TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 321 страница 340 из 418

321

Bravo, Matteo tik tiešām ir liels malacis - sabojāja savas attiecības ar Lunu uz visiem laikiem un vēl ar Ambaras palīdzību!  :sceptic: Tagad viņam tik viegli neizdosies atgūt Lunu šo melu, Feras, Sebastiana un Ambaras dēļ, jo Luna ir tik naiva, ka jau atkal netic Matteo teiktajam, ka tā bija Ambaras doma filmēt to video un Ambara tik vēl pielēja eļļu ugunij, pagriežot Matteo vārdus otrādāk, uztaisot tieši viņu par īsto un vienīgo vainīgo!  :sceptic: Lai Matteo  tagad necer, ka jebkad spēs salabt ar Lunu, jo tad viņam ir jāizdara kas tāds, kas spēs Lunu piedot viņam kā, piemēram, patiesības atklāšanu par mācībām un savām attiecībām ar Feru, bet laikam to nekad mēs nesagaidīsim no Chico Fresas, lai gan vairs varam viņu nesaukt šajā vārdā, jo viņš to nav pelnījis pēc visa izdarītā! :sceptic: Viss iet tikai uz slikto pusi un kā jau minēju iepriekš, tad kādu uzlabojumus Lutteo attiecībās laikam varam gaidīt tikai sezonas beigās! :)

Un patika, kā beigās Matteo un Gastons ieraudzīja Lunu un Sebastianu apskāvušos - tā arī viņam vajadzēja! Lai redz, ko ir panācis savas dumjās uzvedības dēļ! :D :sceptic:

Tā, izskatās, ka Gastinai arī laikam draud kaut kas līdzīgs kā Lutteo, bet nu cerams, ka viss būs labi un neaizies tik tālu kā viņiem, jo Gastinai to it nemaz nevajag!  :nope: Nevajag arī šīm pārim tā sabojāt attiecības, kā šobrīd notiek ar Lutteo! :flirt:

To Evu, kas tagad būs Roller Band jaunā dziedātāja, gadījumā neatveido Ruggero draudzene Kandelārija? Jo es atceros, ka viņai arī kaut kad bija jāparādās šeit, bet nav zināms kad, tāpēc prasu! :)

+4

322

Forsteriāna написал(а):

To Evu, kas tagad būs Roller Band jaunā dziedātāja, gadījumā neatveido Ruggero draudzene Kandelārija? Jo es atceros, ka viņai arī kaut kad bija jāparādās šeit, bet nav zināms kad, tāpēc prasu!

Jā, jā, tā ir tā pati ;) Jāatzīst, ka man tīri patīk viņas darbs - kā aktrise viņa ir talantīga un, manuprāt, viņas balss tiešām iederējās Roller Band. Daudzi Soy Luna fani uz Kandes piedalīšanos neskatījās objektīvi, jo daudziem viņa vienkārši nepatīk. Es neesmu viņas fane, taču skumji tas, ka Ruggero pat ir nācies lūgt, lai vairs viņa draudzene netiktu apvainota soc. tīklos.
Runājot par Ambaras videoainu, gribēju piebilst, ka Valentīna mani nebeidz pārsteigt ar savu talantu :flirt: Viņai šī loma ļoti piestāv un var redzēt, ka viņai tiešām patīk atveidot Ambaru. Šajā sezonā arī manāms, kā Karola augusi kā aktrise - viņai īpaši labi padodas ainas, kurās jāraud, taču iepriekšējā sērijā aina, kurā Luna izmeta glāzi no rokām, manuprāt, bija viena no visiespaidīgākajām.

+4

323

Pika написал(а):

Jā, jā, tā ir tā pati  Jāatzīst, ka man tīri patīk viņas darbs - kā aktrise viņa ir talantīga un, manuprāt, viņas balss tiešām iederējās Roller Band.

Jā, es arī esmu viņu gan dzirdējusi, gan redzējusi kā viņa tēlo, jo noskatījos tā seriāla "Violeta" pēdējo sēriju un tur bija viņi abi  - Kande un Ruggero! :) Viņa tiešām ir ļoti jauka aktrise un tiešām labi dzied, bet es arī neesmu viņas fane, bet skatoties to sēriju bija tik dīvaini Ruggero redzēt vēl tik jauniņu, jo šeit jau viņš ir tāds nedaudz vecāks un dīvaini bija redzēt viņu kopā ar Kandi, kaut viņu varoņi tur bija kopā ar citiem, jo tik ļoti pierasts tagad ir Ruggero redzēt kopā ar Karolu! :blush: ^^

Pika написал(а):

Daudzi Soy Luna fani uz Kandes piedalīšanos neskatījās objektīvi, jo daudziem viņa vienkārši nepatīk. Es neesmu viņas fane, taču skumji tas, ka Ruggero pat ir nācies lūgt, lai vairs viņa draudzene netiktu apvainota soc. tīklos.

Nu, saprotams, kāpēc viņiem viņa nepatīk, jo viņi grib redzēt Ruggero kopā ar Karolu, tāpēc fani tā izpauž savu neapmierinātību! :) Bet jā, tev taisnība, tas tik tiešām ir skumji, bet pagaidām abiem ir ar to jārēķinās, kamēr šeit filmējas, lai gan kur teikts, ka pēc piedalīšanās šeit, tas viss neturpināsies?! :) Lai nu kā, cerams, ka abiem viss būs labi un piedalīšanās šajā seriālā neiedragās abu attiecības! :)

Pika написал(а):

Šajā sezonā arī manāms, kā Karola augusi kā aktrise - viņai īpaši labi padodas ainas, kurās jāraud, taču iepriekšējā sērijā aina, kurā Luna izmeta glāzi no rokām, manuprāt, bija viena no visiespaidīgākajām.

O, jā, tas gan, Karola ir ļoti augusi, jo cik atceros, tad pirmajā sezonā viņas aktierspēle vēl nebija tik izcila, viņa vēl mācījās, bet tagad ir vienkārši lieliski un šī tevis minētā aina tik tiešām bija ļoti iespaidīga!  :yep: ;)

Отредактировано Forsteriāna (07.08.2017 21:42)

+4

324

Forsteriāna написал(а):

..bet skatoties to sēriju bija tik dīvaini Ruggero redzēt vēl tik jauniņu, jo šeit jau viņš ir tāds nedaudz vecāks un dīvaini bija redzēt viņu kopā ar Kandi..

Viņam tur vēl tik spēcīgs itāliešu akcents :D Lai gan Ruggero dzīvo Argentīnā labu laiciņu, viņa akcents ir saglabājies un, ja viņš ir vēl pabijis mājās pie ģimenes, tad viņam arī akcents atgriežas. Dažreiz pat izklausās nedaudz smieklīgi, jo viņš mēdz vārdiem uzsvērt vietas, kuras nevajadzētu :D Izrādās, ka Ruggero tikai iemācījās spāņu valodu pirms Violetta, un, ja nemaldos, viņam bija jātēlo bilingvāls varonis (vismaz tā lasīju. Seriālu neskatījos, esmu redzējusi vien pāris ainas). Smieklīgi, ka Ruggero VIENMĒR attaisnojas ar to, ka viņš ir itālis, ja kādreiz kaut ko nezina (pat ja runa neiet par valodu) :D

+4

325

Ak vai,Ambara šeit tik labi atveido ļasundari,ka es viņā redzu Medisonu.Goda vārds tikpat riebīgs skuķis kā vienmēr. :D Turklāt ir nikna par to,ka uz Lunu Video atstāja POZITĪVU iespaidu,ka tas viņu nesalauza.Bet Luna nav nekāda muļķe,kā Ambara domā.Ne velti viņa ir manos abos stāstos,jo šeit arī savu varoni Karola lieliski atveido.Proti,Luna ir sev uzlikusi masku.Viņai sāp,bet nekad mūžā viņa to visu,kas viņu tagad plosa no iekšas neatzīs skaļi. :) Jā,ar šo video Matteo ne tikai ir neglābjami sabojājis savas attiecības ar Lunu,bet ir vārda tiešā nozīmē iegrūdis vinu cita rokās.Tagad Sebastianam ceļš ir brīvs pie Lunas,jo par savu bijušo Luna nu vairs neko negrib dzirdēt.Kas tagad notiks?Ko Matteo darīs un vai vispār darīs?Viņš ko tagad tā mierīgi noskatīsies,kā kaut kāds cits tips lakstojas un atviļ viņam draudzeni?Ja tā,tad es šo puiku nepazīstu,jo vecais chiko fresa sevi nekad neļautu sakaut!Bez cīņas viņš nepadotos!Tikai ne viņš! :sceptic:

+3

326

Pika написал(а):

Viņam tur vēl tik spēcīgs itāliešu akcents :D

To es tā pat īsti neievēroju, bet jā, laikam bija gan un man jau patika :D Un tikai loģiski, ka viņa itāļu akcents atgriezīsies, ja viņš aizbrauks mājās, jo tā tak ir viņa dzimtene :D, bet vispār man liekas, ka ir diez gan grūti noslēpt akcentu, kaut liekas, ka itāļu un spāņu valodas ir ļoti līdzīgas, jo patiesībā tās ir diez gan atšķirīgas kā izrunā, tā arī gramatikā! :) Es šobrīd esmu mazliet pārņemta ar Itāliju un ar visu, kas ar to saistīts, tāpēc man pat ļoti patīk, ka Ruggero ir itālis un ja dažreiz var viņa itāļu akcentu dzirdēt! :D :love:

+4

327

Runājot par Kandes piedalīšanos,tad viņu es kā aktrisi nepazīstu.Arī man viņa nepatīk,bet arī es uzskatu,ka nav smuki,ka citi fani viņu nozakā soc.tīklos.Tā nedrīkst darīt.Es gan vairāk pievērsīšu uzmanību Lutteo nevis viņai tāpēc,lai jau man par Kandi nav ne silts,ne auksts. :) Man tagad gribas redzēt vai Matteo cīnīsies par Lunu vai paklausīgi paies malā,pieļaujot,ka Sebis viņam noceļ meiteni. :) Man Ruggero akcents ļoti patīk.Un par to,ka viņš attaisnojas es varu viņu lieliski saprast. :D

+4

328

Forsteriāna написал(а):

..kaut liekas, ka itāļu un spāņu valodas ir ļoti līdzīgas, jo patiesībā tās ir diez gan atšķirīgas kā izrunā, tā arī gramatikā!

Manuprat, spāņu valodai līdzīgāka ir portugāļu. Izruna gan ir savādāka, bet, kad lasu, ir viegli saprast. Protams, visas trīs ir romāņu valodas un tās savā starpā kaut kā līdzinās :)

Forsteriāna написал(а):

Es šobrīd esmu mazliet pārņemta ar Itāliju un ar visu, kas ar to saistīts, tāpēc man pat ļoti patīk, ka Ruggero ir itālis un ja dažreiz var viņa itāļu akcentu dzirdēt!

Tev paveicies, jo 2. daļā būs jauns varonis, kuru atveidos itālis :D

+4

329

Pika написал(а):

Tev paveicies, jo 2. daļā būs jauns varonis, kuru atveidos itālis

Oho, nopietni?  o.O Opā, man būs ko darīt! :D Nu, tad tik jāgaida kas tas būs par varoni un kāds būs tas aktieris, kas viņu atveidos! :flirt: :D

Pika написал(а):

Manuprat, spāņu valodai līdzīgāka ir portugāļu. Izruna gan ir savādāka, bet, kad lasu, ir viegli saprast. Protams, visas trīs ir romāņu valodas un tās savā starpā kaut kā līdzinās :)

Nu, laikam tā ir, bet esmu dzirdējusi, ka ja zina itāļu valodu, tad esot viegli saprast spāņu un otrādāk! :) Kaut kā tā, bet jā, spāņu laikam ir tomēr līdzīgāka portugāļu, kura man personīgi liekas vēl savādāka nekā spāņu un tur nu neko nevar saprast! :D ;)

Отредактировано Forsteriāna (07.08.2017 22:33)

+3

330

Protams,protams,Forsteriaanai pašlaik ļoti aktuāls ir viņas skaistulis Alessandro.Tieši tāpat kā man Fumazoni,Edīte,Ruggero un Karola. :D  :love: Man gan mīļāka ir spāņu valoda,taču es mīlu Ruggero balsi un viņa smuko akcentu ar ''ž'' burtiņu. :love:  :D  :flirt:

p.s.Nekad neaizmirsīšu,kad sākumā nepratu izrunāt Ruggero vārdu un saukāju viņu par...Georgu. :blush:  :D

+3

331

Šeit ieskatam foto :D Ja nemaldos, viņa varoni sauks Benisio (vai tamlīdzīgi)

http://sf.uploads.ru/t/efwgi.jpg

+4

332

Tā neko tīri smuks. :D  :)

+3

333

O, paldies, Pika! Jā, tik tiešām ir smuks :flirt:, bet nu ne tā kā Ruggero un jā, mans otrs itālis! :D Bet interesanti, kas viņš tur būs un ko darīs? :flirt:

+3

334

Varbūt Benito? ^^ Njā, te nu mēs redzam, cik tomēr itāļi ir ļoti smuki! :love: :flirt: :D :D

+3

335

Pagaidām vēl nezinu konkrēti neko, bet varētu būt, ka viņam ir kāds sakars ar Ambaru ;)

+4

336

+3

337

:D  :D  :D  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :crazyfun: Mani tāāā uzjautrināja šīs trijotnes-Matteo,Lunas un Seba saruna.Nudien liekas,ka briest nepatikšanas un es pat zinu,kuram tās būs. :D  :playful: Nepatikšanas būs Sebim,jo viņš tā lecās Matteo sejā.Vienu brīdi man likās,ka saruna aizies tik tālu,ka Matteo tam tipam vienkārši iedos pa muti. ^^ Un var redzēt,ka Luna Sebastianu izmanto tikai kā plāksteri,jo viņa viņu tā slavēja nu tā slavēja.Sak redz kāds tu Matteo esi draņķis,bet Sebastians tieši tas,ko man vajag.Un Lunu var saprast,jo viņa vienkārši ir sāpināta un kaut kāds ''plāksteris'' jau tai brūcei virsū ir jāuzliek.Un Sebastians to protams izmanto.Pareizi Gastons pateica,ka,ja Matteo NEKO nedarīs,tad jau ļoti drīz pazaudēs Lunu,jo Sebis nocels draudzeni viņam acu priekšā. :) Matteo ir ļoooti greizsirdīgs.Un tieši tāpeč,ka redz,ka Sebis cenšas viņam atvilt meiteni,viņš to tipu nevar ciest.Bet es šaubos,ka te ar greizsirdību būs kaut kas līdzēts.Velns parāvis!Viņam ir jārīkojas,ja tas ir tas chiko fresa,ko es pazīstu,tad viņš rīkosies!Viņš nesēdēs rokas klēpī salicis,bet gan rīkosies par spīti visam un visiem!Bez cīņas TAS Matteo,ko es pazīstu nekad nepadotos!

+3

338

+4

339

Es esmu vīlusies saistībā ar šo dziesmu, bet Disney, kā jau gandrīz vienmēr, neprot izmantot dziesmas pareizajās situācijās :disappointed: Kad iznāca disks, cerēju, ka tieši šī dziesma tiks izmantota kādai Lutteo ainai, Luna to veltīs Matteo vai tamlīdzīgi, bet nevis kaut kādam Sebastiana kanālam. Vienīgais labums, ka Matteo slepus vēroja Lunu to dziedam. Ja ne tā tika dziedāta Matteo, vismaz viņš to dzirdēja :love: Un kas zina - varbūt Luna to sarakstīja, domājot par Matteo :D Dziesma ir ļoti, ļoti skaista, bet ar skumjiem vārdiem, tāpēc nedaudz neloģiski, ka Luna to dzied tik smaidīga un priecīga. Vispār vienubrīd pat aizmirsu, ka tā ir Luna, kas dzied, jo šeit visi žesti un kustības ļoooti atgādināja Karolu :D

+4

340

Nu, ko emocijas starp mīlas trijstūri Matteo-Luna-Sebastians sit augstu vilni, jo īpaši no Matteo puses, jo tas video, kur šī trijotne sarunājās bija tik labs, jo tik tiešām likās, ka Matteo neizturēs un iedos pa feisu Sebim, bet labi, ka noturējās, lai gan kas zina, varbūt kaut kad vēlāk tas patiešām arī notiks!  :rofl: :D :rofl: :D :rofl: :D Izskatās, ka pamazām Matteo sāk saprast, ka tik tiešām zaudē Lunu, tāpēc pēc daudzajām sarunām ar Gastonu, kuras lika viņam visu pārdomāt, viņš beidzot ir sācis rīkoties, lai sāktu atgūt savu mīlestību Lunu un pirmais solis ir - aiziešana no Los Adrenalines, tātad arī Feras pamešana. ^^ Protams, ka Ferai tas nepatīk un viņa centās viņu atrunāt, bet Matteo palika pie sava un aizgāja, jo galu galā tas tomēr ir ne tikai Lunas dēļ, bet arī viņa sirdslietu - mūzikas un skrituļslidošanas dēļ, bet to visu viņš grib darīt tikai un vienīgi ar Jam&Roller un nevis ar Los Adrenalines. :flirt: Malacis, prieks par viņu, bet cerams, ka viņš neapstāsies un ies uz priekšu un cerams, ka nākamais solis būs "izrunāšanās" ar tēvu, lai beidzot arī viņš saprot, ko patiesībā Matteo vēlas, nevis uzspiest to, ko grib viņš, bet negrib Matteo! :)

Un nabaga Ambara, tik ļoti gribēja atkal pierunāt Matteo piedalīties jaunajā video, bet viņš viņai atteica un ļoti pareizi izdarīja, jo ja tiešām viņš vēlas atgūt Lunu, tad viņam labāk vairs neielaisties nekādās darīšanās ar Ambaru un to viņš arī izdarīja - atteica viņai un tagad redzēs, ko viņa iesāks, jo rokas klēpī salikusi jau nesēdēs! :D

Šajā 29. sērijā tas video beigās, kur Luna filmējās, ko likt Seba kanālā bija skaists un dziesma arī tāda jauka, bet izklausījās tik tiešām tāda skumja, ka pilnīgi gribējās to dzirdēt kādā Lutteo ainā, bet nekā, taču vismaz Matteo parādījās un gan dzirdēja, gan redzēja savu mīļoto Lunu to dziedam un tieši šis brīdis man tik ļoti patika! :love: :love: :love: Vairāk tādu Lutteo brīžu un momentu vajag, jo sāk jau pamazām pietrūkt! :flirt:  :disappointed:

Gastina izrunājās un labi, ka viss ar viņiem ir kārtībā un cerams, ka tā arī būs turpmāk, jo šo pāri nevajag aiztikt un sabojāt! :flirt:

Nu ko, gaidīsim tad tālāk, kas notiks, jo tagad īstenībā šīs sērijas ir palikušas ļoti intriģējošas tieši Lutteo ziņā, jo ar katru sēriju kaut kas ar vien vairāk un vairāk notiek, kaut tieši abu attiecībās pagaidām nekas nemainās, bet domāju, ka sāks pamazām iet uz labo pusi! :)

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS