TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 621 страница 638 из 638

621

Ernestīne un Leonora patiesību par Annu Lusiju uzzināja tik negaidītā veidā, tā sakot-uz līdzenas vietas, jo kā gan Soledada varēja zināt, ka Annas Lusijas vecmamma nemaz nenāk pie viņas, jo vēl nezina Valērijas saistību ar Alvaresu del Kastiljo ģimeni. Protams, ka Ernestīnei šī ziņa bija pamatīgs trieciens, kā zibens spēriens no skaidrām debesīm, pat, ja sirds dziļumos tomēr ticēja, ka Anna Lusija ir dzīva.

+4

622

Anotācijas 110-114

PIRMDIENA 24.07.2017
110. sērija. Iņjaki pieprasa, lai Anna Letīcija atdotu viņam Isidro naudu. Rodrigo atklāj Santjago, ka zināja par to, ka viņš izdzīvoja avārijā un palīdzēja inscenēt viņa nāvi. Rodrigo atklāj arī to, ka, apskatot Alfredo dokumentus, viņš saprata, ka noziedzīgās organizācijas vadītājs, kuru mēģināja atmaskot Marselo, ir Fakundo. Mariano atved Annu Lusiju pie Ernestīnas. Tikmēr Anna Letīcija, pārģērbusies par Annu Lusiju, ierodas uz Valentīna noorganizēto satikšanos ar Annu Lauru.

OTRDIENA 25.07.2017
111. sērija. Anna Lusija salauž Ernestīnai sirdi, paziņojot, ka Annas Letīcijas un Marselo laulības dēļ nevar dzīvot kopā ar savu īsto ģimeni un attālināsies no viņiem. Tikmēr Anna Letīcija, izliekoties par Annu Lusiju, panāk, ka Anna Laura zaudē uzticēšanos Ramiro. Marselo dod atļauju Rodrigo iesniegt pierādījumus pret Fakundo un sākt viņa vajāšanu. Anna Laura, atklājot, ka mājas pagrabā vairs nav nevienas viņas un māsu bērnības lietas, izgāž dusmās pār Leonoru, paziņojot, ka nekad to nepiedos ne viņai, ne vecmammai. Marselo sāk arvien vairāk identificēties ar Santjago un, ierodoties pie Remediosas, salūzt un padodas emocijām.

TREŠDIENA 26.07.2017
112. sērija. Mariano lūdz, lai Anna Lusija pārdomātu un neattālinātos no savas ģimenes un dotos līdz viņam ilgā ceļojumā. Meitene piekrīt tikai ar vienu noteikumu: ja Soledada tiks atbrīvota. Iņjaki atklāj Annai Letīcijai, ka Orlando viņu šantažē. Anna Laura ierauga Ramiro dzīvoklī Maribelu, visu pārprot un atsauc saderināšanos. Mariano kārtējo reizi sastrīdas ar Viridianu Anna Letīcijas dēļ, jo sieviete uzskata, ka Anna Letīcija cieš no šizofrēnijas. Orlando pēc naudas ierodas kopā ar Fakundo. Fakundo nošauj Orlando un sašauj arī Iņjaki. Mariano paziņo Soledadai, ka atbrīvos viņu, ja viņa pieņems viņa noteikumus.

CETURTDIENA 27.07.2017
113. sērija. Mariano piedāvā Soledadai brīvību apmaiņā pret to, ja viņa attālināsies no Annas Lusijas uz visiem laikiem. Viņa nepiekrīt. Savukārt Anna Letīcija pavēsta Marselo, ka nedos viņam šķiršanos. Nevarot sazvanīt Iņjaki, Havjers dodas uz viņa dzīvokli, kur satiek Annu Letīciju. Viņa paziņo, ka Iņjaki ir devies komandējumā, turklāt izpļāpājas par Huljetu. Čana atklāj Ernestīnai, ka Soledada ir viņas māsa. Vecā kundze atsakās tam ticēt. Pēc sarunas ar Annu Letīciju, Marselo atbrīvojas no tetovējuma, un Anna Letīcija ierauga savā istabā Iņjaki.

PIEKTDIENA 28.07.2017
114. sērija. Marselo atklāj Annai Lusijai, ka Anna Letīcija un Iņjaki ir mīļākie. Savukārt Anna Laura paziņo Ramiro, ka atrada māsu pateicoties Valentīna palīdzībai. Tikmēr Valentīns un Fakundo kaļ kopīgu atriebības plānu. Anna Letīcija izpļāpājas Annas Lauras klātbūtnē par Leonoru. Meitene ir tik šokēta, ka lūdz Mariano kādu laiku padzīvot pie viņa. Havjers ierodas pie Sandro, gribot uzzināt, kur ir Huljeta. Viņš atdod viņam viņas dienasgrāmatu. Marselo atklāj Annai Lusijai, ka Anna Letīcija samaksāja, lai tiktu sarīkota avārija, kurā viņš zaudēja atmiņu.

+2

623

Anna Letīcija Annas Lauras priekšā tik ļoti labi notēloja Annu Lusiju, ka Annai Laurai neradās ne mazākās aizdomas, ka tā nemaz nav Anna Lusija. Nez vai Anna Laura uzzinās, ka arī vecmamma tikās ar tik ilgi pazudušo mazmeitu, bet it sevišķi-tieši kad tas notika, jo tad ''izrādītos'', ka Annai Lusijai ''piemīt'' prasme vienlaicīgi atrasties divās vietās.

+3

624

Jā, Anna Letīcija grib nošaut divus zaķus uzreiz-lai Anna Laura viltos gan Ramiro, gan Annā Lusijā un negribētu ar abiem neko kopīgu. Taču neizskatās, ka šis plāns izdosies pilnībā, jo nekur nav teikts, ka Anna Laura tā arī nekad nesastaptu īsto Annu Lusiju un nenoskaidrotu, ka tā bija Anna Letīcija, kura uzdevās par māsu.

+3

625

Tā, ir palikušas tikai divas nedēļas līdz finālam, tāpēc tagad patiešām ir laiks sākt skatīties jeb "medīt" reklāmas pa LNT par nākamo telenoveli, jo drīz jau tām būtu jāparādās! ^^ ;)

Anotācijas 115-119

PIRMDIENA 31.07.2017
115. sērija. Anna Lusija atsakās ticēt tam, ka Anna Letīcija pasūtīja Marselo slepkavību. Anna Letīcija mēģina nepieļaut, ka Anna Lusija pārceļas pie Mariano, tomēr meitene aizstāv sevi un aizbrauc līdzi tēvocim. Anna Lusija izrunājas ar Marselo un atklāj, ka viņai šķiet simpātisks arī viņš, ne tikai Santjago. Marselo piekrīt palikt pa nakti pansijā, tomēr pēc Ramiro zvana dodas uz bāru, kur draugs pār viņu izgāž visas dusmas, jo viņa vainas dēļ Anna Laura atsauca kāzas. Anna Lusija atceras, ka pēc avārijas Anna Letīcija nepalīdzēja viņai un tāpēc viņu aiznesa straume.

OTRDIENA 01.08.2017
116. sērija. Havjers izstāsta Annai Lusijai, ka ir saticis savu mammu, un atklāj, ka jūtas apmulsis, jo ienīst viņu, bet reizē arī viņu mīl. Uzzinājis no Annas Letīcijas, ka Anna Laura dzīvo pie Mariano, Valentīns ierodas pie viņa un izmanto iespēju, lai nomelnotu Mariano. Pēc visa uzzinātā, meitene vairs negrib palikt pie tēvoča. Marselo atklāj Annai Lusijai, ka iemesls, kāpēc Anna Letīcija pasūtīja viņa slepkavību, bija viņa, jo Anna Letīcija nekad nepieļaus, ka māsa atgriežas pie ģimenes. Ramiro atklāj Nerinai, ka viņa tēvs nozaga viņas vīra naudu, un viņš darīs visu, lai to viņai atdotu. Tomēr viņa atsakās no naudas un pieprasa, lai Ramiro ļautu Valentīnam būt laimīgam ar Annu Lauru. Pa ceļam pie Mariano, Ramiro nolaupa Fakundo un bezpalīdzīgā stāvoklī viņu nogādā meža būdā pie Valentīna. Savukārt Marselo atved pie Annas Lauras Annu Lusiju, un visas trīs māsas satiekas.

TREŠDIENA 02.08.2017
117. sērija. Māsas atmasko Annu Letīciju, bet viņa tikai pasmejas par viņām. Tikmēr Ramiro bezpalīdzīgā stāvoklī, nespējot pakustināt kājas, atrodas Valentīna gūstā. Mariano atsakās ticēt Marselo, ka Anna Letīcija ir viņā iemīlējusies. Turklāt viņš paziņo, ka nekad neatbalstīs viņa un Annas Lusijas attiecības. Havjers atklāj Iņjaki, ka arī Daniels bija viņu tēva dēls, un pieprasa, lai Iņjaki aizvestu viņu pie mātes. Valentīns atzīstas Ramiro, ka Džīnu nogalināja viņš.

CETURTDIENA 03.08.2017
118. sērija. Ramiro ir šokā, ieraugot, ka Valentīns spēj staigāt un visu šo laiku ir veiksmīgi to no visiem slēpis. Remediosa uzaicina uz tikšanos Annu Letīciju un nodod viņai Soledadas ziņu – sieviete vēlas satikties. Mirkli vēlāk Soledada lūdz Annai Letīcijai, lai viņa palīdz Annai Lusijai, bet viņa pārbiedē sievieti, paziņojot, ka darīs visu, lai padzītu māsu no savas ģimenes un sava vīra dzīves. Anna Laura dodas līdzi māsai uz pansiju. Marselo aizved Valentīnu uz mežu.

PIEKTDIENA 04.08.2017
119. sērija. Anna Letīcija iegalvo Annai Lusijai, ka Evaristo Gerra mēģināja nogalināt Marselo, lai aizsargātu Soledadu, un māsa neuzzinātu patiesību par savu izcelšanos. Marselo dod iespēju Valentīnam sevi nošaut, bet nelietis atceras Fakundo vārdus, ka Marselo ir neaizskarams. Anna Letīcija māsu klātbūtnē tēlo nožēlu un apsola iet pie psihiatra. Turklāt pastāsta Annai Laurai par Edmundo. Meitene ļoti pārdzīvo, ka atraidīja Ramiro tik smagā brīdī. Anna Letīcija ierodas pie Ramiro, lai pasmietos par viņa nožēlojamo stāvokli un uzzina, ka Valentīns spēj staigāt. Leonora atklāj Soledadai, ka viņas ir māsas.

Отредактировано Forsteriāna (28.07.2017 14:00)

+2

626

Atzīšos, ka mani nokaitināja šīs jaunākās anotācijas, jo atklāj pārāk svarīgu informāciju, kas sabojā pārsteiguma mirkli tiem, kas nezina, kas notiks. Katram jau pašam izvēle, vai lasīt, bet kad tās anotācijas vai video avances pastāv, tad bieži vilinājums uzvar.

+3

627

Piekrītu, ka anotācijās tiešām tiek atklāts pārāk daudz, jo arī es bieži nožēloju, ka tās izlasīju jau aNgeL minēto iemeslu dēļ.

+2

628

Anotācijas 120-123 BEIGAS

PIRMDIENA 07.08.2017
120. sērija. Soledada atsakās ticēt Leonorai, ka viņas visas trīs ar Ernestīnu ir māsas. Kad viņa lūdz Čanai noorganizēt viņai tikšanos ar Evaristo, sieviete pavēsta, ka vecais vīrs ir miris, un tas, ko teica Leonora, ir patiesība. Anna Letīcija sarīko Mariano lamatas, bet viņas plānus izjauc Iņjaki, kurš paziņo, ka viņiem ar Annu Letīcija ir attiecības un viņi vēlas precēties. Anna Letīcija atklāj Annai Laurai to, kur atrodas Ramiro. Meitene nekavējoties dodas uz turieni. Tikmēr Iņjaki mēģina pārgriezt virvi, kurā, uzstājoties, tiks iestiprināti audekli, lai Anna Lusija nosistos priekšnesuma laikā. Viņu pieķer Marselo. Abi sakaujas.

OTRDIENA 08.08.2017
121. sērija. Marselo smagā stāvoklī tiek aizvests uz slimnīcu. Iņjaki aizbēg un lūdz Annai Letīcijai atbraukt pie viņa. Neliete nodod viņu Fakundo, tomēr Iņjaki izdodas aizbēgt. Maribela aizvieto Annu Lusiju šovā un nokrīt priekšnesuma laikā, jo virve, ko iegrieza Iņjaki, neiztur viņas svaru. Anna Laura atrod Ramiro un atvieno katetru, pa kuru tiek ievadītas zāles, lai paralizētu viņa kājas. Anna Letīcija nodod Klaudiju, atklājot Mariano, ka viņa ir Valentīna māsa. Kad Mariano pieprasa paskaidrojumus, viņa atriebjas Annai Letīcijai, paziņojot, ka viņa pirms pāris dienām apciemoja Valentīnu, un iespējams, Anna Laura ir Fakundo būdā. Anna Letīcija nogalina Klaudiju, bet Anna Laura ir spiesta nošaut Valentīnu, lai izglābtu Ramiro. Marselo pamostas pēc operācijas.

TREŠDIENA 09.08.2017
122. sērija. Fakundo nosūta Huljetai ierakstu ar Iņjaki atzīšanos Daniela noslepkavošanā. Mikli vēlāk Iņjaki atdod Mariano video ar Annas Letīcijas atzīšanos, un vīrietis uzzina, ka viņa brāļameita nogalināja ne tikai Klaudiju, bet arī Dženiferu. Fakundo nenošauj Annu Letīciju, jo viņa paziņo, ka pirms trim gadiem viņai piedzima dēls no Marselo. Šī paša iemesla dēļ Marselo atgriežas pie Fakundo. Havjers satiek Huljetu un aizved viņu dzīvot uz pansiju. Ramiro salaulājas ar Annu Lauru.

CETURTDIENA 10.08.2017
123. sērija. Marselo turpina tēlot, ka ir Fakundo pusē, kamēr visas viņu sarunas un atzīšanos noklausās Rodrigo un policija, un pēc cīņas Fakundo tiek nošauts. Tikmēr, pārģērbusies par Annu Lauru, Anna Letīcija iekļūst Alvaresu de Kastiljo namā, sazāļo Leonoru un liek Ernestīnai piedzīvot tik lielu šoku, ka vecā kundze nomirst. Viņa sagaida ierodamies arī abas māsas un sasien viņas. Kad mājā ierodas Mariano, Anna Letīcija, piedraudot ar ieroci, pavēl viņam doties viņai līdz. Iņjaki, redzot mazo Načito, saprot, ka ir kļūdījies, tāpēc atdod bērnu Marselo un padodas policijai. Bēgot kopā ar Annu Letīciju, Mariano saprot, ka viņam ir jāaptur brāļameita, kura ir pilnībā zaudējusi saprātu, tāpēc viņš izraisa avāriju. Anna Letīcija tiek ievietota trakonamā, bet viņš diemžēl tiek piekalts ratiņkrēslam. Anna Laura un Ramiro gaida piedzimstam savu pirmdzimto, bet Marselo un Anna Lusija beidzot var izbaudīt savu mīlestību un būt laimīgi.

Отредактировано Forsteriāna (07.08.2017 13:09)

+3

629

Par anotācijām
Forsteriāna написал(а):

bet Mariano un Anna Lusija beidzot var izbaudīt savu mīlestību un būt laimīgi.

:crazyfun: Ļoti negaidīti un šokējoši :O Nez kas notiks ar Santiago/Marselo? :O  :crazyfun:

+4

630

Viss jau ir taa labi,bet man atkal ir tik žēl,ka beigsies. :( Varēja būt nedaudz vairāk sēriju.Es ilgošos pēc Fumazonī tikpat ļoti,cik esmu noilgojusies pēc Edītes. :) Un man pietrūks arī Andžī un Dāvida.Lai gan visi šie ir mūsu stāstos. :D  :(  :)

+2

631

Par anotācijām atbilde Eņģelītim
aNgeL написал(а):

Ļoti negaidīti un šokējoši  Nez kas notiks ar Santiago/Marselo?

:D Eņģelīt, jau izlaboju, viss kārtībā, bet tādas tās anotācijas bija LNT mājas lapā! :D Gribēju izlabot, bet aizmirsu! :blush: :D

Marianhela написал(а):

Es ilgošos pēc Fumazonī tikpat ļoti,cik esmu noilgojusies pēc Edītes.  Un man pietrūks arī Andžī un Dāvida.Lai gan visi šie ir mūsu stāstos.

Piekrītu tev, Marianhela, man arī ļoti pietrūks šīs telenoveles, jo man tā ļoti patika un bija ļoti interesanta un protams, bija tik forši aktieri kā Andži, Dāvids un Fumazoni :disappointed: , bet tieši kā tu teici, tad viņi visi ir mūsu stāstos, tāpēc turpināsim viņus baudīt tur! :D ;) Gan jau varbūt kādreiz atkal sastapsim šo mūsu burvīgo un neaizmirstamo trijotni kādā seriālā - es ļoti gribētu atkal viņus trīs redzēt kopā, jo man viņi ļoti patika! :D :flirt: :love:

+3

632

Runājot par pēdējo sēriju, tad arī tajā bija vērojama tendence-vai nu par daudz negāciju vai visi kūst no laimes, vidusceļa, kur viss ir līdzsvarā-nav. Jā, pēdējā sērijā Anna Letīcija attiecībā uz savu ģimeni varēja izvērsties ''visā savā krāšņumā'', jo vairs nebija nekādas vajadzības tēlot labo un mīlošo māsu un mazmeitu, kā arī Mariano meitu. Labi, ka vismaz Iņjaki vismaz pašās beigās spēja atzīt, ko ir izdarījis, kļūdams par Annas Letīcijas sabiedroto, kā bija redzams, tad viņā atmiņas par savu skumjo bērnību izraisīja mazais Načito, jo Anna Letīcija pret mazo izturējās tieši tāpat, kā reiz Huljeta pret viņu. Labi, ka beidzot Iņjaki saprata, ka tēvs ir vienīgais cilvēks, kuram viņš jebkad ir rūpējis, un kurš ir viņu patiesi mīlējis. Cik gan žēl, ka Ernestīni neizdevās glābt, jo viņa bija pelnījusi pavadīt mierīgas vecumdienas kopā ar Rodrigo, kurš pēc tik daudziem gadiem atkal atgriezās viņas dzīvē, kā arī protams savu pārējo ģimeni. Anna Lusija un Marselo būs labi un mīloši vecāki mazajam Načito, kā arī tiem bērniem, kuri viņiem kādreiz būs, arī Anna Laura un Ramiro tādi būs savam bērnam, kuram drīz jānāk pasaulē.

+4

633

Izlasot Terēzes komentŗu,tad jāsaka paldies Dievam,ka es neskatījos divas pēdējās sērijas.Nevis tāpec,ka negribētu,bet gan tieši tāpēcka man pēdējos gadus ir stulbs paradums-sākt raudāt,kad redzu pēdējās divas sērijas.Un to es nevaru vispār ciest un izturēt.Jau tagad jūtu,ka man ļoti pietrūks Fumazoni un Edītes.Lai gan gan viņš,gan viņa,gan Dāvids un Andžī ir manos stāstos.

+2

634

Noslēdzies vēl viens lielisks seriāls, kas noteikti ierindojas mana topa augšgalā un galvenokārt sižeta un Andželikas dēļ. Atzīšos, ka bija garlaicīgie periodi seriālā, tāpēc gluži par labāko es to nesauktu, un beigās likās pārāk sasteigtas un notikumiem piesatinātas – vienas sērijas laikā atklājas, ka Anna Letīsija tomēr dzemdēja bērnu, paspēja nomirt Ernestīne utt. Bet sižeta līnija protams bija aizraujoša un visi tie noslēpumi par Džīnas nāvi, Valentīna nelaimi tika risināti pamazām, saglabājot intrigu līdz pat beigām… un wow, Valentīns prot staigāt. Tas tik būtu pārsteigums! (Ja vien nebūtu izlasīts anotācijās :().

Man liels prieks, ka Ana Lusija palika ar Marselo, lai gan Santjago ir daļa no viņa un tas ir pašsaprotami, ka viņi ir viens cilvēks nevis divi dažādi, bet Marselo man kā varonis likās daudz interesantāks un neierastāks kā Santjago. Viņš bija diezgan tradicionāls, bet redzot tik daudz seriālu, protams, ka gribas kaut ko atšķirīgu.. arī Ana Lusija nebija viena no tām naivajam varonēm, kas māsas dēļ atteiksies no savas laimes.

Žēl gan, ka Anas Letīsijas liktenis bija tik skarbs… bet toties viņa palika dzīvā un savā iedomu pasaulē ieguva to, ko visvairāk vēlējās – Mariano. Un vēl viena sajūsma – kā karma atspēlējās Mariano un viņš palika piekalts ratiņkrēslam. Citādos apstākļos ļoti žēl, jo viņš taču bija visu sieviešu sapnis, bet no sižeta viedokļa protams interesants pavērsiens.

Visvairāk finālā bija žēl Injaki, kas tomēr, kā teica Terēze, beigās rīkojas pareizi… Anna Letīsija tiešam prot pazudināt vīriešus… un protams, Ernestīnes, būtu gribējis, lai viņa ilgāk būtu bijusi ar jaunatrasto mazmeitu un jaunatgūto mīlestība. Viņas dzīvi gan aptumšotu Annas Letīsijas traģiskais iznākums, jo viņa tomēr dievināja visas savas mazmeitas.

Un komentāra nobeigumā gribu uzsvērt Andžī, kas ir tik lieliska aktrise.  :love: Anna Letīsija atklāja man pavisam citādu Andžī un ļoti ceru viņu redzēt vēl kādā līdzīgā lomā.  :flirt:

+4

635

Versijā, kuru es skatījos, šīs ainas nebija, vai Latvijā bija?

+3

636

aNgeL написал(а):

Versijā, kuru es skatījos, šīs ainas nebija, vai Latvijā bija?

Bija, Eņģelīt, bija, es to ļoti labi atceros. ;) Nabaga Ramiro, viņam šitas murgs rādījās tieši viņa un Annas Lauras kāzu dienas rītā! ^^

+3

637

Mana mamma TIK ilgi man teica, lai noskatos "Trīs Annas", bet kkā visu laiku nebija līdz Annām. Un tad kkādu mēnesi atpakaļ, skrollojot TV3Play piedāvātās pārraides, atkal uzdūros šim nosaukumam. Nodomāju, ka jāiemet acs, varbūt kaut kas labs, un mamma ne velti vairākkārt ir teikusi, ka vajag paskatīties šo seriālu. Iesāku gan ar 9. sēriju, jo kaut kādas sērijas tur jau vairs nerādīja, tāpēc droši vien sākumā bija grūti saprast, kas ir kas, bet nu... nav jau seriāla vidus. :D

Varu vien teikt, ka vajadzēja mammu klausīt ātrāk. :D Lielisks seriāls, lieliski tēli, sižets un nereāli kolosāla mūzika, kuru tagad esmu iekļāvusi savā mūzikas listē. <3 Komplimenti kā Sebastianam, tā Angelikai par dažādo tēlu iznešanu vieniem pašiem! Pluss, izbaudu Santjago/Marselo tēlu kaut vai tādēļ, ka tas nav tipiskais meksikāņu seriālu "visu seriālu neko neatceros, bet pēdējā sērijā atsitu galvu un visu atcerējos" variants, bet tēls seriāla gaitā pamazām atgūst atmiņu par to, kas viņš ir bijis, cīnās ar sekām, domā par to, kā dzīvot tālāk, kā sadzīvot ar pagātni un principā pat cīnās ar personības dalīšanos, kas man kā skatītājam ir ļoti interesants process. Nenoliedzami nenovērtējams ir Angelikas darbs, jo tas ietver sevī trīs pilnīgi dažādu tēlu iznešanu. Līdzīgi kā Nina Dobreva Vampīra Dienasgrāmatās, Angelika brīnīšķīgi un pārliecinoši attēlo katru no māsām un varu tikai apbrīnot viņas spēju katru no tēliem iznest TIK acīmredzami atšķirīgi. Pat uz sejas izteiksmēm paskatoties, ir skaidrs, kura no māsām šobrīd runā/darbojas ainā. <3 Kā arī nedalīti komplimenti par Annas Letīcijas sarežģīto tēlu, kurš sevī ietver izlikšanos par kādu no māsām. Varu tikai iedomāties, kā ir spēlēt trīs tik dažādus tēlus + vienam no šiem tēliem likt nepazust, kad esi ieģērbts pārējo divu ādās. Manuprāt, izcils aktrises veikums. Pats seriāls mani nedaudz pārsteidz ar tiešām daudz negaidītiem pavērsieniem, kā arī nejūtu, tā saucamo, vilkšanu garumā, kas mani ļoti sarūgtināja "Kaislē & Varā". Šeit viss notiek ļoti dinamiski un piesātināti. Un, ja man jāizvēlas kāda no māsām, es izvēlētos Annu Letīciju! Esmu gan vēl tikai 80. sērijā un, protams, saprotu, ka viņai ir "nobraucis jumts", bet viņa ir kolosāla! :D Man gribētos, lai man ir kaut puse no viņas apņēmības kaut ko savā dzīvē sasniegt un cīnīties par lietām, kas man nepieciešamas un kam ticu. Izteiktā cīnīšanās pēc uzmanības gan mani nedaudz biedē, lai arī liek aizdomāties, ka tas ir tā tādēļ, ka viena māsa avārijā zaudējusi kāju, savukārt otra tiek visu mūžu meklēta, uz kā fona it kā pazūd trešā māsa, bet, jāatzīst, ka trešā māsa savu iegribu un visatļautības dēļ jau bērnībā nolēma savu likteni, nepaklausot vecākus un mēģinot "pastūrēt" mašīnu tēta vietā. Kaut kādā mērā šķiet, ka Anna Letīcija tāda bija jau no paša sākuma un jau no sākta gala izteikti mēģināja konkurēt ar māsām un radusies situācija vēl vairāk pastiprināja vēlmi visus izkonkurēt.

Lai vai kā, esmu priecīga, ka tomēr nolēmu paskatīties šo seriālu. Kā arī esmu redzējusi pāris video rullīšus no Terēzes, kas kaut kādā mērā man nedaudz atgādināja Rūbiju, tikai, cik noprotu, ar labām beigām, tas ir nākamais seriāls manā seriālu listē. <3

+4

638

Pēc Trīs Annām rādīs Vino el amor/ Mīlestības Vīns atkārtojumu!

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)