TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El clon (Telemundo, 2010)


El clon (Telemundo, 2010)

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Izrādās, ka lietuviešu TV3 nesen sācis rādīt El Clon!

(Varu vēl piebilst, ka Lietuvā rāda šobrīd Mar de amor, Corazon salvaje (2009), Pobre diabla, Donde esta Elisa, Bella calamidades, Soy tu duena)

0

22

Tik daudz latīņamerikāņu seriālu vienlaicīgi?Lietuviešiem gan ir ko izvēlēties ko skatīties,ne tā kā pie mums,kur pašreiz no latīņamerikāņu seriāliem rāda vienīgi ''Mīlestības vārdā'' un ''Nabaga miljonāri'',lai gan runājot par pēdējo,šaubos,ka to kāds vispār skatās.

0

23

Terēze написал(а):

Tik daudz latīņamerikāņu seriālu vienlaicīgi?

Jā. Tās ir 2 kanālu telenoveles. Viņiem patiešām ir izvēle, jo telenoveles ir dažādas, kamēr pie mums ir kā ir..

0

24

2 kanālu???? Nu bļin.... man trūkst vārdu. :D ok, man tāpatās nav kad skatīties tv, bet runa nav jau par mani, bet VISPĀR. Mūsu tv3 jau cik sen telenoveli nevienu nav rādījis... :s

0

25

Paloma написал(а):

2 kanālu???? Nu bļin.... man trūkst vārdu.  ok, man tāpatās nav kad skatīties tv, bet runa nav jau par mani, bet VISPĀR. Mūsu tv3 jau cik sen telenoveli nevienu nav rādījis... :s

The same situation! Man ar nav kad skatīties, bet tīri pati apziņa, ka pie mums tikai ENDA..nu un tā Nabaga miljonāre.

0

26

Arābu frāzes, kuras izmantoja varoņi telenovelē

Salam aleikum = La paz este con vosotros
Beslama = adiós ("que la paz te acompañe")
Ghzala = gacela = guapa (siempre en femenino)
Habib = cariño (masculino)
Habibi = cariño (femenino)
La = no
Mushkil / mushkila = problema
Yalah! = ¡vamos, vete, idos!
Mezian = esta bien
Ayuni = mis ojos ( se usa para llamar cariñosamente a una persona)
Waja = OK, De acuerdo
Zwin = guapo
Zwina = guapa
Baba / abi = papa / padre
Mamma / umi = mamá / madre
Alhamdulilah = gracias a Dios
Ahlan wa sahlan = Bienvenido
Marhaba = bienvenido
Na'am, eh, aiwa = Si
Leh, la = No
Shukran = Gracias
Shukran jazeelan = Muchas Gracias
Afwan = De nada
Haraam = Pecado
Insha'Allah = Si Dios quiere/Dentro de poco.
Masha'Allah = Es obra de Allah (cuando algo muy bueno sucede o ve algo o alguien muy lindo/a)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El clon (Telemundo, 2010)