TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » LNT atkal rādīs Amuletu :) :) :)


LNT atkal rādīs Amuletu :) :) :)

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

Paloma написал(а):

Xe, nu man pat nav jādomā, ko izvēlēties - Amuletu vai ecdd

nuu.. vēl nezinu cikos tieši sākas Amulets, bet iespējams, ka var paspēt abus skatīties vienu pēc otra ;) tā ka nebūs arī jāizvēlas - man

aijux007 написал(а):

izklausās ka tv tagad seriālus..(tos interesantākos.) rādīs tagad sestdienās

aha :D man jau 3 seriāli ir brīvdienās :D kāda vairs gulēšana brīvdienās?  ... :/ :D

Norkys написал(а):

Man gan 5. un 6.sezonas ir mīļākās!

es 5. arī dievinu!!! :) visas sērijas tik magiskas :)  :heart:

0

22

aNgeL написал(а):

visas sērijas tik magiskas

Tieši tā! :)

0

23

aijux007 написал(а):

tv tagad seriālus..(tos interesantākos.) rādīs tagad sestdienās..

Tā laikam ir jaunākā tendence. :)

Norkys написал(а):

Man gan 5. un 6.sezonas ir mīļākās!

aNgeL написал(а):

es 5. arī dievinu!!!  visas sērijas tik magiskas

5. sezonu pašas aktrises(un aktieri) atzīst ja ne par labāko, tad par ļoti labi izdevušos.
Man arī patika sezona kopumā, tās sižetiskā līnija.
Bet tas, ko izdarīja ar Koulu mani pārāk sarūgtināja, tāpēc par mīļāko šo sezonu neuzskatu.

0

24

Ragana написал(а):

Bet tas, ko izdarīja ar Koulu mani pārāk sarūgtināja, tāpēc par mīļāko šo sezonu neuzskatu.

lūk ar to arī šī sezona ir arī īpaša un negatīva.. ar to līdz kam noveda Koulu :/

0

25

Programmā rakstīts, ka rādīs 13.00.. ;) Un rakstīts vienkārši "Amulets", nevis "Amulets 7" vai kaut kā tā.

0

26

Ragana написал(а):

Programmā rakstīts, ka rādīs 13.00

ja?? tas jau ne gluži ap 12mitiem.. tieši ECDD laikāa.. nu nekas.. man patīk vienlaicīgi skatīties pa vairākiem seriāliem. un nešaubos ka pa TV3 un LNT vienlaicīgi būs reklāmas.. kā parasti - atceros ka pa 5 kanāliem bija seriāli un visos vienlaicīgi reklāmas :D

0

27

aNgeL написал(а):

atceros ka pa 5 kanāliem bija seriāli un visos vienlaicīgi reklāmas

:lol: Konkurence.

0

28

Ragana написал(а):

Konkurence.

aha :D bet tas ir tik kaitinoshi!!!

0

29

O, jā. Kad skatījos seriālus LNT un TV3 tik ļoti gribējās izmantot reklāmu, bet nekā. Un tad atkal sākas pārslēgšana. :D

0

30

Ragana написал(а):

O, jā. Kad skatījos seriālus LNT un TV3 tik ļoti gribējās izmantot reklāmu, bet nekā. Un tad atkal sākas pārslēgšana.

un tikai pārslēdz un besis uznāk, ka 2 reklāmas vienlaicīgi :D un tagad tāpat būs.. tikai jau iedomājos- pa TV3 ieraugu Izabellu, pa LNT magiju..aaa.. vajag astrālo projekciju man un astrālo TV :D

0

31

aNgeL написал(а):

vajag astrālo projekciju man un astrālo TV

Tā būtu noderīga. :D Un ne tiki šajā gadījumā.

0

32

vispār tik bieži sanāk padomāt par to, cik ļoti dzīvē noderētu spējas :) un ja būtu jāizvēlas kādas, tad es pat nezinu kādas labāk gribētu, jo katras ir ļoti noderīgas,.. tāpēc jau kopā veido tādu spēku kā Triju spēks :)

0

33

aNgeL написал(а):

vispār tik bieži sanāk padomāt par to, cik ļoti dzīvē noderētu spējas  un ja būtu jāizvēlas kādas, tad es pat nezinu kādas labāk gribētu, jo katras ir ļoti noderīgas,..

Jā, es arī par to domāju. :D Izvēlēties ir ļoti grūti. Atkarībā no situācijas labāk ir izmantot dažādas spējas.
Bet laikam negribētu sev pareģošanas spējas. Protams, ja zini, tad vari sagatavoties, tomēr zināt nav interesanti.

+1

34

Ragana написал(а):

Protams, ja zini, tad vari sagatavoties, tomēr zināt nav interesanti.

nu ja zini, tad vari sevi nosargāt no kautkā ļauna.. vai smaga.. vismaz es būtu gribējusi 1 notikumu paredzēt, lai mainītu notiekošo

0

35

Nu tu man tagad atkal liki šaubīties, varbūt ka tomēr gribu arī paredzēt nākotni. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » LNT atkal rādīs Amuletu :) :) :)