TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Mundo de Fieras/Mežonīgo pasaule ( Televisa, 2006)


Mundo de Fieras/Mežonīgo pasaule ( Televisa, 2006)

Сообщений 21 страница 40 из 57

21

Patiesību sakot, man arī prieks, ka rādīs Mundo de fierras.  :D Tik man jau ķuro reizi nepatīk kā lativieši iztilko nosaukumsu -  it kā lai labāk skanētu, bet bieži vien patizli izklausās. Bet nu neko - pati telenovele jau ir galvenā...  :/

Un man prieks alabalonga par tevi!  :D

0

22

albalonga nemaz nešaubos par tavu sajūsmu!!!  :rofl: :rofl: :rofl:
Nu.. šobr''idēja noskanojumā esmu gatva parakstīties būt par modu, bet zinu, ka vēlāk gribēšana rakāties netā kļūs par milzīgu slinkumu to darīt - ja vien neiemīlēšos seriāla.. ;)

0

23

Super, tiko uzzinaju, un laiks superigs, un visspar viss super...  :lol:

0

24

Deyalit написал(а):

un laiks superigs, un visspar viss super...

zini? es tev 1000% piekrītu!!! :D

0

25

jā, super, super, super... Vispār man jau sen bija doma, ka Palomai jākļūst par modu, arī mans asistens Julchiks teica to pašu.....

Vienīgā mūsu problēma - pārāk man aktīvu dalībnieku. Jācenšas atkal aktīvi reklamēties... :)

0

26

albalonga написал(а):

jā, super, super, super... Vispār man jau sen bija doma, ka Palomai jākļūst par modu, arī mans asistens Julchiks teica to pašu.....

Paldies...  Jums abām.. :blush2:  :rose: Nju tad es varu šobrīd kamēr ir iedvesma uz ņemšanos pa netu utt., šo to pameklēt.. uff.. Centīšos..  :rolleyes:

0

27

A kada datuma seriāls saksies. Promo ir teikts, ka 12. junija, a rakstits 9. junija? :)

0

28

Kur tas ir rakstīts? Nu itkā 12.junijā... ;)

0

29

http://tv3.lv/index.php?option=com_cont … ;Itemid=29 - šeit

0

30

Ak Diess.. tajā lapā arī - vienā vietā 9. otr''a - 12... :D nu bet manuprāt - 12.. Nezinu skaidri, bet arī žurnālā ir 12..

0

31

Hm,...  :nezinu:

0

32

Es ceru, ka 9, jo agrāk===labāk  :velns:

0

33

Nu tas gan jā - jo agrāk jo labāk. :D

0

34

Šitas bija TV3 mājas lapā rakstīts par šo seriālu:

Cietsirdīgās spēles

Cietsirdīgās spēles būs stāsts par dvīņubrāļu Gabriela un Demiana gluži vai dzīves drāmu, jo tie jau no dzimšanas tika šķirti, dzīvoja atsevišķi un katrs bērnību pavadījis citādos apstākļos. Gabriels visu dzīvi audzis pārticībā un mīlētu audžuvecāku aizgādībā, turpretim Demians uzaudzis bez vecāku uzraudzības un ciešot trūkumu, kā rezultātā viņa dzīve ievirzās kriminālā gultnē. Brāļu dzīves kā likteņa spēle Reiz, kad abi brāļi jau pieauguši, Demians pēkšņi uzzina par Gabriela eksistenci un kopš tā brīža viņa prātu pārņēm nepārvarams naids. Aizvainojumu, niknumu un naidu, kas viņā krājies jau gadiem, Demians sakopo pret savu brāli. No šī brīža viņa dvēsele nezina mieru – Demians apņemas iznīcināt savu brāli, lai ko tas viņam maksātu. Lai arī Gabriela dzīve veidojusies labvēlīgākā vidē, tomēr viņam nebūt neklājas viegli. Viņa pirmā sieva, kura laida pasaulē viņa pirmdzimto Rohēlio, smagi saslima un mira otrā bērna, meitiņas Paulīnas dzemdībās. Tas bija smags trieciens Gabrielam, tomēr pēc kāda laika viņš atguvās, iepazinās ar simpātisku sievieti Joselīnu, kurai no iepriekšējām attiecībām bija meita Kārena, un pēc laika abi apprecējās. Viņu pirmie laulības gadi bija mīlestības un saticības pilni un to laikā viņiem dzima kopīgs dēls Luisito. Tomēr pēc kāda laika viņu attiecības pasliktinājās – tas notika pēc nelaimes gadījuma, kura laikā Luisito guva smagas kāju traumas. Kopš traģēdijas Joselīna nerimās notikušajā vainot Gabrielu un viņu attiecības pasliktinājās ar katru dienu. Lai izlīdzinātu pāridarījumu, Gabrielam bija jāpiekrīt, ka ar viņiem vienā mājā dzīvos sievas radi – Klemente un viņa nejūtīga, saltā un visnotaļ nepatīkamā sieva Mirjama. Turpretim ielūkojoties Demiana laulības dzīvē, var uzzināt, ka viņa kopdzīve ar sievu ir tikai izlikšanās. Demians ir pārāks par Regīnu un izmanto to, ka sieviete viņu ļoti mīl, tādā viedā iekarojot viņas sirdi. Patiesībā laulības dzīve Regīnai izvēršas par īstu elli zemes virsū, jo viņas vīrs viņu nomāc ar greizsirdības scēnām, vaino viņu dažādās likstās un reiz abu dēlu Huanu Kristobalu pat nosauc par ārpuslaulības bērnu. Mīlas stāsts un intrigu virpulis Gluži kā likteņa ironija ir tas, ka Huans Kristobals (Demiana dēls) un Paulīna (Gabriela meita) neprātīgi iemīlas viens otrā un viņu attiecības izvēršas kā īsta cīņa pret abu ģimenēm un Joselīnas meitu Kārenu. Stāsts kā no Šekspīra Romeo un Džuljetas... Bet ne jau tikai šis mīlasstāsts rada vēl vairāk konfliktu, saspīlējumu un nepārvaramāku plaisu starp abiem brāļiem un to ģimenēm. Seriāla Cietsirdīgās spēles ietvaros būs vēl virkne situāciju, kuras tikai attālinās brāļus vienu no otra un abu ģimenēm radīs vēl virkni emocionālu saspīlējumu un pārdzīvojumu. Tiekamies TV3 – mēs Jūs izklaidēsim! Kad 12/6 16:25

Šajā epizodē
Gabriels un Demians ir dvīņi, kas bērnībā ir tikuši šķirti. Gabrielu adoptē bagāta ģimene, kamēr Demians dzīvo nabadzībā. Brāļi pirmo reizi satiekas pusaudžu gados, un kopš tā laika Demians Gabriela dzīvi cenšas padarīt neciešamu. Huans Kristobals ir Demiana un Rehīnas dēls, kas studē Eiropā un uzskata, ka viņa vecākiem vajadzētu šķirties. Venēcijā viesnīcā viņš nejauši satiek Paulīnu, un viņiem abiem nākas palikt vienā istabā. Marianhela, vienkārša meitene, dodas uz Mehiko uzmeklēt mirstošās mātes draudzeni - Kandelāriju. Joselīna, Gabriela sieva, nespēj pārdzīvot vīra vēsumu un viesību laikā visu acu priekšā pārgriež sev vēnas.

Nosaukums oriģinālvalodā Mundo de Fieras
Kategorija Seriāli
Žanrs Drāma.
Valsts Meksika
Gads 2006
Lomās Sesars Evora , Gabija Espino , Edīte Gonsalesa u.c.

0

35

danna написал(а):

Joselīna, Gabriela sieva, nespēj pārdzīvot vīra vēsumu un viesību laikā visu acu priekšā pārgriež sev vēnas.

ooo, atceros šī notikuma foto.. :D Ehh, 12.jūnijs ir tik tālu.. :/

0

36

izlasīju žurnālā anotācijas un biju šokā par murgiem kas tur notiek - Luisito un Dāvids izrādās miruši  :cray:  :wacko:  Joselīnas un Marianhelas bērni samainīti, Huanam Kristobalam būs leikēmija un tā tālāk - neatceros visu. šokējoši  :wacko:  toties ir actions :D un Marianhela tik smuka palikusi, pateicoties Gabijai Espino :D

0

37

aNgeL написал(а):

izlasīju žurnālā anotācijas un biju šokā par murgiem kas tur notiek - Luisito un Dāvids izrādās miruši      Joselīnas un Marianhelas bērni samainīti, Huanam Kristobalam būs leikēmija un tā tālāk - neatceros visu. šokējoši

Točna murgi. Pārāk daudz tā actiona sanāk.

aNgeL написал(а):

un Marianhela tik smuka palikusi, pateicoties Gabijai Espino

Vajadzēs paskatīties.

0

38

aNgeL написал(а):

un Marianhela tik smuka palikusi, pateicoties Gabijai Espino

Piekrītu. Trešdien bija, kur viņa no ārzemēm pārradās tajā baltajā kostīmiņa - biznesa sieviete. Bet ceturtdienas sērijā bija aina, kur viņa jau dzīvoja Joselīnas mājā un Joselīna bija Gabrielu vakariņās uzaicinājusi un pēkšņi uz trepēm demonstratīvi Marianhela sarkanā kleitā parādījās. Fantastika! albalonga bija gar zemi un Gabiju sāka mīlēt vēl spēcīgāk...

0

39

Vai, šķiet, man nav nekādas saprašanas par to, kas tagad notiek šajā serialā...
albalonga, a nav video ar to ainu?

0

40

Ragana написал(а):

albalonga, a nav video ar to ainu?

Nezinu, neesmu meklējusi. A man mamma pa mājām dzīvo un skatās. Es vakaros noprasu, kas tur notiek. Man tāds prieks, ka mamma skatās un viņa pat teica, ka sākusi Edītes dēļ skatīties, joviņai ļoti "Corazon Salvaje" patika, bet tagad skatās Gabijas dēļ un Gabija viņai vēl vairāk patīk, jo es viņas dēļ jūsdzos. Tik negaidīti jauki no manas mammas. Gan man viņa šovakar pastāstīs, kas šodien notika...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Mundo de Fieras/Mežonīgo pasaule ( Televisa, 2006)