, jo ja Marselo tiešām ir Daniela slepkava, tad ko slimnīcā darīja Evaristo, kura interesēs nebija Daniela atlabšana? Tāpat nekur nav teikts, ka Anna Letīcija vēlāk neatgriezās slimnīcā, lai Danielu nepiebeigtu, jo arī viņa vēlēja viņam nāvi.

Kā man niez rokas atbildēt :D Bet ja jebko pateikšu, tad sabojāšu pārsteigumu :D

+4

509

Kaa jau bija sagaidaams Ramiro nebija prieciigs par Anas Letiisijas un Anas Lauras taa saukto neraatniibu.Sasmeejos,kad Ana Laura un Ramiro aaraa striideejaas.Bet vienlaikus tik zheel,ka vinju kaa paara starpaa veel joprojaam nekas nenotiek.Huljetas attieksme mani nepatiikami paarsteidz un arii shokee.Te nu jaasaka nabaga Injjaki un Havjers.Tas,ko Huljeta pateica ir briesmiigi.Ana Letiisija jau atkal lieliski teelo teevocha priekshaa.Savukaart Marselo otro reizi ciesh avaarijaa.Mani izbriina Evaristo teiktais donjai Ernestiinai.No vienas puses vinjsh negrib,lai kaads Anu Lusiju atrod un atgriezh gjimenee,bet no otras grib paliidzeet donjai Ernestiinai atguut mazmeitu.Es nesaprotu vinjsh ko speelee divaas frontees vienlaiciigi??

+2

510

Starp citu es aizmirsu piebilst,ka Ramiro un Ana Letiisija shodien ljoti spilgti spilgtaak kaa jebkad atteeloja Krisu un Azartu.Sevishkji taa vinju saruna,kad Ramiro nespeeja vinjai ticeet,bet Ana Letiisija taa smaidot teica,ka atriebiibaa un miilestiibaa ir atljauti visi ierochi.Un ka sieviete,kura ir aizvainota un saapinaata ir ljoti biistama.Daudz biistamaaka nekaa viirietis. :flirt:  :love:

+4

511

Marianhela, cik mīļi, ka Tev vienmēr Ramiro un Anna Letīsija asociējas ar Despertar varoņiem!  :flirt:  :blush:  Patīkami! :)

aNgeL написал(а):

Kā man niez rokas atbildēt  Bet ja jebko pateikšu, tad sabojāšu pārsteigumu

Vot, meklējot dažādus video saviem video projektiem nākas nejauši uzskriet virsū visādiem spoileriem, bet patiesībā šo es negaidīju! Bija pārsteidzoši! Bet Terēzei taisnība, jo iemeslu bija vairākiem cilvēkiem, tā kā diez vai viss tik viegli atrisinātos ar Marselo!

+4

512

Jā, intriga par Daniela nāves apstākļiem saasinās, jo nu kā izrādās, tad arī Fakundo neslēpj savu prieku par šādu šīs lietas iznākumu, kas liek vaicāt- vai tiešām liktenis pret Fakundo bija žēlīgs, ka uzklausīja viņa lūgumu aizsūtīt Danielu uz Viņsauli, vai arī Fakundo pielika savu roku lai viss beigtos viņam par labu, tā sakot-nav rociņu, nav cepumiņu. Annas Letīcijas ietekme uz Annu Lauru tiešām ir daudz lielāka, nekā Ramiro domāja, jo jau atkal viss abu jau tā trauslajās attiecībās, abu māsu ''nerātnību'' dēļ, sagāja dēlī.

+4

513

Patiesiibaa te nu atklaajaas neliels nosleepums sakaraaar Daniela naavi.Marselo vinju nenogalinaaja.Atklaai sakot tagad to apdomaajot saprotu,ka Marselo nevareeja vinju taa apastraadaat.Tas vienkaarshi nebuutu iespeejams.Ja jau vinja aknas bija taa sadragaatas,ka vajadzeeja aknu transplantaaciju,tad tas noziimee tikai to,ka tie Evaristo mazdeeli pabeidza Marselo darbu liidz galam.Viens cilveeks pat ja viirietis nevar ko taadu izdariit.Kaadam tad atvainojos par izteikumu bullim viiriesha izskataa jaabuut,lai taa apstraadaatu to puisi??Tagad ir skaidrs,ka tas ir Orlando un Evaristo mazdeelu darbinjsh.Annai Letiisijai jau atkal izdevaas sakarinaat Mariano uz ausiim makaronus.Savaadaak sho nosaukt nevar.Savukaart Ramiro domaa un nevar saprast,kad reiz viss tas,kas vinjam un Anai Laurai naak virsuu beigsies.Daudz vieglaak buutu tad,ja meitene nebuutu tik naiva.Es ljoti gaidu briidi,kad vinjiem kaa paarim kaut kas buus.Pashlaik ir taa,ka vinji ir kopaa,bet vienlaikus nav.

+3

514

Jā, Mariano uzreiz noticēja Annas Letīcijas meliem par Dženiferu, kura vairs nespēj sevi aizstāvēt no šiem nepatiesajiem apvainojumiem. Tagad Anna Letīcija jau atkal ģimenes acīs ir svētā mocekle, kas trīs gadus apraudāja savu ''mirušo'' vīru, kurš tajā laikā pēc Alvaresu del Kastiljo ģimenes domām, dauzījās un uzdzīvoja apkārt pa pasauli.

