TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 122 - Founder's day (Season finale)


122 - Founder's day (Season finale)

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

:unsure:  :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:  :unsure:

0

22

Būs rīt no rīta agrāk jāpieceļas, lai noskatītos, jo sērija solās būs satraucoša.  ^^

0

23

Bāc, man šķiet, ka es sevi esmu jau tik daudz saspoilerojusi - bet tie klipiņi un info ir tādi atsevišķi mozaīkas gabaliņi, kas liekas nekādi nesaiet kopā - tapē NEŽĒLĪGI gribu redzēt to "puzles" kopainu!!! 5h 24min vēl :crazyfun:

0

24

Esmu šokā  o.O ...

0

25

Es arī esmu šokā! Beigas tiešām nevarēja paredzēt!!! Ļaunākais, ka lai uzzinātu turpinājumu būs tik ilgi jāgaida.

0

26

Lisa написал(а):

Ļaunākais, ka lai uzzinātu turpinājumu būs tik ilgi jāgaida.

Vai ne?! Tagad pats trakākais priekšā - gaidīšana. Bāc, tagad, kad esmu nomierinājusies, man žēl tikai vienu - Deimona, un to, ka tos skaistos vārdus nedzirdēja Eleina  :'( Viņš burtiski visu sevi tajos vārdos izlika  :'( Par skūpstu - es no vienas puses priecājos. Tas būtu bijis ni tudi ni sudi pēc tam kad Eleina kādas reizes 4 Stefanam apgalvoja, ka mīl viņu (kas man arī besīja laukā - pēdējās sērijās viņai visu laiku jāpārliecina Stefans, ka viņa viņu mīl, kas tas par vīrieti johaidī?!!!!). Anyways, es sevi to 4 mēnešu laikā mierīgi varu apmānīt, ka tā bija Eleina :D Galvenais, kas to dara iespējamu ir tā Deimona maigā attieksme, tā vilcināšanās pirms tam, nepārliecinātība mazliet... Tas mums deva tādu kā priekšstatu kā tas būs, ka tā patiešām būs Eleina  :love:
A līdz tam jādzīvo uz TVD maratoniem, fanfikšeniem un video montāžām :D Turklāt vasarā laiku aizņems arī True Blood, kur šosezon būs daudz Erika/Sukijas momentu :playful: Visā visumā, domāju, ka mierīgi sagaidīsim septembri ;) Vasarā arī jāienākas spoilerīšiem būs, kad filmēšana sāksies (jūnija beigas/jūlija sākums).

0

27

cravey написал(а):

Eleina kādas reizes 4 Stefanam apgalvoja, ka mīl viņu (kas man arī besīja laukā - pēdējās sērijās viņai visu laiku jāpārliecina Stefans, ka viņa viņu mīl, kas tas par vīrieti johaidī?!!!!)

Man pilnīgi rodas iespaids, ka viņa cenšas pārliecināt arī pati sevi. :D

Bet es nesaprotu, kāpēc Damons nesaprata, ka tā ir Katherien? Ņemot vērā cik ļoti viņš viņu mīlēja un to, ka viņam būtu jāpazīst arī Elena. Nez, man nepatīk doma, ka viņš viņas neatšķir līdz brīdim, kad Katherien parādīs savu īsto dabu.

cravey написал(а):

A līdz tam jādzīvo uz TVD maratoniem, fanfikšeniem un video montāžām :D

Tas gan. Varēs izanalizēt un izbaudīt katru Delena ainu.  :crazyfun: Bet Tru Blood gan man nepatīk. Noskatījos 1 sezonu un manai gaumei par perversu un amorālu. Nez, tikai manaas domas, bet es arī nespēju simpatizēt nevienam no tēliem.

0

28

Lisa написал(а):

Nez, tikai manaas domas, bet es arī nespēju simpatizēt nevienam no tēliem.

Paskaties 2. sezonu, kur ir Sukijas un Erika momenti - pilnīgs Delena variants :)

Lisa написал(а):

Bet es nesaprotu, kāpēc Damons nesaprata, ka tā ir Katherien?

Šeit fani apsriež, ka viņš beigās it kā sāka aptvert, ka kaut kas nav labi - tai brīdī, kad viņš ar pirkstiem pieskārās lūpām. Un ka vēlāk viņš varētu atgriezties mājā un izglābt Eleinu no Ketrīnas. Bet, to mēs redzēsim septembrī...

0

29

cravey написал(а):

Paskaties 2. sezonu, kur ir Sukijas un Erika momenti - pilnīgs Delena variants :)

Man bija tāpat.. pirmo sezonu noskatījos, jo maša ieteica.. man īsti nebija ko darīt, tāpēc skatījos.. viņa man apgalvoja, ka Ēriks ir vislabākais vampīrs.. un es domāju wtf? i tuvu Deimonam nestāv.. ;) Bet otrajā sezonā viņš pārliecinoši ir kļuvis par manu otru mīļāko vampīru (no tv, seriāliem un kino) tūlīt aiz Deimona :)

cravey написал(а):

Šeit fani apsriež, ka viņš beigās it kā sāka aptvert, ka kaut kas nav labi - tai brīdī, kad viņš ar pirkstiem pieskārās lūpām. Un ka vēlāk viņš varētu atgriezties mājā un izglābt Eleinu no Ketrīnas.

Man ar bija tāds iespaids, ka Deimons saprata, ka kaut kas nav tā kā vajag...

Tikai man šķiet, ka Džeremijs pamodīsies jau kā pusvampīrs un palīdzēs..  :)  Bet nu romantiskāk jau būtu, ja tas būtu Deimons...  :love:

0

30

Siikaa написал(а):

Bet otrajā sezonā viņš pārliecinoši ir kļuvis par manu otru mīļāko vampīru (no tv, seriāliem un kino) tūlīt aiz Deimona :)

Jūū, viņam raksturs tāds pats - ārēji baigais badass, a iekšēji vientuļš, alkst pēc mīlestības :) Īstenībā es baig gaidu True Blood  :crazy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 122 - Founder's day (Season finale)