TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 2.- 5. sēriju atstāsts


Zorro 2.- 5. sēriju atstāsts

Сообщений 21 страница 37 из 37

21

Julia написал(а):

tagad es kaut ka jau nomierinājos... bet vienu dienu, sestdien laikam, es 3 sērijas vienu aiz otras noskatījos un nevarēju nomierināties, gribējās vēl un vēl...... galīgi jau...    pēc tam atgaju...

A es sestdien darbā 5 sēriju skatījos un tad sēdēju tāda visu atlikušo dienu un par Zorro vien domāju. Naktī Zorro pat sapņos redzēju, lai gan piektajā sērijā jau uzmanības centrā bija Djego, nevis Zorro :P Un rīt jau beidzot sestā sērija ar būs!!!! Super!!!!!!!!!!!
Lai gan šobrīd man vairāk Likme galvā pēc tiem taviem video, Julia, un pēc missy atstāsta. Gribu ātrāk mājās... :D

0

22

albalonga написал(а):

Lai gan šobrīd man vairāk Likme galvā pēc tiem taviem video, Julia, un pēc missy atstāsta. Gribu ātrāk mājās..

yeeaaah... man prieks, ka ari es tevi varu kaut ka iepriecināt. vismaz kaut kas... ej ātrāk mājās... met visu pie malas un ej skaties "likmi" !!!  :kiss:

0

23

sanda iemacies vinu lietu kuru es jau iemacijos "ja tu kaut ko gribi tam ir kaut kads skerslis" ik mazs ik liels bet ir :superman:  :biggrin2:  tas nav no launa prata!!=0 tas ir atklati :P

0

24

A cikos tad iet tas Zorro ??? Laikam jau no riita, kaa sapratu.. :meklet:

0

25

Ilze написал(а):

A cikos tad iet tas Zorro ??? Laikam jau no riita, kaa sapratu..

zaķīt... tu kaut ko nokavēji!!!!  :haha:  mēs to ierakstam internetā un skatamies oriģinālajā no kanāla telemundo!!!! tak čto pievienojies mūsu Zorro funu pulkam :D  :dance:

0

26

A es arī no piektdienas saktījos Zorro un pēc 5.sērijas jau iestājās atkarība. :D bet tagad arī mazliet atgāju.. ;) Bet nojaušu, ka rīt atpakaļ būs. :D
albalonga - ak, laimīgā!! A es tikai ap 5 redzēšu Zorro, Likmi vēl vēlāk.. :( Un kā lai visu dienu skolā mācās ar apziņu, ka mājās gaida 2 tāaadi seriāli?? :D gribu zināt kā Djego izlocīsies no šīs situācijas, neticu, ka atklās patiesību - nebūtu interesanti. :D

0

27

Ā, starp citu, es arī smējos, kad Alehandro stāstīja par savu "neizdevušos" dēlu.  :haha: :D

0

28

Tikai tiko sanāca laiks "Zorro" 2. sēriju noskatīties. :D
Tādā brīdī beidzās! Uhh... pašlaik velkās 3. sērija, nezinu vai neuznāks miegs un noskatīšos, bet mēģināšu izturēt. :D

Vispār man ļoti patīk-VISS! Un ar savu Esmeraldas lomu man Marlena Favela ir ļoti iepatikusies!! :) :dance:

0

29

missy написал(а):

Un ar savu Esmeraldas lomu man Marlena Favela ir ļoti iepatikusies!!

Man viņa ir vienkārši iepatikusies. :D teiksim tā - es viņu paciešu un pat ar priek uspēju uz viņu skatīties. Vo pateiktu man kāds dažas dienas atpakaļ, ka man būs tāda attieksme pret viņu - uzskatītu, ka viņam jāpaciemojas trako namā. :P

0

30

Paloma написал(а):

Man viņa ir vienkārši iepatikusies.  teiksim tā - es viņu paciešu un pat ar priek uspēju uz viņu skatīties. Vo pateiktu man kāds dažas dienas atpakaļ, ka man būs tāda attieksme pret viņu - uzskatītu, ka viņam jāpaciemojas trako namā.

Godīgi sakot viņa man ļoti nepatika, jo man nepatika seriāls "Spītējot liktenim", kurā viņa spēlēja un arī viņas loma šajā seriālā man nepatika-tā raudulīgā Natālija. Vēē. Bet kā Esmeralda... Īstenība lieliski! Viņai daudz labāk sanāk spēlēt tādu drosmīgu, bravurīgu varoni, nekā to činkstošo! Man tiešām patīk! :D  :give_heart:

0

31

Paloma написал(а):

gribu zināt kā Djego izlocīsies no šīs situācijas, neticu, ka atklās patiesību - nebūtu interesanti.

Nu protams, ka izlocīsies!!!!! Notēlos galīgu duraku, nemākuli un gļēvuli un Esmeralda padomās, ka tāds ņerga tak nevar būt drosmīgais Zorro nu nekādīgi... :rofl:  :rofl:  :rofl:

Paloma написал(а):

Ā, starp citu, es arī smējos, kad Alehandro stāstīja par savu "neizdevušos" dēlu.

Jā, tas bij fantastiski labs moments. Tā pat baigi labais moments bij, kad Garsija leca uz savu zirgu tāpat kā Zorro to bij darījis un vienkārši nogāzās uz bruģa... :haha:

Paloma написал(а):

Man viņa ir vienkārši iepatikusies.  teiksim tā - es viņu paciešu un pat ar priek uspēju uz viņu skatīties. Vo pateiktu man kāds dažas dienas atpakaļ, ka man būs tāda attieksme pret viņu - uzskatītu, ka viņam jāpaciemojas trako namā.

missy написал(а):

Godīgi sakot viņa man ļoti nepatika, jo man nepatika seriāls "Spītējot liktenim", kurā viņa spēlēja un arī viņas loma šajā seriālā man nepatika-tā raudulīgā Natālija. Vēē. Bet kā Esmeralda... Īstenība lieliski! Viņai daudz labāk sanāk spēlēt tādu drosmīgu, bravurīgu varoni, nekā to činkstošo! Man tiešām patīk!

Jums abām pilnīgi peikrītu - man ar Marlēni ir tāpat!!! Viņai tiešam piestāv šī loma - Esmeralda sanāk tāda diezgan ekscentriska, dumpinieciska, neiederīga sava laika aristokrātu labajā tonī. Un Zorro  jeb Djego šis viņas trakums tieši patīk, un arī tas, ka vienmēr ar viņu sanāk problēmas... ^_^

0

32

albalonga написал(а):

Notēlos galīgu duraku, nemākuli un gļēvuli un Esmeralda padomās, ka tāds ņerga tak nevar būt drosmīgais Zorro nu nekādīgi...

:haha:  :haha:  :rofl:

albalonga написал(а):

Tā pat baigi labais moments bij, kad Garsija leca uz savu zirgu tāpat kā Zorro to bij darījis un vienkārši nogāzās uz bruģa...

Oj, i nerunā!! Tas bija fantastiski!! :D iedomājās, ka spēj izdarīt to pāsu, ko pats ZORRO.  :rofl:

0

33

Julia написал(а):

zaķīt... tu kaut ko nokavēji!!!!    mēs to ierakstam internetā un skatamies oriģinālajā no kanāla telemundo!!!! tak čto pievienojies mūsu Zorro funu pulkam   
Подпись автора

Ups..nu galiigi dulla esmu :D :D :D Nokaveeju, nokaveeju :( Nav laika :(

0

34

Tad es saprotu... mm... šeit jau runajam par 3-5 sēriju?

P.s. atgadīnu šodien 16:20 skatamies 4 sēriju  :D

0

35

labāk atsevišķu tēmu uztaisīšu, a to te tēmā spoileri... :crazyfun:  :rofl:

0

36

albalonga
piekriitu!

0

37

Shis laikam ir pats interesantakais serials. Parasti serialos var uzminet beigas, bet shajaa es nevaru neko iedomaties.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 2.- 5. sēriju atstāsts