TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Atsaucās, kas skatās Alborada...


Atsaucās, kas skatās Alborada...

Сообщений 21 страница 40 из 50

21

[реклама вместо картинки]
Šis te??? Es gribēju pameklēt info, lai gūtu priekštatu, taču neko jēdzīgu neatradu izņemot šīs bilžas . . .
Kā skan nosaukums tulkojumā???? ;)

0

22

"Atraidījums" vai pat "Pretīgums". Nu katrā ziņā starptautiskais nosaukums ir Betrayed, bet LTV7 tulko kā "Likteņa atraidītā"... Nu pameklēšu kādu info...

0

23

Paldies :)

0

24

albalonga написал(а):

danna kļūdījās - Venecuēla seko Venecuēlai...

Nu dannai skumji, ka kļūdījās - negribās šo kārtējo neglīteni, bet par šo nekas pat nav dzirdēts. fh... Nedomāju, ka skatīšos.

0

25

Ja. . . es ar nez vai skatīšos. . .varbūt tikai dažas sērijas lai gūtu priekšstatu par telenoveli :(

0

26

Es varbūt tik Ricardo Alamo dēļ mēģināšu paskatīties. Aktrise izskatās vispār nekāda.. A kad sākas šis seriāls? Es vispār redzēšu pirmās sērijas? :D

0

27

Es arī tikai Rikardo Alamo dēļ skatīšos šo seriālu... :) Ceru, ka būs labs, bet šaubos...  :(

0

28

Vakar beidzot nopirku žurnālu, izlasīju aprakstu.. Oj, nu neizklausās man labi. :/ Tik garlaičīgs sižets.. Nu kaut cik jau Alamo dēļ paskatīšos. ;)

0

29

tiešām beigsies jau pēc nedēļas?? vēl nav zināms kāds būs nākamais seriāls? tā kā jau būtu laiks sākt reklamēt ;)

0

30

Nu es te pārrēķināju. Pēc maniem aprēķiniem šodien parādīja 80. sēriju. A kopā 90. Tātad vēl 2 nedēļas jārāda - nākamo un aiznākamo...

0

31

albalonga написал(а):

Tātad vēl 2 nedēļas jārāda - nākamo un aiznākamo...

skaaaidrs... pat zeeel.. jo taa otraa nedeelja °jau ir skolas nedeelja... :/ eh.. laikam neredzeeshu.. lai gan veel jau paliek video sadalja forumaaa.. ko iesaaktu bez foruma? :D

0

32

"atsaucās, kas skatās Alborada!!!!"

nu cik varēju, tik noskatījos... ja varētu vairāk, tad noteikti skatītos...
vispār šis seriāls man ļoti atgādina "Amor real" tādas pašas mājas, telpas apģērbi, daži tie paši aktieri.
Kolunga izskatās protams labi, bet nu tāds muskuļains kalns, ka ārprāts - interesanti, kā tajos laikos kāds varētu uzaudzēt sev tādus muskuļus :rofl: šodien vēl viņu puskaulu parādīja... ahāāā.... gribētos redzēt kā viņš kačājās tur seriālā!!!! :rofl:

Lusero izskatās tāda mierīga, bet man patīk... samērā stipra, maiga un patstāvīga, ar galvu uz pleciem!!! :ok:

ja vien varētu, es skatītos tālāk šo seriālu... nu bet...  :blink:

0

33

Nu ko, tā kā jauna nodaļa par jaunu LNT telenoveli nav jāviedo, bet tikai jāpārceļ telenoveli, nolēmu šeit uzrakstīt tiem, kas nezin.... Jauna telenovele, kas būs Alboradas vietā ir Destilando amor (2007), :) :) :) tas ir CSM rimeiks. Ļoti vēlos noskatīties, bet diemžēl laiks ir ļoti neērts... :(

0

34

Tad tomēr tas.. Nu protams ka no sākuma skatīšos, bet pagaidām neesmu stāvā sajūsmā. ;)

0

35

nju mani tas nekā neietekmē jo neskatīšos.. laiks man neder.. ;) diemžēl arī Alboradas 10 sērijas pēdējās pa TV nevarēju redzēt.. pat neticās, ka rīt beigsies.. skumjii.. vispār vienmēr smagi uztveru pēdējās sērijas..

0

36

Tomēr... Nu neko darīt.

0

37

nju, pa tik gadiem pierasts ka viss kādreiz beidzas...+ tāda tā dzīve ir..

0

38

Man vakar bija šoks, kad sapratu, ka šo piektdien beidzas... Un joprojām neticu... Mīļa man tomēr bija Alborada.. ne starp mīlākajiem seriāliem, bet kaut kāds īpašs mīļums... :)

0

39

saprotu Tevi.. :) man ar tā.. kautkas šajā seriālā ir tāds valdzinošs.. :)

0

40

Kolunga piemēram  :rofl:  :rofl:  :rofl:  joks :P Bet nu viņa nopelns arī, un to attiecību, notikumu... senlaiku.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Atsaucās, kas skatās Alborada...