TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » «Prāta vētra» uzstāda jaunus rekordus


«Prāta vētra» uzstāda jaunus rekordus

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

Es biju PV koncertā pirms 5 gadiem un atmiņas joprojām ir neaprakstāmas! :) Starp citu, es koncerta laikā pamatīgi izdejojos :D

0

22

Norkys написал(а):

Es biju PV koncertā pirms 5 gadiem un atmiņas joprojām ir neaprakstāmas!  Starp citu, es koncerta laikā pamatīgi izdejojos

:D Bij vēl vieta kur padejot? :D Ja es tur sāktu dejot,tad apkārt esošie diezko apmierināti nebūtu,bet pietika ar dziedāšanu,lēkāšanu un bļaušanu  :rolleyes:  :) Jā,emocijas neaprakstāmas... ^^

0

23

Aizmugurē vietas bija pietiekami :D

0

24

Adrianna написал(а):

Bij vēl vieta kur padejot?  Ja es tur sāktu dejot,tad apkārt esošie diezko apmierināti nebūtu,bet pietika ar dziedāšanu,lēkāšanu un bļaušanu

mēs arī koncertā labi izdejojāmies.. tuvāk gan arī bij lēkāšanai..bet nu apkārtējie nebija neapmierināti, jo visi paši darīja to pašu :D vienīgais nedaudz vecākiem cilvēkiem laikam bišķit traucēja..  bet nu ne es :D bij tur kāreiz man priekšā kuri lakstot dabūja citus bišk tālāk no sevis, tāpēc pašiem bij pietiekami vietas , kur izpausties.

0

25

Nu jaaa, taa kaa soreiz bija 45 tuukst. cilveeku un bijam kaut kur pa vidu bishk tuvaak,tad nebij diezko vietas kur izpausties,jo liigojoties vien dazhbriid bij jaanotur lidzsvars :D :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » «Prāta vētra» uzstāda jaunus rekordus