TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » ла тормента!


ла тормента!

Сообщений 81 страница 96 из 96

81

HuLiA написал(а):

ok   bet es gribeju fotkas uzlikt tieshi sheit un video un viso to ko uzliku

Es saprotu, bet šis forums ir sarunu forums. Bildēm, video, linkiem ir atsevišķi forumi, lai mums būtu vismaz kaut kāda kārtība un meklējot varētu visu viegli atrast, ok???

0

82

labi :P  tagad es izdarishu sheit specialo fotam un un promo un video temu? :friends:  ka tev liekas? :cool:

0

83

Nē, nu liec video video sekcijā, bildes - bilžu un tā tālāk. Viņi ir speciāli uztaisīti un pieejami tikai reģistrētajiem lietotājiem. A šiten ir tikai pļāpāšana un centīsimies, lai tā arī paliek, ok????? Ja dikti gribās, protams vari te kādu atsevišķu bildi vai video ielikt, kad tas ir par tēmu - respektīvi, kad mēs te pļāpājam piemēram par kādu noteiktu epizodi un tad varam te bildes no viņas ielikt, vai video - nu tā. Bet ja tu daudz visu ko liec - bildes veselu čupu vai video - tad tomēr liec to visu, kur tam ir paredzēts būt, citādi man vajadzēs tavus ierakstus pārcelt, ok????????? Un vēl viena lieta, mēs ar Deyakit runājām, par to kā dabūt vairāk lietotāju forumā, lai ir ne tikai likmes fani. Bija ideja, ka vajag rakstīt sēriju atstāstus tāpat kā likmei un ielikt linku uz sēriju atstāstiem delfu forumā. Un tad mēs domājām, ka tu kā Vētras fans varētu Vētras kopsavilkumus rakstīt un es tev reizēm palīdzētu!!!!!!!! Ko tu par to saki????????????

0

84

ja es to pashu gribeju jums teikt!!! :lol:  ja es piekritu rakstit vetras un milestibas ielejas atstastijumu! ;)  ka tev liekas? laba doma? :)

0

85

HuLiA написал(а):

ja es to pashu gribeju jums teikt!!!   ja es piekritu rakstit vetras un milestibas ielejas atstastijumu!   ka tev liekas? laba doma?

Lieliska doma!!!!!!!!!! Man liels prieks, ka tu piekriti. Bet ja tev kādreiz nesanāk, saki laicīgi un es centīšos noskatīties un uzrakstīt!!!!!!!!!!! :dance:  :D  :dance:  :bye:  :friends:

0

86

nu ja man nebus laika(bet ta nebus...es ceru)  es mazinu isinu aprakstijumu nemshu no viena loti laba un very domiga avota :friends:  :D  un zini kaut kur dabuju video(vairak nav netiwam to izdzesu) ka marija te ir ar kapuci un kadu brrrriesmigu masku skupstamos ar santosu un vini skupstas skupstas un tad bac un mari tere aizbeg! tas drow vien nofilmets kad streignarde veica operaciju un vinas vieta spleja cita aktrise :swoon:

0

87

HuLiA написал(а):

nu ja man nebus laika(bet ta nebus...es ceru)  es mazinu isinu aprakstijumu nemshu no viena loti laba un very domiga avota     un zini kaut kur dabuju video(vairak nav netiwam to izdzesu) ka marija te ir ar kapuci un kadu brrrriesmigu masku skupstamos ar santosu un vini skupstas skupstas un tad bac un mari tere aizbeg! tas drow vien nofilmets kad streignarde veica operaciju un vinas vieta spleja cita aktrise

Jā, tā tas ir!!!!!!!! Pēdējo sēriju uzņēma ātrāk un Streignarde devās uz operāciju. A viņas vietā zem maskas un kapuces tēloja cita aktrise!!!!!!!!!!! :swoon:

0

88

:D nav loti izdevies... :fie:  :fie:

0

89

HuLiA написал(а):

nav loti izdevies...

Jā, nevar nepeikrist. Reitingi ar uzreiz nokrita...

0

90

un pavisam ir cita aktrise ja pat vina buttu ne maska bet ta... parasti streignarde pavisam citadigi uzvedas scena :P un ir redzams atwkerigums

0

91

HuLiA написал(а):

un pavisam ir cita aktrise ja pat vina buttu ne maska bet ta... parasti streignarde pavisam citadigi uzvedas scena  un ir redzams atwkerigums

Tieši tāpēc es Vētras beigas vienkārši neskatījos. Kad Natālija pārstāja filmēties, tās sērijas bez viņas neskatījos un tad tik pēdējo sēriju noiskatījos, kur viņa atkal bija!!! :D

0

92

un daudzas novelles bija bez vinjas? tu nezini?

0

93

:agree: ой не так задала вопрос!!а сколько серий было без нее?

0

94

sanda auuuuu!! tu nevari  man ludzu atbildet?

0

95

Daudz... Man šķiet ka ap 30 vai pat 40!!!

0

96

ai ai ai :swoon:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » ла тормента!