TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 27.aprīlī Rīgā Enrike Iglesiass!!!!!!!!!!!


27.aprīlī Rīgā Enrike Iglesiass!!!!!!!!!!!

Сообщений 21 страница 40 из 182

21

Ev nu jūs kārtīgās skolnieces - vienu dienu skolas tak var noziedot, bilan. :idea:

0

22

albalonga написал(а):

Ev nu jūs kārtīgās skolnieces - vienu dienu skolas tak var noziedot, bilan.

kamēr vēl ir skola mūsu 12klasniecēm, tikmēr vajag gan atrast laiku kaut reizi nobastot :D

0

23

Es ta labprāt, bet mana mamma.. Šī jau neļaus.. :disappointed: Bet nu nāks laiks tuvāk, tad redzēs.. :)

0

24

GaBy написал(а):

Es ta labprāt, bet mana mamma.. Šī jau neļaus..

āāāa.. nu jāā.. Bet nu tāds taču notikums!!! Ko tā viena skolas diena..ja vien nav kaut kas svarīgs tajā

0

25

aNgeL написал(а):

āāāa.. nu jāā.. Bet nu tāds taču notikums!!! Ko tā viena skolas diena..ja vien nav kaut kas svarīgs tajā

Tas gan, eksāmeni ar vēl nav. :) Gan jau kkā izlūgšos.. :)

0

26

GaBy написал(а):

Tas gan, eksāmeni ar vēl nav.  Gan jau kkā izlūgšos..

piem., manuprāt, ar 2 vārdiem "Enrike Iglesias" ir pietiekami , lai saprastu visu! :D

0

27

aNgeL написал(а):

piem., manuprāt, ar 2 vārdiem "Enrike Iglesias" ir pietiekami , lai saprastu visu!

:yep: Man jā! :D Šodien, kad izlasīju šito ziņu, tad skrēju uz istabu skatīties, vai nav eksāmenu tajā dienā nekādu.. Mamma prasa - ko tu skrien, kā traka?! Es - 27. aprīlī koncerts uz kuru es visu mūžu sapņoju nokļut.. Mamma - kas par koncertu? Es - Enrikes Iglesiasa.. Mamma - Āāāā.. Es - tu jau nemaz nezini, kas viņš ir, ne? Mamma - Aha. :D Kgan pašai zvana melodija ir Tired of Being Sorry. :D

0

28

GaBy написал(а):

Šodien, kad izlasīju šito ziņu, tad skrēju uz istabu skatīties, vai nav eksāmenu tajā dienā nekādu.. Mamma prasa - ko tu skrien, kā traka?! Es - 27. aprīlī koncerts uz kuru es visu mūžu sapņoju nokļut.. Mamma - kas par koncertu? Es - Enrikes Iglesiasa.. Mamma - Āāāā.. Es - tu jau nemaz nezini, kas viņš ir, ne? Mamma - Aha.  Kgan pašai zvana melodija ir Tired of Being Sorry.

:D :D :D xe xe :D :D Nu mana mamma zina, kas ir Iglesias..viņa bija tā , kas , kad biju maza, nopirka kaseti viņa un vislaik pati klausījās..un tā es iepazinos tuvāk ar Iglesiasu :)
xe.. bet man ar bija trakums :D Izlasīju šo ziņu..smaids pāri ausīm.. sēžu..mamma saka, lai eju glāzes izskalot, lai šampi varētu ieliet.. es sēžu - nē, es nevaru.. mamma jau smejas - nu koncerts taču nesākas šobrīd pie datora? :D :D wsp es visā sajūsmā ne tortes, ne šokolādes pat nespēju apēst :D :D
bet mūsu zīmēšanas pasniedzējai arī uz mobilā Iglesias :)  :love:

Отредактировано aNgeL (08.03.2009 18:27)

0

29

aNgeL написал(а):

xe.. bet man ar bija trakums  Izlasīju šo ziņu..smaids pāri ausīm.. sēžu..mamma saka, lai eju glāzes izskalot, lai šampi varētu ieliet.. es sēžu - nē, es nevaru.. mamma jau smejas - nu koncerts taču nesākas šobrīd pie datora?  wsp es visā sajūsmā ne tortes, ne šokolādes pat nespēju apēst

Hehe.. :D :D :D
Nu man ar te jāpaskatās, kuru dziesmu uzlikt kā zvanu melodiju.. :D Pagaidām stāv Craig David - Insomnia.. :love: Gribas Roamer! ^^

