TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 521 страница 540 из 638

521

Anotācijas 66-70

PIRMDIENA 22.05.2017
66. sērija. Ramiro atsakās ticēt, ka Marselo nogalināja Danielu, bet apsola draugam izmeklēt šīs nāves apstākļus. Anna Lusija nespēj saprast, kāpēc Soledada viņai liedz būt kopā ar Santjago. Doņja Remediosa atgriežas pansijā bēdu sagrauta, tomēr arī viņa neatklāj Annai Lusijai, kurā slimnīcā atrodas Santjago. Iņjaki mēģina šantažēt Annu Letīciju, vainojot viņu par Dženiferas nogalināšanu, tomēr viņš nenojauš, ka sievietei ir liecinieks, kurš redzēja, kā viņš nogalina Danielu. Maribela paziņo Annai Lusijai, ka zina, kurā slimnīcā Santjago atrodas.

OTRDIENA 23.05.2017
67. sērija. Anna Letīcija ir šokā, uzzinot, kā tagad dzīvo Marselo un to, kāpēc viņš viņu pameta. Tadeo atklāj Remediosai savu dzīvesstāstu un to, ka, iespējams, Daniels bija viņa dēls. Anna Lusija lūdz Nerinai palīdzību, lai izkļūtu no pansijas un apciemotu Santjago. Ramiro ierodas pansijā un parāda Annai Lusijai videosveicienu no Santjago. Ernestīna ierodas pie Santjago, lai izteiktu pārmetumus. Nerina ar Annu Lusiju ierodas slimnīcā, un Nerina ierauga Annu Lauru.

TREŠDIENA 24.05.2017
68. sērija. Anna Lusija un Nerina ierodas slimnīcā, lai satiktu Santjago. Kamēr Ramiro cenšas meiteni atrunāt neiet pie Santjago, Nerina satiek Annu Lauru un saprot, kāpēc Soledada negribēja, lai meitene brauc uz slimnīcu. Galu galā ar Ramiro un Iņjaki palīdzību Anna Lusija satiek mīļoto. Abi ir ļoti laimīgi, tomēr Santjago lūdz Annai Lusijai iet prom. Pēc atgriešanās pansijā Nerina pārmet Soledadai liekulību un to, kā viņa ir izturējusies pret Annu Lusiju.

CETURTDIENA 25.05.2017
69. sērija. Anna Letīcija iebrāžas restorānā, kurā Mariano pusdieno ar Viridianu, un iztraucē romantisko brīdi. Nerina sastrīdas ar Soledadu, katra aizstāvot savu patiesību. Ernestīna ir pārliecināta, ka Marselo pēc izveseļošanās ir jāatgriežas Ernestīnas mājā, bet Anna Laura un Ramiro viņai pavēsta, ka Marselo pieprasīja Annai Letīcijai šķiršanos un mīl citu. Vecajai kundzei kļūst slikti. Mariano uzzina, ka Marselo zaudēja atmiņu, un viņu šī ziņa iepriecina. Valentīns ierodas pie Marselo un piedraud viņam ar ieroci. Tomēr situācija pavēršas pret pašu Valentīnu.

PIEKTDIENA 26.05.2017
70. sērija. Anna Lusija kārtējo reizi sapnī redz avāriju, kurā zaudēja vecākus un tika aiznesta ar straumi, un atzīstas, ka sapnī Soledada nebija viņas māte. Arī Anna Laura sapņo to pašu. Maribela ierosina sarīkot ballīti par godu Santjago izrakstīšanai no slimnīcas. Anna Lusija ir laimīga, jo pēc satikšanās ar Marselo ir pārliecināta, ka viņš viņu mīl un sieva viņam neko nenozīmē. Tomēr Annai Letīcija izdodas panākt, ka Marselo pārdomā un piekrīt dot viņai vēl vienu iespēju. Ramiro nolaupa.

+2

522

Jā, patiesība par Daniela nāves apstākļiem atklājās pārāk ātri, ja pieņem, ka jau atkal nav notikusi skatītāju maldināšana-tas ir-Iņjaki tikai domā, ka ir īstais Daniela slepkava, jo var izrādīties, ka Iņjaki ''aktivitātes'' nenogalināja Danielu, ka vēl ieradās kāda cita viņa nāvē ieinteresēta persona un pabeidza Iņjaki iesākto līdz galam. Lai arī kā tur būtu, man tomēr Iņjaki ir žēl, jo viņu par slepkavu padarīja paša māte, tāpēc neatkarīgi no tā, vai Iņjaki ir īstais Daniela slepkava vai nav, notikušais ir Huljetas sods par visu, ko viņa savā laikā nodarīja.

+1

523

Terēze написал(а):

Jā, patiesība par Daniela nāves apstākļiem atklājās pārāk ātri, ja pieņem, ka jau atkal nav notikusi skatītāju maldināšana-tas ir-Iņjaki tikai domā, ka ir īstais Daniela slepkava, jo var izrādīties, ka Iņjaki ''aktivitātes'' nenogalināja Danielu, ka vēl ieradās kāda cita viņa nāvē ieinteresēta persona un pabeidza Iņjaki iesākto līdz galam.

Man bija tieši tādas pašas domas pēc šīs sērijas :D

Dažas intrigas šeit ātri atklājas, citu risinājumi ilgi jāgaida...Piemēram, Džinas slepkavas vārds joprojām skatītājiem ir mistisks un esmu droša, ka pārsteigs jūs ne mazāk kā uzzināt, ka Iņaki nogalināja Danielu, kurš droši vien arī daudziem nebija aizdomās turamo sarakstā.

+3

524

Manā aizdomās turamo sarakstā Iņjaki tiešām nebija, jo biju pārliecināta, ka viņam tas bija tikai biznesa darījums ar Huljetu-sak', ja jau tik ļoti gribi, lai dodu savu aknu tavam mīlulītim, tad esmu ar mieru to pārdot par labu cenu.

+2

525

Shodienas seerija bija ljoti jautra un skumja vienlaikus. :D  :( Ana Letiisija pat iedomaaties nespeej,ka shii juurmalniece un vinjas saucamaa viira miiljaakaa ir neviena cita kaa vinjas pazudusii un par mirushu uzskatiitaa maasa Ana Lusija. :) Starp citu Anu Letisiju tas pamatiigi bezsiija.Proti nezinja ar ko vinjai ir dariishana. :D  :D  :D Ljoti patika kaa vinja iedunkaaja Orlando pareizi izdariija,vinjsh mani shodien taa nokaitinaaja,ka es pati buutu gatava ne tikai dunku vinjam iedot.Muljkjis taads,lien tur,kur neviens vinju neprasa. :angry:  :D Un nabaga Ramiro tas Edmundo iztureejaas pret vinju vienkaarshi pretiigi.Pretiigaak manupraat vairs nav kur.Pareizi Ramiro pateica,ka vinjsh nav vainiigs pie taa,ka maate atnjeema sev dziiviibu pie vinja gultinjas.
Bet Nerinas reakcija ieraugot Anas Lusijas maasu Anu Lauru bija...iespaardosha. :D Vinja uz meiteni skatiijaas kaa spoku ieraudziijusi un kaa nu ne,ja Ana Laura ir Anas Lusijas kopija taapat kaa Ana Letiisija. :D  :D  :D

+3

526

Ernestīne tiešām ticēja, ka Marselo ir pasaules staigulis, kurš inscenēja savu nāvi, lai pamestu viņas mīļoto mazmeitu. Viņa it kā gribēja lai Marselo visu paskaidro, bet nemaz nelaida viņu pie vārda, jo visu laiku tik runāja un runāja vienu un to pašu, līdz Fakundo izdevās pārtraukt Ernestīni un pateikt par Marselo amnēziju. Anna Laura noteikti nez ko domāja par Nerinu, kad tā uz viņu skatījās kā uz kādu pārdabisku parādību, jo kas gan viņā ir tik īpašs, lai tā reaģētu?

