TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » UgunsGrēks


UgunsGrēks

Сообщений 61 страница 76 из 76

61

02. 04.

Zenta dzird, ka Aivaram ir problēmas ar apdrošinātājiem, kuri nav gatavi apmaksāt ugunsgrēka postījumus. Oto lūdz Elzu nākt dzīvot pie viņa, bet Elza uztraucas un pārdzīvo par Leonu, kurš naktī nav bijis mājās. Zenta cenšas šantažēt Rasmu. Vadims sastrīdas ar Jevgēņiju. Zenta ierodas pie Aivara un ir gatava viņam izstāstīt patiesību par ugunsgrēku. Leons aiziet no mājām un ievācas dzīvot viesnīcā

0

62

GaBy написал(а):

Oto lūdz Elzu nākt dzīvot pie viņa, bet Elza uztraucas un pārdzīvo par Leonu, kurš naktī nav bijis mājās.

Tā Elza ir baigā - no sākuma pārguļ ar Oto, lai ieriebtu Leonam, beigās ieriebj pati sev un vēl lūdz Leonam piedošanu! :no:

GaBy написал(а):

Zenta cenšas šantažēt Rasmu.

Zenta mani jau kaitina no paša sākuma! :sceptic:

GaBy написал(а):

Leons aiziet no mājām un ievācas dzīvot viesnīcā

Cik sakritīgi, ka tur dzīvos Marta! :love: Let the party begin! ^^

0

63

GaBy написал(а):

Tā Elza ir baigā - no sākuma pārguļ ar Oto, lai ieriebtu Leonam, beigās ieriebj pati sev un vēl lūdz Leonam piedošanu!

Elza ir muļķe

GaBy написал(а):

Let the party begin!

:D

0

64

Norkys написал(а):

Elza ir muļķe

Nu tas gan fakts.. :D

0

65

GaBy написал(а):

Cik sakritīgi, ka tur dzīvos Marta!  Let the party begin!

Es par to pašu un tik vajadzēja redzēt manu priecīgo sejas izteiksmi tajā brīdī,kad viņš atgrūda Elzu un savācot savas mantas  aizgāja prom. ^^ beeeidzot! :D Bet kkas būs,es to jūtu...nebūs tik vnk,kā izskatās... :D :)

0

66

Adrianna написал(а):

kad viņš atgrūda Elzu un savācot savas mantas  aizgāja prom.

Jāāāāā! :shine: Es tajā brīdī vnk sēdēju un plati smaidīju.. :D

Adrianna написал(а):

Bet kkas būs,es to jūtu...nebūs tik vnk,kā izskatās..

Būs, būs! Tas tak paredzams.. :D

0

67

GaBy написал(а):

Jāāāāā!  Es tajā brīdī vnk sēdēju un plati smaidīju..

es arii.. :D saakumaa taa :O peectam ^^ un tad paspruka veel -Yesss!Malacis!Sen jau vajadzeeja... :D

GaBy написал(а):

Būs, būs! Tas tak paredzams..

jaaa cena par nepraatu buus daarga,bet vismaz mums par prieku,jo buutiibaa shis UgunsGreeks nepastaaveetu,ja ne skatiitaaji,es arii biju starp tie,kas noziedoja,pazvaniiju gan 2 x tik,kas kopaa 2ls,bet nu vienalga.. :D un iisteniibaa viss veel labaak nekaa es gaidiiju.. :D tfu tfu,lai rezhisorei netruukst ideju.. ^^

0

68

Adrianna написал(а):

Yesss!Malacis!Sen jau vajadzeeja...

Es neko neteicu, jo oma blakus sēdēja.. :D Padomātu vēl nez ko.. :D

Adrianna написал(а):

jaaa cena par nepraatu buus daarga,bet vismaz mums par prieku,jo buutiibaa shis UgunsGreeks nepastaaveetu,ja ne skatiitaaji,es arii biju starp tie,kas noziedoja,pazvaniiju gan 2 x tik,kas kopaa 2ls,bet nu vienalga..  un iisteniibaa viss veel labaak nekaa es gaidiiju..  tfu tfu,lai rezhisorei netruukst ideju..

Hehe.. :D Es gan nenoziedoju.. :( :blush: Būtu man Ķesteris tad paticis, noteikti būtu nozdiedojusi, moš vēl kas jauns būtu, kāds puķu pods vai kas tml.. :D

0

69

GaBy написал(а):

Padomātu vēl nez ko..

Tā kā mana mamma man piekrīt šajā ziņā atļāvos neklusēt :D

GaBy написал(а):

moš vēl kas jauns būtu, kāds puķu pods vai kas tml..

varbūt arī.. :D ,bet visa štelle jau tanī,ka tik un tā nesaziedoja līdz galam un līdz ar to ltv1 pazaudēja šī seriāla pārraidīšanu,bet vismaz tv3 uzņēmās atbildību. ^^

0

70

Adrianna написал(а):

vismaz tv3 uzņēmās atbildību.

Par to es TV3 mīlu.. :D

0

71

GaBy написал(а):

Par to es TV3 mīlu..

Es arī,jo turpinājums tā prasījās,jo vispār nebija ideju,kas tad galu galā notiksies.. :D

0

72

Seriāls ar katru sēriju kļūst arvien interesantāks, piemēram Helēnas iedomas,ka Pētersoni paši būtu dedzinājuši viesnīcu,lai iznīcinātu viņas salonu. Nav taču jābūt uzņēmējam,lai saprastu,ka taču būtu stulbums.

+1

73

Terēze написал(а):

Seriāls ar katru sēriju kļūst arvien interesantāks, piemēram Helēnas iedomas,ka Pētersoni paši būtu dedzinājuši viesnīcu,lai iznīcinātu viņas salonu. Nav taču jābūt uzņēmējam,lai saprastu,ka taču būtu stulbums.

Pilnībā piekrītu! ^^

0

74

Terēze написал(а):

Seriāls ar katru sēriju kļūst arvien interesantāks,

patīk visvairāk tas,ka sērijas [ja nerādītu ieskatus,kas notiks nākamajā sērijā.. :D ] ir neparedzamas... ^^

0

75

Seriāls 3. februārī piedzīvos 1000. sēriju!

+3

76

Seriāla 17.sezona būs pēdējā!

Raksts no Skaties.lv
TV3 seriāls “UgunsGrēks” vairāk kā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām!
Kopā piedzīvoti un izdzīvoti tik daudz aizraujoši notikumi, un Latvijā mīlētā seriāla “UgunsGrēks” lielais fināls ir lieliem soļiem pietuvojies! Finālu piedzīvosim jaunajā – 17. sezonā, kas sāksies 30. janvārī, un tajā sagaidāmi pārsteidzoši notikumi, kā arī, iespējams, sen nebijušas tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem.
””UgunsGrēks” ir ilgākais un spēcīgākais Latvijā veidotais seriāls televīzijas vēsturē. Mērķtiecīgi soli pa solim esam “UgunsGrēku” stiprinājuši un virzījuši kā zīmolu, ko šodien pazīst ikviens un par to ir liels lepnums. Taču mēs arī apzināmies, ka nekas nav ilgmūžīgs un ir laikus jāprot, tāpat kā izcilam  māksliniekam, noslēgt savu meistardarbu ar spilgtu finālu un aiziet no skatuves īstajā laikā.
Un “UgunsGrēka” komanda ir ieguldījusi fantastisku darbu, kas līdz šim Latvijā nevienam nav izdevies, tāpēc es aicinu TV3 skatītājus seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla tuvošanās brīdi novērtēt kā priecīgu un atmiņām piepildītu notikumu, jo beigas vienam nozīmē sākumu kaut kam jaunam. Mēs turpinām investēt jaunā programmu saturā un jau nākamajā gadā televīzijas ekrānos nonāks jauns un oriģināls Latvijā veidots seriāls, kura aktieru sastāvs un sižetiskā līnija pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā, lai saglabātu intrigu skatītājiem līdz īstajam brīdim!” saka “MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

Отредактировано Beatrise (05.01.2017 16:20)

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » UgunsGrēks