TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Jūsu telenoveļu top 10!!!!


Jūsu telenoveļu top 10!!!!

Сообщений 21 страница 40 из 99

21

nu jā... šajā sarakstā Rubi un ECDD valda. Bet vajadzētu saskaitīt visus, lai redzētu kā viss kopā izskatās. ;) bet varbūt, ka vēl jāpagaida, lai vēl kāds nobalso. ?

0

22

turpmākos balsojumus var viegli pieskaitīt klāt, bet dažus saskaitīt man ir grūti, jo ne visi raksta vienādi un ja es neesmu kādu redzējusi, tad man ir grūti pateikt vai tas ir viens un tas pats vai kas cits. . . .  :blush2:

0

23

viss es vairāk neskaitīšu. . . Un ja kas, dažām citām telenovelēm ar ir ļoti daudz punktiņi, piemēram, cuando seas mi. . .  ;)

0

24

Es tikko Cuando Seas Mia atcērojos, jo tā ir līderos. To šeit vēl tulkoja, ka Aizliegtā mīla... :)
Prieks par Rūbiju... :D
Vēl jānobalso Raganai un Mmaarriiaaii noteikti. :)

0

25

Un Palomai.  ;)

0

26

Točna! :D Es atcerējos, ka viņa bija forumā, bet nepamanīju, ka viņa nenobalsoja. Ceru ka viņa dos punktiņus Cuando Seas Mia, bet Ragana - Rūbijai :)

0

27

Gan jau kaut kādi punkti noteikti nāks šīm telenovelēm klāt. Bet man tik žēl PdG.  :swoon:

0

28

Kāpēc žēl? Es tikko skaitīju punktus. Man ir gatavs TOP15. PDG ir 3. vietā kopā ar Amor Real :)

0

29

Oh. Negaidīju.  :swoon: Un tas tik no 4 cilvēkiem uzvilkts. Bet vēl jua var mainīties. Bet aptuveni jau skaidrs. Pirmaj';as vietās ECDD un Rubi.

0

30

1)Rubi - 58
2)ECDD - 42
3)PDG, Amor Real - 36
4)CSM - 35
5)La Usurpadora, Entre el amor y el odio, Apuesta Por un Amor - 27
6)Anita No Te Rajes - 25
7)Verliebt in Berlin - 23
8)La Mujer en el espejo - 21
9)Amor Gitano - 19
10)Catalina y Sebastian, Olvidarte Jamas, Gata Salvaje - 17
11)Не Родись Красивой, La Madrasta - 15
12)Mariana de la noche, Alborada - 14
13)La Tormenta - 13
14)Luna La Heredera, Бедная Настя - 11
15)Perla, Dame Chocolate, Rebeca, Los Plateados - 10

P.S. Albalonga, tas ir tikai pagaidu rezultāti. Izšķirošus skaitīsi tu ;)

0

31

Es galu galā biju saskaitījusi arī pārējos, bet pirms paspēju aizsūtīt vēstuli man dators izsvieda no mājaslapas un līdz pat šim brīdim es nevarēju viņā ieiet, jo man nevērās vaļa. .  . . :cray: Kāpēc tā???

0

32

Man ar no rīta bija kaut kāds gļuks, ka nevarēju tikt iekšā. Nezinu, kas par vainu... :(

0

33

albalonga написал(а):

Man ar no rīta bija kaut kāds gļuks, ka nevarēju tikt iekšā.

jap, jap. es arī pēcpustdien nevarēju.

0

34

Bet visvairāk izbrīna, ka visas pārējās mājas lapas gan gāja kā parasti . . . :nezinu:

0

35

Aha, man arii bija taapat, shis forums neveeraas valjaa  :nezinu:

0

36

Lisa написал(а):

Bet visvairāk izbrīna, ka visas pārējās mājas lapas gan gāja kā parasti . . .

nu jā. agrāk tā vispār biežāk gadījās. tagad sen nebija gadījusies. bet albalonga mums vienreiz eica, ka tās ir kaut kādas servera problēmas laikam.

0

37

missy написал(а):

nu jā. agrāk tā vispār biežāk gadījās. tagad sen nebija gadījusies. bet albalonga mums vienreiz eica, ka tās ir kaut kādas servera problēmas laikam.

Šoreiz bija savādāk. Pat tehniskās palīdzības forums šajā hostā nevērās... Nu cerams ka tā vairs nenotiks...

0

38

cerams  :)

0

39

Te ir mans balsojums. Paldies, ka sagaidījāt. :)
1.Rubi 
2.Apuesta por un amor
3.Amor gitano
4.El cuerpo del deseo
5.Amor real
6.Los Plateados
7.Por tu amor
8.Pasion de gavilanes
9.La venganza
10.Gata salvaje/Olvidarte jamas/La intrusa...

0

40

Ragana написал(а):

Paldies, ka sagaidījāt.

Nu tas būtu ļoooti negodīgi. Tev tak ar'ir pilīgas tiesībs balsot - un tu tā pat vēl neesi pēdējā aktīvā dalībniece, kuru gaidam.  ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Jūsu telenoveļu top 10!!!!