+3

515

Jau atkal man ljoti patika Ramiro un Letijas saruna.Pareizi Ana Laura peec tam teica,ka shie abi ar aciim ir shaavushi dzirsksteles viens uz otru.Nu ja,kaa nu ne iists Kristiaans un Azarta. :D  :love: Soledada jau atkal ir panikaa un paarbijusies,jo Fakundo var visu pastaastiit Alvaresiem del Kastiljo.Eh,manupraat tas briidis,kad vinjai ''atnjems'' Anu Lusiju nav vairs ljoti aiz kalniem.Un vispaar meitene manupraat pati no vinjas aizies,kad visu uzzinaas.Protams,man nepatiik Soledadas riiciiba,tachu vienlaikus es sho sievieti nenosodu,jo kaa reiz sheit mineeja Enjgjeliitis,tad Anna Letiisija savu otro masu Anu Lusiju ieniist pat vairaak nekaa Anu Lauru un var nodariit vinjai paari.Taapeec labi vien ir,ka pashlaik par to,ka Ana Lusija ir dziiva neviens iznjemot tos dazhus nezina.Tachu Soledadai ir jaabuut gatavai,jo jau pavisam driiz shii bumba uzies gaisaa.Joprojaam gaidu,kad Ramiro un Anas Lauras starpaa kaa paarim kas buus,jo pashlaik nekas par to neliecina.Arii shodien Ana Laura uzvedaas kaa beerns,kuram ir liegts dabuut konfekti liidz nav apeests kaartiigs eediens.

+3

516

Fakundo ir ļoti nepateicīgs un greizsirdīgs, jo tā vietā novērtētu visu, ko Remediosa ir darījusi viņa dēla labā, viņš tik necienīgi un aizskaroši izsakās par sievieti, kura par Marselo rūpējās kā par pašas dēlu. Jā, var jau saprast, ka Fakundo grib būt vistuvākais cilvēks sava dēla dzīvē, bet vai tādēļ jānoliedz un nav jāatzīst Remediosas rūpes par Marselo tad, kad viņš bija palicis viens un neaizsargāts? Tā vietā, lai pateiktos Remediosai, Fakundo viņu nozākā kā pēdējo padibeni.

+2

517

Fakundo attieksme pret Remediosu mani arī ļoti kaitināja, kad skatījos.

Marianhela написал(а):

gaidu,kad Ramiro un Anas Lauras starpaa kaa paarim kas buus,jo pashlaik nekas par to neliecina.

Neatceros, kad, bet būs viņiem arī pilnvērtīga romantika, tā ka vērts gaidīt :)

+3

518

Juurmalniece...Kaa man patiik shitaa iesauka superiiga. :D  :D  :D  :love: Fakundo ir ljoti nepateiciigs,taads nelietis,ka maz neliekas.Taa vietaa,lai Remeediosai pateiktos par visu,ko vinja ir dariijusi vinja deela labaa,vinjsh pret vinju shaadi izturaas.Dranjkjis taads.Kad Santjago&Marselo par to uzzinaas,tad vinjsh noteikti nebuus prieciigs. :angry:  :sceptic: Soledada arii...nu jau aiziet par traku,bet vienlaikus var nojaust,ka Anna Lusija saprot,ka ar maati kaut kas nav iisti normaali.Taadas panikas leekmes tachu nav normaalas.Domaajams,ka vinja nojaush,ka Soledada kaut ko no vinjas sleepj un shis kaut kas ir meitenes patiesaa izcelsme.Soledadai ir jaasaprot,ka ilgi vinja shaadi turpinaat nevarees,jo ja Anna Lusija reagjeeja shaadi,tad kas buus veelaak peec tam,kad atklaas patiesiibu??Meitene vinjai nekad nepiedos un Soledada to zina.Orlando arii baazh savu degunu tur,kur vinju neprasa.Negribu pat domaat,kaads tracis saaksies,kad shii bumba spraags. :huh: Jaa,Mariano tieshaam kaut ko zina sakaraa ar Dzhiinu un vinjas naavi,jo savaadaak vinnjsh taa ar Marselo nerunaatu.

+3

519

Jā, šinī telenovelē ir tik daudz noslēpumu un intrigu, ka nekad nezini, kurā brīdī atkal kas nāks gaismā, jo nu izrādās, ka Džīnas un Mariano sekss restorāna tualetē nebija vienīgā abu intīmās tuvības reize. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka Džīna Mariano šantažēja, piedraudot Dženiferai vai pat visiem atklāt, ka viņi ir mīļākie, tāpēc Mariano bija ieinteresēts Džīnas nāvē.

+3

520

To,ka Danielu patiesiibaa nogalinaaja Injjaki es pat iedomaaties nevareeju tas man bija milziigs paarsteigums.Ljoti nepatika Valentiina lekshanaas.Vinjam noteikti ir kaut kas aiz aadas.Ramiro ir jaauzmanaas,jo vinjsh noteikti kaut ko plaano attieciibaa pret vinju.Galu galaa Valentiins grib izniicinaat ne tikai Ramiro un Mariano,bet arii Anu Lauru.Sandro veelas noskaidrot visu par Huljetas pagaatni.Nedz kaa vinjsh reagjees visu uzinot??Kaada buus vinja reakcija uzzinot,ka sieva sen atpakalj pameta viiru un divus veel pavisam mazus beernus??

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)