TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grejas Anatomija/Grey's Anatomy


Grejas Anatomija/Grey's Anatomy

Сообщений 1 страница 20 из 72

1

Grejas anatomija (Grey's Anatomy)

Daudzsēriju mākslas filma. ASV, 2005, 36 sērijas.
Lomās: Elena Pompeo, Sandra Oha, Katerina Heigla, Džastins Čeimbers, Džeimss Pikenss (JR), Keita Volša, Patriks Dempsijs
Katram ir kādi priekšstati par ārstu darbu, par slimnīcu – labāki vai visai drūmi.
Daudzsēriju filma "Grejas anatomija" ieved šajā pasaulē, pietuvina ārstiem, kuru darbs ir sakārtot cilvēku veselību, bieži vien cīnīties par kāda dzīvību.
Jauno ārstu prakses laiks kādā hospitālī. Ikviens no viņiem droši vien pārdomājis profesijas izvēli, mācību laikā gatavojis sevi ārsta praktiskajā darbā iespējamām situācijām. Un pienācis brīdis “būt ārstam”. Tā veidojas filma - kā psiholoģisks portrets. Kā katrs izturas, no stiklotās galerijas vērojot operācijas gaitu. Bet pienāks brīdis, kad viņi paši būs tur – lejā, ar skalpeli, pie dzīvas miesas… Visi ir gatavojušies un visi zina, kā palīdzēt, ja cilvēks cietis negadījumā, ja kādam pēkšņs slimības saasinājums. Vajag rīkoties - ātri un noteikti. Bet vai kāds ir mācījis un gatavojis topošos ārstus tādam brīdim, kad viņi paliks aci pret aci ar slimnieka tuviniekiem, lai pateiktu, ka nav izdevies glābt? Šajā psiholoģisko portretējumu lielgleznā līdzās jauno ārstu pārdzīvojumiem un attiecībām darbā rādīta arī tā dzīve, ko sauc par personīgo, un arī tajā atbilstoši katra raksturam, veidojas ļoti atšķirīgas attiecības.
Ārstu darbs allaž bijis pateicīgs materiāls daudzsēriju filmu veidotājiem. Daudzsēriju filma "Grejas anatomija" līdzās dramatiskiem notikumiem un sāpīgiem pārdzīvojumiem atļaujoties rādīt arī komiskus atgadījumus un smieklīgus pārpratumus. Tā gadās ne tikai filmās, bet arī dzīvē… Šī filma un vairāki tās aktieri apbalvoti ar prestižo godalgu "Zelta Globuss", nopelnīti vēl septiņi apbalvojumi un deviņpadsmit nominācijas citās nozīmīgās skatēs.

info no LTV1 mājaslapas.

Sestiedienās, LTV1, 19.35
Lielisks seriāls, ļoti patīk. ārstu ikdiena ar lielu devu no "ziepju operām". Attiecības no visām pusēm:)

0

2

A man kaut kā neiet ar šitā seriāla skatīšanos. Mēģināju, bet nepatīk un viss...

0

3

kas tas ir par seriālu nemaz tādu nezinu

0

4

nu man ar šo seriālu bija līdzīgi kā albalongai - gribēju skatīties, bet kaut kā mani tas nesaista.  :blush: Pirmkārt, skatīties gribēju vien tāpēc, ka par to tik daudz kas ir dzirdēts un ASv šķiet ir ļoti populārs. Un vēl arī mana mīļotā Patrick Dempsey  :give_heart: dēļ, kuru sāku dievināt pēc Lucky 7 un 20,000 Leagues Under the Sea. Bet pašā Grey's Anatomy kaut kas man nepatika, bija grūti, pasmagi to skatīties,  un arī piekdienas man nebūt nebija parocīgs laiks. Neskatos, tikai reizēm garāmejot uzmetu acis - vien viņa dēļ...

0

5

heh, vēl nesen rādīja filmu, kurā bija Patriks Dempsijs - Mīļās mājas Alabamā. Seriāls visiem tiešām varbūt nepatiks, tas ir visai smags,  visai bieži ir nācies apraudāties no aizkustinājuma un skumjām.

0

6

un es to protams nesmu redzējusi pēdējā laikā televizoru vispāt tikpatkā neskatos, bet kad sāksies vasara drošvien atgūsūs iekavēto jo pavasaru taču ŗāda gandrīz tikai etkātojumus, un tad man beidzot norāli sanāk kaut ko padarīt, kamēd danna būs pie datros drošvien saktīšos televizoru, nu labi ispaliks viens mēnesis darba dēl, bet tā vismaz paliks divi citi

0

7

kur var nokačāt grejas anatomijas-turpinājumu?

0

8

nu man ir uznākusi dikti liela mīlestība uz šo seriālu

pēc kārtējās sērijas jūtos laimīgi tik jauki uzlādēta labddabīgi

sšis dienas sērija

Sestdien, 3. novembrī
10. sērija: Kā lietus lāses uz galvas
Bārā, kurā iegājušas Meredita un Kristīna, bārmenim Džo pēkšņi paliek slikti. Viņam ir jāveic operācija, kuru viņš nevar atļauties. Džordžs cenšas rast iespēju, kā to izdarīt. Vebers ieceļ Bērku par nodaļas pagaidu vadītāju. Meredita ir spiesta asistēt Dereka bijušajai sievai Edisonei. Kristīna mēģina tikt skaidrībā par savām un Bērka attiecībām.

0

9

indy написал(а):

O, prieks, ka kādam vēl patīk šis seriāls. Jā, tagad LTV1 atkal rāda šo seriālu sestdienās.
Mani mīļākie varoņi gan mazliet ir pamainījušies...Sapratu, ka Džordžu es ciest nevaru  tā...tad tie ir Edisona, Marks, Dereks, arī Izzija ( kgan 4. sezonā Izzija man škiet ļoti samākslota un neīsta)Alekss man arī sācis iepatikties, bet viņš vienmēr pēdējā brīdī kko izdara atkal ne tā  Kā piemēram pēdējā 4. sezonas sērijā;]

nu jā es jau tieši skatots sestdienās
nezinu par talākām sezonām
pat neznu kuru rāda ltv1
bet man ditki patīk
vienmēr tāds patīkams pacēlusm pēc skatīšanās
un prakstiksi vienmēr tuvi teiktumi mania dvēselei

0

10

indy написал(а):

šobrīd ltv1 rāda 2. sezonu, vakar bija 2. sezonas 2. sērija. ( 1. sezonā bija tikai 9 sērijas, bet lielās popularitātes dēļ 2. sezonā jau bija 27 sērijas)
Kuri ir tavi mīļakie pāri? Tā kā esmu redzējusi arī pārējās sezonas, tad attiecību ziņā notiek dažādas izmaiņas....SPOILERI. Mani šī brīža favorīti ir Alex/Ava, patika arī Alex/Addison. Patīk ļoti Marka un Dereka draudzība. Patika arī Izzija/Denijs. ( kā var nemīlēt Deniju ?  )

nu man ir tā ka tikkai nesen sāku skatīties ja dabūšu video tad noskatīšos pirmās sērijas, bet patreiz esmu redzējusi tikkai kādas 5
vārdus vēl joprojām nezinu tas ir varen raksturīgi man
bet nu vakar paskatījos tubē nelilus video un diki iepaiktās izi ar alex izzi patika jua no šokolādes keksa kokosrieksta ekstrakta pievienošanas, bet tagad vispār dikti patīk nezinu kā izvilkšu līdz nākamajai sestdienai, bet dc nav sērijuvakar bija'šodiena nav, gribu noskatīties sākot ar pirmoun tad iespējams nedaudz uz priekšu
bet vispār nenormālīgi patīk tik sļīdzonoši vienkārši nav tādu pārspīlētu ļuanumu kā telenovelās un vispār vietām tik nenormālīgi poītīvi, nezinu mana sajūsma ir sasniegusi makimālo atzīmi

0

11

Man atkal patīk tas, ka Grejas Anatomija ir tik patiesa un tuvu reālai dzīvei, varoņu attiecības, problēmas ģimenē iespaido un atspoguļojas attiecības ar otru pusīti, vēl nāk klāt pārdzīvojumi darbā, sastopoties ar dažādiem pacientiem - labiem, sliktiem - tādiem, kuriem visiem ir vajadzīga palīdzība, nereti, protams, neizdodas glābt pacientu, tad priekš manis ir lielas raudāšanas kūres :D Un galvenais, ka seriālā ir lielisks un patīkams humors, kas balansē drāmas efektus;] Un liels pluss...ir fantastiskā Grejas Anatomijas mūzika - folk, indie un mellow gabali, kas ir tik lieliski izvēlēti katrai situācijai.
Grejas Anatomija ir atkarību izraisoša! :D Man neviena piektdiena nav līdz galam piepildīta, ja nenoskatos jauno Anatomijas sēriju.
DC++ esmu redzējusi visas 3 sezonas, arī sērijas no jaunākās 4. sezonas:)

0

12

indy написал(а):

Man atkal patīk tas, ka Grejas Anatomija ir tik patiesa un tuvu reālai dzīvei, varoņu attiecības, problēmas ģimenē iespaido un atspoguļojas attiecības ar otru pusīti, vēl nāk klāt pārdzīvojumi darbā, sastopoties ar dažādiem pacientiem - labiem, sliktiem - tādiem, kuriem visiem ir vajadzīga palīdzība, nereti, protams, neizdodas glābt pacientu, tad priekš manis ir lielas raudāšanas kūres  Un galvenais, ka seriālā ir lielisks un patīkams humors, kas balansē drāmas efektus;] Un liels pluss...ir fantastiskā Grejas Anatomijas mūzika - folk, indie un mellow gabali, kas ir tik lieliski izvēlēti katrai situācijai.
Grejas Anatomija ir atkarību izraisoša!  Man neviena piektdiena nav līdz galam piepildīta, ja nenoskatos jauno Anatomijas sēriju.
DC++ esmu redzējusi visas 3 sezonas, arī sērijas no jaunākās 4. sezonas:)

nu es dievinu to realitātes tuvumuun tās attiecības
tieši tāpēc pēdējā laikā man īpaši telenovelas nevelk ceru atrast pie daora ko skatīties kādu seriālu kur būtu lielpisētas dzīve, kaut nedaudz reālāk nekā telenovelas
varbūt tu vari ieteikt kādu serālu????
dievinu viņu attiecības
izi un alex savā veidā noliedz vins otra patiku un ts ir tik varen jauki
tev ir vispār mžuika nolādēta???? es itkā laādfēju bet tur nebija daudz, bet nu man dikti jo dikti patīk tieši tas ka tu klausies tu uzreiz atceries tik jauko grejas anatomiju
nu man nav dc tikpatakā neviena sērija dažas 3 bet nu mums jau neiet omega, bet nuvgaidīšu laikam ltv ja vien mana vēlme neuzvarēs tad gan steigšos ksatīties bet nu gribu redzēt nosākuma kā tas sākās

indy написал(а):

Man neviena piektdiena nav līdz galam piepildīta, ja nenoskatos jauno Anatomijas sēriju.

vai tad piektdienās arī iet????

man tāds viens jautājums : kas tev avatarā????

bet nu man vispār dikti liels prieks ka kaāds vēl lielā sajūsmā pa greju un es varu sarunāties

Отредактировано pinocchio (11.11.2007 16:10)

0

13

indij tu esi viens leils zelts paldies tev par to

nu tādu enzinu - laikam vai arī vienkāŗi neatceroš

0

14

http://www.youtube.com/watch?v=byTm2IEhf-0

http://www.youtube.com/watch?v=RiICpR1n … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=7dt8Ozzr … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=hOQUpAX6 … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=PHi03jY6 … re=related

0

15

nav par ko :)
wow, 2. video, atceros šo sēriju, sērija bija gan mazliet dīvaina ( mereditas klīniskā nāve&stuff :D) , bet šis moments bija jauks, prieks bija atkal redzēt Deniju.

0

16

indy написал(а):

nav par ko

bet man patīk pateikties

indy написал(а):

wow, 2. video, atceros šo sēriju, sērija bija gan mazliet dīvaina ( mereditas klīniskā nāve&stuff ) , bet šis moments bija jauks, prieks bija atkal redzēt Deniju.

nu nesmāku sprieks nesmu redfzējusi
bet nu man kautkad doma meklēt kur varētu nolādēt video, bet parasti slikums aptur

0

17

nu man bija viens varen liels lūgums tev indy
u neinā'tu kādu adresi kur varētu būs the o.c., One Tree Hill un grerjas anatomijas sērijas
grejas anatomijai sākuma sērijas gribētu noskatīties bet nemācēūs atrast un the o.c. dikti gribu skatītries
es biju tāda stulbene kad šo sestdiena iazmirsu par grejas anatomiju - vai tas nav stulbi???? kā ko tik ļoti svarīgu var aizmirst visu nedēļu gaidīju sestdienas vakaru tikkai tāpēc lai redzētu bet es muļķe ņemu un aizmirstu

Отредактировано pinocchio (25.11.2007 14:47)

0

18

Mans mīļākais seriāls! Man liekas, ka esmu viena no retajām kam patīk Meriditas gājieni...

+1

19

nē nesi viena no retajām
deiinu grejas antomiju dieinu viņu un noteikti arī zziju

0

20

vienkārši dievinu ōs video

http://www.youtube.com/watch?v=CP5mFTq6vv0

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grejas Anatomija/Grey's Anatomy