TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 41 страница 60 из 418

41

+5

42

+5

43

+4

44

Nupat shovakar iesaaku lasiit sho fotostaastu.Ljoti iepatikaas traki interesants. :) Dazhaas vietaas kaa arii skatoties video var dabuut krampjus veederaa no smiekliem vismaz man taa ir. :D Tuirpinaashu sekot liidzi un lasiit,jo tieshaam ljoti aizrauj un patiik.Paldies,Pika. :)

+2

45

+5

46

Paldies,Pika veelreiz par sho burviigo fotostaastu.lasu un skatos ar tikpat lielu interesi kaa tas man ir ar lo Imperdonable.Man patiik luna un matteo ljoti patiik.tie vinju dialogi tik briesmiigi uzjautreina. :) :D Bet vislabaak patiik tas skuupsts skrituljoshanas laikaa. :love: Ambara staaveeja ar taadu seju it kaa buutu nupat dabuujusi sev virsuu ledainu uudens shalti. :D

+2

47

+5

48

+5

49

+5

50

+5

51

Liels paldies par turpinaajumu,Pika! :) Man ar katru seeriju shis staasts arvien vairaak un vairaak patiik.Un tagad  48.seerijas Matteo un Lunas dialogs  :love: Var ar neapbrunjotu aci redzeet,ka Matteo Luna nav vienaldziiga,ka vinjam vinja ne tikai ljoti patiik,bet vinjsh vinju tieshaam miil.Buutu vinjam vienalga,vinjsh taa nerunaatu.Proti neuztrauktos par vinju un kur nu veel neteiktu,ka vinjsh nepieljaus,ka Luna aiziet no Blake. :love: Starp vinjiem abiem ir nenormaala kjiimija.Es tikai ceru,ka Matteo to jau pavisam driiz pamaniis un sapratiis,jo savaadaak vinjsh jaunieshu vaardiem runaajot pakaasiis Lunu.Galu galaa Simons arii Lunu lenc,kaut arii abi ir draugi no beerniibas un luna vinju redz kaa draugu,bet savukaart Simons nee.Matteo izskataas ljoti gudrs.Taapeec ceru,ka savu gudriibu vinjsh tagad liks lietaa veel biezhaak.Vinjsh nudien neizskataas peec taada,kam patiik zaudeet. :)

Отредактировано Marianhela (23.08.2016 23:03)

+3

52

Marianhela написал(а):

Buutu vinjam vienalga vinjsh taa nerunaatu proti neuztrauktos par vinju un kur nu veel neteiktu,ka vinjsh nepieljaus,ka Luna aiziet no Blake.

Var tiešām manīt, ka Matteo mainās - to atzina arī pati Luna :) Interesanti, vai Luna nojauš, ka Matteo mainās viņas dēļ. Ar katru dialogu redzams, ka viņš arvien vairāk pieķeras Lunai, pat izspiegoja Ambaru, jo apsolīja palīdzēt :love:

Marianhela написал(а):

Galu galaa simons arii Lunu lenc,kaut arii abi ir draugi no beerniibas un luna vinju redz kaa draugu,bet savukaart simons nee.

Būtībā viņai Simons nav tik vienaldzīgs kā izskatās, tikai Luna to vienmēr noliedz. Piemēram, kad ieradās Daniela, Luna kļuva greizsirdīga. Nezinu tikai to, vai Luna ir vienkārši apjukusi, vai nevēlās zaudēt draudzību.

