TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Dear John (2010)


Dear John (2010)

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

:rofl:
par laimi TĀ man nav gadījies. Parasti vnk never vaļā.

0

22

Dear Jonh var jau novilkt, gan http://www.free-tv-video-online.info/ gan manis jau pieminētajā Newoutlaw.org, kur filma ir krievu valodā..gribēju skatities, bet nolēmu vēl nē..Tomēr pieejama kvalitāte nav īpaši spoža un man gribētos ilgāk novilcināt laiku līdz šai burvigajai filmai..!  :)

0

23

Mariposa написал(а):

gribēju skatities, bet nolēmu vēl nē..Tomēr pieejama kvalitāte nav īpaši spoža

aga, tieshii tpc arii es vel neskatos! buss vien japagaida, kamer uzradiisies labaaka kvalitaate! :)

0

24

Tikko noskatījos Dear John un varu teikt, ka manā skatijumā šī ir labākā Nikolasa Sparkas novele, nu vismaz pagaidām es tā uzskatu!
Filma izradijas daudz labāka kā gaidiju.  :)
Skaisti....skaisti un skumji  :love:  :love:  :love:  Un, arī ši filma nebija izņēmums...asarām.  :'(   Pagaidam es vairāk nevaru teikt, tikai to, ka laikam šī filma  atbilst šai atziņai no Dear John - "I finally understood what true love meant...love meant that you care for another person's happiness more than your own, no matter how painful the choices you face might be."  :love:

0

25

Šo filmu arī vakar noskatījos!

Свернутый текст

īstenībā loti nepatīk filmas, kurās darbība notiek kara zonās un tml., bet nu šeit tomēr pamatā stāsts par mīlestību. Protams, ka arī vēl viens skaists stāsts. Ļoti patīk Savannas lomas atveidotāja - viņa man iepatikās Mamma mia. Tajā filmā viņa man patika labāk nekā šeit, bet tādēļ, ka tā bija komēdija un tur savādāk jātēlo. Ļoti patika kā sākumā parādīja to sašaušanas ainu, kas ļāva uzreiz dziļāk uztvert Savannas un Džona attiecības, lai gan galā izrādījās, ka viņa vārdi bija veltīti tēvam un vispār viņš palika dzīvs. Prieks, ka laimīgas beigas. Viņi to pelnījuši. Īpaši Džons - viņš tā gaidīja katru vēstuli..visu rakstīja viņai un tāaa.. un cieta, kad saņēma to vēstuli, kurā Savanna atzinās, ka saderināta ar citu. Es tāpat kā Džons domāju, ka viņa saderinājās ar to otru, nevis ar Timu. Bija pārsteigums!

0

26

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

īstenībā loti nepatīk filmas, kurās darbība notiek kara zonās un tml., bet nu šeit tomēr pamatā stāsts par mīlestību. Protams, ka arī vēl viens skaists stāsts. Ļoti patīk Savannas lomas atveidotāja - viņa man iepatikās Mamma mia. Tajā filmā viņa man patika labāk nekā šeit, bet tādēļ, ka tā bija komēdija un tur savādāk jātēlo. Ļoti patika kā sākumā parādīja to sašaušanas ainu, kas ļāva uzreiz dziļāk uztvert Savannas un Džona attiecības, lai gan galā izrādījās, ka viņa vārdi bija veltīti tēvam un vispār viņš palika dzīvs. Prieks, ka laimīgas beigas. Viņi to pelnījuši. Īpaši Džons - viņš tā gaidīja katru vēstuli..visu rakstīja viņai un tāaa.. un cieta, kad saņēma to vēstuli, kurā Savanna atzinās, ka saderināta ar citu. Es tāpat kā Džons domāju, ka viņa saderinājās ar to otru, nevis ar Timu. Bija pārsteigums!

nu man tieši patīkm filmas kuru darbība notiek kara zonās, bet ši tieši otrādi , tik ilgi gaidīju kamēr varešu noskatīties, un arī tik smagi vīlos, akrtises un aktiera dēl es šai filmai lieku plusu un monētu lomu šajā filmā , tā monētu būšāna manā skatījumā bija filmas foršums , jo tā vispār nepatika ši filmas, ideja man patika , bet tas vis kautkā baigā jēlumā , manuprāt , iebrauca, beigas vispār man visu filmu vēl vairāk sabojāja , neiznu cik ļoti sākumā man patika , gan apati ideja gan pats stāsts, beigās ir tā ka man patika kā jau teicu tā monētu būšana un vēl mēnes aizsegšana , bet arī tas būtu, kārtējo reizi atdūros pret to ka filmas nedrīkst gaidīt , jo tieši tad viņas tevi pievils.

0

27

Свернутый текст

Nez, es laikam atšķiršos no komentāriem - wau, cik forša filma utt.. :D Ja godīgi, man nepatika.. Varbūt tāpēc, ka īsti neizpratu Savannas rīcību (turklāt man nepatīk tā aktrise..).. Mīl, bet apprecas ar citu.. Un beigas ar kkādas ar zemtekstu - imagine your own story.. :D Man likās, ka viņi nepaliks kopā, jo tomēr Savanna tik daudz sāpinājusi Džonu (omg, tas aktieris ir hot! :love:).. Māsai tomēr likās, ka paliks.. Nez, varbūt jānoskatās vēlreiz, lai saprastu visu labāk, bet šaubos.. A walk to remember tomēr ir un paliks labākā Nikolasa Spārksa ekranizētā novele.. :)

0

28

Свернутый текст
GaBy написал(а):

Ja godīgi, man nepatika.. Varbūt tāpēc, ka īsti neizpratu Savannas rīcību (turklāt man nepatīk tā aktrise..).. Mīl, bet apprecas ar citu.. Un beigas ar kkādas ar zemtekstu - imagine your own story..  Man likās, ka viņi nepaliks kopā, jo tomēr Savanna tik daudz sāpinājusi Džonu (omg, tas aktieris ir hot! ).. Māsai tomēr likās, ka paliks.. Nez, varbūt jānoskatās vēlreiz, lai saprastu visu labāk, bet šaubos..

Es ar sākumā šo nesapratu, bet man māsa bija lasījusi grāmatas, un filmā nevar saprast, ka viņš visu laiku nevis aizbrauc uz pāris mēnešiem, bet uz gadiem..
Viņš visas tās aizbraukšanas reizes ir prom vairākus gadu.. un cik tad ilgi var gaidīt.. kā arī, zinot, ka tas vīrs ir slims un kādam būs jāparūpējas par to puisīti.. tad izvēle ir likumsakarīga.. :)

0

29

Neesmu gan vēl redzējusi pēdējo filmu, bet kaut kā šīs pēdējās Spārksa ekranizācijas man tā vairs nepatīk - Message in the bottle, Walk to remember un Notebook tomēr kaut kā man šķiet citā līmenī esam...
Hm, izskatās, ka nebiju iekomentējusi, kad noskatījos šo filmu.. :D Nu jau vairs neko, tik labi neatceros vairs. Zinu, ka patika, bet nu jā.. kā jau teicu, drusku neaizsniedzās līdz augstāk minēto filmu latiņai manās acīs. :)

P.S. Attiecībā uz aktrisi - Mamma mia man viņa tiešām patika, Dear John.. vairs neatceros, bet laikam jau ok bija. Diemžēl visu iespaidu par viņu man ir sabojājusi Sarkangalvīte - to kaut kā tagad pirmo atceros, kad dzirdu viņas vāŗdu.

Отредактировано Paloma (02.07.2012 08:51)

0

30

Paloma написал(а):

P.S. Attiecībā uz aktrisi - Mamma mia man viņa tiešām patika, Dear John.. vairs neatceros, bet laikam jau ok bija. Diemžēl visu iespaidu par viņu man ir sabojājusi Sarkangalvīte - to kaut kā tagad pirmo atceros, kad dzirdu viņas vāŗdu.

sasmējos, kārtējo reizi mums ir tik atškirīgs viedoklis, jo man tieši liekas, ka mamma mia viņa vēl nebija tik laba, bet tieši ap sarka ngalvītes laiku viņa man tā pa riktīgam ir iepatikusies, un tā filma man tiktiešām arī tīk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Dear John (2010)