TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)


Soy Luna (2016)

Сообщений 61 страница 80 из 583

61

Liels, liels paldies par labajiem vārdiem!  :flirt: :)

+2

62

Cik šausmīgi ir šitie trijstūri, kur visi trīs iesaistītie ir labie varoņi. Man patīk arī Simons, tāpēc nevar uz viņu turēt ļaunu prātu, bet tajā pat laikā katrs brīdis, ko viņš pavada ar Lunu, man gribas, lai viņa vietā ir Matteo. Tik jauki Matteo mācīja Lunai skrituļošanas tehniku. Un tad ieradās Simons...
Super, ka turpini aktīvi skatīties un ļauj mums "skatīties" :D

+2

63

aNgeL написал(а):

Cik šausmīgi ir šitie trijstūri, kur visi trīs iesaistītie ir labie varoņi.

Nevaru nepiekrist. Ir brīži, kad paliek žēl Matteo un brīži, kad paliek žēl Simona. To, kāpēc mums patīk Matteo, nejautāšu, jo tā vienkārši ir :D Bet Simons - viņš vienmēr ir gatavs uz visu Lunas dēļ. Raugoties no tāda skatapunkta, viņš pat ir pelnījis Lunu vairāk nekā Matteo. Protams, izvēli izdarīs Luna :) Bet tik un tā mana sirds pieder Lutteo (Luna + Matteo) :D

aNgeL написал(а):

Super, ka turpini aktīvi skatīties un ļauj mums "skatīties"

Ja nebūtu jāveido fotostāsts, noteikti jau būtu noskatījusies visas sērijas, bet šādi vismaz varu palēnām katru sēriju izbaudīt un nebūs jāgaida tik ilgs laiks no fināla augustā līdz otrajai sezonai februāra beigās :)

+3

64

Jā, kad par galveno varoni cīnās ļaundaris, tad tas nav tiešām nav tik traki tādā ziņā, ka mums (ar ļoti retiem izņēmumiem, ja šis varonis drīzāk velk uz pozitīvā tēla pusi vai ir ļoti harismātiska personība), nav nemaz žēl, ka viņš šajā cīņā zaudē, sak', nebiji pelnījis viņas mīlu. Taču Simons ir pozitīvais tēls, tāpēc ir patiesi žēl, ka tieši viņš ir Matteo sāncensis uz Lunas sirdi. Lai gan personīgi arī es esmu par pāri Luna un Matteo.

+3

65

aNgeL написал(а):

Cik šausmīgi ir šitie trijstūri, kur visi trīs iesaistītie ir labie varoņi.

Tā nu tas ir, lai gan man Simons arī patīk un labi, ka viņš pozitīvais tēls nekā Ambara( piedodiet, bet viņa nu tiešam nav pelnījusi Matteo, jo viņa izmanto nabaga Matteo un tas tik kā tāds šunelis skrien pie viņas katru reizi), tomēr es labāk gribētu lai Luna ir kopā ar Matteo! :)

Pika написал(а):

Protams, izvēli izdarīs Luna :)

Interesanti, cik drīz viņa šo izvēli izdarīs?  :dontknow:

Pika написал(а):

Bet tik un tā mana sirds pieder Lutteo (Luna + Matteo) :D

Pika, sit pieci, jo man ir tieši tāpat - arī mana sirds pieder Lutteo! :love: ;)

+2

66

Man patīk, kad te ir vienprātība :D
Pika, tu man liki aizdomāties par to, kā būtu, ja es taisītu fotostāstu kaut kam, kam jau parādītas daudzas sērijas un būtu aizraujošs, jo parasti tad neesmu apstādināma :D

+2

67

Forsteriāna написал(а):

bet viņa nu tiešam nav pelnījusi Matteo, jo viņa izmanto nabaga Matteo un tas tik kā tāds šunelis skrien pie viņas katru reizi

Būtībā viņš to nedara Ambaras, bet gan konkursa dēļ. Ne velti viņi vienmēr izlīgst pēc tam, kad viens otram atgādina, ka ir karalis un karaliene.

Forsteriāna написал(а):

Interesanti, cik drīz viņa šo izvēli izdarīs?

Gaidi, vēl daudz kas priekšā :D

aNgeL написал(а):

Pika, tu man liki aizdomāties par to, kā būtu, ja es taisītu fotostāstu kaut kam, kam jau parādītas daudzas sērijas un būtu aizraujošs, jo parasti tad neesmu apstādināma

Tas uz pašas atbildību, jo iedvesma veidot fotostāstu bieži vien atnāk vakaros, tad nu sanāk aiziet gulēt tikos, cikos sanāk :D

Отредактировано Pika (11.08.2016 20:43)

+2

68

Otrās sezonas filmēšana rit pilnā sparā! Mūs sagaida #Lutteo momenti :flirt:

http://s7.uploads.ru/t/q1fUm.jpg http://s1.uploads.ru/t/8McWu.jpg
http://s2.uploads.ru/t/uWa2y.jpg http://sf.uploads.ru/t/SpHeP.jpg

Отредактировано Pika (11.08.2016 19:01)

+4

69

Ak, kādi Lutteo mīļumi! Viņi tik forši un mīļi izskatās kopā! :love: :love: :love: Taisni žēl, ka viņi arī dzīvē nav kopā! :disappointed: Kā man viņi patīk!!! :love: :D

+3

70

Soy Luna komanda gatavojās otrās sezonas promo filmēšanai un fotosesijai.
Karola un Ruggero :love:

http://s1.uploads.ru/t/JBAkj.jpg

+4

71

Blooperi :D

+5

72

Liels paldies par fotostaastu,Pika,kuru nupat esmu iesaakusi lasiit. :) Man ljoti patiik un ir ljoti interesanti.Dazhaas vietaas taa naak smiekli,ka paraadaas krampji veederaa. :) Patiik tas kaa Luna un Matteo viens otru saukaa un tie vinju dialogi. :D Bet Ambara man ljoti kaadu adgaadina,skalji neteiksho ko. :D Vienvaardsakot esmu prieciiga,ka iesaaku lasiit sho staastu un turpinaashu tam sekot liidzi. :)

+4

73

Paldies, ka pievienojies un arī sāki lasīt/skatīties! Tiešām prieks par katru, kura lasa :flirt:

+1

74

Pirmās sezonas noslēguma nedēļa, fināls jau šo piektdien!

Отредактировано Pika (30.08.2016 16:28)

+1

75



+2

76

Pirmās sezonas pēdējās sērijas traileris. Fināls jau šovakar!

Izskatās interesanti, es gribu jau redzēt :huh:

+3

77

Jaa,Pika,izskataas pat vairaak nekaa tikai ljoti interesanti!Labi gan,ka iesaaku lasiit un skatiities sho staastu,jo vaardiem neaprakstiit,cik interesanti!Pusgads...liidz otrajai sezonai...eh...lielisks veids kaa audzinaat pacietiibu. :)  :D

+2

78

Tagad nezinu, vai tas ir labi, ka vēl neesmu noskatījusies, visu vai nē :D Traileris man izraisīja lielu intrigu. Pusgads tiešām ir visai liels laiks, bet saprotams, ka filmēšanas process ir garāks nekā citām telenovelēm, jo aktieriem jātrenējas priekšnesumiem Jam&Roller un Open Music. Ja mums sērijā priekšnesums aizņem vien kādas divas minūtes, priekš gatavošanās un filmēšanas ... Pat nesalīdzināsi.
Galvenais jau, lai skatītāji nezaudē interesi pēc šī pusgada, kaut gan fanu ir daudz. Atliek vien apbruņoties ar pacietību :D

+3

79

Pika написал(а):

Galvenais jau, lai skatītāji nezaudē interesi pēc šī pusgada, kaut gan fanu ir daudz. Atliek vien apbruņoties ar pacietību

Tas tiesa. :) Es noteikti buushu starp tiem,kuriem interese shii laika gaitaa nezudiis.Man ljoti iepaticies Roggero atklaaju,ka arii itaalieshi ir tikpat smuki kaa meksikaanji. :)  :love: Jaa,atliek tikai tagad milziigi ljoti pacietiigi gaidiit! :D

+2

80

Treileri izskatās patiešām ļoti interesants un intriģējošs! :) Tikai nesapratu, vai tad šajā fināla sērijā Luna izdarīs to lielo un galveno izvēli par Matteo un Simonu!?  :dontknow: Ļoti jau negribās pusgadu gaidīt, jo kad iedomājos, cik tas ir ilgi, liekas, ka tas ir tik ilgi! :D Nekas, šis laika posms ātri paskries un Lutteo atkal būs klāt! :D :love: ;)

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunās telenoveles Latiņamerikā » Soy Luna (2016)