TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija


Sortilegio pamatinformācija

Сообщений 41 страница 60 из 110

41

aNgeL написал(а):

Ak, tavā parakstā viņiem tādi smaidi

Man tik ļoti patīk tās sērijas ainas, dievinu.. :love: Lai gan viņiem ir tik daudz ļoti labu ainu, ka visas nevar nekur sabāzt. :D Moš drīzumā uzburšu jaunu animāciju no kādas sērijas, kur viņi beidzot salabs un būs mīļi un jauki! :love:

0

42

GaBy написал(а):

Moš drīzumā uzburšu jaunu animāciju no kādas sērijas, kur viņi beidzot salabs un būs mīļi un jauki!

Ahh..jāa.. Būs daudz izvēles iespēju :D Ak..viņu salabšana  :love:

0

43

Es tikko uzgāju vieno no saviem vecajiem sigiem, ak Dievs. :love: Paģību gandrīz, laikam likšu to, vāāāāā.. :love:

[mēs te vienmēr netēmā iebraucam ar saviem Sortilegio sapņiem. :D]

0

44

GaBy написал(а):

[mēs te vienmēr netēmā iebraucam ar saviem Sortilegio sapņiem. :D]

Jā..es ar sāku domāt, vai tik nepārcelties uz Sorti sadaļu un neturpināt kust tur :D Laikam ziņojumi jāpārnes uz turieni :D

Jam, man ar laikam visvairāk parakstu uztaisīto ir no Sortilegio :D Parasti, kamēr skatos kādu telenoveli, tā ir parakstā, bet Sortilegio...nu principā vislaik skatos jau pusotru gadu :D

0

45

aNgeL написал(а):

Parasti, kamēr skatos kādu telenoveli, tā ir parakstā, bet Sortilegio...nu principā vislaik skatos jau pusotru gadu

Es laikam jau kuro reizi atkārtošos, ka nevienu telenoveļu pāri neesmu tā mīlējusi (drīzāk jau dievinājusi) kā viņus divus, pat Gaby ar saviem ekrāna pāriniekiem nestāv klāt šiem diviem! :D Es nezinu, laikam būs jāpasūta DVD un tad varešu kaifot visu dzīvi, nesatraucoties, ka linki nestrādā. :D

0

46

Bet dvd ir saīsinātā versija. Es intereses pēc biju ielādējusi tip 1 disku, un es biju šokā, ka tur izgrieza tik daudz Marijas Hosē un Aleksa. Pat, manuprāt, tik svarīgā aina - MH pirmo reizi ierauga Aleksu fotogrāfijā!! Un citas.
Man ir sava izgrieztā versija - kur ir visas viņu abu ainas un citas ar viņiem svarīgas. Kad uztaisīšu visus subtitrus, sarakstīšu diskos - sanāks 3 diski. Tā ka, ja kas - varu padalīties ar šo savu versiju bez liekajiem varoņiem :D

Esmu nenormāli laimiga, ka viņi arī ir Tavs mīļākais telenoveļu pāris! Tā ir svētlaime, kad atrodas vēl kāds man līdzīgs :D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

47

aNgeL написал(а):

Bet dvd ir saīsinātā versija. Es intereses pēc biju ielādējusi tip 1 disku, un es biju šokā, ka tur izgrieza tik daudz Marijas Hosē un Aleksa. Pat, manuprāt, tik svarīgā aina - MH pirmo reizi ierauga Aleksu fotogrāfijā!! Un citas.

Moš tas CD bija kkāds fail..? Nevar būt, ka tā čakarē cilvēkus! :huh: Es skatījos savu Tierra de pasiones DVD, tur it kā viss štokos..

aNgeL написал(а):

Man ir sava izgrieztā versija - kur ir visas viņu abu ainas un citas ar viņiem svarīgas. Kad uztaisīšu visus subtitrus, sarakstīšu diskos - sanāks 3 diski. Tā ka, ja kas - varu padalīties ar šo savu versiju bez liekajiem varoņiem

Labprāt!!! ^^

aNgeL написал(а):

Esmu nenormāli laimiga, ka viņi arī ir Tavs mīļākais telenoveļu pāris! Tā ir svētlaime, kad atrodas vēl kāds man līdzīgs

Awwww, super! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif Visu laiku man bija Karloss Alberto, bet nu sorry, veči, šis ir daudz labāks! ^^ :love:

0

48

GaBy написал(а):

Moš tas CD bija kkāds fail..? Nevar būt, ka tā čakarē cilvēkus! :huh: Es skatījos savu Tierra de pasiones DVD, tur it kā viss štokos..

