TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 21 страница 40 из 418

21

Отредактировано Pika (08.08.2016 20:00)

+5

22

Pika, tev foršs avatars! ;) Redzēju šo ainu sērijā - tas bija tik jauki un tik romantiski kā viņi mācījās Romeo un Džuljetu! :love:

+3

23

Forsteriāna написал(а):

Pika, tev foršs avatars!  Redzēju šo ainu sērijā - tas bija tik jauki un tik romantiski kā viņi mācījās Romeo un Džuljetu!

Paldies! Tā ir viena no manām mīļākajām ainām :love: Romantiska, bet Matteo to padarīja arī ļoti smieklīgu :D

+2

24

Jā, Ambara jūt, ka Luna ir pamatīgi sašūpojusi Ambaras karalienes troni, kurā viņa līdz šim sēdēja tik droši, tāpēc dara visu ko var, lai tajā noturētos. Kā saka-karā un mīlā visi līdzekļi ir atļauti, un Ambara cīņā pret savu konkurenti arī izmanto visus pieejamos ieročus, jo tā ir spēle uz visu banku un tajā var būt tikai viena uzvarētāja. Taču, lai arī ko Ambara darītu, Lunu novākt no ceļa tā arī neizdodas, gluži otrādi-rodas pat situācijas, kurās Luna nevis cieš zaudējumus, kā Ambara to bija plānojusi, bet gan izrādās ieguvēja!

+3

25

+5

26

+5

27

+5

28

+5

29

+5

30

+4

31

Jā, sērija tiešām bija jauka, nudien rodas jautājums-vai Matteo un Luna tēloja Romeo un Džuljetu vai arī izmantoja šos Viljama Šekspīra radītos leģendāros mīlētājus, lai kārtotu ''savstarpējos rēķinus''?

+2

32

+5

33

+5

34

+4

35

+5

36

+4

37

+4

38

Nudien žēl, ka visas ļaundares nav tādas, kā Ambara, kuras pastrādātās intrigas sāncensei nevis kaitē, bet gan gluži otrādi-nāk par labu, un arī šajā reizē Luna izrādījās ieguvēja. Jā, Ambara pat iedomāties nevarēja, kāds iznākums būs viņas plānam nepieļaut Lunas piedalīšanos skrituļslidošanas sacensībās-Luna slidos ar pašu Matteo (!), liekot Ambarai stāvēt malā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Luna un Matteo skrituļoja tik lieliski, ka šķita, ka viņi visu laiku tik to vien ir darījuši, kā visu mūžu uzstājušies kopā, jo viņi tik brīnišķīgi izjuta un papildināja viens otru un skūpsts bija tikai likumsakarīgs gala iznākums.

+3

39

Es jau to biju redzējusi, tieši tāpēc šis moments ir manā avatarā! Un man tas ļoti patika!!! :love: :love: :love: Bet es ļoti gribu zināt, kas notiks tālāk - Pika, tu taču liksi tālāk sērijas, ja? :)

+3

40

Terēze написал(а):

Jā, Ambara pat iedomāties nevarēja, kāds iznākums būs viņas plānam nepieļaut Lunas piedalīšanos skrituļslidošanas sacensībās-Luna slidos ar pašu Matteo (!), liekot Ambarai stāvēt malā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē

Piekrītu, jo, ja Ambara nebūtu iegāzusi Simonu, gribēdama iegāzt Lunu, viņa vismaz stāvētu malā ar Matteo. Tā teikt, pati sev izraka bedri :D

Forsteriāna написал(а):

Es jau to biju redzējusi, tieši tāpēc šis moments ir manā avatarā! Un man tas ļoti patika!!!

Jā, aina tiešām izdevusies :love: Visinteresantāk bija vērot visu reakcijas :D
Runājot par ainu, kad Matteo mēģināja iedrošināt Lunu - šī laikam viena no manām mīļākajām Lutteo ainām. Viņš parasti ir tāds nenopietns, bet šeit parādījās Matteo no citas puses - viss, ko viņš teica Lunai, bija tik patiess. Un frāze "Creo que esta pista necesita luz de Luna para brillar" mani neatstāja vienaldzīgu :love:

Forsteriāna написал(а):

Bet es ļoti gribu zināt, kas notiks tālāk - Pika, tu taču liksi tālāk sērijas, ja?

Likšu, likšu :) Ceru, ka atradīsies laiks arī veidot fotostāstu nākamajai sezonai.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS