TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 361 страница 380 из 418

361

+4

362

Man arvien vairāk un vairāk paliek Matteo žēl, jo nabags tā cenšas darīt visu, lai atgūtu Lunu, bet nekas neizdodas, jo viņa vairāk viņam netic un tas ir pats skumjākais! :( Tagad esmu dusmīga uz Lunu - nu, kā tā var? Viņa tiešām neredz kā moka Matteo ar savu uzvedību un lakstošanos ar Sebastianu?  :angry: Vismaz labi, ka Matteo ir saņēmies un nu dara visu iespējamo, lai Lunu atgūtu, jo viņš patiešām ir beidzot sapratis, ko ir izdarījis un tagad visu labo! :) Tikai žēl, ka viņš vēl nav izdomājis ko darīt ar savu tēvu un Oksfordu, bet cerams, ka drīz izlems, jo man jau pat viņa vietā ir skaidrs, ka viņam ir jāpaliek šeit kopā ar Lunu un punkts! :D Nav tur ko daudz domāt, bet nē, kungam vēl ir jādomā! :D Labi, lai domā, tikai lai nedara to pārāk ilgi! :D

Bet interesanti ko Fera domā iesākt ar to video, kurā nofilmēja Lunu un Sebi kopā? Viņa arī padomāja to pašu ko Matteo, bet žēl, ka viņa nezina, ka Matteo to jau zina, ja viņas plāns ir parādīt video Matteo! ^^ Vienīgi žēl, ka abi domā to kā nav, bet es gribēšu redzēt Feras sejas izteiksmi, kad viņa uzzinās, ka Luna un Sebis nav pāris! :D Jo Matteo būs vienkārši svētlaimīgs par to, bet Fera spers zemes gaisā, jo gan jau, ka iecerētais plāns neizdosies! :D Nu, redzēs, kā tur būs, bet gan jau, ka tā arī būs! ;)

Tā, bet kas tagad notiks ar komandu? Vai tiešām Juliana visus padzīs, izņemot Ambaru un Delfi? Vismaz ir kāds plus šajā visā - Matteo ar šo savu gājienu parādīja Lunai, ka viņam viņa daudz nozīmē un viņas dēļ ir gatavs uz visu, pat aiziet no komandas. Cerams, ka tagad Luna to novērtēs, tāpat kā to, Matteo patiešām nožēlo notikušos un vēlas viņu atgūt! :flirt: :)

+4

363

Re nu vecais chiko fresa,ko pazīstam ir atgriezies. :flirt:  :) Man patīk tas,ka Matteo ir apņēmibas pilns cīnīties par Lunu un atgūt viņu.Patika,kā viņš teica,ka vienalga kā,bet draudzeni viņš atgūs.Prieks,ka beidzot ir atpakaļ tas Matteo,kuru es agrāk uzskatīju par  čali ar ''pirkstiem gaisā''. :flirt:  :cool:  :)  :D Labi,ka viņš ir sapratis,ko ir izdarījis un nu ir apņēmies visu labot.Tagad viņi abi man atgādina Ilvu un Anhelu no mana stāsta.Matteo man atgādina Anhelu,jo ir apņēmības pilns nepadoties un cīnīties par Lunu un atgūt viņu ar jebkādiem līdzekļiem,bet Luna(kaut arī man pašlaik nepatīk viņas uzvedība attiecībā uz Matteo :sceptic: ) tomēr viņa atgādina Ilvu,jo arī Ilvas tāda veida ''niķošanās'' ir vēl tikai priekšā. :D Jā,Fera nofgilmēja video,taču viņa vēl nenojauš,ka izgāzīsies kā veca sēta un aplauzīsies Matteo priekšā.Pat tad,ja viņa video parādīs Matteo,nedomāju,ka tas kaut ko mainīs.Tieši otrādi tas chiko fresā tikai vēl stiprāk uzkurinās vēlmi un apņēmību savu meiteni atgūt. :) Runājot par viņa tēvu un Oksfordu,tad domāju,ka viņam vienkārši tēvam ir jāpasaka visu kā ir.Nav ko daudz un ilgi domāt,jo ir tāds teiciens-ja ilgi skatīsies uz meiteni,tad varēsi redzēt,kā viņa apprecas.Bet es nedomāju un stipri šaubos,ka Matteo grib Lunu redzēt Seba rokās vienalga ir viņi kopā vai tikai tēlo pāri.Tas lietas būtību nemaina.Sebis viņam ir nopietns apdraudējums attiecībā uz Lunu,ko vajag neitralizēt(ne jau brutālā veidā,protams,tik ļauni ne). :) Runājot par to komandas lietu,tad es īsti neizprotu Julianas gājienu,jo nu viņa rīkojas nesaprātīgi.Labi,Luna uzvedās slikti jā,bet manuprāt viņa ir pelnījusi otro iespēju. :) Un vēl aizmirsu piebilst,ka es ar gribēšu redzēt Feras sejas izteiksmi,kad viņa sapeatīs,ka Matteo uz šito neuzķersies. :D Un jāpiekrīt vien ir tajā,ka Matteo solidazeritējatos ar Lunu parādīja,ka nožēlo notikušo un grib viņu atgīut.Jautājums tikai paliek-vai Luna ļaus sevi atgūt vai turpinās viņu atradīt? :flirt: Uh,viens gan ir pilnīgi skaidrs-Matteo nebūs viegli atgūt Lunu.Putra,ko ir savārījis ir pārāk bieza un vajadzēs laiku,lai to izstrebtu.Bet viens gan,lai Luna necer,ka no sava chiko fresas tiks vaļā.No jaunā,jā,varbūt viņa būtu tikusi,bet ne no vecā,kurš nu ir atgriezies.Tāpēc,ka chiko fresa nekad nepadodas un vienmēr panāk to,ko grib. :flirt:  :)

+4

364

+4

365

Nespēju noticēt,ka jau atrkal attiecōbā uz Matteo esmu kļūdījusies.Nu kā viņš var ticet tai Ferai?Kā?Es nesaprotu,nudien dusmas rauj.Viņš grib atgūt Lunu vai negrib? :angry: Protams,skaidrs,ka putra,ko ir ievārījis ir ļoti bieza un to izstrebt nebūs viegli,bet vai tiešām viņš JAU ir padevies? :angry: Vai tiešām viņš tik vienkārši paies malā un PIEĻAUS,ka Sebastians noceļ viņam Lunu pa īstam?Kas ar to puiku galu galā vispār notiek?Viņš Sebim parkā Lunu pienesa uz  zelta paplātes!
Un uz Feru man arī ir  dusmas,jo viņa Lutteo starpā jauc gaisu,bet tas viņiem tikai  rada viņu attiecībās,kas jau tā irst ārā vēl lielāku plaisu.Protams,Gastons atkal trāpīja desmitniekā,pasakot Matteo visu,kā ir.Ja Matteo necīnīsies par Lunu,tātad pat manās acīs viņš būs melojis attiecībā uz to,ka grib savu meiteni atgūt.Jā,viņa situācija nav apskaužama un pat es neredzu pašlaik no tās izeju.Bet...kurš tad teica,ka cīņa par Lunas atgīušanu būs viegla?No sirds ceru,ka tas Matteo ir tikai mirkļa vājums,un,ka viņš nopietni nedomā atmest šai cīņai ar roku un ''atdot'' Lunu Sebim.Ja viņš tā izdarīs,tad,lai viņš man piedod,bet Lunu viņš nemīl.Tāpēc,ka ja mīli,tad ir jācīnās par šo cilvēku ar zobiem un nagiem.Vienalga lai ko tas prasītu.Ja viņu interesē Luna,tad lai cīnās un nepadodas,bet ja nē,tad kā Luna saka viss viņa teiktais ir meli.
Jā,esmu skarba,bet man tiešām liekas,ka Matteo vajag kārtīgi sapurināt,bet Ferai uzšaut pa pēcpusi,lai nejaucas un nebāž savu degunu tur,kur nevajag un neviens neprasa.

+2

366

Wow, tā Matteo tik tiešām grib padoties? Viņš tiešām negrib cīnīties par Lunu, par savu Chicu delivery?  :O Kas ar viņu notiek? Un kā viņš varēja noticēt tam Feras video? Kā? :huh: Labi, jā, viņš visu pamatīgi savārīja, tāpēc nekur jau nebija teikts, ka tagad viss ies kā pa diedziņu - viegli un skaisti, bet tāpēc tagad nav jāatmet visam ar roku un tik tiešām jāpasniedz Luna uz zelta paplātes Sebim tieši rokās!  :angry: Es arī ceru, ka tas ir tikai tāds vājuma brīdis, kad liekas, ka viss ir jau zaudēts un to atgūt vairs nevar, bet Matteo ir jādara pilnīgi viss, lai atgūtu savu mīļoto Lunu, kaut šobrīd pilnīgi un galīgi tas nevedas pārāk labi! :) Žēl, ka Sebis tā arī neko nepaskaidroja Matteo par visu to situāciju un vispār kāpēc viņš to neizdarīja? :huh: Laikam Matteo neļāva, jo gribēja ātrāk visu pateikt un aiziet, lai ir miers un vairs nebūtu jāstrīdas ar viņu par vienu meiteni - Lunu, protams, tas ir cēli, bet skumji, jo tādā veidā Matteo padevās šajā cīņā un par uzvarētāju pasludināja Sebi!  :sceptic: Pat neko pilnībā nenoskaidrojot kā viss ir patiesībā un noticot tam video! :( Nja, Fera tik tiešām māk pamatīgi gaisu jaukt un tā vien izskatās, ka vēl laikam jauks! :sceptic: Lai nu kā, es ļoti ceru, ka Chico fresa nepadosies šajā cīņā un atgūs savu mīļoto Chicu deliveri, jo tik tiešām var redzēt, ka viņš viņu ļoti mīl, ja pat dziesmu ir sacerējis, kurā šīs jūtas izlika un kā saprotams, tad tā ir veltīta viņai! :love: Cerams, ka būs iespējams to kaut kad dzirdēt! :flirt:

Cerams, ka ar Roller komandu viss būs arī kārtībā, ka viņi atgriezīsies un varēs piedalīties konkursā kā nākas, jo viņi ir paši labākie un citu tādu nav! ^^ :flirt: Tagad man tā Juliana nu galīgi nepatīk, bet cerams, ka ar laiku viņa mainīsies un mainīs savas domas par Roller komandu, lai gan man patika kā viņa nolika Lunu pie vietas, jo viņa tik tiešām jau par daudz lidinājās mākoņos un vajadzēja viņu nolaist uz zemes kaut kā un Julianai tas godam izdevās! :D :)

+2

367

Ak vai,Forsteriana,es no visas sirds ceru,ka tev ir taisnība!Proti tajā,ka Matteo patiesi mīl Lunu,jo ir pat sacrējis dziesmu.No sirds ceru,ka viņš nepadosies un cīnīsies par viņu.vismaz vecais chiko fresa,kurš nupat nesen bija atgriezies tā noteikti darītu. :(  :) Runājot par Sebi,tad viņš domāju ar nolūku neko nepaskaidroja Matteo,jo tā viņam nu Sevim ir vieglāk,ka Matteo domā,ka viņš ar Lunu ir pāris. :sceptic: Nezinu,kas būs tālāk,bet ļoti ceru,ka Matteo nav padevies.Protams,atmest visam ar roku ir vieglāk nekā turpināt cīņu.Bet,ja tas ir tas pats vecais chiko fresa,tad viņš nepadosies.Tas neizskatītos pēc viņa. :(  :huh:  :)

+2

368

Nē, Sebastians tieši gribēja pateikt Matteo visu, kā ir, kad viņš iesāka teikumu ar ''starp mani un Lunu...'', bet Matteo viņu pārtrauca, pateica, lai viņš sargā Lunu un aizgāja, atstādams Sebastianu pusvārdā.
Matteo mīl Lunu, pat ļoti, tikai Luna viņam nedod iespēju labot situāciju. Vispār es neesmu ne viena, ne otra pusē, bet kaut kur pa vidu, jo abu divu rīcības kaut kādā ziņā ir saprotamas.

+3

369

+3

370

Ak šīs pāru attiecības un krīzes.Tagad arī Gastina ir sastrīdējušies.Protams,Gastonu var saprast par to,ka viņš ir dusmigs uz Ninu par to,ko viņa izdarīja.Bet...tajā pašā laikā es Ninas vietā arī justos draņķīgi,ka mans puisis pamet visu manis dēļ.un runa jau nav par ko parastu vai nenozīmīgu,bet runa ir par Gastona nākoti.Skaidrs,ka Nina negrib,lai draugs palaiž garām iespēju un savu nākotni. :(  :) Ar Lutteo arī nav labi.Matteo redz un saprot,ka nelīdz nekas,pilnīgi nekas.Man ļoti patika kā viņš nočukstēja-esmu viņu zaudējis! Redzot kā Luna apskaujās ar citu.Tik romantiski un reizē tik skumji. :love:  :( Ja godīgi tad tagad es nožēloju to,ko teicu iepriekš. :( Viņi abi ir labi gan viņa,gan Matteo.Abiem ir iemesli ''rieties'' savā starpā. :) Man ļoti patika tā dziesma tik skumja un patiesa,bet kā teica Nina Lunai,tad tādu dziesmu var dziedāt tikai cilveks,kurš ir neprātīgi iemīlējies. :) Eh,lai nu paliek viss pārējais,es ceru,ka Luna beidzot sapratīs,ka Matteo viņu patiesi no visas sirds MĪL un ne tikai grib būt kopā,bet arī izlabot savas muļķības dēļ pieļautās kļūdas.Štrunts ar visu pārējo,jo pēc šīs sērijs noskatīšanās pat es lieliski redzu un saprotu,ka puisis pārdzīvo. :(  :) Matteo sāp ne mazāk kā pašai Lunai.Viņai ir jādod viņam iespēja.Tā nevar.Pietiek īgņoties,jo savādāk kādu dienu sapratīs,ka krājot akmeņus ir pazaudējusi dimantu. :) Matteo patiesi visu nožēlo un arī es nožēloju to,ka tā izrunājos pirmīt.Es tā nemaz nedomāju un negribēju teikt. :(  :) Klausoties dziesmu pat man bija jāraud.Katrs ir pelnījis vēl vienu iespēju un arī Matteo,lai gan smuki viņš nerīkojās,bet Luna arī nav bez vainas. :(  :)  :flirt:

+2

371

Tā, tagad arī Gastina ir sastrīdējušies! Nu, kurš Ninai prasīja kaut ko tādu darīt?  :sceptic: Es saprotu, ka viņa gribēja Gastonam palīdzēt, bet tā vietā sabojāja savas attiecības ar viņu, bet es ļoti ceru, ka viss viņiem nokārtosies, viņi salabs un būs atkal kopā! :flirt:

Ah, Lutteo...nu, kad abi būs beidzot kopā? Man jau sāk šitas viss apnikt - abi uzvedas kā tādi bērni, tik stūrgalvīgi un spītīgi! :sceptic: Luna negrib viņam piedot un dot otru iespēju, bet Matteo vairs negrib cīnīties par viņu, bet tas noteikti mainīsies, kad viņš uzzinās, ka viņa sāncensis aizbrauca prom! ^^ Tad Matteo aiz prieka nezinās kur likties, jo ceļš būs brīvs un varēs atgūt savu Chicu delivery! :D Tā dziesma ir ļoti skaista un tie vārdi...:love: Jā, tā ir vienlaicīgi gan skaista, gan skumja, jo tā taču ir par Lunu un Lutteo attiecībām, bet vismaz tā izpaužas Matteo mīlestība pret viņu un ļoti cerams, ka tagad Luna spēs to novērtēt un sapratīs, ka Matteo patiešām viņu ļoti mīl, vēlas visu labot un būt kopā ar viņu! :love:

Tā vien izskatās, ka Juliana nav pierunājama atgriezt Roller komandu konkursam, jo pat viņu slavas vairošana neko nelīdz, ko arī pati Juliana pasaka un jau atkal visiem rokas ir nolaidušās, bet viņi nepadosies, tas nu ir skaidrs! :) Cerams, ka viss viņiem izdosies un viņi spēs atgriezties tur, kur ir viņu īstā vieta - uz skatuves, bet jau konkursā! :)

Отредактировано Forsteriāna (12.08.2017 10:14)

+2

372

Cik gan lielu postu nodara pirmā mirkļa iespaidā izdarīti secinājumi, nespēja atklāti izrunāties un no konteksta izrautas frāzes. Šīs situācijas atgādina kaut kur nejauši redzētas īsas epizodes no filmas, kuru neesi redzējis un par kuru neko nezini-tātad nezini, kas tur notiek, bet tomēr sev iestāsti, ka ar šo īso fragmentiņu pietiek, lai saprastu par ko ir runa, un pat domu nepieļauj, ka viss nav tā, kā izskatās, un tāpēc pat nemēģini noskaidrot vai tā ir vai nav, kā tu domā.

+2

373

+4

374

Eh,Luna tomēr atsakās saprast un atzīt,ka dziesma,kuru Matteo ir sacerējis ir domāta viņai.Ir gan spītīga meitene. :sceptic: Vai tiešām viņa neredz,ka Ninai ir taisnība,ka dziedotr Matteo skatījās uz viņu? :(  :flirt:  :) Ninai ir taisnībna,ka tādu dziesmu var sarakstīt tikai tas,kurš ir neprātīgi iemīlējies.Protams,Luna joprojām dusmojas,to var redzēt,bet var redzēt arī to,ka Matteo mazā,mīļā princese un chika delivery vienā personā ir noskumusi.Viņa ir noskumusi,jo dziļi sirdī saprot un zina,ka ļoti mīl Matteo tikpat stipri,cik viņš viņu. :love:  :( Roller komandā Luna,protams,jau atkal izceļās ar savu ''niķošanos'',redz viņa neskrituļos ar Matteo.Ak Dievs!Nu skrituļos gan un kā vēl! :D Julianai var redzēt ir dzelzs pacietība,ja viņa tik ilgi spēj ar Lunu ''auklēties'' un paciest viņas izlēcienus. :D Nina arī pārdzīvo,jo pašai negribot ir radījusi plaisu arī savās attiecībās ar Gastonu.No sērijas ''Gribēju,kā labāk,bet sanāca,kā vienmēr''. :( Labi vēl,ka Kande šeit ir tikai dažas sērijas,jo lai gan es cenšos viņai nepievērst uzmanību un koncentrējos vairāk uz Lutteo,bet tomēr man nepatīk viņu šeit redzēt. :D  :sceptic: Un vēl man ir ļoti žēl Matteo,jo viņš ir padevies un nolēmis paiet malā,lai Luna varētu bīut ''laimīga'' kopā ar Sebastianu. :( Es uz Matteo vairs nedusmojos tagad man tā nabaga puikas ir vienkārši tikai žēl.Luna izturas ļoti nejauki.Viņa neaizdomājas,ka,iespējams,Matteo tas viss sāp tikpat ļoti,cik viņai,ja ne vairāk. :(

+2

375

Luna tā arī turpina uzvesties kā mazs bērns gan attiecībā uz Matteo, gan attiecībā uz Roller komandu, jo jau atkal ir uzkāpusi mākoņos un rāda savu raksturu. :sceptic: Labi, ka Juliana atkal noliek viņu pie vietas, draudot ar komandas izjukšanu, bet tā vien šķiet, ka tieši ar viņas palīdzību Lutteo iespējams saies kopā, vismaz man tā liekas, bet kas zina, kā tur būs! :flirt: Lai nu kā, abi turpina domāt to kā nav, uzvesties kā mazi bērni un nemaz necenšas neko darīt, lai glābtu savas attiecības! :sceptic: Kad tas reiz beigsies un cik ilgi viņi tā domā turpināt? Jau sāk apnikt!  :angry: Gribās beidzt vecos labos Lutteo atkal redzēt, kad abi bija laimīgi un skaisti kopā! :love: Un man tā patika, kad Matteo teica, ka ir traks pēc Lunas...tik brīnišķīgi skaisti tas bija! :love: To tik tiešām var redzēt pēc viņa veltītajiem skatieniem Lunai, jo viņš patiešām viņu ļoti mīl un tieši tāpēc man viņa ir tik ļoti žēl! :(

Tagad paliek žēl arī Gastinas, jo nu arī viņiem attiecības ir pamatīgi sašķobījušās, bet vismaz te ir redzams, ka viņi domājams ātri vien salabs, cerams! :flirt:

Marianhela написал(а):

Labi vēl,ka Kande šeit ir tikai dažas sērijas,jo lai gan es cenšos viņai nepievērst uzmanību un koncentrējos vairāk uz Lutteo,bet tomēr man nepatīk viņu šeit redzēt.

Hihi, tas gan, es arī cenšos viņai nepievērst nekādu uzmanību un koncentrējos tikai un vienīgi uz Lutteo, jo man arī ļoti nepatīk viņu šeit redzēt! :D Šajā ainā arī redzot kā abi sarunājas, pārņem tāda greizsirdības sajūta, jo Matteo taču ir jābūt kopā ar Lunu jeb Ruggero ar Karolu, bet labi, labi, tās jau ir tikai tādas fanu iegribas un viss! :blush: ^^

Отредактировано Forsteriāna (12.08.2017 23:02)

+2

376

Forsteriāna написал(а):

Un man tā patika, kad Matteo teica, ka ir traks pēc Lunas...tik brīnišķīgi skaisti tas bija!

O,jā tas gan.Man arī tas ļoti patika. :love: Cerams,ka šis ''esmu traks pēc Lunas'' nepāries un drīz abi tomēr atkal saies kopā. :flirt:  :love:

+2

377

Forsteriāna написал(а):

Hihi, tas gan, es arī cenšos viņai nepievērst nekādu uzmanību un koncentrējos tikai un vienīgi uz Lutteo, jo man arī ļoti nepatīk viņu šeit redzēt!  Šajā ainā arī redzot kā abi sarunājas, pārņem tāda greizsirdības sajūta, jo Matteo taču ir jābūt kopā ar Lunu jeb Ruggero ar Karolu, bet labi, labi, tās jau ir tikai tādas fanu iegribas un viss!

Tu trāpīji desmitniekā! :blush:  :D Es ja godīugi arī sajutu mazu greizsirdības asumiņu. :blush:  :D Bet mazs mierinājums ir tas,ka ilgi Kande te nebūs tikai dažas sērijas. :) Un jā,jā Matteo jeb Ruggero ir jābūt kopā ar Lunu jeb Karolu.Bet nu tās tiešām ir tikai fanu iegribas,lai gan nemaz netaisos noliegt,ka ar Lunu jeb Karolu viņam ir tāda jūtu ķīmija,kāda ar Kandi manuprāt ne tikai nav bijusi,bet arī nebūs. :blush:  :D  ^^

+2

378

+4

379

Jā un ilgi vēl turpināsies šī ''jautrība'' starp mūsu Lutteo?Cik ilgi Luna ir nolēmusi būt ''niķīga'' un mocīt Matteo? :D Abi tiešām ''komunicē'' vienkārši izcili tā,ka nu. :D Bet vispār patiesībā jau tur nav pilnīgi nekā smieklīga.Man no sirds ir ļoti žēl Matteo,jo var redzēt,ka nabags vairs nezina un nesaprot,kā lai tiek galā ar savu chiku delivery. :(  :sceptic: Protams,es ļoti priecājos par to,ka viņš paliks,bet esmu pārliecināta,ka tas nav tikai mūzikas un skrituļošanas dēļ,bet galvenokārt tādēļ,ka Matteo mīl Lunu un par viņas atgīšanu nemeloja. :) Viņš Gastonam pateica to,ko biju jau teikusi es.Jā,viņa tēvam tas nepatika,bet tam kungam laiks saprast,ka dēls ir gana liels,lai pats spētu pieņemt lēmumus par savu dzīvi. :) Patika kā vi'mš pateica Gastonam,ka meitene ar kuru viņš skrituļo nav kura katra,ka tā ir Luna un viņa vinam ļoti patīk. :love:  :flirt: Pēdējā video redzams,ka Luna ir skarba un nejauka pret viņu,bet Matteo sejā ir rakstīots:-Sasodīts!Ko lai es daru?Kā lai viņu atgūstu? :( Lai Dievs dod,ka puisim tas izdodas un viņš tomēr atgūst mīļoto.Lunai ir jādod viņam iespēja izskaidroties.Tas nav labi,ka viņa tā.Nu jau aiziet par traku. :(  :sceptic:  :)

+2

380

Aaa, kā man jau ir apnikusi šī Lunas niķošanās! Nu, cik ilgi viņa taisās tā vēl turpināt? :sceptic: Man patiešām ir ļoti žēl Matteo, jo nabags dara visu, lai atgūtu Lunu, bet viņa pat neļauj viņam neko paskaidrot, kaut, protams, tika ļoti sāpināta, bet vienalga varēja ļaut viņam visu paskaidrot! :( Vismaz beidzot Matteo izrunājās ar tēvu un pateica, visu ko domā un ko grib patiesībā darīt, kaut bez strīda šī saruna neiztika! :D Nekas, gan jau, ka Matteo tēvs ar laiku nomierināsies un salabs ar viņu, bet pagaidām Matteo ir jādomā kā saglābt savas attiecības ar Lunu! :flirt: Man arī ļoti patika tas, kā Matteo teica Gastonam, ka tā nav parasta meitene ar ko viņš trenēsies, ka tā ir Luna un viņam ļoti patīk! :love: Cerams, ka arī ar Gastinu viss būs kārtībā, jo kā izskatījās, tad Matteo pamudināja Gastonu vēlreiz pārdomāt visu un tomēr piedot viņai un pareizi darīja, jo galu galā arī pašam šobrīd ir līdzīga situācija! :) Beidzot redzējām arī Simbar - kaut abi noliedz visu, tomēr var redzēt, ka starp abiem ir ķīmija un šajās abās dejās, kas bija redzamas tajos video, to varēja ļoti labi redzēt! :love: Nu, nez kas būs  tālāk ar viņiem? Jo tur jau tad izveidotos mīlas trijstūris Ambara, Simons un Jasmīna, bet būtu interesanti arī viņus pavērot, kā tur viss notiktu un attīstītos! ^^ ;)

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS