TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 401 страница 418 из 418

401

Forsteriāna написал(а):

Un man patika arī kā Matteo tajā beigu video, beigās Lunai šito jautāja un Luna tikai atbild "Tu vēl šaubies, Chico fresa?"!  Tik tiešām, ko tur vēl daudz jautāt un domāt!  Un tad pašās beigās tas skūpsts...   Eh, ko lai saka, ļoti skaista un romantiska sērija!   
Kas attiecas uz Gastina, tad jā, viņiem sākas tas pats stāsts kas Lutteo, nekas, lai jau ar Gastons tagad dabū pacīnīties par Ninu, jo gluži kā reiz Matteo, tā tagad Gastons pats vien pie visa ir vainīgs, ka tik tālu visu pieļāva!  Tagad viņam nāksies krietni pasvīst, lai atgūtu Ninu!

Man tā Lunas atbilde arī ļoti patika. :love:  :D Bet tas skūpsts bija tāds pliekans viņiem piestāvētu kārtīgs un kaislīgs skūpsts. :blush:  :D  :love: Runājot par Gastinu,tad ir tā,ka tagad ir Matteo ''brāļa'' kārta.Gastons to saprot un īpaši apmierināts un priecīgs vis neizskatās.Protams,par ko gan smieties?Bet man patīk kā viņš ''brālim'' tā pateica-Tā izskatās,ka tagad ir pienākusi mana kārta atgūt savu meiteni. :D Matteo uzreiz ''brāli'' sāka uzmundrināt.Tas,protams,ir jauki,bet nezinu vai ar to Gastonam būs kas līdzēts. :D

+2

402

Forsteriāna написал(а):

Sākšu uz reiz ar mūsu mīļajiem Lutteo - cik romantiski bija, kad Matteo izglāba Lunu, kas, protams, izskatījās diezgan baisi, bet vienalga tas bija tik skaisti, kā viņš viņu nogrūda malā un pēc tam abi turpat guļ uz zemes!!!

Šī tiešām bija meksikāņu seriāla cienīga aina :D Bet, ja tā nopietni, tad - Ruggero tik lieliski izdevās notēlot bailes un uztraukumu. Kad viņš jautāja Lunai, vai viņai viss kārtībā, viņam pat trīcēja balss un varēja just, ka viņa varonis Matteo ir ļoti pārbijies. Matteo jau kopš pirmās dienas glābj Lunu - sākot ar skolas lietām, baseinu un beidzot pat ar automašīnu, kas triecas pilnā ātrumā. Interesanti, vai kādreiz Luna uzzinās, ka tas bija Rejs...

Forsteriāna написал(а):

Gan Simons, gan Matteo viņu uzmundrina, kas arī bija ļoti skaisti, un kad pienāk šis brīdis, viņai tas izdodas godam un tajā video tas izskatījās tik tiešām ļoti iespaidīgi un skaisti!

Kad Luna gatavojās lēcienam, man patika, kā Matteo viņu iedrošināja ar acu skatienu un māja ar galvu. Viņš zināja, ka Luna to spēs :love:

Forsteriāna написал(а):

Taču pats labākais man patīk tālāk - tas beigu video, kur abi atkal satiekas un Matteo vēlreiz apliecina savu mīlestību Lunai, pasakot to ITĀLISKI!!! Aaaa, kā man šitas patika - nu, Ruggero, tas ir, Matteo ir malacis!     Vajag viņam te biežāk runāt itāliski, jo tā ir bauda manām ausīm!

Tas bija tiiiik...  :love: Tas teikums izklausījās tik skaisti, man arī nācās attīt to daļu vairākas reizes :love: Nekad nebiju domājusi, ka kādreiz Matteo šādā situācijā pieminēs Lutteo - tas bija smieklīgi un vienlaikus mīļi (par ko jāsaka paldies Jasminai, jo viņa arī fano par šo pāri) :D
Jā man jāizvēlas, šī viennozīmīgi bija visskaistākā skūpsta aina no visām :love:

+3

403

Pika написал(а):

Šī tiešām bija meksikāņu seriāla cienīga aina  Bet, ja tā nopietni, tad - Ruggero tik lieliski izdevās notēlot bailes un uztraukumu. Kad viņš jautāja Lunai, vai viņai viss kārtībā, viņam pat trīcēja balss un varēja just, ka viņa varonis Matteo ir ļoti pārbijies. Matteo jau kopš pirmās dienas glābj Lunu - sākot ar skolas lietām, baseinu un beidzot pat ar automašīnu, kas triecas pilnā ātrumā. Interesanti, vai kādreiz Luna uzzinās, ka tas bija Rejs...

Piekrōtu.Šī aina ir lieliska.Ruggero ideāli izdodas notēlot bailes,jo manuprāt ne katram aktierim izdodas panākt,ka viņam pat sāk tricēt balss. :)

Pika написал(а):

Kad Luna gatavojās lēcienam, man patika, kā Matteo viņu iedrošināja ar acu skatienu un māja ar galvu. Viņš zināja, ka Luna to spēs

Jā,arī es to ievēroju un man tas ļoti patka.Tik forši un mīļi,ka Matteo viņu iedrošināja.Manuprāt Lunai drosmi un spēju izpildīt ;so sarežģīto soli tieši iedeva drauga pārliecinošais galvas mājiens. :)  :love:

Pika написал(а):

Tas bija tiiiik...   Tas teikums izklausījās tik skaisti, man arī nācās attīt to daļu vairākas reizes  Nekad nebiju domājusi, ka kādreiz Matteo šādā situācijā pieminēs Lutteo - tas bija smieklīgi un vienlaikus mīļi (par ko jāsaka paldies Jasminai, jo viņa arī fano par šo pāri)

šeit bez komentāriem,jo neatkārtošu vairs to,ko teicu. :flirt:  :love:

+1

404

Marianhela написал(а):

Ak,Forsteriana,lasot šo tavu komentāra daļu bikses no smiekliem var pietaisīt!

Nu, bet Marianhela, tu tak zini, ka tā ir, ko tur daudz smieties! :D :rofl: Man tik tiešām tā ir bauda ausīm, ja kaut kur dzirdu itāļu valodu, vienalga, vai tas ir Ruggero vai mans skaistulis! :D :love:

+2

405

Forsteriāna написал(а):

Nu, bet Marianhela, tu tak zini, ka tā ir, ko tur daudz smieties!   Man tik tiešām tā ir bauda ausīm, ja kaut kur dzirdu itāļu valodu, vienalga, vai tas ir Ruggero vai mans skaistulis!

Protams,ka zinu.Tikai tā sasmējos nedaudz. :blush:  :D Man jau ar patīk kā Ruggero runāja itāliski.Uzreiz nāk prātā tavs skaistulis. :D  :love:

+2

406

Pika написал(а):

Šī tiešām bija meksikāņu seriāla cienīga aina  Bet, ja tā nopietni, tad - Ruggero tik lieliski izdevās notēlot bailes un uztraukumu. Kad viņš jautāja Lunai, vai viņai viss kārtībā, viņam pat trīcēja balss un varēja just, ka viņa varonis Matteo ir ļoti pārbijies. Matteo jau kopš pirmās dienas glābj Lunu - sākot ar skolas lietām, baseinu un beidzot pat ar automašīnu, kas triecas pilnā ātrumā. Interesanti, vai kādreiz Luna uzzinās, ka tas bija Rejs...

O, jā, tas gan, viņam tas ļoti labi izdevās, es arī to pamanīju! :flirt: Vispār tā ir gan, viņš tik tiešām visu laiku viņu glābj, bet kā tad savu Chicu delivery neglābsi! :D :love: Ak, tad tas bija Rejs!? Skatoties video, es tam nepievērsu tādu uzmanību, tāpēc nepiefiksēju, ka tas bija viņš! :blush: :D O, tad tik tiešām ir interesanti, kad viņa to uzzinās? :)

Pika написал(а):

Kad Luna gatavojās lēcienam, man patika, kā Matteo viņu iedrošināja ar acu skatienu un māja ar galvu. Viņš zināja, ka Luna to spēs

Jāa, man arī šitas moments ļoti patika! :love: Tas bija tik mīļi no viņa un protams, ka viņam tā vajadzēja darīt, jo tik tiešām, Matteo spēj ļoti iedrošināt Lunu, ja viņam kaut kam nav gatava vai nav pārliecināta, ka to spēs izdarīt! ^^ :love:

Pika написал(а):

Jā man jāizvēlas, šī viennozīmīgi bija visskaistākā skūpsta aina no visām

Pilnīgi piekrītu, šī bija visskaistākā un visbrīnišķīgākā skūpsta aina no visām redzētajām! :love:

+2

407

Marianhela написал(а):

Man jau ar patīk kā Ruggero runāja itāliski.Uzreiz nāk prātā tavs skaistulis.

Aw, cik mīļi, paldies, Marianhela! :flirt: Man ir tieši tāpat! :D :love:

+2

408

Forsteriāna написал(а):

Ak, tad tas bija Rejs!? Skatoties video, es tam nepievērsu tādu uzmanību, tāpēc nepiefiksēju, ka tas bija viņš!   O, tad tik tiešām ir interesanti, kad viņa to uzzinās?

Jā, ar nodomu pēdējā ainā tika parādīts, kā viņš iekāpa mašīnā pirms Luna izskrēja uz ielas ;)

+3

409

Es nevaru! :love: Nupat vēlreiz noskatījos 41.sērijas pēdējo video,kur Ruggero runā itāliski...tas ir...BURVĪGĀKAIS,ko es jebkad esmu dzirdējusi!Viņš runā dirvīgi! :love:  :love:  :love: Es arī uzgriezu ne tikai pilnu skaļumu,bet pat patinu divreiz atpakaļ! :D  :love: Es nevaru,jo viņš mani izkausē ar savu itāliskumu! :D  :love:  :flirt:  :blush:

+2

410

Marianhela написал(а):

Es nevaru!  Nupat vēlreiz noskatījos 41.sērijas pēdējo video,kur Ruggero runā itāliski...tas ir...BURVĪGĀKAIS,ko es jebkad esmu dzirdējusi!Viņš runā dirvīgi!      Es arī uzgriezu ne tikai pilnu skaļumu,bet pat patinu divreiz atpakaļ!   Es nevaru,jo viņš mani izkausē ar savu itāliskumu!

Nu, re, tagad tu saproti, kā es jutos, dzirdot viņu šajā video runājam un tāpat jūtos, kad dzirdu tā runājam savu skaistuli! :D :love: Nja, lai klausītos kā te Ruggero runā ir tik tiešām jāuzgriež skaņa uz visskaļāko, jo tā ir bauda ausīm! :love: :love: :love:

+2

411

Forsteriāna написал(а):

Nu, re, tagad tu saproti, kā es jutos, dzirdot viņu šajā video runājam un tāpat jūtos, kad dzirdu tā runājam savu skaistuli!   Nja, lai klausītos kā te Ruggero runā ir tik tiešām jāuzgriež skaņa uz visskaļāko, jo tā ir bauda ausīm!

Jā,kas nu ir tas ir! :love: Tagad tiešām labi tevi saprotu. :D Ujjj....dievinu viņa itālisko mēli! :D  :love:  :love:  :love:

+2

412

Parasti mani kaitina, ka galvenais pāris ilgi neizlīgst, jo tās situācijas, kas abus atkal saved kopā, ir tik samākslotas, kā aiz ausīm pievilktas, taču Lutteo gadījumā tā nebija, jo lai arī abi visu otro sezonu bija šķirti, tomēr varēja ļoti labi redzēt cik ļoti viņi viens otru mīl un kā ilgojas viens pēc otra.

+3

413

+3

414

Cik izcili interesanta sērija. :love:  :D Lunas un Matteo dialogs bija superīgs.Man patika kā Luna tā pasaka;-Nu jā,ar ko gan es runāju?Es taču runāju ar perfekto puisi un skrituļslidotavas karali. :love:  :D  :flirt:  :D  :love: Starp citu vai tikai viņi nerunāja par to pašu pirmo skūpstu,kad Matteo viņu noskūpstīja visas pasaules acu priekšā??Jā,manuprāt runa bija par to,tik mīļi. :love:  :D Kā viņš atkal teica daļa no horogrāfijas(ceru,ka pareizi uzrakstīju :D ) Nu jā,protams! :D Kāda vēl daļa?Varēja tak labi redzēt,ka viņš to vienkārši gribēja. :D  :love: Forši kā Simons teica,lai Luna pasaka Matteo,ka viņam par viņu ir jārūpējas kā par princesi.Nešaubos,ka tieši to vņš arī darīs,jo nu viņam rokās patiešām ir princese. :love: Starp citu tas viss tik ļoti izklausās pēc Anhela un Ilvas. :flirt:  :love: Un bija patīkami dzirdēt kā Matteo smaidot pasaka,ka zina,ko jūt,un,ka tas viss ir pa īstam,ka neviens vņus neizšķirs. :)  :flirt:  :love: Ambara,protams,raksturīgi Medisonai dusmās pilnīgi vārās un nikni aizsviež. :D Nu,protams,ne jau gada pāra tituls viņu kaitina,bet gan tas,ka Lutteo ir atkal laimīgi kopā. :D  :love:  :playful: Loģiski,kas cits viņai atliek kā dusmās vārīties?Iedomājieties,ierodas tāda maziņa,jauka un skaista meitenīte mazā princesīte Luna un...mierigi atņem Ambarai skrituļslidotavas karalienes titulu un ne tikai to,bet arī viņas puisi Matteo.Cik nelāgi. :D  ^^ Jauki,ka tagd viņi ir mainītās lomās,proti,ka Matteo tagad ir chika delivery.Viņam piestāv pat ļoti. :love:  :flirt:  :D O,jā tagad Julianai nākas apsaukt ''jauno pāri'',kuri ir tik laimīgi,ka laime lien laukā pa visam malām. :D  :love:  :) Eh,žēl tikai Gasrtinas.Nu jā,tagad viņi ir mainiotās lomās.Tagad Matteo ''brālim'' ir problēmas,kuras gan salīdzinot ar to,kas vēl gaida Lutteo nav nekas.

+3

415

Beidzot Lutteo ir atpakaļ, jo tie patiešām ir viņi - īstie un vienīgie Chica delivery un Chico fresa!!! :love: :love: :love: Tas viņu video tiešām ir ļoti forš, jo patika ļoti tā viņu saruna un arī patika tas, kā Luna teica, ka viņa taču runā ar perfekto puisi un skrituļslidotavas karali! :D :love: Tā, bet tas ar to konkursu, kur jāiesūta tie video un balva ir solista karjera (es tā īsāk uzrakstu) ir ļoti interesanti un intriģējoši, jo Matteo un Simons piedalīsies, bet kaut viņi ir draugi, tomēr tur būs kā sāncenši, tāpēc cerams, ka šī sāncensība viņus nesabojās un viņu draudzība neizjuks! :flirt: Ambarai, protams, ka nepatīk ka visi tik par "Lutteo jā", jo tas nozīmē, ka viņai draud titula atņemšana skrituļslidotavā un ka Luna kļūs daudz labāka par viņu un ar to jau viņa samierināties negrib, bet jā, laikam viņai arī tomēr nepatīk vēl tas, ka Lutteo ir kopā! :D Nu, ja viņa grib kļūt par jauno ziņu galveno varoni, tad viņai ir jāuztaisa tāda pati aptauja, tika ar "Simbar jā" vai "Simbar nē"! :D :rofl: Un problēma atrisināta! :D Forši, ka Matteo tagad strādā kafejnīcā un ka viņi tagad ir mainītās lomās, jo Matteo tagad ir Chica delivery un viņam patiešām piestāv!  :insane: :love: Ja man pirms tam Juliana nepatika, tad tagad man viņas ir žēl, jo nabadzītei ir jāmokās dēļ "jaunā pāra", kuri nemaz neklausās viņā, jo ir svētlaimīgi un grib visu laiku to baudīt, pat ja tā plūst uz visām pusēm! :D :love: Eh, bet tik žēl tagad ir Gastinas, jo tik tiešām, tagad Gastons un Matteo ir mainītās lomās, proti, tagad Gastonam ir problēmas, bet Matteo ir laimīgs, jo savējās atrisināja. Man tik ļoti žēl ir Ninas, jo nabadzīte visu laiku mokās skumjās un bēdās par to, ka Gastons negrib ar viņu salabt un viņš tikai vēl vairāk pielej eļļu ugunij, pasakot, ka vēlas ar viņu palikt tikai kā draugi! :( Tikai es nesaprotu, ja viņš dzirdēja, ka Nina teica, ka viņai Savi nepatīk, tad kāpēc viņš vēl vairāk vēlas no viņas attālināties? Jā, labi, viņš nedzirdēja visu sarunu līdz galam, kad Nina teica, ka viņas sirds vienmēr piederēs Gastonam, bet vai tad ar to nepietika, ka viņai Savi nepatīk? :dontknow: Kaut kā es šo momentu nesapratu, bet nu labi, kā ir, tā ir! :) Es tikai ļoti ceru, ka drīz viņi salabs, jo ir tik ļoti grūti uz šādiem Gastina skatīties, kad abi ir apbēdināti un sāpināti! :) Bet šī sērija tiešām bija romantiski interesanta! :flirt:

+3

416

Forsteriāna написал(а):

Tā, bet tas ar to konkursu, kur jāiesūta tie video un balva ir solista karjera (es tā īsāk uzrakstu) ir ļoti interesanti un intriģējoši

Nezinu, vai pēc fotostāsta tas bija saprotams, bet video bija jāiesūta, lai tiktu uzreiz iekšā konkursa, bet, tā kā viņi netika toreiz izvēlēti, bija jāpiedalās Roda Fest. Vairāk video nebūs jāfilmē ;)
Vidia piedāvājums par solista karjeru - tas būs interesanti un balle būs ļoti skaista.

Forsteriāna написал(а):

Nu, ja viņa grib kļūt par jauno ziņu galveno varoni, tad viņai ir jāuztaisa tāda pati aptauja, tika ar "Simbar jā" vai "Simbar nē"!   Un problēma atrisināta!

Es neiebilstu, jo man Simbar šobrīd patīk daudz vairāk kā Lutteo un ir, kas aizvieto Gastina jaukās ainas :D

Forsteriāna написал(а):

Tikai es nesaprotu, ja viņš dzirdēja, ka Nina teica, ka viņai Savi nepatīk, tad kāpēc viņš vēl vairāk vēlas no viņas attālināties?

Es arī līdz galam nesapratu kāpēc tā, jo Nina noliedza, ka viņai kaut kas būtu pret Savi. Pieļauju, ka viņš vienkārši palika greizsirdīgs.

+3

417

Runājot par Gastonu, tad viņš nosprieda, ka Ninai Savi nepatīk tieši tāpēc, ka viņš pārāk tālu dzīvo, ka pretējā gadījumā viss būtu daudz vieglāk un ērtāk.  Viss tiešām būtu bijis savādāk, ja Gastons sarunu būtu noklausījies līdz galam, jo tad būtu sapratis, ka ne jau Savi dzīvesvietā ir problēma.

+3

418

Tagad es atcerējos vēl kaut ko un nevarēju nepiebilst.Proti par Ambaru un Sebi. :D Protams,tagad Lutteo starpā viss šķiet ir vislabākajā kārtībābā un tas priecē. :love:  :flirt:  :) Bet Matteo gan ''veicās'' vispirms Sebis cenšas nocelt Ambaru,kas neizdodas,bet tagad Lunu,kas arī diezko nesanāca. :D

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS