TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Černobiļa. Slēgtā zona


Černobiļa. Slēgtā zona

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

http://sh.uploads.ru/t/bmNoU.jpg
Чернобыль. Зона отчуждения

Seriāla darbība attīstās divos laika slāņos – mūsdienās un 1986. gadā, Černobiļas AES avārijas priekšvakarā. Seriāla producents Valērijs Fedorovičs skaidro: “Pats stāsts ir kas krietni vairāk par dažu jaunu cilvēku dēkām. Viena sižetiskā līnija ir par to, kā šī katastrofa un tai sekojošās ekonomiskās sekas, līdztekus citiem faktoriem, noveda pie Padomju Savienības sabrukuma. Mēs mēģinām stāstīt par to, kas ar valsti varēja notikt, ja nebūtu šīs katastrofas. Turklāt ir vēl cits stāsts. Par to, ka cilvēki ārēju faktoru iespaidā mainās…”

Pieci draugi domāja, ka iet pa pēdām neadekvātam laupītājam, kurš no kādu maskaviešu seifa nolaupīja astoņus miljonus rubļu. Pēdu dzīšana viņus noveda Černobiļā, kur 1986. gadā notika briesmīga katastrofa, kas ietekmēja miljoniem cilvēku un veselas virknes valstu likteni.

Taču drīz draugi saprata, ka nokļuvuši nopietnās peripetijas un no medniekiem pārvērtušies par medījumu. Nejauši viņiem rokās nonāk ierīce, ar kuras palīdzību var pārvietoties laikā, konkrēti, uz Pripetjas pilsētu dažas stundas pirms Černobiļas AES avārijas. Draugi nolemj novērst katastrofu – avāriju atomelektrostacijas ceturtajā energoblokā.

Un te izrādās, ka viss, kas notiek, nav nejaušība. Kāds ar nolūku sarīkojis aplaupīšanu, un draugu ierašanās Černobiļā ietilpst noslēpumainā leļļinieka plānos.

Kurš un kāpēc sarīkojis šo bīstamo spēli? Vai galvenajam varonim izdosies izglābties un izglābt draugus? Kas notiks pēc iejaukšanās pagātnē? (informācija no skaties.lv)

+2

2

Vakar sāku skatīties šo seriālu un tiešām interesants, mistisks – kaut kādi mirušie atgriežas. Otrā sērija bija ļoti interesanta – jauniešiem saplīst mašīna un viņi satiek kaut kādu Andreju, kurš, kā vēlāk izrādās jau gadu ir miris un apglabāts Černobiļā. Protams, neviens īsti nenotic, ka tas, ko stāsta par Andreju ir patiesība, bet izrādās, ka vienai no varonēm Aņai (tas jau bija pirmajā sērijā) arī mirusī māsa dod ziņas no viņpasaules, lai viņa izglābj viņu. Pagaidām esmu noskatījusies divas sērijas, bet jau nevaru sagaidīt nākamās. Tagad ir tā, ka neko nevar vēl saprast, kāpēc mirušie nāk, kāpēc aicina glābt, kas ir noslēpumainā melnā mašīna ( tur tāda ir visu laiku maisās pa vidu) un kas notiks tālāk. Otrās sērijas noslēgumā Aņa atklāja jauniešiem, ka piekrīta doties uz Černobiļu nevis meklēt nozagto naudu, bet savas māsas dēļ, kura viņai atsūtīja fotogrāfiju ar uzrakstu “glāb”. Katrā ziņā, ļoti interesants seriāls! Man patīk!

+1

3

Pēc sižeta palasīšanas šķiet ka atmosfēra varētu būt līdzīga kā Slēgtai skolai. Arī jaunieši, mistika un iesaistīta pasaulē globāla problēma.
Šo tagad pa TV rāda Latvijā?

+1

4

Jā, diezgan līdzīga! Pat nosaukums :D

Jā, pa TV6. Laikam trešdienās naktī kaut kad, es precīzi nezinu, jo skatījos TV ierakstā :)

+1

5

Tā, noskatījos pirmo sezonu un kā jau sākumā teicu ļoti patika – visa tā mistiskā atmosfēra, kas beigās tika loģiski izskaidrota. Visi varoņi bija tik interesanti, katram bija savs raksturs un viens otru forši papildināja. Notikumi ar katru sēriju kļuva arvien interesantāki un nebija zināms, kas notiks tālāk, pēdējā sērijas sākums vispār bija šokējošs, bet vienlaikus sapratu, ka tā nepaliks. Tā kā audzēju pacietību un skatījos pa vienai sērijai, tad negribējās, lai tās 40 minūtes tik ātri paiet, jo tiešām foršs seriāls, tik žēl, ka tikai 8 sērijas.  Cerams otrā sezona drīz iznāks!

Par pēdējo sēriju.

Свернутый текст

Atklājās, ka tas viss nav nejaušība, ka viņi nonāca Černobiļā un tieši šādā sastāvā. Kā jau gaidīts, avārija tik novērsta, bet līdz ar to izmainījās nākotne un Aņa nepiedzima, savukārt visi tie draugi vairs nav draugi, Loša vispār pārvērtas kā Goša – tāds nūģītis, lai gan iepriekš bija tāds krutais, bet Goša tagad ar viņa draudzeni Nastju kopā…tik smieklīgi, jo es nevaru iedomāties Gošu tādu pārdrošo čali, aizvien atmiņā kā bailulis :D Un Paša nospēlēja galveno lomu šajā seriālā, lai gan tā varēja paredzēt, jo viņš jau no pirmās sērijas bija līderis. Interesanti, kas sekos tālāk…vai iespējams atkal būs izmainīt esošo tagadni, jo tā laika mašīna izmet tajā pašā vietā un laikā ( bet viņi jau divreiz tur bija un pārējie varoņi tur nomira, tātad loģiski atgriežoties viņi nebūtu dzīvi vai arī ja viņiem visiem tur jāatgriežas kopā…es to laika mašīnu nevaru atkost :D). Interesanti, kas būs tālāk un kā Paša visus pārliecinās par notikušo, ka viņi varēja dzīvot savādāk nevis joprojām Padomju Savienības laikā.

P.S. Heidij, tu sāki skatīties? Vai pārdomāji?

+3

6

Mariposa написал(а):

P.S. Heidij, tu sāki skatīties? Vai pārdomāji?

Atzīšos, ka pavisam aizmirsu par šiem abiem Krievijas seriāliem, kuros tu iekomentēji pēdējo 24h laikā :D
Vajag, vajag paskatīties. Noteikti ir interesants, spriežot arī pēc tava komentāra :)
Cik sēriju ir sezonā?

+2

7

aNgeL написал(а):

Cik sēriju ir sezonā?

Maz, tikai 8 sērijas.  Man gan gribētos lai būtu vairāk, jo tiešām bija tā, ka katru nākamo sēriju gaidīju ar lielu nepacietību.

+1

8

Tad jau tiešām nevajadzētu būt grūtībām saņemties noskatīties :)

+1

9

Noskatījos divas sērijas! Ļoti interesanti, tikpat aizraujoši kā bija ar Slēgto skolu.  :love:  Cik forši, ka atkal uzfilmēja jaunu seriālu ar tik mistiskiem, noslēpumainiem un briesmām pilniem notikumiem! Droši vien tagad nespēšu apstāties pirms atlikušās 6 nebūs noskatītas :D Ir gan lietas, kuras sanāk saprast pirms galvenie varoņi saprot, un ir citas, kuras saglabā intrigu un pašam nevar uzminēt :D
Paldies, ka padalīties ar seriāla eksistenci, Heidij!

+2

10

Lielisks sēriju skaits tādā ziņā, ka pa vienu dienu varēju noskatīties visu sezonu :D

+
Mariposa написал(а):

Atklājās, ka tas viss nav nejaušība, ka viņi nonāca Černobiļā un tieši šādā sastāvā. Kā jau gaidīts, avārija tik novērsta, bet līdz ar to izmainījās nākotne un Aņa nepiedzima, savukārt visi tie draugi vairs nav draugi, Loša vispār pārvērtas kā Goša – tāds nūģītis, lai gan iepriekš bija tāds krutais, bet Goša tagad ar viņa draudzeni Nastju kopā…tik smieklīgi, jo es nevaru iedomāties Gošu tādu pārdrošo čali, aizvien atmiņā kā bailulis  Un Paša nospēlēja galveno lomu šajā seriālā, lai gan tā varēja paredzēt, jo viņš jau no pirmās sērijas bija līderis. Interesanti, kas sekos tālāk…vai iespējams atkal būs izmainīt esošo tagadni, jo tā laika mašīna izmet tajā pašā vietā un laikā ( bet viņi jau divreiz tur bija un pārējie varoņi tur nomira, tātad loģiski atgriežoties viņi nebūtu dzīvi vai arī ja viņiem visiem tur jāatgriežas kopā…es to laika mašīnu nevaru atkost ). Interesanti, kas būs tālāk un kā Paša visus pārliecinās par notikušo, ka viņi varēja dzīvot savādāk nevis joprojām Padomju Savienības laikā.

Jā, jau no paša sākuma bija liela intriga par to, kas ir džipa vadītājs un kādēļ viņš vēlas, lai draugi nokļūst Černobiļā. Tik galvu jaucoša tēma ir laika lēcieni. Jo būtībā viss sagrozās tā, ka šis cilvēks pats izveidoja visu šo stāstu. Viņš pats saveda visus 5 kopā, lika doties uz Černobiļu pretējā gadījumā tas nekad nenotiktu un viņi nenonāktu pagātnē un tā cilvēka dzīvē nekas tāds nebūtu noticis, viņš būtu palicis savā amatā utt....Bet jā, viņa lielā interese bija iegūt šo laika aparātu.
Forši viss tas tika paskaidrots pēdējā sērijā, kas, kā un kāpēc, bet vienlaicīgi mistiskā daļa palika mistiska - Anas sapņi par māsu, mirušo spoki, kā tas iespējams, ka cenšoties izbraukt no Zonas pa ceļu visu laiku viņi atgriezās pie tās pašas ceļa zīmes utt.

Finālā notiekošais ir wow.. Man patīk, ka laika seriālos un filmās vienmēr parāda, ka izmainot kaut kādu traģisku notikumu, beigās nākotnē notiek kaut kas sliktāks, tādējādi sanāk, ka lai cik skumīgs un traģisks notikums nebūtu, bet tam ir mērķis padarīt nākotni labāku. Forši, ka sezona šādi beidzās, nākamo sezonu veidojot jau kā citu stāstu.
Gaidu!!! Ir zināms, kad iznāks otrā?

+1

11

Wiiii! Tu skaties! :) Un forši, ka tev patīk! Man riktīgi grūti bija gaidīt sērijas, jo es skatījos vienu nedēļā, bet vismaz paildzinaju šo foršo serilālu!

+1

12

Kamer rakstu komentaru tu jau noskatījusies :D Bet vsp es nezinu, kad bus otra sezona :( bildes redzeju kaut kadas neta klida, bet info neatradu! Es ari ļoti gaidu un prieks ka skatisies ar mani :)

+2

13

Tiek uzskatīts, ka 2. sezona iznāks ap 13. martu, 2017. gadā. Paša ar draugiem dosies uz ASV, un sezona būs pilna ar spraigu darbību un specefektiem.

+2

14

Paldies par info! Nu tad jau nemaz tik ilgi nav jagaida, galvenais atcerēties!

+1

15

Seriāla 2. sezona iznāks oktobrī!

Отредактировано Mariposa (19.03.2017 18:42)

+2

16

Tik ilgi jāgaida

+1

17

aNgeL написал(а):

Tik ilgi jāgaida

Pēc treilera izskatās, ka šajā sezonā daudz action. Pirmā bija mistiskāka, bet šī kā grāvējs! :D

+1

18

Otrās sezonas pirmā sērija būs skatāma 16. oktobrī.
http://sh.uploads.ru/t/ZXRut.jpg

+3

19

Wiii… šodien sākas seriāls, bet žēl, ka pēc divām nedēļām jau beigsies, jo laikam sērijas iznāks katru darba dienu. Es ceru, ka man pietiks pacietības skatīties lēnā tempā reizi nedēļā, lai paildzinātu šo foršo seriālu. Pagaidām nezinu, kur skatīšos, ļoti ceru, ka būs kādos torrentos, jo online skatīties negribās.

+1

20

Paldies, ka pateici :D Es pati neesmu spējīga sekot līdzi datumiem :D Tagad ir dilemma, bet droši vien sagaidīšu, kad beigsies, lai var visu uzreiz atškirībā no tevis, pārāk daudz intrigu, lai mocītu sevi pa sērijai nedēļā, bet ar brīvā laika 'daudzumu' var visādi gadīties :D

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Černobiļa. Slēgtā zona