Paldies, ka turpini lasīt un komentēt! :)

+3

53

+5

54

+5

55

Jaa,Ambarai tieshaam ir gruuti pierast pie taa,ka ne tikai vairs nav kopaa ar smukuliiti Matteo,bet tagad veel atklaaj,ka vinjsh ir Lunas komandaa.Protams,peec Ambaras domaam vainiiga ir Luna,kaut gan vinja patieshaam neluudza Matteo pievienoties.Vinjsh pats taa gribeeja,taa bija vinja izveele.Matteo noklausaas draudzenju sarunu...hm...par ko tas var liecinaat??Varbuut par to,ka vinjsh ir ieskatiijies Lunaa??Jaa,taa noteikti ir,tagad tikai interesanti,cik ilgi to noliegs un kad tomeer beidzot atziis?? :) :love:  Ceru,ka tas notiks kaut kad driiz,jo buutu skumji,ja Matteo pakaastu tik jauku meiteni kaa Luna. :) Un shitas miilas triistuuris-Matteo,Luna un Simons manupraat tik driiz nebeigsies.Negribu taa teikt,bet man ir pamatotas aizdomas,ka Simons norausies no Matteo,jo abi iipashi labi nesatiek.Bet,kad Matteo sapratiis,ka miil Lunu un grib vinju sev,tad tik ies valjaa.Protams,es nezinu un varu tajaa sakaraa arii kljuudiities.Ljoti patiik vinju jaunie solji skrituljoshanaa.Patiik kaa Matteo to visu dara un protams arii Luna. :)Tas Matteo teikums,ka chika delevery noteikti gribeetu vinju aizmirst un Lunas mulsais nee,nee ko tu taa gan nav es taa neteicu :D Ljoti jauki paldies par sho fotostaastu.katru seeriju lasu ar milziigu interesi un aizrautiibu. :)

+2

56

Knapi turos, lai nenospoilotu neko par nākamajām sērijām, jo gribu atstāt intrigu :D
Un es katru sēriju skatos ar lielu interesti, jo tiešām neviena vēl nav bijusi garlaicīga :) Kad noskatos sēriju, gribas pēc iespējas ātrāk jau fotostāstu veidot :D

+3

57

+3

58

Nu tad beidzot es to sagaidiiju,Matteo atzinaas Gastonam,ka ir iemiileejies Lunaa! :love: Ambara ar savaam draudzeneem plaano kaarteejo riebekliibu,ko izstraadaat ar Lunu un kaa jau es shodien jau mineeju,tad noteikti apstiprinaasies mans teiktais,ka Matteo Lunu no savas bijushaas nagiem naaksies ""glaabt"" veel nevienu reizi vien.Sho meitenju nejaukaa riiciiba pret Lunu tikai pieraada,ka vinjaam skauzh,ka Lunai pieveersh uzmaniibu taads puisis kaa Matteo.Turklaat Ambara noteikti domaa,ka Matteo vinju pameta Lunas deelj,bet nevis taadeelj,ka Ambara vinjam apnika. :) Ljoti jauki ir tas kaa vinjsh Lunu uzmundrinaaja,tik forsha epizode. :love:  :)

Отредактировано Marianhela (25.08.2016 22:15)

+4

59

Es arī neticu, ka Matteo no Ambaras izšķīrās tikai tāpēc, ka problēma ir viņos abos. Protams, problēma starp viņiem bija, bet, manuprāt, viņš to galvenokārt darīja Lunas dēļ. Nedomāju, ka Matteo toreiz pastāstīja par šķiršanos Lunai tāpat vien.
Runājot par Lunas iegāšanu, man tik ļoti kaitina Daniela un tagad viņa vēl apvieno savus spēkus ar Ambaru. Tiešām, tik kaitinoša varone. Simona acīs tēlo Lunas draudzeni, bet tad, kad Simons nav blakus, ir neciešama. Noteikti nav vērts gaidīt, kad Luna centīsies Simonam parādīt, kāda Daniela patiesībā ir, jo šādās situācijās seriālos otrs cilvēks (šajā gadījumā - Simons) parasti nenotic.
Piekrītu, pēdējā ainā vienkārši Matteo acīs redzams, ka viņš ir iemīlējies, proti, kā teica pati Luna: "Tavs skatiens runā tavā vietā" :flirt:

+3

60

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS