TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Info no LNT mājas lapas


Info no LNT mājas lapas

Сообщений 21 страница 40 из 44

21

Evansa написал(а):

are You serious???

kad būs bišķi brīvāks , tad pārbaudīšu.

0

22

Es par laimi esmu to vidū,kuri var būt no rīta mājās un netraucēti noskatīties seriālu,starp citu-seriāls tagad ir pārskaņots,jo Gintas Braučas vietā sieviešu balsis ierunā Ieva Erdmane.Evansai taisnība-daudzi pat neredzējuši seriālu,jau iedomājās,ka tas ir kārtējais salkanais ''ziepju gabals'',jo vairāk skatos,jo saasinātāk uztveru cik ļoti daudzas lietas sasaucās ar mūsdienām,es runāju par amatpersonu korumpētību un ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu,turklāt ļaunākais ir tas,ka viņi svēti tic,ka tā ir pašsaprotama lieta izmantot dienesta stāvokli iedzīvošanās nolūkā,ja dons Horhe nonāktu 21.gadsimtā,tad ātri vien saprastu,ka daudz nekas jau šajā pasaulē nav mainījies,jo amatpersonas domā par savu kabatu piepildīšanu nevis par tautas labklājību.

0

23

Terēze написал(а):

es runāju par amatpersonu korumpētību un ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu,turklāt ļaunākais ir tas,ka viņi svēti tic,ka tā ir pašsaprotama lieta izmantot dienesta stāvokli iedzīvošanās nolūkā

jā, es arī par to domāju. Reizēm man pat ir tāda sajūta, ka tepat, Latvijā, daudz netrūkst, lai teiktu, ka pie mums notiek tas pats. Mūžīgi jānotiek kam traģiskam, lai lielie valstsvīri atcerētos sirdsapziņu, bet pirms tam viņi visu laiku brīnās par to, kas notiek, pieņem nevajadzīgus likumus, nodokļus, neinteresējoties par to, kā ar to galā tiks pārējā tauta. Un tiešām - kāda starpība starp kkādu 18.-19. gadsimtu un mūsdienām, ja balstiesību nekādu tādu mums nav. Vismaz es neizjūtu, ka tautas pretenzijas kaut mazākajā mērā tiek ņemtas vērā. Vismaz ne mūsu valstī.

Kas attiecas uz seriālu....
(..)
Taču tas nav vienīgais, kas padara „Kaislību” samezgloto stāstu oriģinālu – šī telenovele iztiek bez daudzām ierastām banalitātēm, kā, piemēram, abpusējas mīlestības no pirmā acu skatiena. Šeit drosme rodas no sāpēm, ciešanām un zaudētas brīvības traģēdijas, naidu dzemdina netaisnība.

No tizlās LNT mājaslapas. Manuprāt, precīzs formulējums, ko arī pieminēju komentāros, bet tas jau nevienu tur nerausta. Īpaši Amuleta fanus. Es kādreiz arī biju tā seriāla fans, bet kopš kādas 4. - 5. sezonas man reāli ir sajūta, ka seriālu izvilka ar seksapīlu un specefektiem. Man patika pirmās sezonas, kur aktrises izskatījās pēc normālām sievieteem, radot sajūtu, ka ar jebkuru no mums varētu gadīties kā ar viņām - pēkšņi varētu izrādīties, ka esam raganas. Bet vēlāk, kā jau teicu, seriāls kļuva, jo vairāk, jo nesaturīgāks. Manuprāt. Un  wsp - ok, ko mainītu, ja Kaislības sāktu rādīt divas dienas  vēlāk - varbūt Amuleta fani nevarētu gudri šaudīties ar aplamiem teicieniem par šo seriālu, kas naw bezjēdzīgi izstiepts, lai noturētu uzmanību un piepildītu Kolungas, Gonsalesas vai vēl ento aktieru un producentu kabatas. Manuprāt, tas ir atzīstami, ka var uztaisīt koncentrētu un labu seriālu, nevis izstiept to kā nebeidzamu un apnicīgu raudu gabalu.....

0

24

Es jau LNT forumā esmu nogurusi strīdēties ar satracinātajām ''Amuleta'' fanēm,kuras nebeidz vaimanāt par neparādītajām noslēguma sērijām un saukā ''Kaislības'' par ''murgu'', es nudien nesaprotu,kur viņas tur redz murgu,reti kurš seriāls ir tik baudāms kā ''Kaislības''.

0

25

aij, diwas sērijas. Šausmīgs zaudējums. :D es saprastu, ja pusseriāls būtu norauts.... :D

0

26

Nē, nu var jau saprast dusmas, ja visa seriāla pēdējās divas sērijas tiek norautas un paliek viss bez beigām. Bet tas noteikti nav iemesls, lai brauktu virsū seriālam, ko ieliek vietā - var braukt virsū lnt, kas nočakarējās, bet ne jau nolikt aizstājēju tikai tāpēc, ka aizstāj!

0

27

Protams,ka tas nav nav iemesls,lai nepamatoti noniecinātu ''Kaislības'',naivi būtu domāt,ka ja LNT ''Kaislību'' vietā būtu sākuši rādīt kādu citu seriālu,tad ''Amuleta'' fanes būtu ''ģībušas'' aiz sajūsmas-Paldies Dievam,ka sāka rādīt šo seriālu,pie velna to ''Amuletu'',cik labi,ka tās divas noslēguma sērijas tā arī neparādīja,jo ''Amulets'' salīdzinājumā ar šo seriālu,nav nekas!-,ka tikai tā arī nebūtu bijis,jebkuru citu seriālu,vienalga-kuru,viņas tāpat būtu bez iemesla nopēlušas,te pat nav runa par to,kurš no abiem seriāliem-''Amulets'' vai ''Kaislības'' ir labāks,bet gan par to,ka tam nav gluži nekādas nozīmes kuru seriālu pēc ''Amuleta'' LNT izvēlējās rādīt.

0

28

Terēze написал(а):

te pat nav runa par to,kurš no abiem seriāliem-''Amulets'' vai ''Kaislības'' ir labāks,bet gan par to,ka tam nav gluži nekādas nozīmes kuru seriālu pēc ''Amuleta'' LNT izvēlējās rādīt

tieši tā! Kaut kas jau būtu rādīts tik un tā! Tā nu tikai sagadījās, ka tās bija "Kaislības"...

0

29

nu, es arī 3 reiz nedēļā mierīgi redzu, šonedēļ pat 4 sanāca. pats labākais ir tas, ka šitais pat mammai patīk :D

0

30

angelina написал(а):

nu, es arī 3 reiz nedēļā mierīgi redzu, šonedēļ pat 4 sanāca. pats labākais ir tas, ka šitais pat mammai patīk

OOO...:D :D Forši!!!

0

31

Tam,ka arī Tavai mammai patīk,ticu,jo ''Kaislībās'' sev ko var atrast visu paaudžu skatītāji,tik dziļu un saturīgu seriālu bieži negadās redzēt,tāpēc jau arī patīk arī pieaugušām sievietēm,jo viņas spēj izprast seriālā atainoto problēmu nopietnību,mana mamma arī kuru katru seriālu nemēdz skatīties.

0

32

Nu, zinu arī vēl vienu meiteni, kas parasti neskatās ziepenes, bet "kaislības" viņai patīk - cik nu redzēja dažas sērijas. Un Gaby kursabiedrene viena arī izvēlējās Kaislības, kad nolēma paskatīties kādas telenoveles spaņu valodas apgūšanai, un kad pēdējo reizi kko dzirdēju par šo tēmu, viņai patika. :) un Kaislības ir tā vērtas!

0

33

Aha, Kaislības ir pavērsiens telenoveļu pasaulē, no kurām var mācīties, lai veidotu izcilas telenoveles!

0

34

Tur nu Tev taisnība,protams,ka ir arī citi seriāli,kuri man ļoti patīk,zinu,ka būs arī citi seriāli,kuri tāpat patiks,bet es zinu,ka''Kaislības''būs mana mana mūža mīlestība,jo šis seriāls vēlreiz pierāda,ka cilvēks var pārvarēt vissmagākos likteņa triecienus un sākt dzīvi no jauna.

0

35

Varēja šo seriālu ielikt visiem pieejamā laikā, es vēl nevienu sēriju no rīta neesmu paspējusi noskatīties.
Bet seriāls kā jau esmu teikusi neskaitāmas reizes ir patiesi burvīgs, viens no maniem visiecienītālajiem. Sižets ir oriģināls, nelīdzinās citām telenovelēm, kurām sižetu var paredzēt 20 sērijas uz priekšu. Seriāls, kura nosaukums ir trāpīgi izvēlēts. Jo seriālā ir nepārvarama mīlestība, kaisle, cīņa par savu laimi un brīvību, nepadošanās, uzticība vienam otram. Seriālā ir netaisnība un nežēlīgums, bet ar tādu domu, lai parādītu to, ka cilvēks spēj stāties visam preti, pārvarēt grūtības un nesalūzt. Seriāls, kuram nav laika ierobežojuma, tā ir kā klasika.

0

36

mmaarriiaa написал(а):

Varēja šo seriālu ielikt visiem pieejamā laikā

nekad nebūs tāds laiks, kurš ir pieejams visiem. ir taču cilvēki, kuri strādā un mācās dažādās maiņās. nu, man gan dienas nodaļa skaitās, bet, kā jau teicu, 3reiz nedēļā redzu un tas ir krietni vairāk, nekā būtu, ja viņu rādītu vakarā.

0

37

Pat grūti pateikt cikos būtu vislabākais raidlaiks,labprāt uzzinātu pēc kādiem kritērijiem televīzijas izvēlās raidlaikus konkrētām pārraidēm,vai ņem vērā raidījuma reitingus,mērķauditoriju,vai kādus citus iemeslus?

0

38

tādēļ labākais variants būtu rādīt vakarā ar atkārtojumu no rīta, kā kādreiz sensenajos laikos. Bet uz ko tādu noteikti nevar cerēt!

0

39

Protams,ka tas būtu pat vairāk nekā brīnišķīgi,ja tā arī būtu,starp citu-ir vēl cilvēki,kuriem nav ne jausmas,kas ''Kaislībās'' notiek,jo tikko LNT forumā izlasīju kādas skatītājas jautājumu-Ar ko beigās kopā paliks Kamila?-Man pat elpa aizrāvās,to izlasot.

0

40

Terēze написал(а):

Protams,ka tas būtu pat vairāk nekā brīnišķīgi,ja tā arī būtu,starp citu-ir vēl cilvēki,kuriem nav ne jausmas,kas ''Kaislībās'' notiek,jo tikko LNT forumā izlasīju kādas skatītājas jautājumu-Ar ko beigās kopā paliks Kamila?-Man pat elpa aizrāvās,to izlasot.

Laikam pirmo reizi skatās. Personīgi man jau pietika redzēt aktieru sastāvu, lai zinātu, ar ko beigās paliks Kamilla..No otras puses būtu bijis daudz interesantāk, ja arī manā galvā būtu kaut uz brīdi radies šāds jautājums, kad es pirmo reizi skatījos telenoveli.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Info no LNT mājas lapas