TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 341 страница 360 из 418

341

+4

342

Nu tad beidzot,BEIDZOT Matteo sāk kaut ko darīt. :) Protams,aiziešana no Los Aderline ir pirmais solis,lai atgūtu mīļoto un nepieļautu,ka tas Sebastians viņu atviļ.Patiesībā notika tieši tas,ko es biju gaidījusi,proti,Matteo saprata,ka var pazaudēt Lunu pa īstam,jo pie apvāršņa ir parādījies sāncensis Sebis.Loģiski ne velti saka,ka tu cilvēku,ko mīli sāc novērtēt tikai tad,kad draudi viņu pazaudēt pavisam ir samilzuši.Un,protams,tagad to Matteo ir sapratis un vēl Gastons ar vinu arī runāja.Un tagad viņš ir nolēmis cīnīties,lai atgūtu Lunu.Malacis!Tagad redzu,ka ir atgriezies tas chiko fresa,ko es pazīstu!Iedomīgais,jaukais,mīļais,labais un ar ''pirkstiem gaisā'' chiko fresa. :)  :love: Dziesma ir tiešām skumja,bet skaista un man ļoti patika tas,ka Matteo vēroja Lunu to dziedam. :love:  :love:  :love: Un jā ar tēvu viņam arī ir ''jāizrunājas'',jo ja viņš Matteo tiešām mīl un vēl dēlam tikai labu,tad viņš visu sapratīs. :) Protams,Matteo atslābt nedrikst,jo Sebastians joprojām lakstojas ap Lunu.Un mani nepamet sajūta,ka agri vai vēlu,bet Sebastians no Matteo tiešām dabūs pa seju,ja tā turpinās.Vismaz šodien tāds iespaids un sajūta radās. :D Lai nu kā gaidīsim. :) Es no sirds ceru,ka Matteo tagad neapstāsies.Viņš nevar atļauties apstāties attiecībā uz Lunu.Viņam mīļotā ir jāatgūst.Sebim nāksies paiet malā.Un nav svarīgi grib viņš to vai nē. :)

+3

343

Matteo sejas izteiksme vienkārši iespārda. :crazyfun:  :D  :rofl: Kad Luna pateica,ka viņa negrib zemeņu saldējumu,jo chiko fresa taču ir Matteo,tad tas Matteo ne tikai uzkurināja vēl lielāku greizsirdību,bet arī dusmas,jo,protams,jauki viņš nejutās.Un viņš ir greizsirdīgs un dusmīgs,jo saprot,ka Sebastians viņam ir tiešām reāls apdraudējums. :D  :) Turklāt vēl Gastons mazliet pielēja eļļu ugunij,bet varēja tak redzēt,ka Matteo nebija gribējis un pat rēķinājies ar to,ka Luna viņu ne tikai tik ātri aizmirsīs,bet no zila gaisa atradīs sev citu. :D

+3

344

Marianhela написал(а):

Turklāt vēl Gastons mazliet pielēja eļļu ugunij,bet varēja tak redzēt,ka Matteo nebija gribējis un pat rēķinājies ar to,ka Luna viņu ne tikai tik ātri aizmirsīs,bet no zila gaisa atradīs sev citu.

Man vienmēr tas Gastonā visvairāk ir paticis - viņš vienmēr pasaka Matteo visu, kā ir. Manuprāt, tas pat ir Gastona nopelns, ka Matteo beidzot sāka domāt ar galvu. Viņš tiešām ir īsts zelta draugs, pat nezinu, kas notiktu ar Matteo, ja viņam nebūtu blakus Gastons :) Un Lunai ir tieši tāpat, tikai ar Ninu un Simonu, jo viņi vienmēr Lunai palīdz un viņu atbalsta :flirt:

+3

345

Pika написал(а):

Man vienmēr tas Gastonā visvairāk ir paticis - viņš vienmēr pasaka Matteo visu, kā ir. Manuprāt, tas pat ir Gastona nopelns, ka Matteo beidzot sāka domāt ar galvu. Viņš tiešām ir īsts zelta draugs, pat nezinu, kas notiktu ar Matteo, ja viņam nebūtu blakus Gastons  Un Lunai ir tieši tāpat, tikai ar Ninu un Simonu, jo viņi vienmēr Lunai palīdz un viņu atbalsta

Protams,man tas arī ļoti patīk,jo tādi draugi nudien ir zelta vērtībā. :flirt:  :) Bet nu var redzēt,ka Matteo nav gatavs Lunu zaudēt,kaut it kā saka pretējo.Nu mūil viņš viņu un viņa arī mīl Matteo.No sirds ceru,ka vecais chiko fresa ir atgriezies un sācis domāt ar galvu. :)

+2

346

O, jā, arī šis video ir riktīgi labs - ak, šis mīlas trijstūris Matteo-Luna-Sebastians! :D :rofl: :D :rofl: :D :rofl: Nabaga Matteo, gribēja, lai Luna viņu ātrāk aizmirst un to arī panāca, tikai tagad redzot, ko ir izdarījis, sāk to nožēlot un tik tiešām, vēl Gastons pielēja eļļu ugunij, pasakot, visu tieši tā kā ir, bet ko negribēja saprast pats Matteo un tieši tas arī viņam lika sākt domāt ar galvu, ka ir rīkojies aplam un tagad tas viss ir jālabo, ko viņš arī ir sācis darīt un cerams, ka neapstāsies! :D :love: :flirt: Un jā, tas par to saldējumu arī bija labs - tikai ne zemeņu, jo tas tak uz reiz asociēsies ar Chico Fresu! :D :rofl:

Pika написал(а):

Man vienmēr tas Gastonā visvairāk ir paticis - viņš vienmēr pasaka Matteo visu, kā ir. Manuprāt, tas pat ir Gastona nopelns, ka Matteo beidzot sāka domāt ar galvu. Viņš tiešām ir īsts zelta draugs, pat nezinu, kas notiktu ar Matteo, ja viņam nebūtu blakus Gastons  Un Lunai ir tieši tāpat, tikai ar Ninu un Simonu, jo viņi vienmēr Lunai palīdz un viņu atbalsta

Jā, protams, man arī tas ļoti patīk, jo Gastons ir tiešs un visu ļoti labi redz, kas notiek, atšķirībā no Matteo, tāpēc viņš visu tik tieši arī viņam pasaka un tik tiesām, tas ir tieši Gastona nopelns, ka Matteo sāka aizdomāties par to, ka zaudē Lunu jeb iegrūž viņu cita, Sebastiana, rokās un nu tagad ir sācis darīt visu, lai to labotu! :) Tāpēc jā, Gastons ir Matteo zelta draugs, tāpat kā Lunai - Nina un Simons, jo viņi vienmēr ir viņai blakus, kad tas viņai ir nepieciešams un, protams, palīdz vienmēr, kad to vajag! :)

Отредактировано Forsteriāna (09.08.2017 08:12)

+4

347

Forsteriāna написал(а):

Un jā, tas par to saldējumu arī bija labs - tikai ne zemeņu, jo tas tak uz reiz asociēsies ar Chico Fresu!

Galvenais man patika,kā Matteo pēc tam nomēdījās-Tikai ne zemeņu.Nudien ciest viņu(Sebi) nevaru! :D  :rofl:

+1

348

Marianhela написал(а):

Galvenais man patika,kā Matteo pēc tam nomēdījās-Tikai ne zemeņu.Nudien ciest viņu(Sebi) nevaru!

Jā, jā, man arī tas ļoti patika, jo tā vien liekas, ka ja nākamo reizi abi Lunas "dzīves vīrieši" atkal satiksies, tad jau tur būs nevis asu vārdu pārmaiņa, bet jau riktīgs kautiņš un pirmais to sāks noteikti, ka Matteo, jo nenoturēsies, lai gan arī Sebis to varētu uzsākt tik pat labi, jo nu abi jau nevar noturēties viens otra klātbūtnē, ja runa iet par Lunu! :D :rofl: :D :rofl: :D :rofl:

+1

349

Forsteriāna написал(а):

Jā, jā, man arī tas ļoti patika, jo tā vien liekas, ka ja nākamo reizi abi Lunas "dzīves vīrieši" atkal satiksies, tad jau tur būs nevis asu vārdu pārmaiņa, bet jau riktīgs kautiņš un pirmais to sāks noteikti, ka Matteo, jo nenoturēsies, lai gan arī Sebis to varētu uzsākt tik pat labi, jo nu abi jau nevar noturēties viens otra klātbūtnē, ja runa iet par Lunu!

