TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Nu reku...http://starcity.6bb.ru/


Nu reku...http://starcity.6bb.ru/

Сообщений 41 страница 60 из 62

41

albalonga написал(а):

Viss, stop - nepiesienies, a to zaudēsi manu respect, mīļā, mazā, piekasīgā, koka maita....

šodien man tas ir pilnīgi vienalga, gluzī kā daudzkas cits esmu pārāk dumīga nezinot pat par ko

0

42

Jē, super - man ir tāpat - un es eju gulēt, lai nervus nomierinātu. Un tu arī nomierinies, pinocchio - būs lielāki sūdi - šitie aizmirsīsies... Vislabākais ir tas, ka tevi vienlaicīgi neciešu un mīlu. Arlabunakti...

0

43

albalonga написал(а):

Jē, super - man ir tāpat - un es eju gulēt, lai nervus nomierinātu. Un tu arī nomierinies, pinocchio - būs lielāki sūdi - šitie aizmirsīsies... Vislabākais ir tas, ka tevi vienlaicīgi neciešu un mīlu. Arlabunakti...

ej vien gulēt.
man prieks ka vienlaicīgi ir kas tāds ceru ka ir lielāks nosvars uz to labo pus

0

44

wow...star city ieradas christian aguilera...labi gan :kiss:

0

45

ta christina aguilera ta tik ka spoks ieradas star city.... :D jo tur vel isti ta ka nav... ooooooooooops :)

0

46

:) nu nekas piereģestre viņu

0

47

albalonga написал(а):

Žēl, ka tur nav tevis - vienīgi labi, ka ir vismaz Paloma - dīvainā kārtā mūsu varoņi Jennifer Lopez un Chris Martin uzreiz atrada kopīgu valodu.

Vot par to es arī biju pārsteigta.. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena..  :kiss:

Julia написал(а):

prieks, ka mani te miil....

Nu bet protams, ka mīl!!! :) Un ļoti priecātos par tevi starp pārējiem stāriem.. :)

0

48

:blush2: zaķuki ka man patik jusejas domas par manu projektu9nu vissmaz ideju) es jus dievinu :kiss:

0

49

:D Paldies, Hulia. albalonga uzreiz iedegās un to varēja pamanīt...

0

50

Un no albalongas Paloma arī iedegās.. :D sākumā vispār ne prātā nebija tur rādīties.. :D

0

51

bez albalongas paloma butu neatnakusi???

0

52

bez albalongas paloma butu neatnakusi???

0

53

es tur ienacu bt tur kaut kadas kljudas...

sho tekstu nevareju sev iekopet.... atstaju to te, jo citadi pazaudeshu

1.Vārds - Julia
2.Pilseta kura dzīvo - Portsmouth/Riga
3.Kapēc atnaci uz šo projektu - tapec ka te ir mana draudzene Hulia (Shakira) un vispar pespiedat mani... :(
:rofl: :dance2:

4.Tavas zvaigznes vārds, uzvārds, dzimšnas diena(nav obligati)! - Christina Maria Aguilera, december 18, 1980, United States
5.Viņas labas īpašibas - patik vinjas balss un dziesmas ari...
6.sliktas īpašibas - an American rapist bush maori prostitute and lesbian
7.Kapēc tieši šo zvaigzni izvēlejies tu - jo citas bija panjemtas un Aguilera man patik...
8.Fotografija tavas zvaigznes
[реклама вместо картинки]

0

54

:D nju un kas nav saprotams??liec to pašu textu tikai visspirms
1.ieej Jauna dalibnieka statistika.
2.izveido tēmu Christina Aguilera
3.izdari paste ar šo textu ko uzrakstiji unesi pieņemta šova
4.tad dodies uz māju vai ārpuss mājas un palūri uz kadu tēmu piemeram (viesistaba) vai nu (dīķis)
5.pastaigaies tur paruna ar kadu samekle šakiru(uzraksti mna privata lai viņ atnak :lol:
6.gaidi nominacijas
____________________________
nutss sapati?? ;)

0

55

HuLiA написал(а):

nju un kas nav saprotams??liec to pašu textu tikai visspirms

a es ari neteicu ka nesaprotu!!!!!!!!!!!!!! :/ es teicu, ka gljuko un neatprovljaetsja, ponimaesh!!!! un ta ka es gaju prom, nevaru gaidit kamer beidzot beigs gljukot, ieliku te, lai velak parkopetu !!!!!!!!!!!!!!

ne zli menja sk.... !!!!  :mad:

0

56

HuLiA написал(а):

bez albalongas paloma butu neatnakusi???

nuuuu... varbūt... :) Pirmkārt, ja albalonga nebūtu sākusi baigi aģitēt, lai ejam uz Star city, otrkārt, ja albalonga nebūtu bijusi tā aizrāvusies.. :D Un vispār es tur ierados mirkļa dullumā.. :D Bet nemaaaaaz nenožēlojU!! ā, un treškārt, nez cik ilgi un bieži es tur būtu, ja ne mana mīļā Chrisa!  :kiss:  Bet tagad jau ir vienkārši interesanti! :D

Jul4ik - calm down.. :)  :kiss:

0

57

a man tur atkal kaut kadas tehniskas neskaidriibas notiek taja star city !!!!!!!!!!! kas tas ir? es nevaru izveidot teemu... itkaa veidoju un aizsutot, man raksta ka tehnisku apstaaklju delj neko nevar izdarit......... zarazi!!!
tatad es atkal sheit kopeeju....  :mad:

1.Vārds - Julia
2.Pilseta kura dzīvo - Portsmouth/Riga
3.Kapēc atnaci uz šo projektu - tāpec ka te ir mana draudzene Hulia (Shakira) un vispār pespiedāt mani... :(
:rofl:

4.Tavas zvaigznes vārds, uzvārds, dzimšnas diena(nav obligati)! - Christina Maria Aguilera, december 18, 1980, United States
5.Viņas labas īpašibas - patīk viņasas balss un dziesmas ari...  viņas mūzikas stils - Pop, dance, Latin pop, R&B
un pati skaitās kā - Singer-songwriter, record producer !!!

6.sliktas īpašibas - an American rapist bush maori prostitute and lesbian
7.Kapēc tieši šo zvaigzni izvēlejies tu - jo citas bija paņemtas un Aguilera man patīk...

īsa biogrāfija:
Aguilera was born in Staten Island, New York in december 18, 1980. Aguilera's father was born in Guayaquil, Ecuador, while her mother is of Irish descent (her maternal grandparents emigrated from County Clare). Aguilera lived with her father and mother until she was 7 years old. When Aguilera's parents divorced, her mother took her, and her younger sister Rachel, to her grandmother's home in Rochester, Pennsylvania, a blue-collar suburb of Pittsburgh. According to both Aguilera and Fidler, her father was very controlling, as well as physically and emotionally abusive. She later wrote about her difficult childhood in the songs, "I'm OK" in Stripped, and "Oh Mother" in Back to Basics (man abas patīk).
As a child, Aguilera aspired to be a singer. Her musical influences included Etta James, Aretha Franklin, Whitney Houston, Nina Simone, and Madonna.  As a child, she was known locally as "the little girl with the big voice", singing in local talent shows and competitions. Throughout her youth in Pittsburgh, Aguilera sang "The Star-Spangled Banner" before Pittsburgh Penguins hockey games, Pittsburgh Steelers football and Pittsburgh Pirates baseball games. Her first major role in entertainment came in 1993 when she joined the Disney Channel's variety show The New Mickey Mouse Club. Her co-stars included Justin Timberlake, JC Chasez, Rhona Bennett (who later became a member of En Vogue), Ryan Gosling, Britney Spears, and Keri Russell.
At the age of fourteen, Aguilera recorded her first song, "All I Wanna Do", a hit duet with Japanese singer Keizo Nakanishi.
Her singles "Genie in a Bottle", "What a Girl Wants" and "Come on Over Baby (All I Want Is You)" topped the Billboard Hot 100 during 1999 and 2000, and "I Turn to You" reached #3. Aguilera won the "Best New Artist" award at the 2000 Grammy Awards, and she was nominated for "Best Female Pop Vocal Performance" for "Genie in a Bottle".
In 2001, Aguilera, Lil' Kim, Mya, and P!nk were chosen to remake Patti LaBelle's 1975 single "Lady Marmalade" for the Moulin Rouge! soundtrack.
On October 29, 2002, after much delay, Aguilera's second full-length English album, Stripped, was released selling more than 330,000 copies in the first week and peaking at #2 on the Billboard 200.

etc...
8.Fotografija tavas zvaigznes
[реклама вместо картинки]

0

58

juuuļļļaaaaaaa.....ne nado pozalujsta obizatjsja a to ja toze obizusj i razozļus...lu46e sej4as idi i zaregestrirujsa :angry2: es tevi mīlu julia tapat ka coldplay :kiss:  :rofl:

Paloma написал(а):

mana mīļā Chrisa

ja es ari dievinu Chrisu bet ttikai realitate nevis Star City

0

59

HuLiA написал(а):

ne nado pozalujsta obizatjsja a to ja toze obizusj i razozļus...lu46e sej4as idi i zaregestrirujsa

a nikto i ne zlitsja... ja zaregistrirovalasj, a temu on mne delatj ne razreshaet (na dannij moment)....
es meginu tur kaut ko parakstiit...

Hulia - viss ok... kogda ja obizhalasj ponastojashimu i eshe menche - zlilasj???? nea.... :)

0

60

:biggrin2:  :rofl:  :rofl: nu kak znaješ tebe vedj zlitsja....ai ladnooooooooo....ja usla v starcity i zdu tebja

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Nu reku...http://starcity.6bb.ru/