+3

527

Upes meita,juurmalniece...kaadas tikai Anai Lusijai nav iedotas iesaukas. :D  :D  :D Man ljoti patika vinjas striids ar Ramiro es nevareeju nesmieties. :D  :D  :D Labi gan,ka Ana Laura un Ana Letiisija nesatika tresho savu triinjumaasu.Bail domaat,kas tad notiktu. :huh: Kam Edumndo zvaniija??Kas iisti tam viiram ir aiz aadas??Nerina peec sarunas ar Santjago&Marselo saprot un vienlaikus nesaprot to,kas notiek.Skaidrs vinjai ir viens,ka Soledada un Remeediosa kaut ko noklusee.Un shis kaut kas ir saistiits ar Anas Lusijas pagaatni un izcelsmi.Kaarteejo reizi man Andzhii teelojumsarii patika attieciibaa par Anas Letiisijas un Nerinas sarunu.

+2

528

Nu izrādās, ka Nerina un Edmundo ir labi pazīstami un abus vieno nepatika pret Džīnu, bet vai šī nepatika izpaudās arī reālā pret Džīnu vērstā darbībā-vienalga abiem kopā vai neatkarīgi vienam no otra? Jau atkal daudz netrūka, lai visas trīs māsas satiktos vai vismaz Anna Lusija sastaptu vienu no abām pārējām.

+3

529

Kaa man patika kaa Valentiins dabuuja pa mizu no Marselo. :D Ljoti patika,ka Marselo atkal uzdarbojaas. :love: Var redzeet,ka Valentiins lekties prot,bet kam vinjsh lecas aciis gan iisti neapzinaas. :D Un Anas Lauras un Ramiro aina bija tik super miilja un jauka. :love: Jaa,Soledadai vienaa zinjaa ir pilniiga taisniiba un var piekrist,ka tad,kad patiesiiba par Anu Lusiju naaks gaismaa(un agri vai veelu,bet taa notiks),tad to meitene Soledadai nekad nepiedos.Nerinai arii ir taisniiba,ja arii vinja klusees un neko neteiks,tomeer patiesiiba driiz taapat atklaasies.Starp citu manii ar saak mosties paarlieciiba,ka Mariano kaut ko noklusee sakaraa ar Dzhiinu.Bet viens gan es neticu,ka vinjsh bija tas,kursh vinju nogalinaaja.Patiesiibaa pat man shii lietas liekas kaa miglaa tiita.

+3

530

Anna Letīcija arvien vairāk zaudē savu agrāko ietekmi uz Mariano, jo viņš nebaidās atklāti aizrādīt savai brāļameitai, ka viņa neprot prasties un neredzēt, ka ir situācijas, kur viņa ir trešā liekā, kā piemēram pusdienās ar Viridiānu.

+2

531

Ramiro tiek nolaupiits.varu dereet,ka tas ir Valentiina roku darbs. :angry:  Nabaga Ana Laura vinja gandriiz raudaaja,kad tie nelieshi nozaga vinjas miiljoto vinjas acu priekshaa. :( Santjago&Marselo peec video noskatiishanaas ir noleemis dot Anai Letiisijai otro iespeeju.Bet vai tieshaam taa buus??Jau atkal tika paraadiita triiniishu saikne,kad visas triis meitenes sapnjoja par avaariju,kuraa gaaja bojaa vinju vecaaki.Soledadu,kad vinja to uzzina paarnjem bailes,jo vinja saprot,ka pienaaks diena,kad Ana Lusija visu uzzinaas.

+3

532

Anotācijas 71-75

PIRMDIENA 29.05.2017
71. sērija. Marselo uzzina, ka Ramiro ir nolaupīts, tāpēc aizbēg no slimnīcas un ierodas pie Evaristo. Evaristo pieprasa, lai Marselo atdotu atslēgu, ko Alfredo viņam iedeva, apsolot atbrīvot Ramiro. Tikmēr Anna Laura ir pārliecināta, ka Ramiro ir nolaupīts izpirkuma dēļ. Turklāt Edmundo viņai kārtējo reizi mēģina iestāstīt, ka Ramiro mīlestība pret viņu ir pārejoša un viņš sevi māna.

OTRDIENA 30.05.2017
72. sērija. Pēc sarunas ar Remediosu Soledada apdomājas un paziņo Annai Lusijai, ka atļaus viņai atgriezties „Dansaire”. Tas meiteni ļoti iepriecina, turklāt viņa ir laimīga, jo Santjago nākamajā rītā izrakstīs no slimnīcas. Marselo ierodas laikus un izglābj Ramiro no Evaristo rokaspuišiem. Pēc cīņas Marselo pārsteidz Ramiro, lūdzot viņa palīdzību tikt vaļā no Santjago. Tomēr mirkli vēlāk viņš zaudē samaņu un, atgūstoties, atkal ir Santjago.

TREŠDIENA 31.05.2017
73. sērija. Anna Lusija cerību pilna gaida Santjago, un visi pansijas iemītnieki gatavojas viņa sagaidīšanai, tomēr Santjago vietā ierodas Fakundo, kurš paziņo, ka Marselo ir izlēmis mēģināt glābt savu laulību. Savukārt Anna Letīcija noklausās, kā Anna Laura pastāsta Ramiro, ka doņja Ernestīna ir nolīgusi privātdetektīvu, kurš meklē Annu Lusiju, un ir pārsteigta, ka viņi ir pārliecināti, ka Anna Lusija ir dzīva. Anna Letīcija mēģina pavedināt Marselo, tomēr vīrietis viņu atgrūž.

CETURTDIENA 01.06.2017
74. sērija. Anna Letīcija noved Annu Lauru pagrabā un parāda viņai Annas Lusijas mantas. Ramiro atzīstas Annai Laurai, ka nogalināja cilvēku. Tomēr sieviete viņu mierina, sakot, ka viņiem ar Marselo nebija citas izvēles. Marselo turpina mocīt viņa personības abas daļas. Naktī viņš pamostas kā Marselo un pavada kaislīgu nakti ar sievu, bet no rīta satiekas ar Remediosu kā Santjago un mierina sievieti, ka viņa vienmēr viņam būs kā māte. Anna Letīcija gandrīz ierauga Annu Lusiju, kura atbrauc pie Iņjaki, lai parunātu ar viņu.

PIEKTDIENA 02.06.2017
75. sērija. Iņjaki nepieļauj māsu satikšanos. Anna Laura mēģina iestāstīt Valentīnam, ka Ramiro iepazinās ar Džīnu ilgi pēc tam, kad sieviete bija Valentīnu pametusi, tomēr viņš atsakās tam ticēt un uzskata, ka Ramiro ir vainīgs pie viņa nelaimīgās dzīvēs. Turklāt viņš ir pārliecināts, ka reiz Ramiro arī Annai Laurai nodarīs to pašu, ko Džīnai. Iņjaki pārsteidz ziņa, ka Anna Letīcija ir salabusi ar Marselo un dzīvo kopā.

+2

533

Jā, Anna Laura nekļūdījās sakot, ka arī abas pārējās māsas redzēja sapnī autokatastrofu, kurā gāja bojā viņu vecāki un kuras rezultātā bez vēsts pazuda Anna Lusija. Soledada jūtas sāpināta, ka Anna Lusija sapnī redzēja savu īsto māti, nevis viņu, bet ko citu viņa gaidīja, ja runa ir par šo traģēdiju, jo Anna Lusija tad vēl Soledadu vispār nepazina un nepazītu arī tagad, ja nebūtu notikusi šī nelaime.

+2

534

Nu jaa,labi shoreiz es nedaudz noshaavu greizi Ramiro nolaupiija nevis Valentiins,bet gan Evaristo.Godiigi sakot Valentiins man taa besii un tracina ar savu lekshanos,ka pirmo uz ko es padomaaju bija tieshaam vinjsh. :angry:  :D Ljoti patika tas,ka atkal Marselo uzdarbojas atklaati sakot vinjsh man patiik daudz labaak nekaa Santjago. :D  :love: Paskat kaa vinjsh tika galaa ar to veco iignju Evaristo.Un arii vinja mazdeeli nebuus iznjeemums.Starp citu vinjsh pareizi pateica arii par Soledadu.Buutiibaa taa arii ir,lai gan es Soledadu neastbalstu,tomeer arii nenosodu to sievieti. :) Un paskat tik kas atklaajas Edmundo un Evaristo ir sabiedrotie.Man likaas,ka,ja Evaristo izdomaatu novaakt Ramiro Edmundo nenobirtu ne asara.Skarbi,bet fakts,jo deelu vinjsh ieniist var tachu redzeet.Tas pat izpaudaas tajaa sarunaa ar Anu Lauru.Un re,shkjiet,ka luuk ir arii atbilde-Evaristo nogalinaaja pats savu mazmeitu.Vismaz taa no vinja teiktaa es sapratu.Un veel man ir prieks,ka Marselo izglaabs Ramiro,jo abi tachu ir braalji.Marselo miil Ramiro patieshaam miil,lai gan atklaati to neizraada un arii nesaka,jo ja taa nebuutu,tad vinjsh vinju neglaabtu.Ramiro vinjam ir nevis labaakais draugs,bet gan braalis.