O,jā,tas gan!Matteo jau tagad,kad Sebis viņam reāli lecās sejā bija tāāāda vilka sejas izteiksme.Liekas,ka viņš tikko valdās,lai neievilktu šim pa muti.Un Luna ar izskatīujā izbiedēta,jo Matteo sejā viss bija rakstīts.Manupraat vēl drusku un Matteo nebītu savaldījies. :D  :D  :D  :rofl:  :rofl:  :rofl: Taču es domāju,proti,man ir sajūta,ka tas ir tikai laika jautājums līdz Sebis dabūs pa muti.Vismaz skatoties man tāda nojauta radās. :D  :rofl:

+2

350

Ne velti mēdz teikt-Bīsties no savām izvēlēm, jo tās var piepildīties, jo tā vien šķiet, ka Matteo vēlme pārtraukt attiecības ar Lunu, tiešām īstenosies, bet tur jau tā lieta, ka sirds dziļumos Matteo to nemaz nevēlas, tikai baidās to skaļi atzīt.

+3

351

+4

352

Meitenes... Tas ir Disney... Labākajā gadījumā esmu šeit redzējusi tikai pagrūdienus, tas arī viss :D Ja pat starp Ninu un Gastonu nav bijis neviens skūpsts šo 30 sēriju laikā, kur nu vēl kautiņš starp Matteo un Sebi :D

+2

353

Jā,cīņa par Lunas atgūšanu viegla nebūs tas nu ir skaidrāk par skaidru redzams. :(  :) Matteo ir pametis visu,lai tikai varētu atgūt Lunu.Tačvu viņa ne tikai nevēlas,lai viņš ir viņas tuvumā un kaut ko vēl skaidrotu,bet negrib,lai viņš būtu komandā.Meitene viņu dzen prom,bet Julianna saka,ka viņa ir tā,kura lemj kurš paliek,bet kurš ne.Tā vien liekas,ka Lunai būs jāaiziet,lai attālinātos no Matteo.,paliek tikai jautājums-vai tiešām ar to būs kas līdzŗets?Es jūtu,ka ir atgriezies tas chiko fresa,ko pazīstam un viņš tādus izgājienus no Lunas puses nepieļaus. :)  :flirt: Matteo viņu mīl un darīs visu,lai atgūtu.Beidzot viņš arī tai uzmācīgajai Fernandai atzītsas,ka ir savārījis tādas ziepes,ka steigšus to nāksies labot.Ka viņam nevajadzēja darīt to,ko izdarīja. :) Ambara izpilda savus draudus un atskaņo video.Luna diemžēl dzird to,ko Matteo grib noliegt un paskaidrot.Nedz vai Matteo sapratīs,ka tas ir Ambaras roku darbs?Tagad,kad Luna ir dzirdējusi video,matteo būs ļoooti grūti viņu atgūt.Un tas vēl nav viss,jo nu Sebis ne tikai kantējas klāt Lunai,bet arī lūdz viņu kļūt par viņa meiteni. :huh:  :sceptic: Nu labi vismaz,ka Matteo atzina,ka ir savārījis putru,ko nu nāksies kaut kā izstrebt,bet labāk jau vēlu nekā nekad.Un vēl nedomāju,ka Lunas aiziešana,ja viņa domā pamest Roller kaut ko baigi mainīs,jo Matteo no viņas neatstāsies.Nu ne bjau tagad,kad Sebastians tiešām tūlīt,tūlīt nocels viņam meiteni.Tas ir tikai laika jautājums.Bet,ja Sebastians grib cīņu,tad lai notiek,viņš to arī dabūs,jo chiko fresa vienmēr pnāk to,ko grib un bez cīnas nekad nepadodas. :)

+2

354

Pika написал(а):

Meitenes... Tas ir Disney... Labākajā gadījumā esmu šeit redzējusi tikai pagrūdienus, tas arī viss  Ja pat starp Ninu un Gastonu nav bijis neviens skūpsts šo 30 sēriju laikā, kur nu vēl kautiņš starp Matteo un Sebi

Žēl gan,es gribētu redzēt,jo no vienas puses romantiski-puiši sakaujas meitenes dēļ,bet no otreas traki... :D Bet tak var redzēt,ka Sebis pats uzprasās uz to. :D Bet nu jā bērnu kanālā diezvai ko tādu rādīs. :)

+3

355

Ko lai saka, cīņa par Lunas atgūšanu tik tiešām nebūs viegla, tas tik tiešām ir skaidrs, bet nekas, Matteo tagad ir visu sapratis un sāk visu labot, sākot jau ar to, ka aiziet no Los Adrenaline un "pamet" Feru, ko jau sen vajadzēja izdarīt! :D Labi, vismaz, ka ar to ir tikts galā, bet vēl jau paliek Ambara, Matteo tēvs un, protams, Sebis tā, ka liela un smaga cīņa Matteo ir vēl priekšā! :) Tagad man pat viņa ir žēl, jo nabaga tagad neiet viegli, bet nekas, tagad nāksies krietni pasvīst, lai izstrēbtu to putru ko ievārīja, lai atkal viss nostāstos savā vietā! ^^ Tikmēr viņa sāncensis Sebis jau ņem visu savās rokās, proti, jautā Lunai, vai viņa kļūs par viņa meiteni un es ļoti ceru, ka viņa atbildēs ar nē, lai gan kas zina, bet nevajag visu pataisīt vēl traģiskāku nekā tas jau ir!  :huh: Redzēs, ko viņa teiks, bet ceru, ka tam nepiekritīs, jo tad viņa nabaga Matteo sāpinās vēl vairāk!  :( Labi, vismaz, ka vecais labais Chico Fresa ir atgriezies un cīnīsies par to, kas ir viņa - par savu mīļoto Lunu! :love: Patika, arī kā Juliana nolika pie vietas Lunu, kad viņa negribēja, lai Matteo ir atkal viņu komandā, bet tā tagad arī viņai vajag, lai mazliet meitene nomierinās, bet protams, tas jau atkal sāpina un moka Lunu, jo viņa taču mīl Matteo un kaut it kā ienīst viņu, tomēr sirds dziļumos vēlas, lai viņš atgriežas viņu komandā kā agrāk! ^^

Pika написал(а):

Meitenes... Tas ir Disney... Labākajā gadījumā esmu šeit redzējusi tikai pagrūdienus, tas arī viss  Ja pat starp Ninu un Gastonu nav bijis neviens skūpsts šo 30 sēriju laikā, kur nu vēl kautiņš starp Matteo un Sebi

Nu, bet pasapņot jau var un man arī gribētos redzēt kāds tas kautiņš būtu, ja būtu, jo varu iedomāties kā abi tur ņemtos! :D Protams, no vienas puses tas ir romantiski, bet no otras - nežēlīgi un traki un jā, bērnu kanālā jau tādu neko rādīt nevar, lai gan šis seriāls jau vispār nav bērnu, bet lai nu paliek! :D :) Bet jā, Sebis tik tiešām visu laiku pats uzprasās uz kautiņu Matteo priekšā un ko tad tam nabagam darīt, ja redz, ka viņam meiteni ceļ nost?! Paiet malā un ļaut, lai Sebis turpina lakstoties ap Lunu? Ne tak, tāpēc tāds iznākums būtu tikai loģisks! :D :D

Un jā, Ambara, protams, izdara savu atriebības gājienu, liekot Lunai dzirdēt to video no kura viņa uzzina, ka Matteo un Fera tikai tēloja savas attiecības! Protams, ka tas viņu ļoti sāpināja, tāpēc jau viņa tagad vēl vairāk negrib Matteo redzēt, bet no savām jūtām un mīlestības neizbēgsi, bet tāpēc es ceru, ka viņa nekļūst par Seba draudzeni, es ļoti ceru, jo tad pieļaus tādu pašu kļūdu kā Matteo, bet viņš vismaz visu ir sācis labot, kaut pagaidām neiet viegli, tomēr viņš dara visu, lai atgūtu Lunu un tāpēc Lunai nevajag piekrist!  :nope: :)

Отредактировано Forsteriāna (09.08.2017 15:25)

+2

356

Runājot par kautiņiem, tad jau nav obligāti jāfilmē ļoti naturāli un brutāli, var jau tikai likt saprast, ka Matteo vairs nespēja izturēt Sebastiana provokāciju un tāpēc nolēma savu sāncensi pārmācīt ''ne pārāk humānā'' veidā. Protams, ja vien seriāla veidotāju mērķis nav pierādīt, ka vardarbība nav problēmu risinājums, un, ka pat nav svarīgs iemesls roku palaišanai, ka tā ir nosodāma un neatbalstāma jebkurā gadījumā.

+3

357

Forsteriāna написал(а):

..lai gan šis seriāls jau vispār nav bērnu, bet lai nu paliek!

Būtībā ir, tikai to neskatās tikai bērni un seriāls ir izrādījis interesi dažādām vecumu grupām ;)

Forsteriāna написал(а):

Patika, arī kā Juliana nolika pie vietas Lunu, kad viņa negribēja, lai Matteo ir atkal viņu komandā

Man sākumā Juliana nepatika, bet ar laiku sapratu, ka tieši viņa Lunai liek ''nolaisties no mākoņiem'', jo Luna bieži vien iespītējas, sakot, ka grib tā un negrib šitā. Tamāra tādā ziņā bija daudz piekļāvīgāka. Ar laiku būs redzams, ka Juliana zemapziņā tic Lunas un pārejo spēkos un tāpēc viņas attieksme ir tieši tāda :)

+3

358

+4

359

Haha, Juliana ir malacis, ka tā nolika pie vietas Lunu, kaut, protams, tas nav patīkami un godīgi, bet tā viņai vajadzēja, jo tagad viņa te iztaisījās kā tāds mazs gražīgs bērns, kurš grib, lai notiktu pēc viņa prāta, proti, tas ir attiecināms uz Matteoļ! :D Luna negribēja, lai Matteo ir komandā, bet Juliana pateica, ka būs un nu tagad viņa dabūja savu sodu par tādu izturēšanos - izlidošanu laukā no komandas! Lai tagad padomā, ko ir izdarījusi ar savu uzvedību ne tikai komandas dēļ, bet arī Matteo dēļ, jo viņš taču cenšas atkal visu savest kārtībā, bet ko viņa - dzen viņu prom, izliekas, ka viņai vairs viņš neinteresē un krīt Sebastiana rokās iekšā, ko tieši viņam arī vajag!  :sceptic: Man īstenībā šajā sērijā ļoti žēl palika Matteo, jo nabadziņš grib izrunāties beidzot ar Lunu, bet viņa viņam to neļauj!  :( Protams, ka tā ir arī viņa vaina, ka tik tālu viss nonāca, bet arī Lunai nevajag tā uzvesties - ignorēt viņu un izturēties vēsi, jo viņš tomēr nav ko tādu pelnījis! :( Līdz ar to, ka Luna neļāva viņam neko paskaidrot, Matteo, ieraugot Lunu un Sebi apskāvušos, nodomāja to, kā patiesībā nemaz nav - ka viņi ir kopā un tāpēc viņš saprot, ka ir viņu zaudējis! :( Eh, cerams, ka viss nokārtosies, bet ar Ambaras jaukšanos iekšā ne uz ko daudz nevar cerēt, jo viņa tagad tik pūderē Lunai smadzenes, melojot par Julianas it kā vēlmi izmest viņu no komandas un Matteo uzbrukumu viņai par to, ka viņa izstāstīja Lunai par to izlikšanos ar Feru! Nja, tagad Lutteo nebūs viegli, kamēr abi atkal saies kopā, jo abus sagaida vēl smagi brīži, jo īpaši Matteo, kad viņš ir beidzot sācis cīnīties par Lunu! :love: Cerēsim uz to labāko! :)

+4

360

Ja godīgi,tad man tagad paliek mazliet Matteo žēl.Viņš ir savārījis tādu putru,ka izstrebt to būs gandrīz neiespējami. :( Nabags izskatījās tik nelaimīgs un apjucis,kad Luna viņu pasūtīja trīs mājas tālāk. :( Bet no otras puses?Ko citu tad viņš gaidīja?Luna ir ļoti sāpināta un tāpēc uzvedas tā,kā uzvedas. :(  :) Turklāt Lunu sanikno Julianas teiktais,lai viņi viens oteam pasaka ''es tevi mīlu'' Matteo pasaka,bet Luna viņu dusmīgi atgrūž un neko neatbild.Vēlāk Ninai viņa nespēj melot,un atzīstas,ka dziļi sirdī tomēr joprojām Matteo mīl. :)  :D Matteo redzot Sebi un Lunu apskaujamies saka Gastonam nu atzīstas,ka pats ir vainigs,jo pats savu meiteni iegrūda rokās citam.Labi vēl vismaz,ka Luna tomēr nepiekrita kļūt par Seba meiteni. :) Lunu izmeta no komandas.Varbūt tā ir pat labāk?Tagad viņai nebūs jāpacieš Juliana.Par Matteo to teikt nevar,jo var redzēt,ka tik vienkārši vis Luna no viņa vaļā netiks. :) Ambara savukārt izskatās tik apmierināta par savu kārtējo riebeklību kaitēt Lutteo,kas izdevās. :)

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS