TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Černobiļa. Slēgtā zona


Černobiļa. Slēgtā zona

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

aNgeL написал(а):

pārāk daudz intrigu, lai mocītu sevi pa sērijai nedēļā, bet ar brīvā laika 'daudzumu' var visādi gadīties

Es no tā baidos! Ka man pietrūkst pacietības un ņemšu un visu noskatīšos! :D Un tad vairs nebūs seriāla :D

+2

22

Noskatījos pirmās divas sērijas… ahhh, tik forši atgriezties Černobiļas laikos.  :love:  Tikai žēl, ka tas būs tik īss laiks. Šoreiz mazāk mistikas un vairāk spriedzes, par ko liecina mēģinājumi nogalināt Pašu un lidmašīnas nolaupīšana, bet tik interesanti. Pirmās sērijas paskrēja nemanot.

Mazliet trūkst karstgalvīgās Lošas, tagad viņš tāds miermīlīgais gudrītis! :D Toties Goša gan palicis neciešami kaitinošs, bet joprojām gļēvulis! Bet tik forši atkal sekot līdzi šai komandai. Un wow, tur parādījās pat ekstrasens.. tik stilīgi! :)

+3

23

Trešās sērijas beigas bija tik wow!  :O  Nu, es, piemēram, nevarēju iedomāties, kas slēpjas aiz maskas. Vispār tik spraigi notikumi. Godīgi sakot, dažkārt šķiet, ka skatos citu seriālu vienkārši ar tiem pašiem aktieriem. Tik nesalīdzināmas sezonas, bet tas nemaina, protams, to, ka interesanti. Jau iepriekš minēju, ka riktīgi pietrūkst tas karstgalvīgais Loša, viņa izteicieni un uzbraucieni :D

Puse seriāls jau pagājis… tik skumīgi, ka divas nedēļas atlikušas! :( Nu pēc visa šķiet, ka nevajadzētu būt, piemēram, 3 sezonai, bet, protams, ka es gribētu!  :flirt:

+1

24

Es arī laimīga ķēros klāt otrajai sezonai, toreiz pirmā tik intriģējoši noslēdzās. Atzīšos, ka pirmajās sērijās nedaudz bija vilšanās, ka viss vairāk atgādina spriedzes filmu nekā mistiku, bet jau nākamajās sērijās sāka parādīties šķiet vēl mistiskākas lietas nekā pirmajā sezonā...pat laikam to varētu nosaukt par maģiju :D Bet vienlaicīgi baisi viss notika ar ugunsgrēku, mācītāju, Dereku un viņa māti. Bet kad vēl tālākā pagātnē Paša ziedoja savas asinis, jau sāka kļūt skaidrs, ka tam būs sekas. Tik milzīga intriga par to, kas īsti ar viņu notiek, kāpēc Dereks vēlas viņus nogalināt utt.
Cilvēka zem maskas identitātes atklāšana bij wow! Negaidīju neko tādu. Cik forši ir kad tevi izdodas pārsteigt. Īstenībā šajā seriālā tādu brīžu ļoti daudz. Un vēl te ir tik daudz specefektu, bet man liekas, ka tie ir tik labi izstrādāti, labāk nekā dažkārt Holivudas filmās.
Bet vispār otrajā sezonā šī laika ceļošana jau ir pamatīgi sagrozījusi manas smadzenes un to kā katrs notikums katrā laikā un vietā ko izmaina, kā izmainās varoņi utt.
Man ļoti patīk kā sēriju gaitā Ļošā izlauzās viņa patiesā daba, it kā jau tas notika ar visiem varoņiem, bet Ļošā visvieglāk ievērot. Un piekrītu, ka Goša ir kaitinošāks šajā sezonā. Bet vispār žēl puiša, 1. sezonā Anna viņam solīja kaut ko, ja dosies līdzi, 2. Nastja, un nekā :D
Visvairāk jau, Heidij, jāpiekrīt par to, ka sērijas tik ātri paskrien, palikušas tikai divas  :'(
Es arī nespēju iztēloties, ko varētu parādīt 3. sezonā, ja tāda būtu, jo gan jau tad visi notikumi vēl vairāk sapiņķerētos, bet vienlaicīgi gribētos. Ļoti iepatikās aktieris, kas atveido Pašu :D

+2

25

Forši, ka visu jau noskatījies! Nu jā, man otrās sezonas sākums izraisīja līdzīgas sajūtas, bet jau uz vidus tā foršā Černobiļas atmosfēra atgriezās un vēl Paša sevi atklāj spējas! Tas arī foršs pagrieziens, bet vienlaikus viss tik sarežģīti, ka dažkārt es neko nesaprotu. :D  :flirt:

Pat grūti iedomāties un noticēt, ka tikai divas sērijas atlikušas.

+2

26

Seriāla 3. sezona iznāks 2019. gada oktobrī!

+2

27

+2

28

Pilnīgi sagribējās atkal otro sezonu noskatīties  :D  :love:

+2

29

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Černobiļa. Slēgtā zona