TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion bildes


Pasion bildes

Сообщений 21 страница 40 из 139

21

Vispār ir aktieri kuri jaunībā izskatās daudz labāk bet man sāk šķist ka Kolunga ar gadiem sāk izskatīties labāk!!!!!!!

0

22

Tur es tev piekrītu! Viņš ar gadiem izskatās labāk!! Nu - Abrazame pirmā bildīte man patīk. bet trešā vairs nē.. :D A Amor real.. vispār nepazīstu gandrīz. :D bet pozitīvā nozīmē.. ;) Nu tagad kad esmu pieradusi pie viņa alboradā, man viņš arī citur pieņemamāks sāk likties.. ;)

0

23

Paloma написал(а):

Nu tagad kad esmu pieradusi pie viņa alboradā, man viņš arī citur pieņemamāks sāk likties..

;)
Ak man tiešām liels prieks :D ka tev pret viņu vairs nav  nepatikas!!!!!!Viņš ar gadiem labāk izskatās viņam piestāv tās lomas kuras viņam dod un arī īstenībā viņš tagad izskatās daudz labāk!!!!!!Tagad kad zināmi visi aktieri kuri b'ūs Pasion cik zinu pēc dažām dienām jau sāks uzņemt piermos kadrus šim seriālam!!!Tā ka es nevaru vien sagaidīt ieraudzīt viņu jaunā lomā citā seriālā savādākasižeta seriālā!!!!!Ir tā ka Pasion jau būs 3 vēsturiskā telenovele kurā viņš ir galvenajā lomā bet visās viņa izskats ir tik atšķirīgs un personāži arī tā ka gaidu ar nepacietību!!!!!;);););)

0

24

A viņam piestāv vēsturisks tēls.. Zel, ka neskatījos Amor real.. :/
A tad ir zināma galvenās lomas atveidotāja skaidri?? :D Aiii, kā es arī gribu redzēt šo seriālu!! Raujos uz pusēm - daļēji negribu, daļēji gribu...  :wacko:

0

25

Piestāv piestāv vēsturiskās visvairāk!!es jau nu tiešām skatīīšos Pasion kad būs iespēja dabūt video jo vēl jau netiek uzņemta!!!!Tagad domāju ka ilnīgi skaidri ka tā ir suzanna gonsalesa tu jau redzēji tās divas interesantās fočenes ar viņu un visi aktieri ieskaitot suzannu un protams kolunga  jau ir aizbraukuši ja nemaldos uz kolumbiju uzņemt pirmās šī seriāla ainas!!!!Viņam Amor real bija interesants tēls viņš varētu teikt tēloja arī cilvēku ar smagu raxturu tajā pašā laikā arī ļoti labu cilvēku!!!!!Vispār viss sižets seriālam bija ļoti interesants protams viņam  amor real arī nevarēja iedot galveno lomiņu  kur viņš tēlo pavisam labiņo jo kā jau teicu sižets atbilda viņa lomai!!!Man patika tas seriāls!!!!Pat nezinu kurš vairāk patīk amor real vai alborada!!!!Zinu ka Pasion patiks noteikti būs  interesanti viņu redzēt pirāta lomā!!!

0

26

Suzanna - drausmīga - piekrītu. Fernando ar gadiem labāks - piekrītu. Krāpniecē man viņš patiks. Amor Real bija ļoti interesants - divreiz esmu redzējusi.

A par to pirāta izskatu - nu dikti jau nošikots no Džonija Depa pirātiņa. Bet izskatās super. Man šķiet, ka vislabākais izskats šeit ir Colungam... :D

0

27

Filmēšana jau ir sākusies Kolumbijā, Kartahenā - manā sapņu pilsētā, kur tika filmētas Luna la Heredera pludmales ainas un kur filmē arī Zorro. Es sapņoju reiz aizceļot uz Kartahenu...

0

28

Man Amor real ar ļoti patika!!!Nu nezinu varbūt nošpikots drusku ir bet nevarētu teikt ka baigi piemēram seja viņam nokrāsota kā Depam nebūs točna bet vispār daudziem pierātiem ir līdzīgi apģērbi tā ka  nu nezinu!!!!!Tērpi neteiktu ka tādi paši!!!!Jā piekrītu tiešām izskatās vislabāk!!!!!Suzanna izskatās drausmīgi un vismaz tajā bildē kuru ieliku nogurusi un bišku paveca varbūt tāda bilde ja skaita ka viņai ir 33 nevajadzētu tā izkatīties!!!

0

29

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

30

Suzannu šajā seriālā sauks Kamilla!!!!
http://usera.imagecave.com/junej123/Publicar/ctg_soc_susana.jpg

Отредактировано mmaarriiaa (30.05.2007 23:50)

0

31

Nu vienalga - arī šeit saposta Suzanna neizskatās smuka. Silvija un pat Adela ir daudz smukākas...

0

32

piekrītu pat šeit suzanna nava smuka!!Kā viņi vispār viņu padarīs glītāku nu vispār laikam visu seriālu viņa tāda būs bet neko darīt!!Silvija būtu glītāka bet nemaz nepiestāv Fernando tā ka tomēr labi ka viņu neizvēlējās!!!!Adela pat tiešām būtu glītāk tad ka dviņa neizskatījās tik pārgurusi  viņa amor real izskatījās pietiekoši labi bet viņa personīgu problēmu  dēļ(viņai laikam problēmas kautkādas ģimenē ar radiniekiem) atteicās!!!

0

33

mmaarriiaa написал(а):

Viņam Amor real bija interesants tēls viņš varētu teikt tēloja arī cilvēku ar smagu raxturu tajā pašā laikā arī ļoti labu cilvēku!!!!!

Ohooo.. kā tu mani ar šo ieinteresēji.. :D nez video sadaļā ir Amor real video? :P

Ak Dievssss.. Gonsalesa?? Nu.. cik viņa te šausmīgi izskatās!! No "Starp mīlu un naidu" viņa man bija palikusi labākā atmiņā... Bette nu vienkārši šausmas.. Un tāda briesmone blakus tādam pirātam?? Pfff.. Bet nu - Adela man arī nepatīk.. ;) Vot Silvija - ļoti patīk, bet par to saderēšanu nezinu..
Nu tad gaidīsim pirmās sērijas un pirmos video! Es arī točna skatīšos! :)

0

34

Jā sadaļā  pie video ir Amor real!!Tur nav visu sēriju video ja tevi intetresē varu pameklēt vēl un tur ievietot ja atradīšu!!!!!Vot man silvija arī ļoti patīk  bet kopā nesader un cik zināms dikti uzticīga TV azteca!!;)Starp mīlu un naidu viņa izskatījās daudz labāk tagad nu nemaz labi neizskatās!!!Nezinu kā viņ atur;ēs līdzi tādam pirātam!!!Vispār varēja jau arī atrast labāku aktrisi jo ir arī labākas no kurām varētu izvēlēties!!!!Bet nu ja jau tā viņi izlēma kautkas varbūt Suzannā vieņiem iepatikās!!Man prieks ka tu arī noteikti skatīsies es arī protams skatīšos un varbūt Suzannai tīri labi viss būs kaut arī šaubos!!

0

35

Paloma написал(а):

Bet nu - Adela man arī nepatīk..

man agrāk viņa patika atceros vēl viņu no  Tiesībām mīlēt!!!Bet La  esposa virgen man viņa nemaz nepatika!!

0

36

mmaarriiaa написал(а):

Tikai nedusmojies!!Tas bija attiecināms uz slikta izskata raganām nevis glītaajām!!!!!

Paloma написал(а):

A tu esi labā raganiņa...

:boast:   :lol:
Da labi, es jau to nedomāju nopietni. ;) Vienkārši bieži nākas sastapties ar cilvēku zināšanu trūkumu un negatīvu attiesksmi pret raganām...
Esu jau pieradusi aizstāvēt raganas...

0

37

Nu kā pēc Amuleta es varu sliktu domāt par raganām?? :D

mmaarriiaa написал(а):

man agrāk viņa patika atceros vēl viņu no  Tiesībām mīlēt!!! Bet La  esposa virgen man viņa nemaz nepatika!!

Nu Tiesības mīlēt bija 100 gadus atpakaļ - neatceros vairs.. A esposa virgen nemaz ne viņa patika, ne pats seriāls.. Un man viņa pēc izskata nepatīk. ;)
Nu - es katrā ziņā ļoti centīšos skatīties. Un ja man iepatiksies tad jau atradīšu laiku vienalga kad skatīties - kā bija sākumā arī ar Zorro.. ;) A tagad jau vairs sen neskatos.. ;) Bet nu atliek tikai vēlēt veiksmi Gonsalesai būt tāda pirāta cienīgai! :D

0

38

Paloma написал(а):

Nu kā pēc Amuleta es varu sliktu domāt par raganām??

:D :D :D

0

39

Paloma написал(а):

Nu Tiesības mīlēt bija 100 gadus atpakaļ - neatceros vairs..

Nu tik traki sen jau nebija!!Latvijā laikam rādīja 1999 gadā tas ir apm. pirms  8 gadiem.Es gan labi atceros!!!Piemēram man ir diezgan laba atmiņa tieši par seriāliem!!Ja kautko dažreiz sanāk aizmirst  bet vot sižetu kāds bija seriālam nesanāk!!!Tajā ziņā man laba atmiņa!!

Отредактировано mmaarriiaa (31.05.2007 16:20)

0

40

Nu tāpēc jau teicu, ka tev ir lielas zināšanas par seriāliem!! Jo es tik senus vairs neatceros!! ak Dievs, es tak tad gāju 3./4.klasē!! :D Tas bija ļoooti sen! Un diemžēl grūti man tik senus atcerēties!! ;)
A es jau ielādēju pirmo Amor real sēriju - tik vēl jāskatās. Toties arī Krāpnieces pirmās 2 sērijas ielādēju un 1 noskatījos - nu kas tas ir??? Kādā sakarā man sāk ļoti iepatikties Kolunga?? Es sev neticu! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion bildes