TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 141 страница 154 из 154

141

paskaidrojiet man, lūdzu, kas jums visiem tik ļoti patīk Turcijas dziesmā?

0

142

Norkys - pievienojos. :D

0

143

Norkys написал(а):

paskaidrojiet man, lūdzu, kas jums visiem tik ļoti patīk Turcijas dziesmā?

Nu tā ir vistīrākā gaumes lieta.. paskaidro, kas Tev patīk Krievijā vai Igaunijā!?
Man personīgi patīk viss... sākot jau ar to, ka
1. man ļoti patīk Turcija kā valsts, bet tas šoreiz nebija noteicošais;
2. manGa ir vnk spilgta grupa ar spilgtiem un kolorītiem dalībniekiem;
3. Lipīgs meldiņš, daudzveidība... turku ritmi;
4. Šovs- ar odziņu, bet reizē samērā vienkāršs un nesaraibināts;
5. Lyriki;
6. Netiešais ellīgums un rotaļīgais ļaunums, ko izstaro solists...
7. Grupa kā veselums.. liela daļa grupu, kas piedalās Eirovīzija ir izveidota tikai priekš viena pasākuma, bet šeit var just to saskaņu un gadiem nostrādāto vienotību;
8. Profesionalitāte;
9. Mazāzijas šarms;

0

144

A man vislabāk patika Ribaks pašā sākumā :D

0

145

cravey написал(а):

A man vislabāk patika Ribaks pašā sākumā :D

Man gan likās, ka šoreiz viņš dziedāja totāli šķībi un daudz, daudz sliktāk nekā pagājušajā gadā ;)

0

146

viņš ik pa laikam dzīvajā dzied šķībi, bet tas piederas pie lietas ^^

0

147

Paloma написал(а):

Nu... man galīgi nepatīk Vācijas uzvara.. Pati dziesma mani tracina un tā meitene izskatījās patizli uz skatuves.... Eh.
Tādas paša domas. :) Vācijai ir normāla dziesma, bet tā kā šogad, manuprāt, bija ļoooooti daudz labu dziesmu un talantīgu izpildītāju, man žēl, ka uzvarēja Vācija. Es viņai iedotu kādu 8-10 vietu.
Bet Latvija beidzot iedeva punktus Spānijai! :D ak, un mans spānis dabūja divas rezies dziedāt - :love:  un palika vidiņā draudzīgi kopā ar Izraēlu, kura man no vakardienas kompānijas vienīgajai patika. :D

Man spānis arī ļoti patika. :) Superīga dziesma un balss. :) Par Izraēlu domāju, ka trijnieka būs. Par 1. vietu ļoti šaubījos, jo Izraēla nav labāka vieta Eirovīzijai kara dēļ.

modreits написал(а):

Liels prieks par Rumānijas 3. vietu...

Jā, dziesma, numurs ļoti labi. :) Vēl patika tas, ka abiem izpildītājiem ir foršas balsis. Viņu dziesmu nepieder pie tām, kuru varēs dziedāt citi. :) To pašu Fairytale, domāju, ka labāk nodziedātu daudz dziedātāju, bet Rumānijas dziesmu diez vai. ;)
Man vēl ļoooti patik Armēnija - superīga dziesma un maiga balss, kura atgādina J. LO ("Que Hiciste") un Francija. :) tas dziedātājs tik aktīvi dejoja un dziedāja. Tas bija labs aerobikas kurss - kā notievēt 3 minūšu laikā... :D
Turcija arī superīga... Man daudz kas patika, arī Azerbaidžāna, jo dziesma ir tīri laba - redzams, ka profesionāli to rakstīja. :)
Nepatika Beļģija pavisam, Dānija - ABBA kopijas, turklāt ne īpaši labi dzīvajā dziedājā salīzinājuma ar to pašu Rumāniju... :) Krievijas dziesma patika, bet izpildītāja balss tembrs nepatīk, es to labāk nomainītu pret kādu citu. :)
UK un Kipra - labas dziesmas. Kipras dziedātājam skaista balss, man patīk tāds balss tembrs. ;)

0

148

rubi написал(а):

To pašu Fairytale, domāju, ka labāk nodziedātu daudz dziedātāju, bet Rumānijas dziesmu diez vai.

tā nav, es vienreiz dzirdēju to cita cilvēka izpildījumā un man galīgi nepatika :D

0

149

angelina написал(а):

tā nav, es vienreiz dzirdēju to cita cilvēka izpildījumā un man galīgi nepatika

tas ir atkarīgs no tā, kas to dziedāja. :) Manuprāt, pat tas puisi no kipras nodziedātu labāk, tīrāk - noteikti. :)

0

150

"tīrāk" nav vienīgais kritērijs. var nodziedāt tīri bet neinteresanti. tā ir Ribaka dziesma, tā jābūt.

0

151

Runājot par Eirovīziju, manas favorītvalstis ir/bija Spānija, Turcija, Grieķija, Francija un Portugāle! :love:
Spānijas dziesma tik ļoti patika, tik mīlīga! :love:
Turcijai tāds forš roķīgais gabals, patika melodija. :love:
Grieķijai un Francijai vasarīgie gabali, dejot gribējās.. :love: ^^
Portugālietei ļooooti skaista dziesma, lai gan ne vārda nesapratu! ^^

0

152

angelina написал(а):

"tīrāk" nav vienīgais kritērijs. var nodziedāt tīri bet neinteresanti

Kad es rakstīju par Ribaku, minēju - labāk, nevis interesantāk. Manā sapratnē - labāk - nozīme mūzikāli pareizi, tīri. :) Ribaks bieži kļūdas. :) Kipras dziedātājs, pēc manām domām, dzied daudz labāk. Tomēr tas nenozīmē, ka man Ribaks patīk mazāk. Viņš ir harizmatiskāks. :)

0

153

Gaume, gaume.
Man piemēram Lēna patika. Interesanta balss kā arī pati Lēna. Kaut kas tajā dziesmā bija, ka parāva, bet nu mani favorīti bija Spānija un Beļģija. Lai gan neko no Spānijas dziesmas nesapratu, bet man patika. Tam džekam ir laba balss un priekšnesums arī tāds interesants.
Beļģis jau man patīk kopš Xfactora laikiem. Arī interesanta balss = lai gan nekas īpašs bet arī labs priekšnesums.

Prieks, ka Azerbaidžāna neuzvarēja.

0

154

o aizmirsu piebilst, ka man baigi patika Turcija. Tik laba dziesma.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010