TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » "Operas spoks"/"Phantom of the opera"


"Operas spoks"/"Phantom of the opera"

Сообщений 21 страница 40 из 55

21

Paloma nevajag uzstraukties gan jau veel raadiis kiniitii un tad tu vareesi noskatiities. ;) Nu bet kiniitii izjuutas ir fantastiskas!!!! :)

0

22

nu es jau redzēju, bet k/t Rīga... Un tur ne tuvu man nepatika.. ne tuvu nestāv Forum cinemas. Un vēl - 20.reizi redzēt ķinītī ir kas cits, kā pirmo reizi iepazīt kādu filmu ķinītī.... ;)

0

23

Tas gan nu nekas nesatraucies!!! ;)

0

24

Fantastiska filma. Vairākas reizes jau redzēta, bet vēljoprojām patīk. Endrjū Lloida mūzika ir vnk lieliska. Ir lasīta arī grāmata, grāmatā spoks man likās baismīgs un ļauns. :D   žēl jau spoka bija, bet es domāju, ka Kristīne tomer darīja pareizi, viņa tomēr Raolu mīlēja, viņš viņu arī. Spoks parādīja savu lielo mīlestību, atlaižot gan Kristīnu, gan Raolu.

Jā, redzu, ka ar tevi ir reāla spokmānija... A es pat neesmu filmu redzējusi. Un vienāgā filma, kuru esmu redzējusi vairāk kā 10 reizes ir Amēlija...

heh, es Amēliju arī vienmēr skatos, kad pa tv rāda, nesen nopirku arī DVD, to lēto, pa 99 sant..  :lol:

0

25

indy написал(а):

Ir lasīta arī grāmata, grāmatā spoks man likās baismīgs un ļauns.

es ari lasīju - tiesa gan krieviski - izprintētu no datora :D bet man grāmata nepatika!! Priekš mansi vienīgasi Operas spoks ir šī skaistā, krāšņā, romantiskā filma! :)

indy написал(а):

žēl jau spoka bija, bet es domāju, ka Kristīne tomer darīja pareizi, viņa tomēr Raolu mīlēja, viņš viņu arī.

a vot te es pilnīgi nepiekrītu :P pēc pārdomām 2 gadu garumā esmu nonākusi pie sava secinājuma, ka mīlēja gan viņa Spoku, bet bija pārāk gļēva tādai mīlestībai.. un izvēlējās vieglāko ceļu.. Apmēram tā. A Rauls man kā tāds šausmīgi nepatīk.

0

26

mana vismīļākā filma! mūzika vnk dievīga! atceros, ka pēc dažu dienu lielas dziedāšanas, man beidzot izdevās nodziedāt galveno tēmu - pat pašu, pašu, pašu augšu! cuper!  :BB:

0

27

angelina написал(а):

man beidzot izdevās nodziedāt galveno tēmu - pat pašu, pašu, pašu augšu!

ooo.. woow- tieshaam super !! es arii esmu meeginaajusi, un lai gan esu 1. balss, tachu.. man vairaak piixtienam sanaak :D nju kautkad arii bij aptuveni sanaacis.. ;)

angelina написал(а):

mūzika vnk dievīga

nevaru Tev nepiekrist, un daudz veel taadu :D muuzika tieshaam.. vienreizeeja :)  :heart:

0

28

njā, bet kad mamma dzirdēja kā es to dziedu, viņa teica - beidz gaudot! :D

0

29

Ooo, angelina - kāds prieks!!! Nu es ar šo filum biju burtiski slima mēnešus 2-3 pēc noskātīšanās un tad jau lēnām sāka atiet. Bet sākumā es kādas 5x noskatījso filmu to mēnešu laikā - priekš manis tas ir daudz tik bieži skatīties filmu. Un mūziku es visu laiku klausījos - skolā neviens starpbrīdis nepagāja pec Spoka. :D
Ak, es ar savu balsi...  :cray:  nu par ko es tā apdalīta?? Te arī nometnē klausos cik citi skaisti dzied un tāda škrobe.. Kur nu man vēl Operas spoku dziedāt.. Lai gan ar aNgeL dziedāju.. :D

0

30

a es vēl datorāsavu operas spoka dziedāšanu ierakstīju :D tikai tur, protams, es līdz galam nedziedāju :D

0

31

Paloma написал(а):

Ak, es ar savu balsi...    nu par ko es tā apdalīta??

neesi vieniigaa..  :friends:

Paloma написал(а):

Lai gan ar aNgeL dziedāju..

labaak nosauc ko mees nedziedaajaam :D vieglaaak buus uzskaitiit :D

Отредактировано aNgeL (25.07.2007 13:34)

0

32

Nu paklau, tu vēl māki dziedāt!!! Un ar savu aktrises talantu tev brīzīem fantastiski sanāk!!! Es visu zinu un atceros! :P
A mums jau arī šķiet ir kaut ks ierakstīts datorā.. Pareizi.. Pa daļām bija - tikai nav salitks vēl kopā. :D
Patiesībā vakar dziedāju, dziedāju un mana balss palika skaidrāka! :O Parasti man viņa tāda kā visu laiku bik aizsmakusi, kas ļooti traucē dziedāt. Cik vakar bija forša sajūta pēc tam arī runāt ar skaidrāku balsi. :D

aNgeL написал(а):

labaak nosauc ko mees nedziedaajaam  vieglaaak buus uzskaitiit

:rofl: :rofl: :rofl: Vārds vietā!

0

33

nuja - jo vairāk dzied, jo labāk sanāk :)

0

34

Nu it kā aī fakts. Bet piemēram pēdējo reiz kad dziedāju ar aNgeL man otrādi sanāca - kakls pa ŗiktīgam aizsmaka. :D Bet šeit dziedot ir ok.. :)

0

35

nu tas tā no sākuma :D

0

36

A es te sāku bikiņ saprast Kristīni un man nepatīk tā saprašana, kāda man šobrīd nāk... :D Jo tā apmēram nozīmē, ka Rauls tiešām bija Kristīnes īstā mīlestība, bet Ēriks tikai apbūra viņu ar savu nakts mūziku...

0

37

Arī man patik Operas Spoks. starp citu Endrū Loids Wēbers prezentēja mūziklam Operas Spokam turpinājumu. Tas saucas: Spoks:Mīla nekad nemirst. Skatītāji to novertējuši pa daļai labi, pa daļai slikti, bet 10 miljonu biļešu tika izpārdotas.

0

38

Jā, zinu par to turpinājumu un labāk viņš nebūtu to rakstījis!
Pirmkārt, sižets man liekas tīrās šausmas, pilnīgi izbojāts viss, kas bija 1.daļā... Tas, ka viņi pirms kāzām ar Raulu satikušies, pārgulējuši, viņai bērns no viņa... tas ir tik.. neoperspociski. Vēē...
Un mūzika man arī nepatīk, klausījos... Bet nestāv pat ne drusku tuvu oriģinālam :love:

+1

39

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Viena bilde no Endrū Loida Wēbera jaunā mūzikla ,,Phantom.Love Never Dies'' Man nepatika šī novecojusī Kristīne. Mūziklā Operas spoks'' taču Ēriks nespēja pat iegūt Kristīni, vispār impotents.  :confused:

0

40

ooj, es pat negribu skatīties uz to jauno mūziklu :D nu nepatīk man tā ideja pati par sevi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » "Operas spoks"/"Phantom of the opera"