0

30

Ja jau viņš uzstāja 'Greatest hit' ietvaros, tad viņš izpildīs dziesmas no tā albuma. ^^
Un tās ir:

1. Bailamos
2. Away (featuring Sean Garrett)
3. Hero
4. Be With You
5. Takin' Back My Love (featuring Ciara)
6. Rhythm Divine   
7. Do You Know? (The Ping Pong Song) 
8. Tired of Being Sorry   
9. Escape 
10. Could I Have This Kiss Forever
11. Not in Love
12. Don't Turn Off the Lights
13. Love to See You Cry
14. Maybe
15. Addicted
16. Somebody's Me
17. Can You Hear Me
18. Push
19. Hero
20. Miss You
21. Not In Love

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif

0

31

o, paldies par šo info.. mm.. jāa :) super  :love:  :love:   :love:  manis pēc viņš varētu visas dziedāt līdz pat rītam.. :D

0

32

aNgeL написал(а):

o, paldies par šo info.. mm.. jāa  super   manis pēc viņš varētu visas dziedāt līdz pat rītam..

Ir tās dziesmas, kuras nosaucu un pat vairāk! :love: Labāk vairs nevar būt! :love: ^^

0

33

Njāa. tikai Ring my bells nav šajā sarakstāa :(

0

34

aNgeL написал(а):

toč es nomirtu, ja būtu iespēja nofočēties ar viņu..

jāāāāāā!!!! :love:

Ak, man gandrīz vienalga, ko viņš dziedās - lai tikai dzied un lai tikai redzu viņu! :D aaaaaaaa

Ak, skatos uz jūsu parakstiem un man ar vajag ar viņu!! Rīt jāpacenšas uzcept.. :love:

Aaaa, bet tas ir kkāds sapnis, tik dievīiīgi!!! :love:   neticu, ka redzēšu viņu!! :love:

0

35

Paloma написал(а):

neticu, ka redzēšu viņu!!

es neticēšu līdz brīdim, kad ieraudzīšu!

Paloma написал(а):

Ak, man gandrīz vienalga, ko viņš dziedās - lai tikai dzied un lai tikai redzu viņu!

nu tas jaā.. jāāa.. :D :D  :love:

0

36

aNgeL - man tev labas ziņas :D man 27.tikai divas lekcijas kas nozīmē, ka pirms vieniem jau būšu mājās :P nepaspēsi ne noilgoties pēc manis :D
Un otrdien ar tikai 2 lekcijas, turklāt no 12:20! ^^ wīī! Un ceturtdien matemātikā eksāmens :D varēšu tāda eiforiska gatavoties tam :D
aNgeL - a kad tu domā braukt atpakaļ uz Dpili?? :)

0

37

Paloma написал(а):

man 27.tikai divas lekcijas kas nozīmē, ka pirms vieniem jau būšu mājās  nepaspēsi ne noilgoties pēc manis

vot neražiņa! es jau sāku apdomāt, kuru grāmatu no Tava plaukta izvēlēties.. eh..

Paloma написал(а):

aNgeL - a kad tu domā braukt atpakaļ uz Dpili??

to es pateikt varēšu tikai nedēļu pirms koncerta.. nu agrākais pēc koncerta..

0

38

aa.. tu tip ar mašīnu moš?
Nu skaidriņš.. tad ned''elu pirms koncerta ar apdomāšu iespēju palikt pie alby! :D jo, ja tu aiztinies, tad varu palikt - ja man tikai pēc 12 jābūt skolā :)

0

39

o jā... Enrike Rīgā!!! :) es arī šausmīgi gribu tikt, visu vakaru nespēju kārtīgi izpildīt mājas darbus, tik domāju, kā dabūt biļetes, jo noteikti izpirks stundas laikā...

0

40

lusita написал(а):

es arī šausmīgi gribu tikt, visu vakaru nespēju kārtīgi izpildīt mājas darbus, tik domāju, kā dabūt biļetes, jo noteikti izpirks stundas laikā...

oo..laipni lūgta trako fanu bariņā :D :D mjaa. man ar šķiet, ka ātri izpirks biļetes..īpaši tās labākās.. Nu gan jau var izdomāt kā dabūt ;) vēl jau bieži gadās, ka sapērk biļetes, tad daļa nevar tikt un pārdod..bet nu tā ir cerība gadījumā, ja nepaspēj nopirkt pats..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 27.aprīlī Rīgā Enrike Iglesiass!!!!!!!!!!!