TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » New Moon (viss par un ap filmu)


New Moon (viss par un ap filmu)

Сообщений 161 страница 163 из 163

161

Ok, nezinu, kaut kur vajadzēja būt kādai sarunai par pašu filmu, bet nu... izteikšos te.
Pat nezinu kā sākt.. laikam jau no sākuma.
Sorry, bēt nu sākumā kur Bella, Edvards, tās ainas tik... plikas.. nu, bez jūtām... tādas... tukšas. Man vismaz šķita. Nu, es neredzēju nekādas emocijas - ne no viena, ne no otra īsti. Viss tā vēsi...
Tad Džeikoba ēra... Jāā, ok, atzīstos, esmu mainījusi savu viedokli par viņu. :D Tur varēja just attiecības, dzīvību, man patika skat'tiies uz viņiem abiem kopā :) Un Bella smaidīja ar viņu kopā. Ko es līdz filmas beigām tā arī nesagaidīju kopā ar Edvardu (ja vnk esmu palaidusi garām, bļaujiet!). Bet tā kaut kā bija.. ka ar Edvardu viss visu laiku tā atsvešināti, vēsi man likās... tāda nopietna un nekāda visu laiku.. Ar Džeiku dzīva...
Tiesa, tajā Itālijas daļā, kad Bella skrēja glābt Edvardu, apkrita viņam ap kaklu un tā pirmā saruna līdz Volturi parādījās, tur beidzot bija emocijas, tur beidzot Bella rīkojās, bija aktīva, dzīva! Un viņu sarunā bija emocijas! Abu! :) Bet pēc tam atkal tas pats... eh. Nu esmu es prasīga laikam, bet nu.. es gribu redzēt varoņa jūtas.
Tā kaut kā :) nē, nu kopumā tīri ok iespaids :) bet gribas teju vai pārlasīt grāmatas, lai saprastu, kā tur tas viss ir īsti. Bet to moš pēc visām filmām :)

ā , un vēl - man drausmīgi nepatika tā "līķīšu" aina okeānā! Lasot es galīgi to ne tā iedomājos.. bet filmā toč kā līķi peldētu... vēēē.

0

162

Es tad nu arī vakar beidzot noskatījos. Protams, skatīties šitādu filmu pusnaktī, kad wsp nav nekas zināms par sižetu , ir brīžiem baisi :D :D pēc tam likās, ka istabā tuliņ kaut kāda Viktorija uzradīsies :D :D
Bet nu par filmu - ir ok. pirmo stundu skatījos un jau pie pirmās stundas beigām gaidīju kad tā apritēs, lai ietu gulēt un tad citreiz līdz galam pabeigtu, bet kāreiz tajā laikā sākās tās ainas ar vilkačiem un tā nu noskatījos līdz galam :D
mani apmierināja Bellas un Edvarda ainas, tēlošana normāla (nu jā, ņemot vērā visas šīs sērija popularitāti, gan jau ka prasās tomēr efektīvāk) ..nejutu, ka man pietrūktu kaut kādu jūtu parādīšanas.. Ok, neesmu lasījusi grāmatas un tas varētu būt tādēļ. Un Džeikobs..protams, kruti kad ir draugs vilkacis. Vispār Bella krutā - no vienas puses vampīrs , no otras vilkacis :D bet man nepatika, kad Džeikobs matus apgrieza..man labāk patika kā viņam gari piestāv. bet vispār tīri jauka viņu draudzība.
Nu un tās beigu ainas - tiešām kulminējošas! Patika! Vispār kopumā pēc 2. daļas twiligt saga iepatikusies bišķi vairāk, jo vēl tuvāk iepazītas Bellas un Edvarda jūtas. Un joprojām patīk tie viņu skatieni..tādi caururbjoši!

Paloma написал(а):

ā , un vēl - man drausmīgi nepatika tā "līķīšu" aina okeānā! Lasot es galīgi to ne tā iedomājos.. bet filmā toč kā līķi peldētu... vēēē.

ai, es nez kā es skatījos, bet arī skatoties atcerējos šo tavu tekstu, bet tā arī nesapratu, par kuru ainu runa :D Man wsp izlikās, ka moš ne to filmu skatos :D :D

0

163

Njā.. pilnīgi piekrītu, ka filma galīgi nav nostrādāta līdz galam. Prasījās ko daudz efektīvāku un iespaidīgāku, bet nu grāmata gan ir superlaba...
Gaidīsim Eclipse.. :) Tagad tikai domāju, grāmatu lasīt pirms vai pēc filmas noskatīšanās.. :D Man jau plauktā stāv vairākus mēnešus. Izlasīju pirmās 2 nodaļas un pazuda laiks un interese. Vajadzēs kkā saņemties...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » New Moon (viss par un ap filmu)