Nu tā skaitījās saīsinātā versija. 4 dvd diski. Nezinu - varbūt ir arī pilnā, bet tad tur traki daudz diskiem jābūt. Turklāt varbūt Televisa kaut kā savādāk dara nekā Telemundo..nezinu. Bet nu anyway - es šokā, ka telenovelē par galvenajiem varoņiem, tik daudz izgriež viņus.

GaBy написал(а):

Visu laiku man bija Karloss Alberto, bet nu sorry, veči, šis ir daudz labāks! ^^ :love:

Alehandro - 4ever :D  :love:  :love: Es īstenībā šaubos, ka spēs telenovelē kāds pārspēt viņu. Tāpat jau ideāls! Bet ideālāk par ideālu laikam būt nevar :D

0

49

aNgeL написал(а):

Nu tā skaitījās saīsinātā versija. 4 dvd diski.

A viņi no abām pusēm ir? Jo man ir 4 DVD, bet no abām pusēm skatāmi.

aNgeL написал(а):

Alehandro - 4ever

Jāāāā! :love:

aNgeL написал(а):

Es īstenībā šaubos, ka spēs telenovelē kāds pārspēt viņu. Tāpat jau ideāls!

Tas gan.. :love: Lai gan manās acīd David Zapeda stāv viņam tuvu, jau pie La Fuerza del destino bannera sadaļas biju izteikusies, ka dievinu viņa iešķībo smaidiņu, nu Viljamam jau ar foršs, bet David kkā vairāk.. :love:

aNgeL написал(а):

Bet ideālāk par ideālu laikam būt nevar

Brīžiem besī Viljama pārspīlētais seksīgums fotosesijās.. :D Bet nu seriālā - ne ko pielikt, ne atņemt! :love: ^^

0

50

Laikam no 1 puses. Vismaz kopā sanāk 13 stundas.

GaBy написал(а):

Brīžiem besī Viljama pārspīlētais seksīgums fotosesijās.. :D Bet nu seriālā - ne ko pielikt, ne atņemt!

Bieži vien aktieris un varonis ir divas dažādas lietas. Turklāt Alehandro tādu fotosesiju nekad nebūtu, jo viņam vispār nepatīk fotografēties :D

Bet kā Tev paveicies, ka Tu jau tā MH un Aleksu dievini, bet neesi pat pusi noskatījusies.. Tev vēl priekšā viss pats labākais - viņas izskata izmaiņas, viņu uzticība, cīņa utt., utt.. aahh  :love: Var pat apbrīnot Tevi, jo es šādi nespētu izturēt :D

0

51

aNgeL написал(а):

Bet kā Tev paveicies, ka Tu jau tā MH un Aleksu dievini

Es jau no viņu pirmajiem saskatīšanās momentiem sāku domāt 'Awww, viņi ir tik jauki'.. :love: Dievināju MH neveiklības un Williama smaidu un izturēšanos.. :love: Kad redzēju ainu, kurā viņa izskrien ārā lietū, nokrīt zālē, raud un Alekss pieskrien viņai klāt, apskauj, es apraudājos un nodomāju, ka neviens telenoveļu pāris nav mani tik ļoti 'paķēris'.. :love: Tālākā viņas atklātība un uzticēšanās un tie mīļi forši viņu mirkļi, ak, vot tā ir dievināšana! :love: :love:
Ne pa tēmu, bet Jencarlos dziesma Mi Corazon Insiste man tieši ar MJ un Aleksu asociējas.. :love: Sevišķi piedziedājums, kur tie neskaitāmie Te amo, kā Alekss viņus jūras krastā saka MJ.. :love:

0

52

GaBy написал(а):

Ne pa tēmu, bet Jencarlos dziesma Mi Corazon Insiste man tieši ar MJ un Aleksu asociējas.. :love: Sevišķi piedziedājums, kur tie neskaitāmie Te amo, kā Alekss viņus jūras krastā saka MJ..

Šī ir labākā reklāma, lai es sāktu klausīties šo dziesmu. Vienreiz dzirdēju, bet tā pa ausu galam - nevaru taču mierīgi klausīties, man vienlaicīgi vēl 100 lietas jādara :D

Es jau no nosaukuma sapratu, ka šī ir mana telenovele :D Visu laiku brīnums, kā līdz šim nevienai nebija tāāda nosaukuma?  :love:  Nu un, protams, sižets. Es nebiju zinājusi ka ir tāds Tu o nadie vai Acapulco, cuerpo y alma  un wnk biju tādā sajūsmā, ka vispirms divi varoņi apprecas un tikai tad satiekas  :love:  Un kad iepazinos ar Aleksu.. Ahh..Es biju šokā, ka ir tāāāds varonis  :love:  :love:  :love: Vislaik baidījos, ka būs kaut kurā brīdī jāviļas Aleksā vai sižetā..bet tā tas arī nenotika, pat ja likās, ka tulīt tā būs  :love:

0

53

aNgeL написал(а):

Es jau no nosaukuma sapratu, ka šī ir mana telenovele

Es sāku skatīties, jo man nebija ko darīt un saku paldies visiem, kas man nelika neko darīt, jo man nebija ko darīt. :D

aNgeL написал(а):

Acapulco, cuerpo y alma

Biju dzirdējusi, ka ir tāda bijusi, bet nezinu neko.. :D

aNgeL написал(а):

Un kad iepazinos ar Aleksu.. Ahh..Es biju šokā, ka ir tāāāds varonis

Jāāāā.. :love:

Tikko pārskatīju visus skrīnus.. :love: Tiku līdz pludmales ainu skrīniem un nu toč Jencarlosa dziesmas klipam der. :D Jopcik, vajag jaunu klipu ar viņu ainām. :D Ahhhh.. :love:

0

54

GaBy написал(а):

Biju dzirdējusi, ka ir tāda bijusi, bet nezinu neko..

Es noskatījos kādas 6 vai 10 sērijas..tad tur kkas sajuka ar sērijām un starpā kaut kā trūka, tādēļ pametu. Galvenajās lomās Patrīcija Manterola un Sauls Lisaso (Mmm..Šī ar laba izvēle tādam varonim  :love: ) Kaut vai šo aktieru dēļ un tādēļ, ka interesanti kā tur izvērsās sižets gribētu noskatīties..ja dabūšu normāli linkus, tad gan jau.

GaBy написал(а):

Tikko pārskatīju visus skrīnus.. :love: Tiku līdz pludmales ainu skrīniem un nu toč Jencarlosa dziesmas klipam der. :D Jopcik, vajag jaunu klipu ar viņu ainām. :D Ahhhh..

Ar gribu kādreiz uztaisīt viņiem klipu :D Bet vajag kārtīgi visu izdomāt un dziesmu..Ja sākšu taisīt, tad tas būs ilgi :D

Un runājot par lietus ainu - ak, tā kāreiz ir 14. sērijā, kura mani gaida  :love: Es arī jūsmoju par šo ainu! Man pat pirmo reizi skatoties kaut kas līdzīgs asarām nāca brīdī, kad MH lūdza, lai Alehandro nemet cietumā viņas tēvu un māsu.. gribētos uzskaitīt visus mirkļus kas šajā ainā man patika, bet tikpat vienkārši var uzrakstīt visu ainu, katru vārdu, žestu.. aahh  :love:

0

55

aNgeL написал(а):

Sauls Lisaso

Wāāāh, vīrietis, kuru arī mīlu.. :love:

aNgeL написал(а):

Es arī jūsmoju par šo ainu! Man pat pirmo reizi skatoties kaut kas līdzīgs asarām nāca brīdī, kad MH lūdza, lai Alehandro nemet cietumā viņas tēvu un māsu.. gribētos uzskaitīt visus mirkļus kas šajā ainā man patika, bet tikpat vienkārši var uzrakstīt visu ainu, katru vārdu, žestu.. aahh

Ak jā.. :love: :love: Man daudzas viņu ainas uz asarām velk.. :love:

Es nesaprotu, kapēc visas sarunas mums beigu beigās nonāk pie Sortilegio..? :D Sāk par pavisam citu telenoveli, beidz ar Sortilegio un tā jau kuro reizi.. :D Interesanti.. :love: :D ^^

0

56

GaBy написал(а):

Wāāāh, vīrietis, kuru arī mīlu.. :love:

Jaāā.. es arī! It īpaši Marko Duranu no Por tu amor  :love:

GaBy написал(а):

Ak jā.. :love: :love: Man daudzas viņu ainas uz asarām velk..

Pilns emociju komplekts  :flirt:

GaBy написал(а):

Es nesaprotu, kapēc visas sarunas mums beigu beigās nonāk pie Sortilegio..? :D Sāk par pavisam citu telenoveli, beidz ar Sortilegio un tā jau kuro reizi.. :D Interesanti.. :love: :D

Well.. tādēļ ka tā ir :D Vienmēr viss tiek salīdzināts ar labāko, vai vilktas paralēles :D Un ja vēl aktieri atkārtojas..

Jamm..vislaik nosūtu ziņu un tad atceros - Ah, šis tavs aviks un paraksts!  :love:  Atceros, atceros tos  :love:  Un šī sērija.. Reāli viena no labākajām. It īpaši tas skūpsts mašīnā! Man liekas, ka uz sevis izjūtu visu to, ko MH tajā brīdī jūt :D Žaklīnas tēlojums vismaz mani te aizķēra  :love: (tāpat kā citās ainās :D)

0

57

aNgeL написал(а):

It īpaši Marko Duranu no Por tu amor

Nu man viņš spilgtāk kā Francisko no Tierra de pasiones.. :love:

aNgeL написал(а):

Vienmēr viss tiek salīdzināts ar labāko, vai vilktas paralēles

Lieliski nodefinēts! :love: :D

aNgeL написал(а):

Ah, šis tavs aviks un paraksts!

Es atradu mapītē un nodmāju 'Nē, jāuzliek!' + vēl tas teksts.. :love:

aNgeL написал(а):

Un šī sērija.. Reāli viena no labākajām. It īpaši tas skūpsts mašīnā!

Man mīļākā laikam tomēr būs tā, kur viņa viņam visu izstāstīja un tas apskāviens lietū.. :love: Tas ir tikai pagaidām!!! :D

aNgeL написал(а):

Žaklīnas tēlojums vismaz mani te aizķēra

Īstenībā viņai visas ainas lieliskas.. :love: Tik ticami tēlo, ne vienu brīdi neesmu šaubījusies par viņas tēlojumu.. :love:

0

58

GaBy написал(а):

Nu man viņš spilgtāk kā Francisko no Tierra de pasiones..

Tā kā Por tu amor redzēju vismaz 3 reizes (noteikti dažas ainas daudz vairāk), bet tierra de pasiones tikai vienreiz, tādēļ man viņš ir Marko :D

GaBy написал(а):

Man mīļākā laikam tomēr būs tā, kur viņa viņam visu izstāstīja un tas apskāviens lietū.. :love: Tas ir tikai pagaidām!!!

A man...a man nav mīļākās :D Nespēju izvēlēties :D Visas ir mīļākās :D

GaBy написал(а):

Īstenībā viņai visas ainas lieliskas.. :love: Tik ticami tēlo, ne vienu brīdi neesmu šaubījusies par viņas tēlojumu..

Īstenībā es biju domājusi, ka viņa arī ir tāda kā Marija Hosē - nu tāda kā klusa, kautrīga..Bet izskatās, ka galīgi nē, tādēļ vairāk spēju novērtēt tēlojumu.

0

59

aNgeL написал(а):

A man...a man nav mīļākās  Nespēju izvēlēties  Visas ir mīļākās

Nu man jau ar grūti izvēlēties.. :D

aNgeL написал(а):

Īstenībā es biju domājusi, ka viņa arī ir tāda kā Marija Hosē - nu tāda kā klusa, kautrīga..Bet izskatās, ka galīgi nē, tādēļ vairāk spēju novērtēt tēlojumu.

Tieši tā, man ar tā bija licies.. :) Kāda viņa bija kā Maribela, arī tāda klusa un mierīga, bet domāju, ka viņa ir ļoti foršs cilvēks.. :) Vienmēr padalās ar savām bildēm, ne visu uzzinam no medijiem, par to vislielākais prieks.. ^^

0

60

GaBy написал(а):

Tieši tā, man ar tā bija licies.. :) Kāda viņa bija kā Maribela, arī tāda klusa un mierīga, bet domāju, ka viņa ir ļoti foršs cilvēks.. :) Vienmēr padalās ar savām bildēm, ne visu uzzinam no medijiem, par to vislielākais prieks..

Jā. Arī man tāds iespaids bija, balstoties ne tikai uz Mariju Hosē, bet arī uz Maribelu. Bet intervijās viņa vienmēr tik dzīvīga, un runīgāka par visiem :D Visu laiku cenšas iebāzt kādu vārdu :D Un tik smaidīga. Vismaz tiešām rodas iespaids, ka viņa ir foršs cilvēks :) Tāds prieks, ka precēsies. Cerams, ka būs laimīga!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija