TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un camino hacia destino (Televisa, 2016)


Un camino hacia destino (Televisa, 2016)

Сообщений 61 страница 80 из 149

61

Paulina Goto - El camino a donde voy

+1

62

+1

63

https://scontent-frt3-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/sh0.08/e35/p750x750/12558777_771078179663267_1892788489_n.jpg

+1

64

+3

65

Manuprāt tiešām jauka  telenovele, un ļoti interesants stāsts, patīk Karlos un Fernanda.Ievaddziesma ir ļoti skaista.Pagaidām man viss patīk.
Izcils tēlojums no Lisetes Morelos, pilnīgi, kas cits, emocijas šķiet tik patiesas.

0

66

Rosa Diamante *** написал(а):

Manuprāt tiešām jauka  telenovele, un ļoti interesants stāsts, patīk Karlos un Fernanda.Ievaddziesma ir ļoti skaista.Pagaidām man viss patīk.
Izcils tēlojums no Lisetes Morelos, pilnīgi, kas cits, emocijas šķiet tik patiesas.

Es paskatījos Enģelīša ieliktos video. Man patīk kā Karlos izturas pret Fernandu, tā ļoti maigi, kā pret dārgumu, ļoti uzmanīgs. Bet nejūtu abu starpā dzirksteli, Fernanda vēl šķiet bērns(pēc vecuma jau arī skaitās), tā ka man tas viss nešķiet patiesi, Paulīna Goto mani nepārliecina, nešķiet, ka Fernanda tiešām kustu no Karlosa, varbūt vienkārši Paulīna Goto vēl nav apradusi, ka jātēlo kopā ar daudz vecāku vīrieti.

0

67

mmaarriiaa написал(а):

Es paskatījos Enģelīša ieliktos video. Man patīk kā Karlos izturas pret Fernandu, tā ļoti maigi, kā pret dārgumu, ļoti uzmanīgs. Bet nejūtu abu starpā dzirksteli, Fernanda vēl šķiet bērns(pēc vecuma jau arī skaitās), tā ka man tas viss nešķiet patiesi, Paulīna Goto mani nepārliecina, nešķiet, ka Fernanda tiešām kustu no Karlosa, varbūt vienkārši Paulīna Goto vēl nav apradusi, ka jātēlo kopā ar daudz vecāku vīrieti.

Man atkal liekas, ka viņu starpā ir ķīmija, laigan Fernanda tiešām ir kā bērns izskatā.Man ir interesanti vērot, kas notiks ar Kamilas un Fernandas draudzību, jo abām patīk Karlos!
Mani kaitina Isabela, jeb Kandela Markesa, identiska Aitana no MIVAC, nekādu atšķirību, vienkārši neciešama varone.
Šajā telenovelē viss ir tik ļoti saistīts, tāda kā varoņu ķēdīte!

0

68

Man Orasio liekas nedaudz pārāk saspringts. Varbūt vēl atbrīvosies. Par ķīmiju - it kā citreiz sajūtu, citreiz nē, bet pāris ir jauks, dabasskati abu ainās burvīgas un Paulīnas dziesma abiem lieliski piestāv :)

0

69

aNgeL написал(а):

Man Orasio liekas nedaudz pārāk saspringts. Varbūt vēl atbrīvosies.

Spriežot pēc intervijas, viņš ļoti pārdzīvo šķiršanos ar Greteli Valdesu, bet cenšas visu sevi izlikt lomā, iepriekšējās lomās viņš ir bijis daudz atbrīvotāks, varbūt tiešām pie vainas personīgās problēmas.

0

70

mmaarriiaa написал(а):

Spriežot pēc intervijas, viņš ļoti pārdzīvo šķiršanos ar Greteli Valdesu, bet cenšas visu sevi izlikt lomā, iepriekšējās lomās viņš ir bijis daudz atbrīvotāks, varbūt tiešām pie vainas personīgās problēmas.

Žēl par viņu šķiršanos!Bet domāju, Orasio jau sen bija pelnījis galveno lomu, viņam bija tikai tāda mini loma El color de la pasion, kur viņš bija pārī ar Ariadni!
Vispār Renē un Orasio vizuāli ir tik līdzīgi, kā tēvs ar dēlu, laigan šeit viņš ir "patēvs".
Tā pirmā skūpsta aina starp Karlosu un Fernandu bija tik jauka un skaista, maigi,izjusti, pat mazliet negaidīti+mūzika man ļoti patīk.

0

71

Rosa Diamante *** написал(а):

viņam bija tikai tāda mini loma El color de la pasion, kur viņš bija pārī ar Ariadni!

Bija arī loma La sombra del pasado, kurā viņš bija visu telenoveli, man ļoti patika kāds viņš bija pārī ar Michelle Renaud "La sombra del pasado" :)

Rosa Diamante *** написал(а):

Vispār Renē un Orasio vizuāli ir tik līdzīgi, kā tēvs ar dēlu, laigan šeit viņš ir "patēvs".

Tas gan. Turklāt abi nāk no Argentīnas.

Rosa Diamante *** написал(а):

Orasio jau sen bija pelnījis galveno lomu

Es biju ļoti cerējusi, ka viņš tiks galvenajā lomā A que no me dejas, bet tomēr tagad es priecājos, ka viņš netika, jo iemīlēju Ignacio Casano kā Mau.

0

72

mmaarriiaa написал(а):

Bija arī loma La sombra del pasado, kurā viņš bija visu telenoveli, man ļoti patika kāds viņš bija pārī ar Michelle Renaud "La sombra del pasado"

Daudziem kāreiz ļoti patika viņš pārī ar Mišelu un gribēja, lai beigās viņi paliek kopā.

0

73

Amēlija izturas pret Feru tāpat kā kādreiz viņas vectēvs pret viņu. Domāju, ka tagad abi lieliski atrastu kopīgu valodu...
Lissetei šī loma ir milzīgas pārvērtības.

+1

74

Paulīna parādīja savu atdevi lomai, filmējoties riskantās ainās ar kajaku.

+2

75

+3

76

aNgeL написал(а):

jo man šausmīgi bail no auksta ūdens :D

Es parasti peldos vasarā upē, kurā ir aukstie avoti, iesākumā, kad iekāpju, šķiet āārprāts, bet, kad pierodu jau ir vienalga. Ak, Enģelīt tik milzum daudz rakstu esi ievietojusi, milzīgs darbs ieguldīts, paldies, man ir ko darīt bezmiega naktī :)

+1

77

mmaarriiaa написал(а):

Ak, Enģelīt tik milzum daudz rakstu esi ievietojusi, milzīgs darbs ieguldīts, paldies, man ir ko darīt bezmiega naktī

Un man ir ar ko aizkavēt strādāšanu...... :D  :blush:

0

78

mmaarriiaa написал(а):

Ak, Enģelīt tik milzum daudz rakstu esi ievietojusi, milzīgs darbs ieguldīts, paldies, man ir ko darīt bezmiega naktī

Paloma написал(а):

Un man ir ar ko aizkavēt strādāšanu......

Parasti lieku 1, retāk 2 žurnālus, bet šoreiz tie bija 4 :D Un šīs nedēļas TVyNovelas numurā bija daudz pazīstamu aktieru/telenoveļu.

0

79

0

80

Laikam neiespējami, lai kādā telenovelē "nesaprecinātu" aktierus arī dzīvē.... :D
Bet nu tas "tuvs draugs" izklausās ļoti tuvs Orasio - un tādā gadījumā nu šausmīgi nesmuki dot tādu interviju, ja tā tiešām ir īsta......

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un camino hacia destino (Televisa, 2016)