TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » ла тормента!


ла тормента!

Сообщений 61 страница 80 из 96

61

Nu ja bi tože Fransisko vibrala. Pablo mņe na ņervi dejstvujet!!! :D

0

62

^_^  :P  pravda on vsegda lezit kuda ne nado

0

63

skoro ja koe 4to zaka4aju (santosa i m t ) v "skaistako milas paru foto"  i jewo nekotorije fotki s la tormneti)) :P  zdite ja uze idu :D

0

64

Gaidām ar nepacietību!!!! :P

0

65

:lol: ak dievs ka aug reitingiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  albalonga tavs saits jau ir populars

0

66

HuLiA написал(а):

ak dievs ka aug reitingiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  albalonga tavs saits jau ir populars

Nu vēl vajag dabūt iekšā arī citu telenoveļu fanus, nevis tikai Likmes!!! Laikam jāiet meklēt TV3, bet tur komentārus man šķiet rakstīt nevar!!!! Nu vienvārdsakot - jāreklamē forums visur, kur vien var!!!

0

67

ja tv3 nevar rakstit komentarus((((( tu nezini kadu forumu?? :help:  a un  tu vari man iedot vetru un vel  nezinu kaut ko.... :bye:

0

68

HuLiA написал(а):

ja tv3 nevar rakstit komentarus((((( tu nezini kadu forumu??   a un  tu vari man iedot vetru un vel  nezinu kaut ko....

Tu domā forumu latviski? Tādu nav... Meklē krievu forumus - tādu ir daudz un visi Latvijas krievvalodīgie telenoveļu fani tur tup. Tur var mēģināt pareklamēties. Lielākais krievu ir wwwtalkcity.ru .

un ko nozīmēja šitais jaut.???????

a un  tu vari man iedot vetru un vel  nezinu kaut ko....

0

69

nu vetras sadalu un kadu veel :P

0

70

HuLiA написал(а):

nu vetras sadalu un kadu veel

eS JAU SALIKU TEVI PIE vĒTRAS UN VĒL CITĀM SADAĻĀM. fORUMA GALVENAJĀ LA`PĀ tas ir redzams - tu esi atbildīga par tām sadaļām, kur ir klāt tavs vārds.

Jā, un vēl viena vieta, kur pareklamēties, protams ir Delfu forums!!!

0

71

man liekas ka jau vajag vel vienu temu :P

0

72

paldies tagad zinashuuuuuuuuuuu! :D

0

73

HuLiA написал(а):

man liekas ka jau vajag vel vienu temu

Labi, bet tās visas lietas davai apspriest tajā adminu un modu sadaļā!!!! :D

0

74

:D ok! man tikai vaidzeja to paprasit

0

75

jo tagad vetra sakas viss briesmigakais!! sanda cik la tormenta (isteniba) ir serijas? un kada serija bus pirmdien(pa skaitu)? man ir stulba programma tur neraksta :mad:  :rofl:

0

76

KOPĀ IR 216. SĒRIJAS. PIRMDIEN tv3 RĀDĪS 148-TO!!!

0

77

nju vel vesel menesis ja ne 2  :P   cerams tv3 radis visas serijas :)

0

78

ieliku jaunas fotkas milas paru foruma (protams krisa un natashas)

0

79

HuLiA написал(а):

Viņas vārds ir Natālija. Kad tu saki Nataša - man uzreiz prātā nāk Nataša Klausa!!!!! :rofl:

Un saites (linkus) lūdzu turpmāk liec sekcijā Saites!!!!! :P

0

80

ok :D  bet es gribeju fotkas uzlikt tieshi sheit un video un viso to ko uzliku ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » ла тормента!