+2

535

Jā, Edmundo ir bīstams paša dēls, jo Ramiro var atklāt to, ka arī viņam bija kārtojami šādi tādi rēķini ar Džīnu. Jā, Ramiro nudien ir ''paveicies'' ar tēvu, jo ja ir tik ''mīļš tētis'', tad ienaidniekus nemaz nevajag.

+3

536

Kaa man patika Ramiro sejas izteiksme un jautaajums Marselo,kad vinjsh piebeidza vienu no tiem tpiem.Nav jau briinums,ka braalji,pat raksturi nedaudz liidziigi. :) Un saruna peec tam ar Anu Lauru un tas skuupsts tik burviigi. :love: Soledadas un Remediosas saruna bija ljoti tiesha.Taa arii ir kaa saka Remediosa.Savukaart pati Soledada saprot,ka Ana Lusija saponii redzeeja ne tikai avaariiju,bet arii savi iisto maati.Starp citu triinju vecaaki tie,kuri vinjus atveidoja ir ljoti skaisti. :) Jau atkal Soledadas balsii vareeja tieshaam sajust aizvainojumu par to,ko redzeeja Ana Lusija.Tikai nesaprotu kaapeec,ja Soledada labi zina,ka taa ir taisniiba.

+2

537

Kad Anna Letīcija noņēma Annai Laurai protēzi un ieraudzīja māsas noberzto kājas stumbeni, parasti tik egoistiskajā un patmīlīgajā Annā Letīcijā varēja redzēt cilvēcisku līdzjūtību, kā tikai tagad pirmo reizi mūžā aptvertu kādas sāpes un neērtības Annai Laurai jāpārcieš.

+3

538

He,he braalji Marselo un Ramiro tik forshinji. :love: Man ljoti patika abu saruna,kaut arii saspringta,bet tomeer ljoti taada sirsniiga. :love:  :) Un Ramiro un Ana Laura,ak tie abi miilas balodiishi. :flirt: Starp citu jau atkal uzdarbojaas Kriss un Azarta taa vinju saruna bija tieshaam jauka. :D  :love: Un Soledadas bumba jau saak laist dzirksteles nav vairs ilgi jaagaida liidz taa uzies gaisaa.Galu galaa Anai Lusijai jau ir aizdomas,ka maate kaut ko sleepj no vinjas.Tad,kad vinja uzzinaas,ko tad tik ies valjaa.

+3

539

Izrādās, ka Anna Letīcija zināja par Džīnas un Mariano romānu, kas protams viņai nepatika. Vai tas nozīmē, ka arī Annu Letīciju var ieskaitīt Džīnas iespējamo slepkavu sarakstā? Fakundo mājieni par Soledadu, nudien bija tādi, kas Annai Lusijai uzreiz radīja interesi un lika uzdot jautājumus. Tad vēl Fakundo teiktais, ka Leonora reiz varētu kaut ko pieprasīt, bet tādā intonācijā, ka viņš nebūtu ieinteresēts, lai tā tiešām arī notiktu.

+3

540

Man ljoti patika Ramiro saruna ar Anu Lauru. :love: Veerojot vinjus abus es nevareeju plati nesmaidiit.Tik miilji un romantiski viss. :love:  :flirt: Zheel tikai,ka Edumndo visu izttrauceeja,jo es zinaaju,kas buutu sekojis taalaak. :D  :love:

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)