TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » "Operas spoks"/"Phantom of the opera"


"Operas spoks"/"Phantom of the opera"

Сообщений 41 страница 55 из 55

41

Pilnīgi piekrītu tev Paloma. Žēl nabaga Vēbera, kurš ir to jauno sarakstījis. Viņš jau cerēja uz to labāko.

0

42

Nu, nez, cik tur žēl. Nevajadzēja tādu sviestu sarakstīt. Man vienkārši šķiet, ka šī "turpinājuma" Spoks un Kristīne ir galigi citi personāži nekā Operas spokā ;)

+1

43

Tā ir! Man patīk pirmais mūzikls, nevis šis jaunais, aplamais muzikls. Tur arī bija, ka Rauls mīl sēdēt krogos, dzer. :crazyfun:

0

44

man no jaunā mūzikla, Love Never dies patika dažas dziesmas.
video, ieliksu fanu video.

Beneath a Moonless Sky Ben Lewis Anna O Byrne (Kurā Operas spoks ar Kristini atceras vinu pavadīto nakti.)

0

45

Talāk, Operas spoks dzied kopā ar mazo Gustavu un atklāj, ka zēnam ir tāds pats mūzikas talants kā vinam, viņš iepzīstina zēnu ar savu pasauli, un zēnam šī pasaule liekas skaista līdz bŗidim, kad Ēriks griv parādīt savu seju un norauj masku- protams, bērns izbīstas un kliegdams bēg. Tā nu gan bija kļūda no Ērika puses, jo 10 gadīgam bērnam psihe nav tik attīstība un bērns reaģēja šadi kā vajag ja redz ko šausmīgu un kroplīgu.
Video

Abiem roķīgā dziedāšana labi piestāv, zens izcili dzied kā pats Ēriks (Bens Levis).

Отредактировано nita (15.03.2014 15:36)

0

46

Finals tragisks (labāk būtu bijis, ka Kristīne paliek dzīva un kopā ar Ēriku un Gustavu ir laimī

0

47

Fanu video par filmu ,,Operas spoks''

+1

48

+1

49

Arī man šī filma toreiz ļoti patika un vēl joprojām patīk!!! :love: Es pirmo reiz redzēju pa tv un pēc tam skatījos vēl kādas 10 reizes ja ne vairāk! :D Njaa, ļoti man patīk šī filma, lai gan tās beigas man galīgi ne visai, vajadzēja būt citādāk, bet kā ir tā ir! :) Grāmatu arī iesāku lasīt un tiku kaut kur līdz vidum un neizlasīju līdz beigām, jo pietika jau ar to, ka Spoks jeb Ēriks tur tika uztaisīts tāds briesmīgs un baismīgāks nekā filmā!  :sceptic: Es tikai pašķirstīju pašas beigu lappuses, lai uzzinātu kādas beigas ir grāmatā un izlasīju, ka grāmatā Ēriku nogalināja! :sceptic: Tieši tāpēc man labāk patīk šī filma, jo te, kaut arī nav laimīgu beigu, tomēr viņu nenogalina, bet 1990 gada miniseriālā viņu beigās nogalināja, tāpēc man labāk patīk šī filma un patīk arī vēl tāpēc, ka šeit Ēriku spēlē viens no maniem mīļākajiem aktieriem Džerards Batlers(Gerard Butler)!!! :love: Man viņš ļoti patīk, un atceros, kad biju pirmās pāris reizes redzējusi filmu, ilgi mēģināju saprast un uzzināt, kas spēlēja Ēriku un pēc kāda laika parādījās filma "PS.I Love You" un tur arī Džerards Batlers spēlēja un vienā žurnālā bija ielikts info un bildes par šo filmu un tad nju es tur arī ieraudzīju, kāds tad izskatās Spoka atveidotājs dzīvē! Man tas bija riktīgs pārsteigums ieraugot viņu, bet viņš man uzreiz arī kļuva par mīļāko aktieri un ar viņu esmu jau redzējusi vēl 3 citas filmas!!! :D :love: :) Tāda bija mana "Spokumānija", bet tagad jau vairs tik traki nav! :) Starp citu, šogad aprit 10 gadi, kopš šī filma iznāca uz ekrāniem, tāpēc te būs pāris bildītes! :) ;)
http://www.bildites.lv/images/9cbqkxjbrgrkot6e6kty.jpg
http://www.bildites.lv/images/to2vucf0xj564s77fluv.jpg
http://www.bildites.lv/images/bb1rnq11fyrh8wdsnbv.jpg
http://www.bildites.lv/images/brfoxel0iy64axs2ubn.jpg
http://www.bildites.lv/images/afmiwz2svhat49j4xu4.jpg
http://www.bildites.lv/images/w2lc8wrioco5nbooktbn.jpg

0

50

Forsteriāna написал(а):

Starp citu, šogad aprit 10 gadi, kopš šī filma iznāca uz ekrāniem, tāpēc te būs pāris bildītes!

o.O  o.O  o.O  :O  :O  :O  %-)  ārprāts, kā laiks skrien!!!

0

51

man arī ļoti patika Operas spoks, mājās vēl stāv disks ar dziesmām un DVD disks filma. Varētu viņu izlaist uz ekrāniem 3 D formātā.  :) Mūziklā Mīlestība nekad nemirst ir Operas spokam turpinajums.

0

52

Lai saprastu sākšu no sākuma - svētdien vakarā pa kanālu TV21 atkal gāja "Operas spoks" un es jau, protams, skatījos, jo kad redzu, ka pa tv rādīs, tad vienmēr skatos, bet pēc noskatīšanās man atkal uznāca mazliet "Spokumānija"! :D Nē, nē, ne tāda kā pirms 11, 12 gadiem! Ļoti normāla! :D Lai nu kā, bija forši atkal redzēt un es vēlreiz tikai pārliecinājos, cik forši ir Emija Rosuma un Džerards Batlers! Viņi man paliks vienīgie kā vislieliskākie un brīnišķīgākie Kristīnas un Ērika/Spoka atveidotāji! :love: :love: :love:
Noskatījos arī to Vēbera veidoto turpinājumu "Love Never Dies" un man patika, pat ļoti! :love: Skaists stāsts par Kristīni&Ēriku, kā arī par viņu dēlu Gustavu! Nezinu, bet es neredzēju neko tādu, ko kritizēt, bet tas varbūt tāpēc, ka es patiešām to uztvēru kā oriģinālā mūzikla turpinājumu un to tā arī izbaudīju! :)

nita написал(а):

Man nepatika šī novecojusī Kristīne.

Tikai nevajag Nita, nemaz tik novecojusi viņa nebija!  :nope: Šeit viņa arī ir ļoti skaista un skaisti dzied! :)

nita написал(а):

Mūziklā Operas spoks'' taču Ēriks nespēja pat iegūt Kristīni, vispār impotents.

Nevajag jau uzreiz tā kritizēt! Jā, nevarēja, bet redz, Vēbers izdomāja, ka var! :D Tieši tāpēc man gan šis mūzikls, gan tā turpinājums tik ļoti patīk - viņu abu dēļ! :love:

Paloma написал(а):

Tas, ka viņi pirms kāzām ar Raulu satikušies, pārgulējuši, viņai bērns no viņa... tas ir tik.. neoperspociski. Vēē...

Jā, varbūt tas ir neoperspociski, toties skaisti un romantiski gan! :love: Neko tādu sliktu tur neredzu! :)

Es vnk palasīju Palomas un Nitas atsauksmes, kaut arī tās ir rakstītas pirms 6 gadiem, tomēr man gribējās izteikt arī savu viedokli un vērtējumu!  :rolleyes: :)

0

53

Ielikšu visu pilno mūzikla "Operas spoks" turpinājumu "Love Never Dies", ja nu kāds grib tomēr vēlreiz paskatīties! ;)
:love: :love:


PS. Iespējams, man atkal būs jauns stāsts, mazliet iedvesmojoties no "Operas spoka", bet galvenokārt, no "Parīzes Dievmātes katedrāles"! Tā, ka gaidiet! :) :rolleyes:

Отредактировано Forsteriāna (10.08.2016 14:53)

+1

54

Man arī patika Operas Spoks, atcerējos par filmu, un jā Vēbera nākošo turpinājumu noskatījos Youtube. Mīnuss ir tas, ka Rauls sarūgtināja, Operas Spoka turpinājumā ( Love Never Dies), jo tur sapratu ka no  romantiskā, iemīlejušā puiša, kāds viņš bija Operas Spoka sākumā, maz palicis pāri. Mīl pa krogiem iet, sapratu ka dzer, un Eŗiks par to viņam pāŗmeta, dusmīgs ,un labi ka Eriks, izcīnīja Kristīnes mīlestību, žēl ka fināls tāds traģisks- Kristīne mirst mīļotā Spoka rokās. Toties finālā Gustavs apskauj savu īsto tēvu, atzīst Spoku par savējo.
Gaidīšu tavu jauno stāstu ar nepacietību!

+2

55

Pēc ilga laika atkal noskatījos šo filmu. Ak, kāda tā ir vizuāla un muzikāla bauda!!! :love:
Sapratu, ka tagad skatoties nedaudz savādāk visu vērtēju. Katru reizi ir kāds jauns skatpunkts, jaunas domas.. Šoreiz Rauls vairs man nešķita tik nepievilcīgs un nederīgs Kristīnes mīļotā lomai. Varbūt tā ir savā veidā pieaugšana, kad drošs un stabils vīrietis šķiet labāks kandidāts... bet tas necik nemainīja faktu, ka sirds lūza par Spoku un beigās atkal kārtīgi apraudājos. Neviens nav pelnījis tādu dzīvi... :( Un es varu noticēt, ka Rauls bija pareizā izvēle Kristīnei, un ka viņa bija ar viņu laimīga. Bet es arī esmu droša, ka viņa nekad nejuta tik spēcīgi, kā ar Spoku... Ļoti interesanti bija skatīties, kā viņa cīnās ar sevi, kā no vienas puses ir saprāts, bet no otras šīs izjūtas... sākumā kā pret tēva sūtītu eņģeli, un pēc tam kā pret vīrieti... Bet es arī saprotu, kāpēc viņa nevarēja palikt ar viņu..

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » "Operas spoks"/"Phantom of the opera"