TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)


Soy Luna (2016)

Сообщений 361 страница 380 из 583

361

Cik interesanta informaacija,paldies,Pika. :) Gaidam,gaidam,jo peec bildeem un raksta nudien liekas,ka man buus kaut kaada dalja taisniibas.Un viens punkts taads,ka 2.Sezona buus traki interesanta un forsha. :)

+4

362

Nevaru jau tagad sagaidīt Ambaras ainas pie spoguļa, viņas kā ļaundares loma, kā izklausās pēc visa aktrises teiktā, ir pamatīgi uzlabota. Interesanti, ka pirms tam viņai tika piedāvāta Delfi loma. Viņa devās uz kastingiem, taču, kad vienreiz izmēģināja Ambaru, gan Valentīna, gan režisori saprata, ka atpakaļceļa vairs nav :)

P.S. Rakstam pievienoju vēl vienu foto.

+4

363

+3

364

Paldies par burvīgo video!

+2

365

Tieshaam burviigs video,paldies! :love: Redzeet muusu Lutteo jeb Ruggarol ir tik briinishkjiigi! :)  :flirt:

+2

366

Spēle - aktieriem tiek nolasīta kāda varoņa frāze un viņiem jāatmin/jāatceras, kurš no varoņiem to ir teicis! Diemžēl pagaidām video pieejami tikai itāliski, taču tik un tā aptuveni var saprast, it īpaši tad, ja ir redzētas sērijas :)
P.S. Atcerieties, ka aptuveni mēnesi atpakaļ biju likusi foto no video filmēšanas? Šie ir video, kuri toreiz arī tika filmēti.

Karolīna un Agustins uzvar, tāpēc nākamajā raundā viņi sacenšas ar Valentīnu un Maiklu!

+4

367

Disney Channel ir pamatīgi sagatavojies Valentīndienai (jeb to ir sajaukuši ar 1. aprīli), tāpēc ir izveidojuši savus visneiedomājamākos "shipus" jeb "pārus", samontējot kopā videoklipus. Galvenais tas, ka šos "promo" viņi rāda arī televīzijā :D Kurš no "jaunajiem pāriem" pāriem jums patiktu, ja tie eksistētu? :D

Nina & Matteo

Luna & Niko

Ambara & Pedro

Delfi & Simons

Отредактировано Pika (14.02.2017 00:08)

+4

368

Fotošops piepilda sapņus, bet videomontāža dara brīnumus  :love: Lieliski uztaisīti video. Visi liekas forši, lai gan vienlaicīgi grūti redzēt varoņus citos pāros :D Rada greizsirdības sajūtu :D

+4

369

Es varu teikt tieši to pašu ko aNgeL-no vienas puses tie tiešām ir lieliski samontēti video, jo izvēlētie kadri parāda kā būtu, ja būtu, ja šie ''pāri'' patiesi kļūtu par pāriem arī ''īstenībā'', bet no puses neliek vēlēties lai viņi šķirtos no saviem īstajiem seriāla partneriem un sāktu tikties ar šajos video redzētajiem partneriem.

+4

370

Man vairs nav ko piebilst,jo es domaaju to pashu,ko Angel un Tereeze. :) Jauki paskatiities uz vinjiem arii shaadaa gaismaa. :D Bet es nevaru nu nekaadi nevaru iedomaaties Matteo kopaa ar Ninu. :D Nu nee,bet ir forshi samonteets tas gan. :D  :love: Man vispaar Matteo bija gruuti pat neiespeejami iedomaaties esam kopaa ar Ambaru,jo visu laiku domaaju,ko vinjsh tajaa meitenee ir atradis,bet ar Ninu vispaar nekad. :D Bet vispaar taa tieshaam jautri paskatiities taa ''achgaani'' uz vinjiem. :D

+4

371

Man, personīgi, Ambara un Pedro bija vienīgais "pāris", kurš it nemaz nepārliecināja, pārējos gan varu saskatīt kā iespējamus pārus (ja scenārijs būtu savādāks un varoņu būtība tiktu saglabāta).

Marianhela написал(а):

Man vispaar Matteo bija gruuti pat neiespeejami iedomaaties esam kopaa ar Ambaru,jo visu laiku domaaju,ko vinjsh tajaa meitenee ir atradis,bet ar Ninu vispaar nekad.

Atzīšos, ka, ja nebūtu Lunas, man ļoti patīk Ambara un Matteo kā pāris, viņi abi bija tik līdzīgi, piestāvēja viens otram, taču, pēc tam, kad iemīlējās Lunā, viņš mainījās, protams. Matteo un Ninai būtu ļoti līdzīgs stāsts, kāds Ninai ir jau ar Gastonu, jo Gastons un Matteo, kā jau labākie draugi, ir visai līdzīgi varoņi, tāpēc kopumā nesaskatītu lielas izmaiņas.
Starpcitu Nitteo (Nina un Matteo) ir viens no vispopulārākajiem neiespējamajiem "pāriem" fanu vidū, tāpēc ir izveidoti neviens vien fanu video, kuri ar montāžas palīdzību no malas tiešām var pārliecināt, ka šis pāris seriālā eksistētu.

P.S. Varam droši neuztraukties par to, ka šis pāris varētu kļūt reāls, jo Ruggero vakar savā tiešraidē atbildēja uz kādas fanes jautājumu, teikdams, ka Nitteo neeksistēs, jo tā būtu Matteo un Ninas labāko draugu, proti, Gastona un Lunas, krāpšana :D

Un, lai vēl nedaudz jautrāk, šeit arī Luston jeb Luna un Gastons :D

+4

372

Pika,es tev artii varu piekrist,jo man Ambara(Valentina Zenere) arii ljoti patiik.Kaa aktrise vinja ir lieliska tieshaam laba.Turklaat pirmo reizi man patiik ljaundares.Bet,kaa esmu te ieprieksh mineejusi,tad jaasaak beidzot atradinaaties no taa,ka bviss ir skaisti un rozhaini. :)  :D

Pika написал(а):

Ruggero vakar savā tiešraidē atbildēja uz kādas fanes jautājumu, teikdams, ka Nitteo neeksistēs, jo tā būtu Matteo un Ninas labāko draugu, proti, Gastona un Lunas, krāpšana

Eh,kaa man shitas patiik.Tieshi attieciibaa Matteo(Ruggero) teiktais uz Lunu(Karolu).Ja vien Ruggero zinaatu,ko vinjsh man sho te pasakot ir atgaadinaajis turklaat vairaak kaa jebkad. :love:

+3

373

Jaunās intro dziesmas "Siempre juntos" videoklips

Отредактировано Pika (17.02.2017 17:01)

+4

374

Karola & Ruggero

+4

375

Paldies arii par sho peedeejo video,Pika! :) Es skatiijos ar milzum platu smaidu,jo abi ir tik burviigi un abu starpaa kjiimija mirgo kaa zibens speerieni. :love: Man vinjus nekad neapniks veerot tas ir skaidrs! :flirt:  :love: Vinji ir ne tikai kaa radiiti viens otram,bet abi viens otram pat ljoti piestaav. :flirt:

+4

376

Paldies par skaistajiem video!

+3

377

http://se.uploads.ru/t/3Muk9.jpg

Un pāris foto 14. februārim, kurus neieliku, jo noslinkoju :D

Свернутый текст

http://sd.uploads.ru/t/Sd6bm.jpg
http://s3.uploads.ru/t/q3EX4.jpg
http://sh.uploads.ru/t/Qzt5o.jpg
http://s2.uploads.ru/t/Gre3v.jpg
http://s3.uploads.ru/t/3y2Ki.jpg

Отредактировано Pika (17.02.2017 16:47)

+4

378

Karola un Ruggero vs. Valentīna un Maikls

+4

379

Cik burvīgi foto   :love: Labi, ka slinkums tika uzvarēts :D

+4

380

Patieshaam,labi,ka beigaas tu tomeer uzveici slinkumu,malacis,Pika! :)  :D Bet foto tieshaam ir ljoti burviigi,briinishkjiigi! :love:

Un cik burviigi ir muusu Ruggarol jeb Lutteo.Paldies arii par sho video. :love:  :flirt:

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)