TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS


Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS

Сообщений 81 страница 100 из 418

81

+5

82

Es ja godiigi nesaprotu,ko Luna var taa njemties ar to Simonu??Nee,labi,visu saprotu abi ir labaakie draugi no beerniibas un taa taalaak,bet,ja vinjsh negrib ieraudziit patiesiibu par Danielu,tad es nesaprotu kaadeelj Luna taa teeree savu energjiju un speekus,lai kaut ko censtos vinjam ieskaidrot vai pieraadiit??Nu ja vinjsh ir akls attieciibaa pret Danielu,tad taa jau ir vinja probleema,bet nevis Lunas.Vinjai nu taa kaa vajadzeetu to sapradst un pieveersties beidzot Matteo.Turklaat peec taa,kaa Simons ar Lunu runaaja,tad es Lunas vietaa vispaar vinju suutiitu dillees un pateiktu,ja vinjsh grib ciest un apdedzinaaties ar Danielu,tad lai taa buutu,lai notiek.Nabaga Matteo paardziivo Lunas deelj,ka vinjai praataa tikai tasd sturgalviigais Simons,kuram neko nevar ieskaidrot,bet Lunai par Matteo kaa izskataas shobriid ne silts,ne auksts.

+3

83

Pika написал(а):

Luna pamana, ka video ir izdzēsts.

Laikam viņi nezina, ka izdzēstus failus nav nemaz tik grūti atgūt :D

Patiešām Danielas atmaskošanai un Simonam tiek veltītas jau pārāk daudzas sērijas.

+2

84

aNgeL написал(а):

Laikam viņi nezina, ka izdzēstus failus nav nemaz tik grūti atgūt

Un nezina arī to, ka failus iespējams pārkopēt un pārsūtīt. Piemēram, kad Simons iedeva Lunai flešu, kurā ir dziesma, kurai nav papildus kopiju :D Labāk samazināt sēriju skaitu nevis bezjēdzīgi vilkt garumā...

+2

85

+3

86

Jaa,nu tad beidzot Simons visu saprata sakaraa ar Danielu.Ilgi gan gaaja,bet labi,ka taa nekaa vinjsh to nebuutu sapratis nekad.Jaa,vinjsh njeema un izjauca Lutteo momentu,jo ka man izskatiijaas,tad Matteo gribeeja sekot Lunai.Tachu ieraugot,ka vinjai pakalj devaas Simons to neizdariija.Man ir tik ljoti zheel Matteo,jo nu rodas sajuuta,ka vinji ar Lunu pamazaam atsveshinaas pavisam.Tik manaami,ka to redz Ambara,kura to noteikti izmantos savaa labaa.Pat man ir saapiigi redzeet Matteo taadu.

+3

87

+5

88

Jā, vēl pavisam nesen likās, ka nu jau sāksies Lunas un Matteo stāsts, bet nekā, jo Luna, kaut arī nav pārliecināta par savām jūtām, ir kopā ar Simonu, bet Matteo šķiet vēlas atjaunot attiecības ar Ambaru. Jācer, ka tas ir tādēļ, ka lai Luna saprastu, ka ne vienmēr ir taisnība tam, ka pretējā dzimuma pārstāvji nekad nebūs tikai draugi, bet Matteo-, ka divreiz vienā upē neiekāpsi.

+2

89

Jaa,kljuust arvien trakaak.Galvenais,ka trakaakais man liekas tas,ka abi dara to,ko nevajadzeetu dariit.Proti,Luna neko nesaprot.Vinja nesaprot,ka Matteo ir briesmiigi greizsirdiigs uz Simonu.Tas paraadaas tad,kad Luna it kaa piedaavaa vinjam un Ambarai padomus un paliidziibu.Bet kaa jau Chiko Fresa uzliek sev masku un to noliedz. :D (bet patiesiibaa jau te mnav nekaa smiekliiga,jo man no sirds ir zheel un ir tieshaam saapiigi redzeet Matteo taadu :( )Ambarai protams nav lielaaka gandariijuma kaa sajuuta,ka vinja ir atguvusi bijusho puisi,ceru,ka tas tikai nebuus ilgi.Man rodas sajuuta,ka Matteo tagad Ambaru izmantos sev kaa plaaksteri liidz zinaamam briidim.Bet Simons...nezinu manupraat vinjsh ir uzsaacis biistamu speeliiti.Ka tikai nesanaak shaadi ar Matteo toposho meiteni daroties ielikt Matteo rokaas ieroci,kas peec tam veersiisies pret Simonu pashu.Es vienkaarshi atsakos ticeet tam,ka Matteo taa vienkaarshi njem un atsakaas no Lunas kaa vinjsh teica Gastonam.Un starp citu arii Gastons tam netic.Vai arii man nav taisniiba un es kljuudos??

Отредактировано Marianhela (02.09.2016 12:27)

+2

90

Tik žēl skatīties, kā Matteo atkal kļūst par to pašu Chico fresa, kas sākumā. Viņš jūtas sāpināts, tāpēc ir tik vēss un skarbs pret Lunu. Tā teikt, Luna salauza viņam sirdi :( Man šķiet, ka būtībā Matteo atgriezās pie Ambaras, lai panāktu, ka Luna kļūtu greizsirdīga. Es noskatījos nākamo sēriju, tur ir tāda interesanta aina ar Lunu un Matteo (centīšos šodien uztaisīt fotostāstu). Luna nu neizskatās tik laimīga un pārliecināta par to, ko jūt pret Simonu. Varbūt viņa ir tikai apjukusi, ka sajauca mīlestību ar vēlmi Simonu pasargāt no Danielas.

+3

91

Pika написал(а):

Tik žēl skatīties, kā Matteo atkal kļūst par to pašu Chico fresa, kas sākumā. Viņš jūtas sāpināts, tāpēc ir tik vēss un skarbs pret Lunu. Tā teikt, Luna salauza viņam sirdi  Man šķiet, ka būtībā Matteo atgriezās pie Ambaras, lai panāktu, ka Luna kļūtu greizsirdīga.

Jaa,tieshi sho es arii gribeeju piebilst.Tu man vaardus no mutes iznjeemi,jo es nodomaaju to pashu.

+3

92

+5

93

Paldies par veel vienu seeriju,Pika! :) Skatoties vinju dialogu proti tas,ka Simons pateica,ka vinji ar Lunu it kaa ir kopaa,un redzot Matteo sejas izteiksmi,uh...manupraat tas tieshaam nav uz labu.Matteo sejaa viss bija rakstiits,ko vinjsh domaa.Turklaat vinjsh it nemaz neizskatiijaas laimiigs un prieciigs,kad Ambara pazinjoja Lunai un paareejiem,ka ir atkal kopaa ar Matteo,ka skrituljslidoshanas karalis un karaliene atkal ir kopaa.Matteo sejaa bija redzams emociju kokteilis-saapes,skumjas,dusmas un milziiga greizsirdiiba.Negribu taa runaat un skriet notikumiem pa priekshu,jo veel nav nekur teikts,ka taa tiehaam buus,bet veerojot to visu man nudien rodas iespaids,ka Simons agri vai veelu,bet daleksies.Tas vienkaarshi bija redzams Matteo sejaa.Ar kaadu seju vinjsh peetiija Simonu,kursh tik prieciigi pazinjoja,ka ir kopaa ar Lunu.Meiteni,kuru Matteo miil.Luna shkjiet ir ljoti apjukusi un nesaprot ne ko dara,ne runaa.Tachu kaa jau mineeju,tad veerojot to ainu tieshaam izskatiijaas,ka Matteo domaa ko citu nevis to,ko pirmiit teica.Ja vinjam Luna tieshaam buutu vienaldziiga vinjsh ar tik zveeriigu vilka skatienu uz Simonu vis neskatiitos.

+3

94

Jā, Matteo tiešām ļoti cieš Lunas dēļ, viņam ir tik smagi noskatīties cik Luna ir ''laimīga'' kopā ar Simonu, jo ir taču acīmredzams, ka Luna neapzinās vai pat vēl ļaunāk-negrib atzīties pat pati sev, ka Simonu nemaz nemīl.

+3

95

+5

96

Jaa,juutas,ko vinja it kaa juut pret Simonu,Luna juut pret Matteo.Tas nu tagad ir skaidrs,jo vinja noliedz aciimredzmo.Proti,kad Nina vinjai pateica,ka Matteo ir vinjaa iemiileejies un ir druscinj(jaa,jaa,druscinj kaa tad :D ) greizsirdiigs,tad Luna to noliedza.Bet manii ar vien vairaak ir paarlieciiba,ka Matteo Ambaru tieshaam izmanto tikai kaa plaaksteri.Es nesaprotu kaa gan Luna nesaprot,ka shii vinja taa teikt rupjaa attieksme ir maska,ko chiko Fresa ir uzlicis,jo vinjam saap,bet Luna to joprojaam nesaprot.Vinja esot kopaa ar Simonu,bet uz Ninas jautaajumu vai vinja Simonu arii miil Luna nepaspeej atbildeet.Tachu es domaaju,ka atbilde ir vinjas galvaa-jaa,vinja miil,bet tikai un vieniigi Matteo.To,ko vinja juut it kaa pret Simonu,Luna juut to pret Matteo nevis Simonu.
Lunas iegruushana kadraa ir ljoti uzjautrinosha.Shaubos,ka Gastons un Matteo neko tagad nesapratiis. :D Cik ziimiigi,ka liidzaas Gastonam ir arii Matteo,bet Felicity jeb Ninai blakus ir Luna. :D

+3

97

Marianhela написал(а):

Vinja esot kopaa ar Simonu,bet uz Ninas jautaajumu vai vinja Simonu arii miil Luna nepaspeej atbildeet.Tachu es domaaju,ka atbilde ir vinjas galvaa-jaa,vinja miil,bet tikai un vieniigi Matteo

Luna ar katru brīdi arvien vairāk saprot to, ka bija tikai apmaldījusies savās jūtās. Kā jau teicu, man šķiet, ka Luna zemapziņā gribēja tikai Simonu pasargāt, bet domāja, ka ir iemīlējusies.

Marianhela написал(а):

Lunas iegruushana kadraa ir ljoti uzjautrinosha.Shaubos,ka Gastons un Matteo neko tagad nesapratiis.

Jā, aina bija smieklīga :D Ja ir interese, varu vēlāk ielikt arī video no tā momenta :D

Nedaudz muļķīgi, ka Gastons ir iemīlējies meitenē, kuru līdz šim nebija redzējis un vēl joprojām nav mainījies domas pēc tam, kad redzēja viņu tā saģērbušos :D Kaut gan... No otras puses, tur ir paslēpts, tā teikt, message, jo Gastons pierāda, ka svarīgi ir iemīlēties no iekšienes - pašā cilvēkā :)  Es ļoti gaidu tālākās Ninas un Gastona ainas, man viņi liekas tik jauki :love:

Marianhela написал(а):

Cik ziimiigi,ka liidzaas Gastonam ir arii Matteo,bet Felicity jeb Ninai blakus ir Luna

Labākie draugi iemīlējušies labākajās draudzenēs :)

P.S. Šovakar vēl būs nākamā sērija!

+3

98

Ja,luudzu,ja vari,tad ieliec. :D  :) Paldies par to seeriju,kuru veel arii ieliksi un paldies par sho seeriju arii. :) Jaa,kaa jau teicu,tad Ninai un Gastonam noteikti arii vajag savu attieciibu joslu.Nevajag vinjus apdaliit.Shis paaris ir tikpat svariigs,kaa muusu Lutteo. :love:

+3

99

+5

100

Marianhela написал(а):

Ja,luudzu,ja vari,tad ieliec.

Video ievietoju 63. sērijas beigās! :)

Marianhela написал(а):

Paldies par to seeriju,kuru veel arii ieliksi un paldies par sho seeriju arii

No pirmdienas sāksies studijas, tāpēc nezinu, kā sanāks ar sērijām sākot ar nākošo nedēļu :( Bet centīšos jūs nepamest. Apsolu, ka noteikti fotostāstu pabeigšu :)

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Soy Luna (2016) FOTOSTĀSTS