TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 381 страница 400 из 418

381

Forsteriāna написал(а):

Beidzot redzējām arī Simbar - kaut abi noliedz visu, tomēr var redzēt, ka starp abiem ir ķīmija un šajās abās dejās, kas bija redzamas tajos video, to varēja ļoti labi redzēt!  Nu, nez kas būs  tālāk ar viņiem? Jo tur jau tad izveidotos mīlas trijstūris Ambara, Simons un Jasmīna, bet būtu interesanti arī viņus pavērot, kā tur viss notiktu un attīstītos!

Atzīšos, ka man daudz reižu labāk patika, kā dejoja Ambara un Simons :D Protams, starp Lunu un Matteo ir ķīmija, bet starp Simbar tas ir vēl nedaudz savādāk :love:
Kā jums ar šo pāri? Vai jums interesētu viņu stāsts un vai man iekļaut videoainas?  Vai arī foto + tekstu?

+3

382

Pika написал(а):

Kā jums ar šo pāri? Vai jums interesētu viņu stāsts un vai man iekļaut videoainas?  Vai arī foto + tekstu?

Nu, vispār man interesētu, jā, bet labāk foto + tekstu, lai tev nav liels darbs jādara, jo tev jau tā ir ko noņemties ar Lutteo un Gastinas videoainām! :) Man gan patiktu abi minētie varianti, bet skaties pati kā tev labāk! ;)

Pika написал(а):

Protams, starp Lunu un Matteo ir ķīmija, bet starp Simbar tas ir vēl nedaudz savādāk

Protams, starp Lutteo ir ļoti liela ķīmija, bet Simbar vēl ir tikai iesācēji, bet gan jau, ka vēlāk arī viņiem noteikti kaut kas tāds būs! ^^ :love:

Pika написал(а):

Atzīšos, ka man daudz reižu labāk patika, kā dejoja Ambara un Simons

Jā, man vispār arī patika labāk kā viņi dejoja, bet tāpat bija jauki redzēt, ka beidzot parādījās arī šis pāris, jo cik atceros, kaut kur tu te SL tēmā biji likusi, ka otrajā sezonā jābūt arī Simbar, vai arī es kļūdos? Tad nu jauki bija beidzot viņus redzēt! :)

+3

383

Pika написал(а):

Kā jums ar šo pāri? Vai jums interesētu viņu stāsts un vai man iekļaut videoainas?  Vai arī foto + tekstu?

Man pret Simbar nekādu iebildumu nav.Savā ziņā man viņi ar patīk.Bet jā skaties pati,ja tā tev nebūs papildu slodze,tad droši.Vienkārši ir skaidrs,ka subtritus veidot nav viegls darbs. :)

Par to dejošanu tisnība,viņi tiešām dejoja labāk. :) Bet tikai tāpēc,ka Matteo mīļotā šobrīd ''niķojas'' un nemaz negrib klausīt Matteo. :D  :(

+3

384

Man pat labāk patīk veidot subtitrus nekā fotoainas. Domāju, ka veidošu gan, gan (atkarībā no ainām).

Forsteriāna написал(а):

Jā, man vispār arī patika labāk kā viņi dejoja, bet tāpat bija jauki redzēt, ka beidzot parādījās arī šis pāris, jo cik atceros, kaut kur tu te SL tēmā biji likusi, ka otrajā sezonā jābūt arī Simbar, vai arī es kļūdos? Tad nu jauki bija beidzot viņus redzēt!

Jā, biju ko tādu likusi. Valentīna nesen vienā raidījumā pat atklāja, ka Simbar ''izdzīvoja'' tikai tāpēc, ka fani to pieprasījuši, jo daudziem šis pāris iepaticies, tā kā laikam fanu vēlmēm tiek pievērsta uzmanība. Pirmajā sezonā mums arī bija pāris viņu ainas, piemēram, Ambaras dzimšanas dienā viņu skatieni :love: Bet kopš tās reizes starp viņiem viss noklusa.
Šobrīd Lutteo man notikumu dēļ ir nedaudz apnikuši, Gastina arī izšķīrušies, tad vismaz par Simbar varu papriecāties :flirt:

+3

385

Man arī nav iebildumu pret Ambaras un Simona ainām, jo šķiet, ka šim pārim ir perspektīva seriālā parādīties arvien biežāk.

+3

386

+4

387

Juliana Roller komandā neizvēlas nevienu,jo viņasprāt neviens īsti neatbilst. :) Tomēr nē,izvēlas gan Simonu un Matteo.Turklāt viņi abi uzņemsies galveno lomu. :D Ambara jau atkal ir savā repertuārā nu izspļauta Medisona,kura nav apmierināta ar visiem un visu.Nabadzīte tic savas tantes meliem par to,ka ir Sola Bensone. :D Prieks,ka Matteo ir nolēmis cīnīties,proti,rīkoties pats ar savu dzivi kā viņš uzskata par vajadzīgu. :) Cik skaisti,romantiski un skumji vienlaikus izklausījās tas,ko viņš teica Gastonam,ka sava tēta iegribu dēļ ir zaudējis pilnīgi visu,ieskaitot pašu dārgāko un svarīgāko cilvēku savā dzīvē-Lunu.Luna to visu dzirdēja un izskatījās tik pārsteigta,samulsusi un noskumusi. :love:  :flirt:  :( Ak,Matteo...viņš to visu sakot,bet īpaši runājot par Lunu un mīļotās zaudējumu izskatījās tik nelaimīgs un noskumis.Varbūt tagad,kad Luna to visu dzirdēja,viņa kaut ko sāks saprast un dos vismaz iespēju puisim visu viņai paskaidrot. :( Es uz Matteo vairs nedusmojos un centīšos nedusmoties,jo viņš ir tik jauks un smuks.Man viņa ir tiešām ļoti žēl. :(  :love:

Отредактировано Marianhela (14.08.2017 17:10)

+3

388

Juliana neizvēlas nevienu, jo uzskata, ka neviens nav derīgs, lai piedalītos konkursā, taču tā vietā viņa izvēlas Matteo un Simonu! :D Vismaz Luna var justies laimīga un tāda arī izskatījās! :sceptic: Tik žēl ir Gastinas - tas video ar to ainu bija tik skumji romantisks! :( :love: Kad Gastons apdomāsies un sapratīs, ka Nina viņam ir vajadzīga kā gaiss ko elpot un piedos viņai? Un Ninai tieši tāpat Gastons ir vajadzīgs un viņa to ļoti labi zina, bet skumst un sāp tas, ka Gastons negrib viņai piedot! :( Es ļoti ceru, ka drīz ar Gastinu viss nokārtosies un abi būs atkal kopā! :flirt: Jā, Ambara tik tiešām ir savā elementā, jo pasaka Julianai, ka ja viņa nebūs galvenajā lomā, tad no komandas aiziet! :D Viņas abas ir ļoti līdzīgas rakstura ziņā - abas mierīgi varētu plēsties savā starpā, bet tad tas būtu pārāk skarbi! :D Interesanti, kāpēc Ramiro tur bija un visu vēroja? Ko viņš darīs? :huh: Lutteo starpā tā arī nekas nemainās, bet man Matteo arī ir ļoti žēl, jo nabagam tagad nu jākuļas pa dzīvi kā nu māk, proti, viņš ir spiests meklēt darbu, lai izdzīvotu un spētu paralēli veidot savu mūziķa karjeru, jo no sava tēva viņam vairs nav ko gaidīt, jo abi sastrīdējās! :( Nekas, gan jau būs labi gan ar darbu, gan ar Lunu, jo atkal runājot ar Gastonu, Matteo atklāti pasaka, ka tieši sava tēva dēļ viņš zaudēja Lunu un tas viņam tagad tik ļoti sāp! :( Taču ir tāds prieks par to, ka Luna to dzirdēja un bija ļoti pārsteigta - nez, ko viņa tagad darīs? :flirt: Sapratīs beidzot, Matteo patiešām viņu mīl un vēlas būt kopā ar viņu? :love: Es ļoti ceru, ka sapratīs, ja nesapratīs, tad man vairāk nebūs ko teikt! ^^

+3

389

Es attiecībā uz Matteo arī ļoti kļūdījos.Un tagad par to kaunos.Man nevajadzēja toreiz tā aizsvilties. :blush:  :( Es ceru,ka Luna visu ne tikai sapratīs,bet arī dos viņam iespēju visu paskaidrot.Savādāk ir par traku jau.Viņš cenšas viņai visu paskaidrot,bet viņa viņu sūta trīs mājas tālāk. :sceptic:  :( Var jau saprast,ka viņai sāp,bet arī Matteo sāp un tikpat stipri,ja ne vēl stiprāk. :( Lai vismaz uzklausa,kas viņam sakāms. :(

Отредактировано Marianhela (14.08.2017 17:11)

+2

390

+4

391

Matteo joprojām skumst par to,kas notika.Var redzēt,ka,lai gan Gastons pasaka visu kā ir tas Matteo nepatīk un pat kaitina.Kaut gan viņš saprot,ka draugam un ''brālim'' ir pilnīga taisnība.Tāpēc ar skumjām atzīst,ka viss ir zaudēts pilnīgi viss. :( Uz jautājumu vai Gastons ir aizmirsis Ninu nu uz Matteo jautājumu viņš neatbild,jo skaidrs,ka nav aizmirsis.Tikmēr Luna sarunājas ar Ninu.Luna ir neizpratnē kādēļ Matteo nav viņai neko teicis.Nina pieļauj iespēju,ka Matteo iespējams gribēja viņu pasargāt. :huh:  Vēlāk Fera BEIDZOT izdara kaut ko labu un saprātīgu viņa pasaka Matteo patiesību,ka Luna nav kopā ar Sebastianu,ka tas video bija filmēts Seba kanālam,ka viņi tikai tēloja pāri. :) Matteo tas,protams dara neizsakāmi laimīgu,jo tas nozīmē tikai to,ka ceļš ir brīvs un viņš var atgūit savu mīļoto chiku delivery. :flirt:  :love: Protams bez ''niķiem'' neiztikt,Luna atkal niķojas un ne pa kam negrib klausīt Matteo,bet Matteo šoreiz ir apņēmies tikt galā ar nepaklausīgo draudzeni un visu viņai paskaidrot. :D  :love: Tas viņam arī izdodas.Luna ir pārsteigta,šokēta un apstulbusi,uzzinot visu,kas draugam ir sakāms.Un beidzot Matteo arī atklāti pasaka,ka no visas sirds un dvēseles viņu mīl vairāk par visu pasaulē un tāpēc izdarīja to,ko izdarīja. :love: Cerams,ka tagad viss beidzot Lutteo starpā nokārtosies un viņu stāsts sāksies no jauna,bet šoreiz uz pavisam citas nots. :flirt:  :love:

+4

392

Luna pārsteigta dodas prom pēc dzirdētā, tomēr nezina visu patiesību, jo tas ko viņa dzirdēja ir tikai neliela daļa no tā visa, taču Matteo joprojām domā, ka ir viņu zaudējis dēļ Sebastiana, pat nezinot, ka viņš ir aizbraucis un viņi vispār nav kopā. :( Vēlāk Matteo satiek Feru, kura patiešām izdara beidzot kaut ko labu, nevis lien kur nevajag, viņa pasaka, ka Luna un Sebis nemaz nav kopā un to video viņi filmēja viņa kanālam un tur tikai izlikās, ka ir kopā. Nu, Matteo tagad tik tiešām ir svētlaimīgs to uzzinot, jo nu var patiešām darīt visu, lai atgūtu savu Chicu delivery! :love: Viņš vairs negrib neko vilkt garumā un beidzot vēlas visu pastāstīt Lunai un to arī izdara - viņš pastāsta visu kā bija un ir, pat atzinās viņai mīlestībā, sakot, ka ļoti viņu mīl, taču vai Luna tam noticēs? Un galvenais spēs piedot? Jo izskatījās, ka viņa šaubās un netic, bet es ļoti ceru, ka viņa noticēs un piedos viņam! :flirt: Tā dziesma, ko Matteo dziedāja, ir tik skaista un romantiska, un skaidrs, ka par Lunu viņš tur dziedāja, jo kā Nina teica Lunai, tad tādu dziesmu var dziedāt tikai tāds, kurš ir iemīlējies un Matteo tāds ir! :D :love: :love: :love:

Eh, ja Lutteo viss beidzot sāk nokārtoties, es ceru, ka tā būs, tad par Gastina to nevar teikt, jo tagad, gluži kā Luna, Gastons ir tas, kas niķojas un negrib Ninai piedot, bet cik ilgi viņš tā domā turpināt? Pat uz Matteo jautājumu, vai Gastons ir aizmirsis Ninu, viņš neatbild, jo tik tiešām ir skaidrs, ka nav un nekad arī neaizmirsīs, tad cik ilgi viņš to visu vēl vilks garumā? :sceptic: Galu galā, ne viņš viens ciešs, bet arī Nina, tāpēc būtu jau tā kā laiks visu nokārtot! :)

Wow, tas kautiņš starp Niko un Pedro izskatījās ļoti iespaidīgs!  :O Cerams, ka Simonam viss būs kārtībā! :) Beidzot arī atklājas abu dvīņu Evas un Adas noslēpums un protams, ka tas visus pārsteidza! :D Nez, kā tagad viss nokārtosies starp šo četrotni - Eva, Pedro, Ada un Niko? :)

+3

393

Aizmirsu vēl pieebilst,ka dziesma,ko Matteo dziedāja ie tiešām brīnišķīgi skaista! :flirt:  :love: Ruggero ir lieliska balss tāpat kā Karolai. :flirt:  :cool:  :love:

+2

394

+4

395

Nu jā... :D Kaislības SL 2.sezonā virmo ne pa jokam. :D Vispirms jau Luna no jauna nolasa Matteo morāli un tad atkal aiziet prom. :D Matteo saprot,ka ir vainīgs un paliek apjucis stāvam. :( Man patiesībā tā viņu ''riešanās'' kaut arī ieilgusi,bet sāk jau iepatikties. :love:  :D Kā man patīk Matteo teiktie vārdi:-Tu mani labi pazīsti.Es esmu Matteo Balsamo.Es tik vienkārši nepadodos. :love: Jā,beidzot ir redzams,ka ir atgriezies iedomīgais ar ''pirkstiem'' gaisā,bet tik dikti mīļš chiko fresa. :D  :love: Starp citu savu iesauku viņš aizmirsa pieminēt. :love:  :D  :flirt: Un viņš arī izdomā,kā pārsteigt Lunu otrais solis uz mīļotās atgūšanu.Dziesma,ko viņš dziedāja bija burvīga un vārdi gan ko teica,gan dziesmā bija patiesi.Luna izskatījās tik laimīga,viņa ar tādu smaidu vēroja draugu.Un abu starpā jau atkal bija jūtama ķīmija. :love:  :love:  :love: Bet varēja ļoti labi un skaidri redzēt,ka Matteo pārsteigums maigi noglāstīja un sadziedēja viņas savainoto sirdi un dvēseli.Luna piedos viņam un atgriezīsies pie viņa.Tas viņai bija sejā rakstīts. :flirt:  :love: Nedz ko Rejs darīs ar to kundzi?Uz kurieni viņš viņu aizveda?Kas vispār tagad notiek? o.O  Un kas tagad būs ar Jam&Roller konkursu?Vai tas vispār notiks? :huh: Luna kā neprātīga skrien prom uz pansionātu,meitene uzskrien uz ielas un nepamana braucošo mašīnu,kura traucas viņai virsū.Matteo pārbijies spēj tikai izkliegt izmisīgi viņas vārdu,bet pati Luna sasalst mašīnas priekšā.Vispār diezgan spraigi. :huh:

p.s.Dzirdot un redzot Matteo  dziedam dziesmu arī man bija plati jāsmaida.Brinos,ka no tādas smaidīšanas man mue nesāp. :D  :love:

+4

396

Eh, tomēr Luna nespēj piedot Matteo šo nodarījumu un atkal aizskrien prom, atstājot nabagu galīgi bēdīgu un skumju! :( Bet viņš vismaz negrib vairs padoties, jo nu ir apņēmības pilns atgūt Lunu un to arī izdara - pirms konkursa sākuma viņš vēlreiz lūdz viņai piedošanu, sakot, ka ļoti viņu mīl un vēlas būt kopā ar viņu, bet beigās vēl nodzied dziesmu, ko ir sacerējis tieši viņai! :love: Tas viss bija ļoti skaisti! :love: Taču beigas gan bija ļoti dramatiskas un mazliet humoristiskas, ar to es domāju, kā visi trīs viens otram skrēja pakaļ - Nina Matteo un Matteo Lunai! :D Bet pašas beigas bija pat ļoti dramatiskas, cerams, ka ar Lunu viss būs kārtībā, jo ja tur bija Matteo, tad noteikti paspēja viņu izglābt! :)

Tā, izskatās, ka ar Gastinu draud notikt tas pats, kas ar Lutteo, jo tagad arī Ninai ir parādījies "plāksteris" Savi un Gastons abus redzēja apskaujamies! :sceptic: Protams, es ļoti ceru, ka nekas tāds nebūs, bet neko nevar zināt, jo izskatās, ka scenāristi ir izdomājuši arī Gastinu pamocīt! :sceptic: Es ļoti ceru, ka viņiem nebūs viss tik ļoti bēdīgi un traki kā Lutteo un viss viņiem nokārtosies! :)

Un jā, kas interesanti, notiks ar Jam&Roller konkursu? Tas vispār notiks? Un tik tiešām, ko Rejs taisās darīt ar Rodrigesas kundzi? :huh:

+4

397

+4

398

Matteo izdodas pēdējā brīdī nogrūzt Lunu sānis un mīkstināt meitenes kritienu turot viņu rokās.Baisi,bet tik jauki un romantiski.Man patika tas,kā viņš Lunu izglāba. :love: Konkurss norit bez aizķeršanās un Lunai izdodas izpildīt sarežģīto soli.Vispār man ar patika izskatījās ļoti iespaidīgi un skaisti. :cool:  :love:  :flirt: He,he,tagad ir Gastinas kārta. :D Tagad Gastonam nāksies pacīnīties,lai atgūtu savu meiteni,jo nu Ninai arī ir viens no zila gaisa uzradies. :D Nu jā...abiem ''brāļiem'' savu reizi pēc kārtas gadās problēmas tik humoriski patiesībā. :D Matteo problēmas,protams nekur vēl nebeigsies,kaut gan var redzēt,ka ir atgriezies vecais chiko fresa,ko mēs pazīstam.Man ļoti patika kā viņš pateica tos dažus teikumus itāliski,ka pateica,ka mīl Lunu,un,ka neviens viņus neizšķirs.Un tas skūpsts.tik romantiski.Tagad Ruggero pavisam noteikti līdzinās sava otram varonim Anhelam. :love:  :love:  :love: Es ceru,ka tā arī paliks,lai gan es neiebilstu pret vēl dažiem Lunas ''niķiem'' ar kuriem Matteo tiek galā pārsteidzoši labi un Lutteo nelielajiem ķīviņiem,jo kā saka-kas ķīvējas,tas mīlējas. :love:  :D Lai nu kā tagad salīdzinot to,ko es domāju un to,kas tagad ir šeit,tad varu teikt droši,jā,es redzu Anhelu un Ilvu.Proti Lutteo lieliski sanāk atveidot savus otros varoņus. :flirt:  :cool:  :love: Ambara,protams,vārās dusmās,kad ierauga to -Lutteojā vai Lutteonē.Man tas patīk,jo redzams,ka Medija arī ir šeit visā savā krāšņumā. :D  :D  :D Lai nu kā Matteo un Lunas stāsts nebūs viegls,jo viņiem būs jāiziet cauri daudz kam.Cerams,ka tas Matteo teiktais,ka-neviens mūs neizšķirs- tāds arī paliks.Proti,ka Matteo cīnīsies par Lunu arī turpmāk un nelaidīs vairs viņu vaļā.Bet,ja kāds mēģinās viņam mīļoto atvilt,tad viņš mācēs pateikt kādu skarbu vārdu. :)

+4

399

Wow, kas par sēriju, tik dramatiska un romantiska, bet piesātināta ar brīnišķīgiem notikumiem! :flirt: Sākšu uz reiz ar mūsu mīļajiem Lutteo - cik romantiski bija, kad Matteo izglāba Lunu, kas, protams, izskatījās diezgan baisi, bet vienalga tas bija tik skaisti, kā viņš viņu nogrūda malā un pēc tam abi turpat guļ uz zemes!!! :love: :love: :love: Tik vēl skūpsta pietrūka, bet nu saprotams, ka šādā situācijā tas galīgi neiederējās! :D :flirt: Kad abi atgriežas uz konkursu, Juliana , protams, ir dusmīga, bet Luna ir satraukta, jo ir pienākusi kārta uzstāties Jam&Roller komandai un tas nozīmē, ka Lunai būs jāveic tas sarežģītais solis un tieši par to viņa ļoti uztraucas, jo nezina, vai tas izdosies. Gan Simons, gan Matteo viņu uzmundrina, kas arī bija ļoti skaisti, un kad pienāk šis brīdis, viņai tas izdodas godam un tajā video tas izskatījās tik tiešām ļoti iespaidīgi un skaisti! :flirt: Pēc tam jau atkal neizpaliek Lutteo momenti, kad abi apskaujas, uzzinot, ka viņu komanda tiek tālāk! :love: Taču pats labākais man patīk tālāk - tas beigu video, kur abi atkal satiekas un Matteo vēlreiz apliecina savu mīlestību Lunai, pasakot to ITĀLISKI!!! Aaaa, kā man šitas patika - nu, Ruggero, tas ir, Matteo ir malacis! :D :love: :love: :love: Vajag viņam te biežāk runāt itāliski, jo tā ir bauda manām ausīm! :D :love: Cik tas bija skaisti un romantiski! :love: Es šo momentu vairākas reizes pārtinu, lai vēlreiz noklausītos, pat skaņu uzgriezu skaļāk, lai saprastu, jo pirmajā brīdī man bija grūti saprast, ka viņš runā itāliski, tikai kad uzgriezu skaņu skaļāk, tad sapratu! :D  :rofl: Īstenībā ir liela atšķirība starp spāņu un itāļu valodu, lai gan pirmajā brīdī to ir tā grūti pamanīt, bet ir, vismaz man tagad tā bija, pirms es sapratu, ka viņš itāliski runā! :D Labi, lai nu kā, tas bija vienreizēji, skaisti, brīnišķīgi un romantiski! Ak, Matteo/Ruggero!!! :love: :love: :love: Tā, man tik ļoti patika arī tas ko izdarīja Jasmina, izveidojot to aptauju "Lutteo jā vai Lutteo nē" un nabaga Ambara to ieraudzīja un tagad vārās no dusmām! :D Bet forši šito Jasmina izdomāja, ja es varētu nobalsot, tad protams, ka balsotu par "Lutteo jā", jo kā gan savādāk,tur pat divu domu nav, tikai un vienīgi Lutteo jā un viss! :D :love: :love: Un man patika arī kā Matteo tajā beigu video, beigās Lunai šito jautāja un Luna tikai atbild "Tu vēl šaubies, Chico fresa?"! :D Tik tiešām, ko tur vēl daudz jautāt un domāt! :D Un tad pašās beigās tas skūpsts...:love: :love: :love: Eh, ko lai saka, ļoti skaista un romantiska sērija! :D :flirt: :love:

Kas attiecas uz Gastina, tad jā, viņiem sākas tas pats stāsts kas Lutteo, nekas, lai jau ar Gastons tagad dabū pacīnīties par Ninu, jo gluži kā reiz Matteo, tā tagad Gastons pats vien pie visa ir vainīgs, ka tik tālu visu pieļāva! :sceptic: Tagad viņam nāksies krietni pasvīst, lai atgūtu Ninu! ^^

Отредактировано Forsteriāna (17.08.2017 10:36)

+2

400

Forsteriāna написал(а):

Taču pats labākais man patīk tālāk - tas beigu video, kur abi atkal satiekas un Matteo vēlreiz apliecina savu mīlestību Lunai, pasakot to ITĀLISKI!!! Aaaa, kā man šitas patika - nu, Ruggero, tas ir, Matteo ir malacis!     Vajag viņam te biežāk runāt itāliski, jo tā ir bauda manām ausīm!   Cik tas bija skaisti un romantiski!  Es šo momentu vairākas reizes pārtinu, lai vēlreiz noklausītos, pat skaņu uzgriezu skaļāk, lai saprastu, jo pirmajā brīdī man bija grūti saprast, ka viņš runā itāliski, tikai kad uzgriezu skaņu skaļāk, tad sapratu!    Īstenībā ir liela atšķirība starp spāņu un itāļu valodu, lai gan pirmajā brīdī to ir tā grūti pamanīt, bet ir, vismaz man tagad tā bija, pirms es sapratu, ka viņš itāliski runā!

Ak,Forsteriana,lasot šo tavu komentāra daļu bikses no smiekliem var pietaisīt! :D  :rofl: Bet jā,man arī tas patika,kā Ruggero runā itāliski.Starp citu es apsveru domu pieslēgt vēl pie spānu valodas itāļu valodu,jo tagad dzirdot Ruggero jeb Matteo runājam,jūtu,ka mīlu arī šo valodu sevišļi burtiņu ''ž''. :D  :love: Draugos tādu brīnumu var izdarīt. :love:

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS