TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 27.aprīlī Rīgā Enrike Iglesiass!!!!!!!!!!!


27.aprīlī Rīgā Enrike Iglesiass!!!!!!!!!!!

Сообщений 41 страница 60 из 182

41

tas, ka enrike būs rīgā, ir vienkārši fantastiski!! :jumping: brīnos, ka tik vēlu izziņoja, koncerts jau nākamnedēļ, bet nu nekas... tagad jātiek pie biļetēm :D garā rinda atkal briest no rīta, ja? :D

0

42

magone написал(а):

koncerts jau nākamnedēļ,

nākammēnes... :D

0

43

Es ar brīnos, ka tik vēlu.. tāpēc jau mēs nevarējām saprast, tas nopietni vai nē, ka viņa mājaslapā ierakstīts šis koncerts, bet info vel nekāda nebija. Bet - pārādījās tomēr un tas ir faaaantastiski! :love:
Nu cerēsim, ka izdosies nākampirmdien no rīta tikt pie biļetēm! Laikam jau jārunā, lai alby no rīta 10os uzreiz metas pie neta - pirkt biļetes :D

0

44

karoč - visi, kas grib, lai es nopērku biļetes - raksta te un es pirmdien netā centīšos veikt šo operāciju. Algu būšu saņēmusi un varēšu nopirkt, pēc tam visi pamazām piķi atdosiet vai uz manu kontu pārskaitīsiet.

0

45

Es ar piesakos pie foršā bariņa ;) Alby, gaidīšu konta numuru :)

P.S - Sākot ar šo nedēļu man sākas taupības režīms :D

0

46

Man vispirms jānoskaidro, kā aNgeL domā darīt, tad ziņošu! :) Vnk lai nesanāk piemēram, ka viena no mums dabū fanu zonā, otra tur vairs nē, tikai parasto stāvvietu, vai tā kkā. :D Lai nu kur, bet tad abas kopā! :D

0

47

alby, es piesakos!!!! :shine:

Paloma, tavs paraksts!!! :love: :love: :love: Satriecoši skaists! :shine:  :love:

0

48

albalonga написал(а):

karoč - visi, kas grib, lai es nopērku biļetes - raksta te un es pirmdien netā centīšos veikt šo operāciju. Algu būšu saņēmusi un varēšu nopirkt, pēc tam visi pamazām piķi atdosiet vai uz manu kontu pārskaitīsiet.

Man ar ^^ tik,ja kas došu naudu Gaby un viņa tev,vai tad kaut kā uz vietas.;)

0

49

http://cm1.theinsider.com/media/0/48/81/enrique_iglesias_2.0.0.0x0.420x317.jpeg

šī man uz i-pod screen uzlikta..  :rolleyes: :D  :love:

Tās acis,lūpas,mati  un mugura. rrr ^^

0

50

Adrianna написал(а):

ja kas došu naudu Gaby un viņa tev,vai tad kaut kā uz vietas

Koncertā atdosi.. :D
Āāāāā, super.. :love::love::love: Lieliska!!!! :love::love::love:

+1

51

GaBy написал(а):

Āāāāā, super..  Lieliska!!!!

neglābjami :D  :love:  :love:

0

52

Tāks

1. alby
2. cravey
3. GaBy
4. Adri
5. Palo?
6. aNgeL?

Kurš vēl?

0

53

GaBy написал(а):

Paloma, tavs paraksts!!!    Satriecoši skaists!

Paldies! ^^ Man pašai kkas tur trūkst, bet ir ok. Viņš glābj jebkādus trūkumus izpildījumā :D

Adrianna написал(а):

šī man uz i-pod screen uzlikta..     
Tās acis,lūpas,mati  un mugura. rrr

mjāā... līdz tādam es vēl neesmu tikusi.. lai es par kādu aktieri/dziedātāju/whatever tādā veidā fanotu :P Lai kā dievinātu, lai kā patiktu, bet tā gluži nedomāju :D man tas tik interesanti liekas... tāda attieksme... :P

0

54

Parunāju ar vienu cilvēku, kurš bieži apmeklē ārzemju un wsp koncertus arēnā un kuram ir pieredze ar to..Nu man pateica, ka ja Arēnā, tad dabūt autogrāfus utt varam necerēt..un ja gribas iespējami tuvu tikt skatuvei, tad jāsāk tur būt no kaut kur 14:00. Man jau iebildumu nav :D

0

55

Ok, mēs ar aNgeL pierakstāmies tavā sarakstā, alby :P

tev jau es teicu - es ar varu no 2iem iet stāvēt/sēdēt/whatever pie Arēnas ieejas :D

0

56

Paloma написал(а):

tev jau es teicu - es ar varu no 2iem iet stāvēt/sēdēt/whatever pie Arēnas ieejas

wii... es nebūšu viena.. taisni negaidīti :D ak..mēs jau kā viens vesels :D  :love:  drausmīgi skan :D

0

57

Kāpēc drausmīgi? Skan fantastiski! :love:  Lai kādas vētras nāktu un ietu, mēs tak tāpat paliekam sirdsmāsiņas :P :) :love:

0

58

Paloma написал(а):

Kāpēc drausmīgi? Skan fantastiski!   Lai kādas vētras nāktu un ietu, mēs tak tāpat paliekam sirdsmāsiņas

Teica Paloma tēmā, kas veltīta Iglesiasam :P

0

59

Auuuu, vēl jau nav zināms cikos tas koncis būs, vai ne? :)

0

60

Aaa, atradu arēnas mājaslapā:

Ieeja no 18:00
Ieslidītāji 19:30
Enrike sāk dziedāt 20:30
Beidzās 22:30

Ja man nekas līdz tam laikam ar lekcijām nemainās, tad es Rīgā būšu 18:20 un Arēnā kaut kur bišku pirms 19:00 :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 27.aprīlī Rīgā Enrike Iglesiass!!!!!!!!!!!