TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grejas Anatomija/Grey's Anatomy


Grejas Anatomija/Grey's Anatomy

Сообщений 21 страница 40 из 72

21

http://www.youtube.com/watch?v=Y_7qcd_S4zo

man tīkasm video un dziesma arībet dziesmai nevaru ierauīt nosaukumu

0

22

nu tāpēc es apbrīnoju izziju
http://www.youtube.com/watch?v=84hoF5ez … re=related

0

23

Izzija man ir otra mīļākā no šī seriāla. 1. ir Meridita

0

24

oj. pinocchio!
jau esmu tev vairākkārt teikusi - tu esi mani saslimdinājusi.
un nemaz nezinu, vai tas ir labi.
:D

un sāku saprast tavu mīlestību pret iziju.
un abi video ir tiešām pieminēšanas vērti.
pati vainīga - tagad atradi kompāniju, ar ko sestdienas vakaru pavadīt. pie tv ekrāna.
;)

0

25

Norkys написал(а):

Izzija man ir otra mīļākā no šī seriāla. 1. ir Meridita

danna написал(а):

un sāku saprast tavu mīlestību pret iziju.

nu man izzy pirmā
bet meridita arī varen jauk ar savām domām un savu saudabīgumu
bet tomŗ izzi ir kautrkas kas man amn ditki patīk
tas vio pār'da ļoti daudz no tā kas man viņā tīk
danna sen jau bija laiks saprast
pinocchio fano jau tikai par skaitām un jaukām lietām

danna написал(а):

oj. pinocchio!
jau esmu tev vairākkārt teikusi - tu esi mani saslimdinājusi.
un nemaz nezinu, vai tas ir labi.

nevis saslimdinājsui
bet tu špiko  :lol:

danna написал(а):

un abi video ir tiešām pieminēšanas vērti.
pati vainīga - tagad atradi kompāniju, ar ko sestdienas vakaru pavadīt. pie tv ekrāna.

nu par vido notikti piekrītu
tā meitene varen jaukus video un ļoti labus tiaa un jaujkākais laikam ir tas ka viņai ir tēmas bet nav tā kontrasti nodalīts sši vido teiksim par izzi tass par meridituviņi visi ir viens liels veselums un kaut rezēm kāds tēls manitracina bez tā nevar citi itikt un tas ir tik trakoti jauki

bet kuŗ s tev teica ka ers tevi nedzīšu prom no istabas pat neceri ka varēsi skatīties - špikotāja tu tādā
nu labi mēs varētu saruāt kādu darījumu lai es tev 'tļautun skatīties
teiksim tu man dabūs visas koka kalna sērijas un ļauj man n\fanot arī par to tad atļaušu skatīties grejas anatotomiju

0

26

indy написал(а):

Man pirmajās 2 sezonās ļoti patika Izzija, taču 3. sezonas beigās šī varone tiešām kļuva mazliet samākslota, īpaši 4. sezonā, kad viņa ir kopā ar Džordžu, kuru attiecības vienkārši nav iespējams skatīties. Bet Denijs un Izzija kā pāris bija fantastiski, Džefrijs Dīns Morgans ar savu smaidu un acīm..mmmm. Marks ir vienkārši konfekte  Dažas šī aktiera bildes.

nu es esmu redzējus tik nedaudz sēriju bet nu ja es kam pieķeros tad tas nepāriet
nu es nezinu kādas vi'bnai attiecības ar ar džordžu ja nekļūdos tad džiordžs man arī netīk
bet nu denijs laikam ir tas kurš nomirs, ja???? tad mn viņu attiecības tdikti patika
jā kā aktieris viņš ieksa'tas varen jauks
bet nu grejā kāds viņš nesmu dikti daudz ko redzēju - nemāku spriest
bet isktās interesanti

indy написал(а):

aa, paldies par šo video, jau biju aizmirsusi, cik ļoti mīlu šo dziesmu

es gan tagad noteikti nesp'ju aizmirst jo jau kuro dienu skan galvā

0

27

tagad esmu pārņemta ar greju
nulabi jau kādu laiku
beidzot nopirku austiņas jaunas, vecās jau kārtējās bija saplīšas
un salādēju visas anass nalickas dziesmas ingridas michelsonas visas grejas un vēl citu mākslinieku no grejas dziesmas un tagad biežāk varēšu priecāties
bet vispār man dtikti tīk mana jaukā izij un ja sākumā skatījos jo vairāk patika izija un sākums un beigas tad tagad skaots jo tīk tur vis pat meridita un man tīkt a ka viņa nav tik ideāli tieva supermodela ar nedabīgi sabojātiem matiem un pārlieku liku grima kārtu man tiktiešam viņa liekas dabīga un īestā un vienīgā meridita
izziju vienkārši dievinu
ik pa laikam nolādēju kādu grejas sēriju bet parasti ilgi lādējas tāpēc parasti tās ir sestdienas vai svētdienas un tad esmu laimīga vispār sestdiena ir mana laimģia'diena jo par televizoru r'da jauko greju
pricipā arī redzētās sērias skatōšos kad rādīs latvijā
nezuksatiet mani par apmāktu tas nekas ka nedadz esmu bet man ditki tīk
tagad jau tiku pie viena koka kalnu un ar to un makleodām varu katkā novērst uzmanību lai neaug vēme skatīties vēl un vēm un vēl un zināt visu lai pārak pārak liela neizlplešas pieteik jau ar pārāk leila vēlmi

0

28

pinocchio написал(а):

pat meridita

Par to prieks!

pinocchio написал(а):

sestdiena ir mana laimģia'diena

Piektdienās 23.15 arī rāda! Un no marta būs 3.sezona!

0

29

Norkys написал(а):

Par to prieks!

man pašai arī varen liels prieks

Norkys написал(а):

Piektdienās 23.15 arī rāda! Un no marta būs 3.sezona!

j'pa piektdienu zinu
bet tagad nav pārlikt uz vēl nedaudz vēlēku laiku???
paradti ir tā ka vcāki guļ un blakus istabā un viņu istabā ir televizori un tad vēl varen vec bet tomēr irr danans istabā un tad nevēlos nevieu traucēt vai vienkārši nesanāk
bet nu par trešos sezonu ka tik drži nezināju
bet nu man tikai prieks kad vis iet uz priekšu trešajā sezonā vispār jauaks sērija un ceturtajā un pirmajā un otrajā arī

0

30

grey's anatomy bitter song for izzy

http://www.youtube.com/watch?v=FwAJ3e2JRCU

eh mana varen jaukā zzija nebeidz mani sajūsmināt

0

31

Jāatdzīvina šis pavediens, nesen sāka rādīt 3. sezonu, sestdienās LTV1.

+1

32

jā es to pamanīju
biju jau ieprieks noskatījusies piemo sēriju 3 sezonai
un noskatījos vēlreiz un arī izijas kekiņas cepšanas apmāktību biju redzējusi
bet tiktutā noskatījos vēlreiz

0

33

pagājušo nedēļ redzēju sēriju, jo pinocchio man atgādināja. :)
Tikai nevarēju saprast kāpēc Izzija tos kēksiņus cepa.

0

34

missy написал(а):

pagājušo nedēļ redzēju sēriju, jo pinocchio man atgādināja.
Tikai nevarēju saprast kāpēc Izzija tos kēksiņus cepa.

ak kungs cik varen jauki
tu mani jau atkal iepriecināji un pat ļoti

tātad
izzija cwep kaksiņus jo nesen nomira denijs un viņa jutās gan pa pusei vainīga gan arī taska viņi grasījās precēties , protams pēc tam ka viņa organims būtu pieņemis sirdi un viņš būtu ārā no slimnīcas, bet tomēr
viņa aizgāja no darba tieši tāpēc ka deniojs nomira un viņa tā pārdzīvo savā veidā jau iepriekš ja nekļūdos otrās sezonās saķumā bija sērijas kur izzija cepa keksiņus ne tikkai tik lielā daudzumā ebt ja neļūdos tad ar to pašu recepti "pievienojot tējkaroti kokasrieksta ekstraksta"

eh un ja vēl kas nav skaidrs pavisam noteikti prasi
jotu mani priecē , tiktiešam

0

35

trešā sezona man ir ļoti tuva. pat īsti nezinu kāpēc. iespējams, ka pat Izzijas dēļ...

0

36

Norkys написал(а):

trešā sezona man ir ļoti tuva. pat īsti nezinu kāpēc. iespējams, ka pat Izzijas dēļ...

eh man visas grejas sezonas ir varen tuvas
nu labi varbūt ne glu';zi pirmā jo no paša sākuma nebija šakusi skatīties
bet vispār man tik gan otr''a gan trešā un ceturā pavisam noteikti tās dažas sērijas ko esmu redzēju mani tikeitēsm valdzina

0

37

pinocchio написал(а):

izzija cwep kaksiņus jo nesen nomira denijs un viņa jutās gan pa pusei vainīga gan arī taska viņi grasījās precēties , protams pēc tam ka viņa organims būtu pieņemis sirdi un viņš būtu ārā no slimnīcas, bet tomēr
viņa aizgāja no darba tieši tāpēc ka deniojs nomira un viņa tā pārdzīvo savā veidā jau iepriekš ja nekļūdos otrās sezonās saķumā bija sērijas kur izzija cepa keksiņus ne tikkai tik lielā daudzumā ebt ja neļūdos tad ar to pašu recepti "pievienojot tējkaroti kokasrieksta ekstraksta"

cik skumji. un kas īsti bija Denijam?
tiešām skumji.
viņa cep keksiņus, kad ir bēdīga?
ak tad tāpēc Tev draugos bija par to kokosriekstu ekstraktu. jauki.

Greja liekās patiešām interesanta, žēl, ka jau agrāk nebiju skatījusies, bet nezinu vai gribas lādēt vecās sezonas. Es labāk gribētu beidzot One tree hill sākt skatīties, jo tas kā Tu tējas namiņā stāstīji par vienu koka kalnu bija ļoti jauki. Mani patiešām ieintriģēja.

0

38

missy написал(а):

cik skumji. un kas īsti bija Denijam?
tiešām skumji.
viņa cep keksiņus, kad ir bēdīga?
ak tad tāpēc Tev draugos bija par to kokosriekstu ekstraktu. jauki.
Greja liekās patiešām interesanta, žēl, ka jau agrāk nebiju skatījusies, bet nezinu vai gribas lādēt vecās sezonas. Es labāk gribētu beidzot One tree hill sākt skatīties, jo tas kā Tu tējas namiņā stāstīji par vienu koka kalnu bija ļoti jauki. Mani patiešām ieintriģēja.

tu atceries kas man bija rakstīts draugos - tik pie'mīlīgi

viņam bija jkautkas ar sirdi pie donora jau tik btad ielika jauno sirdi un organisms irkā to pieņēma bet bija kautkādi trombi vai kautkas tamlīdzīgs
nu ne vinmēr bet rtiešin šoreiz
pagaišreiz kad pievienoja tiesi kokosriekstu ekstraktu viņa vienkārši cepa tur bija vien pacients kas teca ka esmo gaišrēgis un viņs negribēja lai viņu operē jo tad viņam zudīs spējas un ta viņam bija varen jauka saruna ar manu varen jauko izziju un tad viņš piekrita operācijai un pēc operācījas vņš pateica lai pievieno kēksam kokasriekstu ekstrakta un tā bija viņas ģeimenes sena rcepte un viņš nkādīgi to nevarēja zināt un sērijas beigās viņa cepa kēksiņus un piezvanija vecākiem ko sen nebija darījusi

ak kungs cik jauki
nu tu ja vari redzēt varētu skatīties sestdienās un ja ko nesaproti ta prasi
bet tas būtu varen jauki ja tu skatītoes viena koka kalnu
un man varen liels prieks ka tevi ieinteresēju - jo man tiktiešam pat ļoti patīk mans one tree hill
kaut nemaz nezinu vai tik ļoti reklamēju one tree hill bet j vajag varu ko vēl pastāstīt

0

39

ak man avaren jaukā izzija
viņa ri tik varen jauka īpaši kad ir kopā ar deniju
un tieši tāpēc man tik ļoti žel ka viņa vairs nav kopā ar deniju nu ka denija vispār vairs šanī seriālā nav
un teikšu atklāti izzijas attiecības ar geaorgu ( ja nekļūds tā viņu sauca, es vārdu nekad nespēju atcerēties vienalga cik ilgi skatītos) man ta labāk patika ka izija un aleks bija kopā kaut idiāls bija denijs - betnekas nav mūžigs

indy написал(а):

( Katherine Heigl šajā brīdī ir vnk nepārspējama)

aha tieši masn domas , nesen vēl skatījos to sēriju
un likās tik varen ticami, dabīgi itkā viņa nemaz neb;utu vienkārša aktrise un itkā tās attiecības būtu kas vairāk nekā tikkai labs tēlojums kameras priekša

indy написал(а):

Mūzikas video par Izzie/Denny

ak nesen vēl kluasījos to diesmu
bet tagad vēl šis video
tik skumji jauks
ak man tīk izija un denijs

0

40

ārprāc. tie pirmie nu gan ir vieni no skumjākajiem video kādus esmu redzējusi.  :'( nabaga Izzija.
laikam tiešām būs jāpaskatās kā viņai turpmāk ies. Tad arī es Tev gan jau prasīšu, ja kaut ko nesapratīšu.

cik īsti ir one tree hill jau sezonas?

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grejas Anatomija/Grey's Anatomy