TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)


Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)

Сообщений 21 страница 40 из 58

21

Ja godīgi es jau skatos maz pamazām tālāk un ir jau 121 sērija, bet man jau sāk apnikt viss tas stāst. Pārāk garlaicīgi palicis manā izpratnē!

0

22

es par šo telenoveli esmu vīlusies, jau kādas 30 vnk garlaicīgi skatīties!!!!Un man nepatīk Juana Migela tēls, ja no sākuma vēl normāli bet pēdējā laikā nē.

0

23

Tieši tā. No sākuma vēl varēja skatīties a tagad vienkārši murgs. Es nez varbūt vēl kas interesants būs, bet pašlaik uz to cerības ir mazas!

0

24

bumerbmw написал(а):

Tieši tā. No sākuma vēl varēja skatīties a tagad vienkārši murgs. Es nez varbūt vēl kas interesants būs, bet pašlaik uz to cerības ir mazas!

Varbūt būs, bet nemaz nav vēlme skatīties!!!!
Piem, JM pret Marichuju izturējās netaisni, vainoja visā, kad viņa aizbrauca viņš viņu izmisīgi nemeklēja - es šajā pāri pārstāju redzēt kā to teikt - tādu mīlestību, ka viņi cīnās par to lai būtu kopā, ka viņi tiecas būt kopā. Un kad viņa atgriezās tas idiots vienalga taisījās precēties ar Blanku un bla bla bla, kāpēc viņš tā dara.
Vairs pat nebija šķēršļu lai viņi kopā būtu.
Nu pilnīgs murgs, bet no paša sākuma man šī telenovele ļoti patika, likās tāda saistoša.
Cik zinu paredzētas kādas 200 sērijas šai telenovelei.

0

25

Beidz tik daudz?
ES neizturēšu! Protams ir interesanti paskatīties kaut vai ātri izlaižot sērijai cauri, lai zinātu vai vispār ir vērt paskatīties, bet pēdējais murgs.
Aktieru sastāvs man pat ļoti patīk, tikai tas sižets paliek toč aizvien sliktāks un sliktāks. ES ceru ka drīzāk beigsies, lai varu likties mierā.

0

26

ak nu es jau sen esmu artmetsi skatīties - tasviskļuva parak banāli un vēl salkani, nu man galīgi sāka nepatik, kaut reizēm ir vēlme pasklatīties pamatīgi paŗtinot, bet tad jau atkal pārāk lielks čakars un ir lietas kuras ir čakarēšanās vērt bet šo es pie tam nepieskaitu

0

27

Nu es paziņošu, ja tur beidzot kas interesants notiek, bet es pati šonedēļ vēl neesmu pārskatījusi tās sērijas! :D

0

28

nu labi tikkai nenomirsti naiz garlaicības un aiz tiem neticami dīvainajiem un garlaicīgi dīvainajiem notikumiem ja kas zināsu ka tevi ir nogalinājis šis seriāls

0

29

pinocchio написал(а):

ja kas zināsu ka tevi ir nogalinājis šis seriāls

:D a es savukārt zināšu savu slepkavu! :D

0

30

bumerbmw написал(а):

es savukārt zināšu savu slepkavu!

jā varesi telenovelas laikā spokoties un atriebties tā veidotājiem radot pilnīgi jaunu un unikālu telenovli, padrot to patiesi populāru

0

31

pinocchio написал(а):

jā varesi telenovelas laikā spokoties un atriebties tā veidotājiem radot pilnīgi jaunu un unikālu telenovli, padrot to patiesi populāru

:D:D:D

0

32

Maričuj sašāva un viņa ir slimnīcā!

0

33

bumerbmw написал(а):

Maričuj sašāva un viņa ir slimnīcā!

Vismaz virzās, kas uz priekšu - Beidzot virzās!!! Man ir aizdomas, ka šai telenovelei nebūs paredzētais sēriju skaits 200, bet mazāk. Jo tagad jau viņa paliks akla, tad Patrisio uzzinās visu taisnību pieņems viņu kā meitu, lūgs piedošanu, Leopardo saies ar Blanku, Maričuja precēsies ar JM atkal un kāzu laikā atkal sāks reezēt FIN.

0

34

Fan video  :love:

0

35

Treileris

Entrada

0

36

Anotācijas 1-5

1. sērija
    Maričuija ir bārene, kura dzīvo trūkumā, laiku pa laikam piestrādā gadījuma darbus un laiku pa laikam šo to nočiepj, lai iepriecinātu savus draugus – bērnunama bērnus. Huans Migels ir jauns psihologs, kurš precējies ar Vivianu.
    Abiem ir meita Majita. Tomēr saviem pacientiem Huans Migels velta vairāk laika nekā sievai, kurai savukārt vairāk par visu patīk izklaidēties. Kādu dienu Huans Migels piedāvā tiesnesim palīdzēt darbā ar jauniešiem, kuri nomaldījušies no ceļa. Tā viņš sastop jauno Maričuiju.

2. sērija
    Viviana sūdzas mātei par Huana Migela vienaldzību, pieļaujot domu, ka viņam ir cita sieviete. Maričuija nozog Kasildas rozes, sievieti ļoti sadusmojot. Huans Migels un tiesnesis Velarde nolemj strādāt kopā, lai palīdzētu jaunajiem likumpārkāpējiem. Maričuija runā ar tēvu Anselmo, atceroties savu grūto bērnību un žēlojoties, ka māte viņu pametusi. Tēvs Anselmo paskaidro, ka tas noticis, jo viņas māte bijusi ļoti jauna un neglābjami slima. Tikmēr Sesilija de Velarde apmeklē bērnunamu, tā cenšoties izpirkt savu jaunības kļūdu. Onelija pierunā Huanu Migelu doties ceļojumā kopā ar sievu. Tikmēr Maričuiju ballītē Amadors mēģina noskūpstīt pret viņas gribu. Izraisās kautiņš, visi tiek apcietināti, un policijas iecirknī Maričuija atkal sastopas ar Huanu Migelu.

3. sērija
    Glezontājs Visente paziņo Kandelarijai, ka Maričuija ir arestēta. Viviana atklāj Onelijai, ka ir nogurusi no Huana Migela un vēlas šķirties. Maričauija pārliecina par savu nevainību Huanu Migelu, kurš pierunā tiesnesi meiteni atbrīvot. Maričuija atzīstas Kandelarijai, ka psihologam melojusi. Kad Viviana pieprasa šķiršanos, Huans Migels saka, ka viņu mīl, taču nevar nepalīdzēt cilvēkiem, jo tā
    izpērk kādu savu pagātnes nodarījumu. Viviana cenšas noskaidrot ko vairāk, bet vīrs par to nerunā. Kad Viviana organizē ballīti par godu ceļojumam, Huans Migels tajā sastop Elsu, kura atklāj, ka Maričuija viņam melojusi.

4. sērija
    Huans Migels pārmet Maričuijai melus, uz ko viņa atbild diezgan rupji. Huans Migels ir pārsteigts, kā Maričuija to zina. Isabela, sena Sesilijas draudzene, ierauga viņas foto avīzē un nolemj ar savas māsasmeitas Estefanijas palīdzību
    viņu izmantot, lai iegūtu naudu. Huans Migels un Viviana dodas uz Maiami, bet lidmašīna cieš avārijā un iekrīt jūrā. Rosio, Huana Migela māsa, atklāj notikušo Onelijai, to dzird arī Maričuija. Eduardo pastāsta ģimenei, ka Huans Migels ir izdzīvojis, bet par Vivianu ziņu nav. Onelia vaino Huanu Migelu meitas nāvē.

5. sērija
    Huans Migels ir noraizējies par to, kā mātes nāvi uztvers mazā Majita. Kad Huans Migels atgriežas, arī meita vaino viņu mātes nāvē. Adrians atzīstas Maričujai mīlestībā un mēģina viņu noskūpstīt, viņa pretojas. Bēgot Maričuija
    ierauga Huanu Migelu un nobīstas. Onelia atklāj Huanam Migelam, ka paliks viņa mājās, lai liktu samaksāt par meitas nāvi. Isabela apmeklē Sesiliju. Atklājas, ka
    Viviana ir dzīva un nolēmusi uzdzīvot. Izabela samelo Sesilijai, ka zina, kur dzīvo viņas meita...
LNT

0

37

Kurš skatījās pirmo sēriju? Kādi iespaidi?

0

38

Nezinu kā citiem,bet man pēc 1.sērijas noskatīšanās ir grūti pateikt vai seriāls man patiks,vai nē,jo bija lietas,kas piesaistīja,gan,kas savukārt nē.Galvenā varone Marija de Hesusa,jeb vienkārši Maričuija-ir šķietami dzīvespriecīga un sabiedriska meitene,kura regulāri apciemo bērnu nama,kurā pati uzaugusi,audzēkņus un stāsta viņiem pasakas.Varēja just,ka Maričuija apzināti izvēlējās bērniem stāstīt pasaku par Sarkangalvīti,jo tā savā ziņā atgādina par pašas savā laikā pārdzīvoto-kāda viņai nepazīstama vīrieša seksuāla rakstura uzbrukumu,jo vilku,kurš nodarīja Sarkangalvītei pāri,Maričuija nepārprotami identificē ar savu pāridarītāju.Savā laikā piedzīvotā izvarošana atstājusi Maričuijas dvēselē ļoti smagu psiholoģisku traumu,viņa bieži murgo par šo traģisko atgadījumu,bet vienmēr atmostas brīdī,kad grib ieraudzīt tā neģēļa seju,un tas Maričuiju vēl vairāk satrauc,jo viņa vēlas noskaidrot,kurš bija tas nelietis,kurš izpostīja viņas dzīvi.Savukārt Huans Migels,kurš ir precējies ar egocentrisko un histērisko Viviānu,kura turklāt vēl ir patoloģiski greizsirdīga,smagi pārdzīvo kādu savu nodarījumu,kuru vēlas izpirkt,cenšoties palīdzēt gados jaunajiem likumpārkāpējiem sākt jaunu dzīvi.Huans Migels pat savam labākajam draugam Eduardo atsakās izstāstīt ko viņš savā laikā izdarīja,jo nespējot par to runāt ne ar vienu cilvēku pasaulē,vēl vairāk-Huans Migels pat negrib dot mājienu par ko varētu būt runa.Lai varētu īstenot savu plānu-palīdzēt uz slidena ceļa nonākušajiem jauniešiem,Huans Migels nolemj sadarboties ar tiesnesi Patrīsio Valverdi,tāpēc nolemj pavadīt Viviānu uz Valverdes ģimenes viesībām.Viviāna vīram un  Eduardo izstāsta,ka Sesīlija Valverdes kundze,kura ir daudz jaunāka par savu vīru,ir nākusi no ļoti nabadzīgas ģimenes un ar savu nākamo vīru iepazinusies strādājot pie viņa par sekretāri.Patrīsio Sesīliju apprecējis pret savas ģimenes gribu,un lai viņus izšķirtu,ģimene izdomājusi Sesīlijas godu un cieņu aizskarošus faktus.Tomēr vēlāk Patrīsio uzzinājis patiesību un atjaunoja attiecības ar savu sievu.

0

39

Man patīk telenoveles sākums..īpaši tas, ka nebija pagātnes stāsta, kā parasti tas notiek. Un patīk dzīvesprieks šajās pirmajās sērijās. Īstenībā pabrīnījos, ka neesmu nokomentējusi šo telenoveli (pirms gada noskatījos). Lai nu kā, man liekas, ka šeit viņu pāris ir labāks nekā Mīlestības uzvarā. Vispār ir bijis diezgan daudz komentāru par to, ka šajā telenovelē starp abiem aktieriem ir ļoti liela ķīmija, bet Mīlestības uzvarā vairs nebija.
Bet man nekad nebija iespaida, ka Huans Migels izvaroja Maričuju - jo pats šis vārds nekad nebija izskanējis attiecībā uz šo situāciju. Tas bija uzbrukums, bet tā kā viņa bija tikai 14 gadus veca, tad tas atstāja spēcīgāku psiholoģisku traumu, kuru paspilgtina visi viņas murgi.

0

40

Skaidrs,es biju pieļāvusi iespēju,ka Maričuija nespēj tiešā un pārnestā nozīmē skaidri un gaiši lietas nosaukt to īstajos vārdos,jo viņai ir pārāk smagi un sāpīgi pat sev atzīties,ka toreiz kluva par dzimumnozieguma upuri,kur nu vēl to pateikt citiem.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)