TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries grāmatas


The Vampire Diaries grāmatas

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

cravey написал(а):

Tieši tapē lielāks fandoms ir Delena nekā Stelena :D

nu bet vnk nevar būt neviens cits kā vien Damon, it īpaši Ian izskatā :D Manā uztverē Stefans var būt eņģelītis, bet Damons vienalga būs īstā manta, tas, kurš būs Elenai īstais. :D Savādāk nevar būt...

0

22

So called good bad boys always is the best..   :|

And Damon is the best good bad boy of all...  :love:

0

23

Siikaa написал(а):

And Damon is the best good bad boy of all...  :love:

yap http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/deb176eccc5b2890c3292e688832c639.gif

0

24

Lisa написал(а):

bet Damons vienalga būs īstā manta

Hhahahahahah, šitas i labi teikts :D

Siikaa написал(а):

So called good bad boys always is the best..   :|

Ouu, jā  :playful:

0

25

Līdz The Return: Midnight iznākšanai ir atlikušas 10 dienas!!!!
Te grāmatas apraksts!!!

The vampire love triangle that spawned hundreds of thousands of fans-and inspired a major new dramatisation shown on ITV -concludes in this powerful final volume of The Vampire Diaries. In Midnight, golden girl Elena Gilbert is back from the Dark Dimension, having successfully freed her vampire boyfriend Stefan Salvatore from imprisonment. Saving Stefan had an unlikely consequence: his vampire brother Damon Salvatore has become a mortal. While the trio reels from this latest twist, they must still deal with the demons that have taken over Elena's hometown, Fell's Church. As in every L.J. Smith novel, no matter how dark the night, there is always a happy ending. MIDNIGHT takes Elena, Stefan, and Damon to their darkest moments yet...Danger, romance, and paranormal mystery will keep readers fascinated with this captivating finale to the New York Times bestselling series.

0

26

Jap, tagad nu ir skaidrs -

Arī britiem Vampire diaries: Midnight iznāk nākamajā gadā, proti 2011. gada 3. martā!!!! :'(

0

27

Availability: Pre order - 252 days to go :'(  tas tak gandrīz gads.

0

28

Lisa написал(а):

Availability: Pre order - 252 days to go :'(  tas tak gandrīz gads.

šausmas!!! :'(
tas ir tik ilgi..... :no:

0

29

Autores mājaslapā atradu:

Midnight.  The surviving group of Fell's Church friends return to find their town in a shambles.  Meredith makes a horrifying discovery in her research and Bonnie has an out of body experience which might explain all the mayhem that is going on.  Matt faces down Caroline, while, Elena must face the most important question of her life: who does she really belong with? Stefan or Damon?

0

30

Lisa написал(а):

Elena must face the most important question of her life: who does she really belong with? Stefan or Damon?

jā, nozīmīgākais jautājums....
nevaru sagaidīt  :love:

0

31

Nja, un manuprat, pareiza izvele butu Damon. Gruti izteloties kadu citu iznakumu.

0

32

Ohhh, f**k. Izrādās pēc "Midnight" būs jauna VD triloģija. Ir jau zināms, ka grāmatu nosaukumi būs Phantom, Evensong and Eternity. Jaunās triloģijas īss synopsis:

Elena and Stefan et. al. starting at Dalcrest College, and finding themselves playing the role of Spirit Hunters (already suggested by me) or just plain hunting serial murderers who may or may not be mystical.

Un ja es pareizi tagad saprotu pēc pēdējiem jaunumiem, tad "Midnight" beigas ir pamainītas un ar kuru tad īsti Eleina paliks, mēs uzzināsim pēc VUIIII cik vēl ilga laika, vismaz 3 gadi, ja katra gramata iznāk reizi gadā. SVIESC!

Es saku, ka tās grāmatas noies pa burbuli. Ja šitā izstiepj kaut ko garumā, ta nav labi. Turklāt, ja arī Midnight beigās Eleina paliek ar Stefanu un nākamajā triloģijā šie abi ir koledžā, un Deimons tiek atstāts novārtā, tad arī noiešana pa burbuli garantēta. Šis viss laikam saistībā ar to, ka seriāls tik pašā sākumā, un ja jau skatītāji uzzinātu ar ko Eleina paliek grāmatā, tad vairs neskatītos seriālu. Anyway, te ir LJ Smitas pēdējais ziņojums:

I’ve just emerged from a very intense session of negotiation with the result that, barring my publishers rejecting Midnight, there will be a new arc of three books in The Vampire Diaries series. My choices for titles are Phantom, Evensong and Eternity, but first thing this morning my agent informed me that they are looking to me for suggestions for a name for the entire arc (the last one they called The Return). If anyone has a nice title and no use for it, email me.

0

33

cravey написал(а):

SVIESC!

Es jau nevaru Shadow Souls izlasīt.. ik pa brītiņam paņemu.. turpinu lasīt un atkal secinu, ka man riebjas, ka Elena visu laiku cenšas sevi pārliecināt, ka mīl Stefanu... Noteikti nākošās ne tik nevarētu izlasīt... Seriāls man ļoti patīk, bet grāmatas gan ne.. :)

0

34

NĒEEEEE!!!!!!!! Viņi tā nedrīkst darīt!  :'(  Jums taisnība. Tas neko labu nesola...

0

35

Lisa написал(а):

Viņi tā nedrīkst darīt!  :'(  Jums taisnība. Tas neko labu nesola...

tev nu ir taisnība. :no:

0

36

Šodien beidzot pabeidzu lasīt pirmo grāmatu. Man  iepatikās!
Laikam sākšu skatīties arī seriālu!

0

37

Inetux написал(а):

Laikam sākšu skatīties arī seriālu!

Seriāls i daudz labāks par grāmatām :)

0

38

Man bija ienākusi prātā doma arī sākt meklēt, pirkt un lasīt grāmatas, bet redzu, ka atsauksmes nav diez ko spožas..
Ja Krēslai grāmatas bija labākas par filmām, tad šeit ir otrādi. Laikam tomēr netērēšu laiku un nebojāšu labo iespaidu par seriālu. :D
Mani arī ieinteresēja, kas tur būs ar to galveno pāri.. :D Esmu konservatīvisma atbalstītājs. Es došu svētību Deimona un Elenas apvienībai tikai tad, ja šķiršanās ar Stefanu būs nesāpīga... tas nozīmē, ka,manā izpratnē,ir jābūt kādam nopietnam iemeslam, ko nekādīgi nav izraisījis Deimons.

Tad man uzradās vēl viens variants>>
Manā skatījumā šīs garumgarais stāsts varētu būt arī traģēdija. Ketrina nogalina Elenu.. un beigta balle.  :crazy:
Es tiešām neredzu attiecībām nākotni, ja Deimons paliks ar Elenu.. esmu pilnīgi drošs, ka autore izvēlēsies nonāvēt vienu no trim varoņiem. Varbūt arī Stefanu..

0

39

Atklāti sakot, vairs man nav ne jausmas, kas tur notiks, jo īpaši tagad, kad paredzēts izdot to jauno triloģiju  :sceptic:

0

40

modreits написал(а):

Laikam tomēr netērēšu laiku un nebojāšu labo iespaidu par seriālu. :D

Es izlasīju vienu grāmatu un tas arī viss, jo sapratu, ka seriāls ir labāks. It kā netā nolādēju, bet tā arī izdzēsu, jo man vairs negribējās lasīt! Pazuda interese par grāmatām, lai gan vienmēr man grāmatas patikušas labāk!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries grāmatas