TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)


Soy Luna (2016)

Сообщений 541 страница 560 из 583

541

Forsteriāna написал(а):

Marianhela, tā nav bilde, bet gan gifi jeb kustīgās bildes!

Pareizi,Forsteriaana,paldies,ka palaboji,jo ja godīgi,tad es nosaukumu pareizo nezināju.Bet ir superforša!
:)  :love:

+3

542

Aizkadri: ''Siempre Juntos'' videoklipa filmēšana

+4

543

Šis gan bija pirms veselas mūžības, bet te ir tas Susannas Himenesas raidījums/šovs, kur Soy Luna komanda viesojās toreiz un cik atceros, Pika, tad tie video, kurus toreiz liki nebija labā kvalitātē, taču šis video ir ļoti labā kvalitātē un pilnais raidījums! Vēlreiz baudam mūsu mīļo komandu! :love: :flirt:

PS. Kad uzspiedīsiet uz šī video, jums tur parādīsies tāds uzraksts, ka partneris to ir bloķējis u.t.t., bet beigās būs rakstīts "Skatīties youtube kanālā", to tad arī spiediet un tad varēsiet redzēt! ;)

+5

544

Neatceros vairs, vai biji likusi šādu video, Pika, bet tas ir no Soy Lunas koncerttūres un tas ir tik skaists, brīnišķīgs un romantisks! :love: :love: Un vēl tā dziesma un skūpsts...:love: :love: :love:

PS. Man te uznāca tāds Lutteo mirklis un sāku skatīties visādus video youtubē, tāpēc lieku te, bet ja kas, es nezinu un vairs tik labi neatceros, kas ir un nav likts šeit, tāpēc piedodiet, ja tie atkārtojas un ja ir likti! :blush: :D :love:

+3

545

Mūsu burvīgā pāra video ar šobrīd populāro dziesmu, tikai citu izpildītāju versijā! :love: :love:

Ups, tikai tur ir spoileri par tālākajām sērijām! :blush: Piedodiet! :D ;)

+3

546

Uh, izskatās, ka patiešām nekas labs nav gaidāms! :huh: Video ir ļoti skaists un romantisks, bet arī ļoti skumjš! :'( Tagad ir vēl lielāka intriga par to, kas ar abiem notiks tālāk!  :|

Vēl viens skaists, bet skumjš video! :'( Nja, tā vien izskatās, ka nekas labs Lutteo negaida, ja vēl beigās kaut kas ar Lunu notiks, tad jau vispār  :( , bet intriga vienalga ir ļoti liela! :)

Šīs lietotājas kanālā ir ļoti daudz Lutteo video: Daphne Valente - Lutteo video! Varat paskatīties! ;)

+3

547

Te varam papriecāties par Lutteo atveidotājiem Ruggarol! :love: :flirt: :love: :flirt:

+4

548

Pirmās sezonas entrada:

Otrās sezonas entrada:

+2

549

Lūk, ko atradu rakājoties pa googli: Soy Luna krieviski! Izrādās, ka ir iespējams skatīties arī krieviski, bet pagaidām ir pieejamas tikai pirmās sezonas sērijas līdz 45. sērijai, bet atliek tikai gaidīt, kad parādīsies arī otrā sezona krieviski! :) Tas ir tikai informācijai, jo mēs jau tāpat sekosim līdzi fotostāstam! :flirt: ;)

Izdomāju arī pameklēt, vai nav kādi fanfiki jeb fanu veidoti stāsti par mūsu mīļo komandu un protams, par Lutteo un izrādās, ka tik tiešām ir un te ir links, kur ir dažādi fanfiki: Soy Luna fanfiki un tie ir angļu valodā, bet varbūt arī spāniski! :flirt: :love: ;)

+3

550

+5

551

Wow, cik foršs video! :flirt: Tik foršs tas mūsu mīļās Soy Lunas komandas minikoncerts! Likās, ka patiešām tu esi tur klātienē un redzi viņus uzstājamies! :love:
Lutteo/Ruggarol uzstāšanās bija tik superīgi romantiska!!! :love: :love: :love:
Lūk, šie jau bija tie Lutteo jeb Chica delivery un Chico fresa ko pazīstam un kādus gaidam seriālā! :D :love:
Tikai viena cilvēka te trūka - Gastona jeb Augustina! Kāpēc viņa nebija?  :| Ninai nācās vienai savu partiju dziedāt! :D

+4

552

Cik burvīgs video!Paldies,Pika! :love:  :love:  :love:  :flirt: Jo sevišķi man patika ''Que mas da'' dziesma.Sasodīts!Pie velna!(to es domāju mīļā nozīmē) :love:  :flirt: Tas Ruggarol priekšnesums bija brīnišķīgs!Turklāt,kad viņi dziedāja,tad abiem skatoties vienam uz otru ne tikai acis mirdzēja,bet arī jūtu ķīmija bija nenormāla!Tā zibeņoja tā,ka ar neapbruņotu aci to varēja redzēt! :love:  :flirt: Un beigas,kad Ruggero noskūpstīja Karolas roku...ah...tik romantiski nu īsts džentelmenis! :love:

+3

553

Marianhela написал(а):

Un beigas,kad Ruggero noskūpstīja Karolas roku...ah...tik romantiski nu īsts džentelmenis!

Aa, jā, tas arī bija tik forši un skaisti, tikai man labāk būtu paticis, ja beigās būtu bijis Lutteo cienīgs skūpsts! :love: :love:

+2

554

Nav ne jausmas, kā Karola un Ruggero to panākt, taču starp viņiem ir tāāāda ķīmija, viņu priekšnesums bija vienkārši... :love: Vēl tā neiztrūkstošā mazā deja uz dziesmas beigām, tā mana mīļākā daļa no horeogrāfijas :love:
Forši, ka aktieriem bija mugurā tērpi no tūres, bija tāda nedaudz nostalģiska sajūta.
Vēl man patika, ka Valiente sākumā Karola un Maikls ar apskāvās, tik mīļi :flirt: Valiente ir jau kā Soy Luna himna, šī dziesma nekad nedrīkst iztrūkt :)
Un vēl kas - visa priekšnesuma laiku nebeidzu apbrīnot Karolas skaistos matus, viņai šī matu krāsa tik labi piestāv :love:

Forsteriāna написал(а):

Tikai viena cilvēka te trūka - Gastona jeb Augustina! Kāpēc viņa nebija?   Ninai nācās vienai savu partiju dziedāt!

Šis arī bija mīnuss jeb vienīgais, kas man nepatika - ka šeit trūka vislabākās balsis no aktieru sastāva... Jo trūka ne tikai Agustins, bet arī Kjara (Džamas atveidotāja, viņas balss ir WOW). Ja nav kāds no viņiem, tas ir stipri jūtams, jo abiem ir spēcīgas balsis. Vēl spēcīga balss ir Gastonam jeb Pedro atveidotājam, viņš vienmēr dziesmām piedod to, ko neviena cita balss nespētu :love: Šovā trūka arī Lionels (Niko), bet no viņa balss nekā tur nav :D
Laikam būs jāsāk pierast, ka Agustins vairs nebūs priekšnesumos (un visdrīzāk arī Eiropas turē), jo viņš nefilmējas 3. sezonā, jo ir izveidojis duetu MyA (tas sastāv no Maxi y Agus). Skumji, protams, bet jebkurā gadījumā, priecājos, ka viņš beidzot piepildīja savu sapni un nopietni pievēršas mūzikai. Drīz MyA izdos savas pirmās dziesmas un diskus, kurus ar nepacietību jau gaidu :flirt:
Mani vispār biedē, kas notiks ar maniem Gastina... Cerams, ka viņš būs vismaz uz pāris sērijām, jo negribu Ninai blakus nevienu citu :D

+3

555

Forsteriāna написал(а):

Aa, jā, tas arī bija tik forši un skaisti, tikai man labāk būtu paticis, ja beigās būtu bijis Lutteo cienīgs skūpsts!

Tūrē, protams, bija skūpsti (pat tādi, kādus Disney nekad mūžā nerādītu :D ), bet šī tomēr nav tūre un pasākumam ir cits mērķis, tāpēc, manuprāt, šeit skūpsts neiederējās, tā nebija īstā vieta. Bet nobeigums, kad Ruggero noskūpstīja Karolas roku, bija ļoti skaists :love:

+3

556

Pika написал(а):

Nav ne jausmas, kā Karola un Ruggero to panākt, taču starp viņiem ir tāāāda ķīmija, viņu priekšnesums bija vienkārši...

Vot,vot,es to pašu saku,ķīmija viņiem ir nenormāla! :love:  :love:  :love:

Pika написал(а):

Un vēl kas - visa priekšnesuma laiku nebeidzu apbrīnot Karolas skaistos matus, viņai šī matu krāsa tik labi piestāv

Jā,man viņas mati arī ļoti patīk! :love:

Pika написал(а):

Mani vispār biedē, kas notiks ar maniem Gastina... Cerams, ka viņš būs vismaz uz pāris sērijām, jo negribu Ninai blakus nevienu citu

Es to pašu varu teikt par Lutteo,lai gan viņu pāris izjaikts netiks.Bet citu Lunai blakus nevaru iedomāties un negribu. :love:  :D

+2

557

Forsteriāna написал(а):

Tik foršs tas mūsu mīļās Soy Lunas komandas minikoncerts! Likās, ka patiešām tu esi tur klātienē un redzi viņus uzstājamies!

Man bija tāda pati sajūta. :love: Runājot vēl par to,ka negribētu,lai Lunai būtu cits,tad jā,tāpēc man nepatīk Seba luncimāšanās gar viņu. :D  :love:  :sceptic:

+2

558

Pika написал(а):

Nav ne jausmas, kā Karola un Ruggero to panākt, taču starp viņiem ir tāāāda ķīmija, viņu priekšnesums bija vienkārši...

Jā, pilnīgi piekrītu jums abām, starp viņiem ir ļoti spēcīga ķīmija un es nemaz negribu zināt kā viņi to panāk! :D :love:

Pika написал(а):

Valiente ir jau kā Soy Luna himna, šī dziesma nekad nedrīkst iztrūkt

Oi, šī dziesma man jau pamanījusies ļoti iepatikties, tāpēc man ļoti patīk skatīties kā viņi to izpilda un piekrītu, tā viennozīmīgi ir Soy Lunas himna! :love: :love:

Pika написал(а):

Un vēl kas - visa priekšnesuma laiku nebeidzu apbrīnot Karolas skaistos matus, viņai šī matu krāsa tik labi piestāv

Jā, es arī visu priekšnesuma laiku tos apbrīnoju, jo tie tiešām viņai ir ļoti skaisti, tāpat kā matu krāsa! :flirt:

Pika написал(а):

Mani vispār biedē, kas notiks ar maniem Gastina... Cerams, ka viņš būs vismaz uz pāris sērijām, jo negribu Ninai blakus nevienu citu

Īstenībā mani arī tas biedē, jo es arī negribu Ninai citu blakus! Viņi abi tik ļoti skaisti izskatās kopā! :love: Un Lunaives arī nespētu iedomāties citu blakus kā tikai un vienīgi Matteo! :love:

+3

559

Šis un citu "pāru" challenge video bija iefiltrējušies jau pirms pāris mēnešiem un tikai tagad Disney tos sāk publicēt savā kanālā. Šādi, protams, vizuāli ir daudz baudāmāk nekā ar parasto zaļo fonu, tāpēc ielieku pirmo video šeit vēlreiz.

Valentīna & Maikls

Отредактировано Pika (14.08.2017 19:48)

+4

560

''Un Sol para los Chicos 2017''

http://s0.uploads.ru/t/qbkVF.jpg
http://s2.uploads.ru/t/Dbe8Q.jpg
http://sh.uploads.ru/t/LliDh.jpg
http://s2.uploads.ru/t/MSRch.jpg
http://s0.uploads.ru/t/EWDgG.jpg
http://s7.uploads.ru/t/3z2OM.jpg
http://s0.uploads.ru/t/ObI76.jpg

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)