TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)


Soy Luna (2016)

Сообщений 381 страница 400 из 583

381

Paldies, ka izrādījies stiprāka par slinkumu un ieliki bildes un video, jo labāk vēlu, nekā nekad!

+3

382

+4

383

Jaa,video un dziesma ir tieshaam vairaak nekaa tikai ljoti lieliski!Paldies,Pika! :love: Vinji visi ir tieshaam lieliski,bet visvairaak mani,protams,pievelk Ruggero balss. :love:

+3

384

Paldies par skaisto dziesmu! Puiši tiešām ir lieliski sadziedājušies gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

+2

385

http://sd.uploads.ru/t/7YAdl.jpg

+4

386

Paldies,Pika! :love:  :flirt: Tik forsha bilde muusu Lutteo jeb Ruggarol. :love: Abi izskataas tik miilji un saskaniigi nu tieshaam vinji abi piestaav viens otram,kas nu ir tas ir. :love:  :)

+2

387

Jauna Roller Band dziesma! Varbūt vārdos nav nekas īpašs, taču ir visai lipīga. Nedaudz savādāka no tām, kuras viņi dziedāja 1. sezonā.

+4

388

Paldies par video, dziesmas melodija tiešām ir lipīga!

+3

389

Uj tieshaam traki lipiigi. :)  :D Bet jauks video,paldies! :)

+3

390

+4

391

Paldies! :) Video tieshaam taads,ka liek sapurinaaties ievilkt elpu,saprast,ka riit jau ir sveetdiena un viss interesantais veel tikai priekshaa! :)

+3

392

Jā, video tiešām ir iedvesmojošs, paldies!

+3

393

Отредактировано Pika (28.02.2017 12:25)

+4

394

Отредактировано Pika (28.02.2017 12:54)

+4

395

Nevar nepriecāties kopā ar Ruggero. Viņa laime ir lipīga.

+4

396

Man patiik visas. :) Bet vislabaak esmu iegaumeejusi Siempre juntos un Valiente. :) No pirmaas sezonas patiik arii Lutteo dziesma Solo tu(abas versijas,bet diemzheel itaaliski vairs dziesma nav pieejama).
P.S.Un Ruggero tieshaam ir liels malacis.Vinjam ir talants un lieliska balss man patiik tas,kaa vinjsh dzied. :)

+4

397

Man (vismaz pagaidām) ir ļoti grūti pateikt, kura/s dziesma/s patīk vislabāk. Savukārt runājot par Ruggero, tad arī es dalos ar viņu priekā.

+4

398

Varbūt tagad jums būs vieglāk izvēlēties savus favorītus, jo visas dziesmas jau ir pieejamas pilnajā versijā!

Šeit ir playliste ar dziesmām

+4

399

Paldies par dziesmām, būs ko klausīties!

+2

400

Aktieri stāsta par jauno disku

Diska reklāma

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)