TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par šo sadaļu


Par šo sadaļu

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

nu, es vispirms iezīmēju tekstu un tad nospiežu Цитировать, kas tur pat ir zem tā raksta, kuru gribi citēt. nu, apmēram tā :D

0

22

vēlreiz, paldies! :) Laikam vārdiņu Цитировать nebiju pamanījusi!

0

23

Man jautājums, vai šajā forumā ir sadaļa veltīta ar telenovelēm saistītiem jokiem, kurioziem, parodijām? Vai nu nav, vai nevaru atrast, bet varētu izveidot, ne?

0

24

nē, nav tādas. Ja vajag - varam izveidot. Bet tikai ar tādu nosacījumu, ka tur tiks kas iekšā rakstīts, nevis tas forums kluss un nevajadzīgs stāvēs. Nezinu kāpēc, bet maz mēs šajā forumā aktīvi noveles pārspriežām - vairāk vienkārši skaitļos pļāpājam, tāpēc spēļu sadaļa ir milzīga. koijjot - tūlīt uzlikšu tevi par Usario Especial, tad varēsi izpētīt spēļu sadaļu un mūsu sarunas. Starp citu - laipni lūgta forumā. Tu varētu biki iepazīstināt ar sevi. :D

0

25

Ha, nu ko gan lai saka, esmu augusi pie tv (diemžēl tikai publiskie bezmaksas kanāli), un pēdējos gados seriālus (telenoveles, proti) neesmu varējusi skatīties, jo ltv tās rāda absolūti nepieejamos laikos.. lai gan esmu redzējusi no katras vismaz pa vienai sērijai.
Mani interesē venecuēliešu seriāli. Pirmais, ko mūžā redzēju, bija "Revanšs" (La Revancha, 1989) ar Rosalindu Serfaty, Abrilu Mendesu, Jean Carlo Simancas un Daniel Alvarado galvenajās lomās.. Domāju, ka visradošākie ir brazīļu garadarbi, pēc tam venecuēliešu... un meksikāņu... ja nu galīgi nekas cits nav pieejams. Spāņu valodu protu tieši tik daudz, lai principā saprastu, par ko ir runa, toties vairāk protu portugāļu valodu, kas man palīdz uztvert domu spāniski :D Vispār es domāju, ka telenoveles ir modernas pasakas, tāpēc ir tik skaisti :)

0

26

oho, portugāļu valodu māki. Super, super. Man portugāļu valodas noslēpumi neatklājas - respektīvi - nu nepatīk man kaut kā šitā valoda. Un Brazīlijas noveles ar ne īpaši. Tomēr Venecuēlas noveles man mēdz patikt pat ļoti, lai gan pēdējos gados pirmajā vietā man ir Telemundo noveles un tad tomēr seko Televisa.

0

27

Kaut man būtu tāda iespēja salīdzināt, bet neko daudz vairāk par Venevision un RCTV nenosauktu... tie ir tie nosaukumi, kurus es atceros :D
Jā, bet par tiem kurioziem, ja ļaudis papūlētos kaut vai savai iecienītākajai telenovelei salūkot to, ko angliski sauc par bloopers (nezinu,vai tādi ir pieejami, bet pieļauju), faktus no filmēšanas, alternatīvos variantus, varbūt tas var noderēt. teorētiski jau to varētu likt zem katras atsevišķās noveles sadaļas, bet varbūt ne..
Dotajā gadījumā vēlos padalīties ar "Toda una dama" parodiju, kas ir tiešām smieklīga, bet nezinu, kur to ievietot, vai zem sadaļas 2007. g. telenoveles vai arī tur,,kur teikts, ka to rādīs ltv7.. Un es domāju, ka tādu parodiju un joku ir daudz, ir arī par citiem seriāliem kā Hauss un Grejas anatomija u.c.

Отредактировано koijjots (12.02.2009 18:32)

0

28

nu es vairs pa tv noveles neskatos vispār - tikai netā - lielākoties velku netā noveles, kuras jauki cilvēki ieraksta, un skatos. uN TAD, KAD NOVELE NONĀK LĪDZ lnt VAI tv3 - ESM TO JAU REDZĒJUSI.  :D  Nu vispār man mēdz bieži zust interese ātri par lietām, arī novelēm - varu uzmanīgi un centīgi skatīties un tad vienā dienā vienkārši pātraukt - tā bija ar La Tormenta un arī ar Zorro, kuras vēlāk Latvijā rādīja - nu tad vismaz biki paskatījos beigas, jo ab''am novelēm daudzas sērijas netā biju skatījusies. 'Man liela nozīme ir aktieriem - kuri ir mīļie aktieri, to noveles cenšos skatīties. Mana dievinātā aktrise ir Venecuēliete Gaby Espino - viņai visas pieejamās noveles esmu redzējusi vairāk vai mazāk. Šobrīd netā skatos Dona Barbara un El Rostro de Analia - abi Telemundo ražojumi.

0

29

latvijas kanālos labums tas, ka viņas ir latviski (lai gan tulkojums, pat nespeciālistam dzirdams, ka ir pilnīgas nejēdzības tiek gvelztas, kas diez vai oriģinālā tā domāts), bet man pat nebija ienācis prātā skatīties internetā (atskaitot Toda una dama, kas mani ieintriģēja un tad nu to arī skatos). kačāt es negriu, nav arī vietas un laikietilpīgi, gribētu zināt, vai online kur var ko redzēt no latīņamerikas. It kā rctv internacional noveles bijušas internetā, bet nezinu, vai ir vēl un vai pieejamas tikai vietējiem.

0

30

nu Telemundo liek savas noveles internetā. ;)

0

31

Es tagad domāju, vai spāņu valoda atšķiras venecuēliešu izrunā un meksikāņu, man iespaidrs radies, ka venecuēlieši runā daudz neskaidrāk un s burtu reizēm vispār neizrunā.
Kā tad paliek ar to kinojoku sadaļu?

0

32

kinojoku sadaļa jau ir uzlikta.

Nu jā, venecuēlieši runā biki neskaidrāk... :D

0

33

Vēl viens jautājums no manis... spriežot pēc aktieru buķetes, sapratu, ka gribu redzēt "Amantes de luna llena", Venevision, 2000. Bet nevaru atrast, vai to var redzēt online kaut kur. Un par torentiem un tādām lietām nezinu, cik tas ir droši. Vai ir kādam zināms pārbaudīts variants, kā šito var noskatīties??

0

34

nē, šitās nekur nav. Pati esmu meklējusi, jo tur ir Gaby Espino. Ir vien tik tie video, cik tūbē un viss.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par šo sadaļu