TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - Galvenie telenoveles personāži!


Zorro - Galvenie telenoveles personāži!

Сообщений 21 страница 39 из 39

21

ooo, tas buutu fantastiski!! :) Un diezgna reāli!! :) Nu ko - gaidīsim!! :)

0

22

ai.. es nevaru sameklēt, kur es rakstīju par tiem Peniče, Rios, Meiers un favela.. nu bet labi... tā..  :temaslegta:

Osvaldo Rios ir dzimis 1960 gadā, bet Meiers 1970. gadā...!! mmm... bet te Rios ir viņa tēvs.. wow.. viņš kļuva par tēvu, kad tam bija 10 gadi... (es to saku, jo kaut kā neizskatās par tēvu, ja godīgi... īpaši ņemot vērā, ka Meksikā un visā latīnamerikā, bieži vien dzemdē ļoti vēlu...) tas tā..  :haha:
un Arturo Peniče ir dzimis 1962 gadā, taču Marlena Favela 1978. gadā - tātad 16 gadi starpība... nu vel kaut kā ir iespējams..  :rofl:   kaut arī neīpaši izskatās pēc viņas tēva, tas Peniče...  :agree:

0

23

Julia написал(а):

kaut arī neīpaši izskatās pēc viņas tēva, tas Peniče...

Nē, nu nav jau arī!!!!!!!!!!! :rofl:  Viņš ir tikai audžutēvs!!!!!!!!!!!!!!! :D

A par Meieru un Riosu - smieklīgi. Tā jau ir, ka Meiers nav tik jauniņš a Rioss vēl nav tik vecs. Bet tēvam vajadzēja būt diezgan jaunam un pievilcīgam, jo šim tak vajadzēs sievietēm sirdis laust!!!!!!!!!!! :P

0

24

albalonga написал(а):

Nē, nu nav jau arī!!!!!!!!!!!   Viņš ir tikai audžutēvs!!!!!!!

jāā, es to sapratu, ka ir viņas audžutēvs... bet tik un tā neizskatās... nu labi. viņš te labi iederās, tas Peniče  :ok: ... arī Marlēna ta nako te izskatās un tēlo... kaut man napatīk tā viņas balstiņa - "sjusi musi, pjusi sjusi.. "   :/

0

25

Julia написал(а):

kaut man napatīk tā viņas balstiņa - "sjusi musi, pjusi sjusi.. "

Nu, jā - man ar viņas balss nekad nav patikusi un tā tāda īpaša maniere, kā viņa runā. Bet Esmeraldas tēlam tas kaut kā piestāv!!! Cik sērijas noskatījies????????? :D

0

26

zini.... es nosakuma noskatijos to ko uzlika Devalit.... tos fragmentus no putfiles.com (ta laikam saucās)... tagad nolēmu sev ierakstit caur gigasize.com.... nu tak vienu epizodi (pirmo) ierakstiju un tagad tas man raksta - Download limit exceeded - paldies..., ļoti laipni...  :aggressive:  muchas gracias, muy buen!!!! yo soy muy feliz !!!

0

27

Julia написал(а):

zini.... es nosakuma noskatijos to ko uzlika Devalit.... tos fragmentus no putfiles.com (ta laikam saucās)... tagad nolēmu sev ierakstit caur gigasize.com.... nu tak vienu epizodi (pirmo) ierakstiju un tagad tas man raksta - Download limit exceeded - paldies..., ļoti laipni...    muchas gracias, muy buen!!!! yo soy muy feliz !!!

Ielikšu citu hostu linkus!!!!!!!!

0

28

ja jumms ir runa par frgmentiem tad es ari gribu izteikties=) es nevaru nevienu video noskatiities no megaupload.com!!

0

29

HuLiA написал(а):

ja jumms ir runa par frgmentiem tad es ari gribu izteikties=) es nevaru nevienu video noskatiities no megaupload.com!!

Es jau mmaarriiaa skaidroju, ka megaupload.com ir paredzētas 100 ielādes vietas Latvijai un tās parasti ir aizņemtas. Ielādē savā datorā megaupload toolbār un tad varēsi no megaupload video lādēt, pat ja visas 100 ielādes vietas būs aizņemtas. Palasi video sekcijā sadālu lūgumiem - tur esi visu to mmaarriiaa stāstīju!!!!!!!!!!!!! :yes:

0

30

Ne tikai tas! 

Julia написал(а):

tagad tas man raksta - Download limit exceeded

Ir arī limits, cik MB var lādēt. :/ pie tam man vēl reizēm ir joki ar to, ka pasaka, ka mana IP adrese jau lādē, vai tikko ir ielādējusi kaut cik tur.. =/ bet nu.. mokos, mokos un izmokos. ;) Ja ļoti grib, tad sagaidīs un dabūs. ;) par laimi pagaidām ar Zorro viss kārtībā, ielādēju sērijas veiksmīgi. ;) bet nu ar megaupload tā ir - problēmas vien. ;) toties tur diezgan ilgi saglabājas video, šķiet, salīdzinājumā ar citiem. :)

0

31

Paloma написал(а):

bet nu ar megaupload tā ir - problēmas vien.  toties tur diezgan ilgi saglabājas video, šķiet, salīdzinājumā ar citiem.

Jā, megaupload visilgāk saglabājas!!!!! Un jo vairāk cilvēku failu ielādē, jo vēl ilgāk. Citos stipri ātri linki zūd. Bet es vairāk vai mazāk ar megaupload kaut kā tieku galā!!!

0

32

Nu es arī.. ;) Man īpaši problēmu nav, esmu pieradusi jau! ;) Un ir vērts pamocīties, ja ilgāk saglabājas. ;)

0

33

lieta tāda, ka es nevaru tikt galā ar emgaupload tāpēc ka es neizmantoju Internet explorer programmu, bet gan opera.... man neiet internet explorer. (error) tāpēc es nevaru izmantot megaupload... itkā varu jebkuru citu... (vismaz vakar galu galā ielādēju visas 4 sērijas... :D tāpēc, ja var, albalonga,.... liec "zorro" , kaut kur citur bet ne megaupload.com  :neka:

0

34

Julia написал(а):

liec "zorro" , kaut kur citur bet ne megaupload.com

Es jau piektajai sērijai ieliku sendspace linku - ceru, ka ar to tev nav problēmu, bet ja kas - varu kaut kur vēl ielādēt!!!

0

35

albalonga написал(а):

Es jau piektajai sērijai ieliku sendspace linku - ceru, ka ar to tev nav problēmu, bet ja kas - varu kaut kur vēl ielādēt!!!

nēēēē... nav problēmu. vēl vairāk... es jau visas 5. sērijas noskatījos !!!!!!!!!!  :crazy:   :ok:  superīgs!!!! :D

gaidu vēl !!!!!!

Paldies...  :)

Отредактировано Julia (17.02.2007 16:59)

0

36

kur vel tagad Natalia Streignard pēc vētras filmējas kads nezin???? :rose:
laba aktrise
ar Christianu ideals pāris..

0

37

nju varetu but labs:) nju man gan patik Favela...smuka aktrise un telo ar labi

0

38

Nu... Nezinu, kurš no mums kas skatījās no sākuma cītīgi netā Zorro, skatās joprojām.. :D vīlāmies seriālā.. Vismaz man tuvu nebija tas, ko gaidīju! :/

0

39

Paloma написал(а):

Vismaz man tuvu nebija tas, ko gaidīju!

Man tāpat. Bet ja kāds skatītos - varu video tālāk ielikt - sen neesmu likusi....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - Galvenie telenoveles personāži!