TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 61 страница 80 из 418

61

+4

62

+4

63

Paldies,Pika par veselaam trim seerijaam. :) Cik romantiski,Matteo deja ar Lunu un dziesma,ko vinjsh Lunai velta. :love: Man ljoti patiik.Ruggero ir taada balss,ka skatoties uz vinju un klausoties gan kaa vinjsh runaa,gan dzied nevar nesmaidiit. :love:  :)  :flirt: Kaa jau tu arii tiki mineejusi,tad tieshaam Simons netic,ka Daniela ir taada neliete kaa Luna vinju Simona aciis noraksturo.Bet rupji sakot pats vainiigs ka tik veelaak peec tam nesanaak apdedzinaaties.Un paldies,ka neliec spoilerus,jo intrigas saglabaashana ir lieliska. :) Manupraat shis ir mieriigs klusums pirms veetras.Matteo ir atgriezies Ambaras komandaa,tachu domaaju,cik aatri atgriezaas,tik aatri no tuirienes arii aizies.Ambarai veel ir par agru svineet uzvaru.

+3

64

Tā noslēpumainā sieviete noteikti ir Ambaras māte, jo nevaru iedomāties nevienu citu iemeslu, kas abas var saistīt.

+3

65

Terēze написал(а):

Tā noslēpumainā sieviete noteikti ir Ambaras māte, jo nevaru iedomāties nevienu citu iemeslu, kas abas var saistīt.

Man ir tāda pati nojauta, jo to, manuprāt, varēja saprast pēc abu dialoga un neredzu citu iemeslu, kādēļ viņa tik uzstājīgi gribētu runāt ar Ambaru un mēģināt kaut ko paskaidrot. Turklāt, viņa teica, ka būtu nākusi ātrāk, bet tad Ambara pārtrauca viņas teikumu.

+3

66

Meitenes, man ir jautājums - man fotostāstā iekļaut sīkāk arī Ninas un Gastona stāstu? Man jau šis pāris ļoti patīk un nevaru sagaidīt viņu attiecību turpmāko attīstību, bet kā jums? :)

+3

67

Personiigi es noteikti neiebilstu.Man patiik abi divi paari ljoti.Visvairaak protams Matteo un Luna,tachu arii Gastonam un Ninai nav ne vainas.Es domaaju,ja tev nav par gruutu un ja tu vari,tad noteikti liec arii Gastona un Ninas attieciibu joslu.Lai ir pamiishus vienu briidi Matteo un Luna otru Nina un Gastons.Tam visam pa virsu Simons,Daniela un kur nu bez Ambaras un vinjas draudzenju bara riebekliibaam. :)

+2

68

Jā, vari droši likt. Man gan, protams, mīļākais pāris tāpat paliek Lutteo, tomēŗ arī Nina&Gastons man patīk! :) Viņi arī ir forš pāris! :)

+3

69

Jā, protams, jo viņi ir otrā plāna nozīmīgākais pāris.

+2

70

+5

71

Gaisotne kljuust arvien saspringtaaka,saspringtaaka un saspringtaaka.Matteo nu nemaz nepatika tas,ka Simons iztrauceeja vinja un Lunas romantisko briidi.Puikam sejaa viss bija rakstiits.Arvien vairaak man rodas iespaids,ka Matteo nepadosies un leenaam gatavosies ciinjai.Galu galaa neticu,ka vinjsh nesaprot,ka Simons ir vinja saancensis.Tajaa pashaa laikaa Matteo domaajams ciiniisies godiigi,proti tik aatri vis nekjersies Simonam kraagaa.Tachu nekur nav izsleegts arii tas,ka tas var notikt,jo Matteo nudien neizskataas peec taada,kam patiik zaudeet,un kursh padodas.Ambara censhas vinju no jauna ievilinaat savos tiiklos,bet neticu,ka vinjai tas sanaaks.Matteo nav nekaads muljkjis.Vinjsh pats pateica,ka vinji vairs nav kopaa un starp vinjiem viss ir beidzies.Tas vareetu noziimeet,ka no Lunas vinjsh diezvai tik vienkaarshi njems un atteiksies.

+3

72

Es Lunu vienkārši nesaprotu - viņa ir tik akla, ja nesaprot, ko Matteo ar dziesmu ir gribējis pateikt. Matteo nevar būt vēl uzkrītošāks. Vai Luna neredz, ka Matteo ir mainījies? Kad Luna pārdzīvoja par to, kas notiek ar Simonu, tieši Matteo bija Lunai blakus un lika viņai smaidīt. Ne vienu reizi vien Matteo viņu centās uzmundrināt, aicinot dejot. Tas ir acīmredzami, ka Matteo necenšas būt vienkārši draudzīgs, bet ir iemīlējies.

+3

73

Pika написал(а):

Es Lunu vienkārši nesaprotu - viņa ir tik akla, ja nesaprot, ko Matteo ar dziesmu ir gribējis pateikt. Matteo nevar būt vēl uzkrītošāks. Vai Luna neredz, ka Matteo ir mainījies? Kad Luna pārdzīvoja par to, kas notiek ar Simonu, tieši Matteo bija Lunai blakus un lika viņai smaidīt. Ne vienu reizi vien Matteo viņu centās uzmundrināt, aicinot dejot. Tas ir acīmredzami, ka Matteo necenšas būt vienkārši draudzīgs, bet ir iemīlējies.

Tieshi taa arii taisniiba!Es ceru,ka Luna to driiz sapratiis.Varbuut,ka tas notiktu aatraak,ja pa kaajaam nemaisiitos Simons.Vinjsh tur jauc gaisu manupraat.Bet no otras puses pat man atshkjiriibaa no Lunas sen viss ir skaidrs un redzams.Matteo vairs nav taads,kaads bija saakumaa vinjsh ir mainiijies un ljoti aciimredzami.

+3

74

Jā, Luna tiešām neredz acīmredzamo-, ka Matteo viņu mīl, tādējādi Matteo ļoti sāpinot, jo to ļoti labi varēja redzēt epizodē, kur Matteo, noskatoties kā Luna aizsteidzas pie Simona, pie sevis klusu nosaka, ka tu esi tā meitene, kurai es veltīju dziesmu.

+3

75

Es patieshaam ljoti ceru,ka jau pavisam driiz to,ka Matteo vinju ljoti miil,Luna tomeer sapratiis.Vinjai tas vienkaarshi ir jaasaprot.Man pat,kad vinja taa aizskreeja prom peec Simona vana sametaas kauns un neerti Matteo priekshaa,jo nabags izskatiijaas tik ljoti noskumis un saapinaats.Turklaat man likas,ka vinjsh klusaam dusmojaas uz Simonu.

+3

76

+5

77

Paldies par divaam forshaam seerijaam. :) Jaa,to ka Ambara riikojas ljoti viltiigi,lai atguutu Matteo ir tieshaam aciimredzams.Tiesa-sanaaks vinjai tas vai nee ir jau cits jautaajums.Zheel,ka Simons neredz un negrib redzeet,kaada Daniela ir patiesiibaa.Un skumji ir tas,ka Lunai vinjsh netic,bet Danielai tic.Nezinu,es Lunas vietaa Simonu tik uzstaajiigi necenstos paarliecinaat.Proti,ja redzeetu,ka vinjsh shitaa izturas.Nu ja grib ticeet Danielai un veelaak apdedzinaaties,tad taa jau ir vinja izveele.Luna tur neko nevar izdariit.Manupraat Lunai vajadzeetu mazaak domaat par Simonu un vairaak pieveersties Matteo.Tas nabagas visaadi izdaraas,lai tai mazajai muljkjiitei paraadiitu,ka vinja ir taa meitene,kuru vinjsh miil!Ljoti zheel,ka Luna joprojaam to neredz!

+3

78

Ja viņa sērijas beigās grasās parādīt video, tad tas nozīmē, ka neparādīs. Bet īstenībā es ne pārāk iebilstu, ka Daniela viņus šķir.
Ai, atkal pārāk daudz Lunas un Simona, Ambaras un Mattero.. :(

+4

79

Man Simona attieksme sen apnikusi - nu kā var noticēt kaut kādai Danielai, kuru knapi pazīsti, ka viņa no kritiena (jeb, kā saka viņa pati, Lunas grūdiena) savainojusi ABAS kājas? Šīs sērijas tiešām ir kaitinošas... Es arī Lunas vietā vienkārši ļautu visam notikt tā, kā tam jānotiek un Simons ar laiku pats sapratīs, kas viņam apkārt notiek. Gribu, lai ātrāk šis murgs ar Danielu beidzas, jo apnicīgi to skatīties. Dzīvē cilvēki nav tik akli, bet nu seriālos jau viss ir iespējams.
Vispār man patika Lunas sapnis, bet ne tāpēc, ka atbalstu Lumon (Luna + Simons), bet gan uz to skatījos savādāk. Manuprāt, Lunas sapnis cenšas izskaidrot to, kas notiek ar Simonu - ne velti sapnī Simonam uz acīm ir apsējs un tajā ir arī Daniela. Viņa turpina Simonu vest ap stūri, kas sapnī atspoguļojas, kad Daniela viņu sagriež un pēc tam liek noķert. Simonam uz acīm ir apsējs, jo viņš neredz, kāda patiesībā ir Daniela. Tad uzrodas Luna, gribēdama Simonu pasargāt un viņa vēl saka: "Es esmu šeit". Luna viņam liek atvērt acis un saprast, kas notiek, tāpēc viņš apsēju noņem (apsēju, kas viņam neļauj redzēt patiesību). Man liekas, ka tādējādi Luna grib Simonam pateikt, ka viņa vienmēr būs Simonam blakus, lai viņu pasargātu. Varbūt sapnim ir savādāka ideja, bet šī vismaz ir mana teorija. Būtībā man patīk tā doma, ka Luna bieži redz sapņus un tiem tiek piešķirta nozīme - brīžiem tās ir atmiņas par bērnību un pagātni, brīžiem tie ir sapņi, kuri kļūst par realitāti. Un piepildās ne tikai naktī redzētie sapņi, bet arī tie, par kuriem viņa cīnās un grib piepildīt :)

aNgeL написал(а):

Ai, atkal pārāk daudz Lunas un Simona, Ambaras un Mattero..

Jā... Kopš tās reizes, kad Matteo veltīja dziesmu, bijusi laikam tikai viena Lutteo aina. Ehh, šīs sērijas tādas nekādas  :sceptic:

+3

80

Es arī Lunas sapni par Danielu un Simonu uztvēru tieši tāpat kā Pika-, ka Simons neapjēdz, ka Daniela ar viņu manipulē, bet Lunas uzdevums ir likt viņam visam ieraudzīt īstajā gaismā. Ja Daniela būtu krietna un godīga meitene, tad Lunai pret viņu nebūtu nekādu iebildumu, vēl vairāk-viņa Danielas un Simona attiecības atbalstītu, tāpēc te nav stāsts ''par mana labākā drauga kāzām'', bet gan par Lunas centieniem atmaskot Danielas intrigas.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS