TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets - atkal TV!!!!!


Amulets - atkal TV!!!!!

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

No 15. maija darbdienās plkst. 9.05 LNT

0

2

Vaiii..cik forši!!  :love: galu galā pa TV ir tiiik forši skatīties, tā ir īpatnēja atmosfēra!! :) Kaut gan vismaz mēnesi neredzēšu mācību dēļ.. kāreiz 1. sezonu, kuru gribējās noskatīties (kārtējo simto reizi :D :D )

0

3

No pirmās sezonas? :O
Super!  :love:
Noteikti centīšos skatīties  :love:
Lai gan esmu skatījusies netā, tomēr pa TV ir pavisam cita lieta  ^^

0

4

Marlena Favela написал(а):

Noteikti centīšos skatīties

Cik iepriecinoši :)  :cool:

Marlena Favela написал(а):

No pirmās sezonas?

neapgalvoju 100%, bet man radies iespaids, ka no 1. būs..

0

5

aNgeL написал(а):

neapgalvoju 100%, bet man radies iespaids, ka no 1. būs..

būtu perfekti, ja būtu no pirmās  ^^

0

6

zheel ka no riita.. =/,lai gan vasara buus,bet nu jaa patiik iet veelu guleet un izguleeties.. :)

0

7

Mjaaa.. ģeniāli. Nu vnk fantastiski. Toč neredzēšu, jo tik agri jau nu necelšos, arī ja mācības nebūs! :D

0

8

aNgeL написал(а):

No 15. maija darbdienās plkst. 9.05

Vispirms izdzirdēju mūziku un pāris reizes pamiru, pirms ieraudzīju pašu reklāmu.
Eh.. Nu, prieks, ka vismaz rāda. :)

Starp citu, LNT mājaslapā daudzi cilvēki lūdz, lai pārnes raidlaiku. Nekas nav mainījies pa šo laiku LNT politikā. :P

0

9

Nu jā, es jau arī pagaidām neredzu un kad skola beigsies nedomāju, ka celšos ( nevarēšu piecelties :) ) deviņos :(

Отредактировано Marlena Favela (21.05.2009 20:31)

0

10

LNT ir palikušas 3 sērijas, ko rādīt no 8.sezonas. Rīt vēl ir, taču no 5dienas rāda Kaislības!  :huh:
Kas notiek? Viņi rādīja visas sērijas un pēdējās divas, kas tomēr ir vissvarīgākās, neparādīs?  :O  :mad:
Kāda zina, kas notiek? :(

0

11

magone написал(а):

LNT ir palikušas 3 sērijas, ko rādīt no 8.sezonas. Rīt vēl ir, taču no 5dienas rāda Kaislības!   
Kas notiek? Viņi rādīja visas sērijas un pēdējās divas, kas tomēr ir vissvarīgākās, neparādīs?     
Kāda zina, kas notiek?

Man nebija ne jausmas , ka šitā izdara!  o.O  Wow..esmu nošokēta! Nesaprotu, kāpēc jau nepietika laika parādīt vēl 2 sērijas..

0

12

Man patīka Amuletu skatīties. Peidža, Fēbe patika visvairāk. Interesanti bija visādi dēmoni, Kouls bija īsts smukulis :D

0

13

ja kāda grib atkal skatīties Amuletu, kanāls SyFy to darba dienās (neesmu pārbaudījusi, vai arī sestdienās un svētdienās) rāda pusdeviņos no rīta, turklāt var priecāties par 2 sērijām pēc kārtas  :love:  Pašlaik ir 2.sezona!

0

14

magone написал(а):

ja kāda grib atkal skatīties Amuletu, kanāls SyFy to darba dienās (neesmu pārbaudījusi, vai arī sestdienās un svētdienās) rāda pusdeviņos no rīta, turklāt var priecāties par 2 sērijām pēc kārtas    Pašlaik ir 2.sezona!

Lai gan redzēt nesanāk, bet tāds prieks, ka rāda  ^^

nita написал(а):

Man patīka Amuletu skatīties. Peidža, Fēbe patika visvairāk. Interesanti bija visādi dēmoni, Kouls bija īsts smukulis

Cik burvīgi - vēl kāds, kuram patīk Amulets :)  :love:

0

15

nita написал(а):

Kouls bija īsts smukulis :D

Tas gan!  :D  :love:  :love:  Ak, atkal atminos viņu un Fēbi, un visu burvīgo amuleta gaisotni!  :love:  Jā, prieks, ka vēl kādam patīk Amulets. :)

Отредактировано Mariposa (03.09.2010 17:05)

0

16

Wow, Kanāls 2 rāda Amuletu plkst 18:00 un atkārtojumu ap 23:00. Šodien 1. sezonas foršā 13. sērija   :love:

+2

17

Zinu, es arī paskatos, jo man ļoti patīk un ir ļoti interesants, kaut jau esmu visu gandrīz redzējusi jau vairākas reizes, bet tāpat patīk skatīties atkal un atkal! :D Un jā, man arī patika Fēbe&Kols! ;) Viņi man arī bija mīļākais pāris šeit! :love:

Отредактировано Forsteriāna (05.01.2017 10:48)

+2

18

Iedomājies? Pirmajai sezonai nākamgad paliks 20 gadi :O Es tam nespēju noticēt :D Ļoti priecē, ka par spīti daudzajiem gadiem, televīzija arī tagad rāda šo seriālu :)
Man arī mūžam labākais pāris šeit būs Fēbe un Kouls  :love: Šonedēļ skatījos piekto sezonu un visu laiku sirds sāp par viņiem un it īpaši par Koulu, kā viņš centās Fēbes dēļ, bet bezcerīgi. Nekad nepiedošu scenāristiem šī pāra iznākumu.

+3

19

aNgeL написал(а):

Iedomājies? Pirmajai sezonai nākamgad paliks 20 gadi

Oho, tiešām!  :O Es pat nebiju to pamanījusi, bet tiešām neticami, ka tik daudz! :D

Es jau pirms kāda laba laiciņa nedaudz paskatījos visas sezonas un man ļoti patika Fēbes&Koula ainas :love: Tik tādas foršas un romantiskas, kaut reizēm bija tādas ne pārāk, bet tomēr tik skaistas :love: Man arī žēl, ka scenāristi uztaisīja tādu šī pāra iznākumu!  :disappointed: Bet vismaz atkal pa tv varēsim sekot visam līdzi kā agrāk! :)

PS. Vēl man patika arī Prū&Endijs, bet žēl, ka arī viņiem bija slikts iznākums! :disappointed:

+2

20

Man šķiet, ka Kanāls 2 ik pēc pusgada rāda Amuletu! :D  Es vismaz divas reizes pēc kārtas visas sezonas noskatījos pa to kanālu, tāpēc laikam šoreiz izlaidīšu! :D

P.S. Laikam Fēbe un Kols tiešām šī seriāla lielāka trauma. Gandrīz lielāka par Prū nāvi. :(

Отредактировано Mariposa (05.01.2017 12:06)

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets - atkal TV!!!!!