TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Vampire Academy sērija


Richelle Mead - Vampire Academy sērija

Сообщений 21 страница 40 из 456

1

Fantastiska grāmatu sērija! Viss tas, ko esmu lasījusi ir mani sajūsminājis un saviļņojis līdz sirds dziļumiem, arī tauriņi vēderā lidinās pat ļoti bieži  :love: Daudzreiz labāka par TWILIGHT!
Vampire Academy series

Two races of vampires walk our world. One, the Moroi, are alive and wield elemental magical. The other, the Strigoi, are undead and evil--feeding on the innocent to survive. Rose Hathaway--a half-vampire with poor impulse control--is training to be a bodyguard for a Moroi princess. Learning to decapitate and stake is hard enough, but Rose's real danger may lie in an illicit romance with one of her instructors...

Ielādes links VA grāmatām (pdf + epub) + VA short stories + VA graphic novel (pdf) + Bloodlines pirmajām divām grāmatām (epub):

http://www.richellemead.com/images/NewVA-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/65276/300x0_cover.jpg

#1 - Vampire Academy
Lissa Dragomir is a Moroi princess: a mortal vampire with an unbreakable bond to the earth's magic. She must be protected at all times from Strigoi; the fiercest and most dangerous vampires--the ones who never die.

The powerful blend of human and vampire blood that flows through Rose Hathaway, Lissa's best friend, makes her a Dhampir; she is dedicated to a dangerous life of protecting Lissa from the Strigoi, who are hell-bent on making her one of them.

After two years of illicit freedom, Rose and Lissa are caught and dragged back to St. Vladimir's Academy, hidden in the deep forests of Montana. Rose will continue her Dhampir education. Lissa will go back to being Queen of the elite Moroi social scene. And both girls will resume breaking hearts.

Fear made Lissa and Rose run away from St. Vladimir's--but their world is fraught with danger both inside and out of the Academy's iron gates. Here, the cutthroat ranks of the Moroi perform unspeakable rituals and their secretive nature and love of the night creates an enigmatic world full of social complexities. Rose and Lissa must navigate through this dangerous world, confront the temptation of forbidden romance, and never once let their guard down, lest the Strigoi make Lissa one of them forever...

Latviskā versija:
Lisa Dragomira ir mirstīga vampīre.
Viņa nemitīgi jāsargā no visnežēlīgākajiem un bīstamākajiem vampīriem – tiem, kuri nekad nenomirs.
Roze Hetaveja ir Lisas labākā draudzene un miesassardze.
Pēc bēgšanas no mācību iestādes un divus gadus ilgušas dzīves nelikumīgā brīvībā abas meitenes tiek ar varu atvestas atpakaļ Sv. Vladimira akadēmijas dzelzs vārtu ielokā, kur viņām jāizdzīvo aizliegtas mīlas, cietsirdīgu attiecību un baisu nakts rituālu pilnā pasaulē. Pats galvenais – viņas ne mirkli nedrīkst zaudēt modrību, lai nemirstīgie vampīri nepaņemtu Lisu uz mūžiem.
Aiz dzelzs vārtiem slēpjas aizliegts kārdinājums...

Grāmatas latviešu valodas versijas izdod "Zvaigzne ABC".

http://www.richellemead.com/images/FB-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/68248/300x0_cover.jpg

#2 - Frostbite
Rose Hathaway's got serious guy trouble.  Her gorgeous tutor Dimitri has his eye on someone else, her friend Mason has a huge crush on her, and she keeps getting stuck in her best friend Lissa's head while she's making out with her boyfriend, Christian.  (So not cool).

Then a massive Strigoi attack puts St. Vladimir's on high alert, and the Academy crawls with Guardians--including the legendary Janine Hathaway...Rose's formidable, long-absent mother.  The Strigoi are closing in, and the Academy's not taking any risks.  This year, St. Vlad's annual holiday ski trip is mandatory.

But the glittering winter landscape and the posh Idaho resort only provide the illusion of safety.  When three students run away to strike back against the deadly Strigoi, Rose must join forces with Christian to rescue them.  Only this time, Rose--and her heart--are in more danger than she ever could have imagined...

Latviskā versija:
Vērienīga nemirstīgo vampīru uzbrukuma dēļ Svētā Vladimira akadēmijā tiek izziņota augstākā trauksmes pakāpe. Strigoi cenšas iznīcināt Moroi aristokrātiju, tāpēc skolēnu brīvdienu brauciens uz Aidaho sniegotajiem kalniem kļūst gandrīz vai par obligātu viņu drošības garantiju.
Tomēr Roze Hetaveja pat šādos apstākļos cīnās ar mīlas dzīves problēmām. Attiecības ar apburošo skolotāju Dimitriju nedrīkst gūt piepildījumu, turklāt viņai uzrodas konkurente.
Varētu šķist, ka Moroi slēpošanas kūrorts ir nevainojams patvērums, taču Rozei un viņas draugiem draud lielākas briesmas, nekā meitene jelkad spētu iedomāties.

http://www.richellemead.com/images/SK-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/80981/300x0_cover.jpg

#3 - Shadow Kiss
It's springtime at St. Vladimir's Academy, and Rose Hathaway is this close to graduation. Since making her first Strigoi kills, Rose hasn't been feeling quite right. She's having dark thoughts, behaving erratically, and worst of all...might be seeing ghosts.

As Rose questions her sanity, new complications arise. Lissa has begun experimenting with her magic once more, their enemy Victor Dashkov might be set free, and Rose's forbidden relationship with Dimitri is starting to heat up again. But when a deadly threat no one saw coming changes their entire world, Rose must put her own life on the line--and choose between the two people she loves most.

Latviskā versija:
Vampīru akadēmijas audzēkņiem ne brīdi nav garlaicīgi – Rozei un viņas klasesbiedriem jāsastopas ar jauniem pārbaudījumiem. Skolotāji katram dampīram piešķir vienu Moroi skolēnu, kurš dienu un nakti jāsargā. Rozi šis pārbaudījums sanikno, jo Lisai skolas vadība ir izvēlējusies nevis viņu, bet citu sargu.
Pavērsiens Rozes attiecībās ar Dimitriju, konflikti ar aristokrātiskajiem Moroi vampīriem, un grāmatas beigās – satricinošs pavērsiens, kas visiem šīs sērijas faniem liks vēl nepacietīgāk gaidīt turpinājumu...

http://www.richellemead.com/images/BP-120.jpg

#4 -  Blood Promise

Rose Hathaway's life will never be the same.

The recent attack on St. Vladimir's Academy devastated the entire Moroi world. Many are dead. And, for the few victims carried off by Strigoi, their fates are even worse. A rare tattoo now adorns Rose's neck, a mark that says she's killed far too many Strigoi to count. But only one victim matters . . . Dimitri Belikov. Rose must now choose one of two very different paths: honoring her life's vow to protect Lissa—her best friend and the last surviving Dragomir princess—or, dropping out of the Academy to strike out on her own and hunt down the man she loves. She'll have to go to the ends of the earth to find Dimitri and keep the promise he begged her to make. But the question is, when the time comes, will he want to be saved?

Now, with everything at stake—and worlds away from St. Vladimir's and her unguarded, vulnerable, and newly rebellious best friend—can Rose find the strength to destroy Dimitri? Or, will she sacrifice herself for a chance at eternal love?

http://www.richellemead.com/images/SPIRIT-120.jpg

#5 - Spirit Bound

Dimitri gave Rose the ultimate choice. But she chose wrong…

After a long and heartbreaking journey to Dimitri’s birthplace in Siberia, Rose Hathaway has finally returned to St. Vladimir’s—and to her best friend, Lissa. It is nearly graduation, and the girls can’t wait for their real lives beyond the Academy’s iron gates to begin. But Rose’s heart still aches for Dimitri, and he's out there, somewhere.

She failed to kill him when she had the chance. And now her worst fears are about to come true. Dimitri has tasted her blood, and she knows in her heart that he is hunting her. And if Rose won't join him, he won't rest until he's silenced her...forever

http://www.richellemead.com/images/LS-120.jpg
#6- Last Sacrifice

Murder. Love. Jealousy. And the ultimate sacrifice.
Now, with Rose on trial for her life and Lissa first in line for the Royal Throne, nothing will ever be the same between them.
The sixth and final book in the international bestselling Vampire Academy series will leave fans breathless to the last page.
Love and Loyalty Run Deeper Than Blood

Vampire Academy: A Graphic Novel
http://cache.reelzchannel.com/assets/content/article/Gifts-VampireAcademy-Graphic-Novel.png
Vampire Academy 1. grāmatas grafiskā versija.

Frostbite: A Graphic Novel
http://cache0.bdcdn.net/assets/images/book/medium/9781/5951/9781595144300.jpg

Vampire Academy 2. grāmatas grafiskā versija.

Shadow Kiss: A Graphic Novel
http://cache1.bdcdn.net/assets/images/book/large/9781/5951/9781595144317.jpg

Grāmata iznāk: 31.12.2013.

Vampire Academy: The Ultimate Guide
http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/x6/x33552.jpg
Sink your teeth into the perfect holiday gift and must-have collector’s item for every fan of Richelle Mead’s totally addicting Vampire Academy series.

Discover the history of St. Vladimir’s Academy, explore the dark psychology behind Rose and Lissa’s spirit bond, and find out even more illicit secrets about Moroi society. This ultimate guide will feature everything readers want and need to go even deeper into the world of Vampire Academy, Frostbite, Shadow Kiss, Blood Promise, Spirit Bound, and Last Sacrifice . . . every heartache, every betrayal, every sacrifice, and so much more!

Vampire Academy: The Official Illustrated Movie Companion
http://images6.fanpop.com/image/photos/35800000/The-Official-Illustrated-Movie-Companion-the-vampire-academy-blood-sisters-35885777-469-576.jpg
Grāmata iznāk 31.12.2013.

Vampire Academy Short story

http://www.richellemead.com/images/KFH120.jpg

Sunshine

"Sunshine" is a short story set in the Vampire Academy world and tells how Lissa's parents met and fell in love.

http://www.richellemead.com/images/foretold120.jpg

Homecoming

"Homecoming" takes places after Last Sacrifice and tells the story of Rose and Dimitri as they travel back to Russia to visit his family--and encounter some unexpected obstacles while they're there.

0

21

Jap... :)

0

22

Siikaa написал(а):

Jap... :)

:D Man jau patīk, ka mums gaumes sakrīt.

0

23

cravey написал(а):

Man jau patīk, ka mums gaumes sakrīt

Man ar... :)

0

24

Tikko palasīju interviju ar grāmatu autori, nekādus īpašos hontus nevar izvilkt, bet tik un tā interesanti :) Izvilkumi par VA:

WR: Has there ever been part of a Vampire Academy book you wish you could have re-written after publication?

RM: Nothing significant. As an author you always want to keep revising and revising, because I do write them so fast – to me there’s never enough time to fully polish them, and that’s what I wish for. I see flaws that I think one more round of editing could have fixed, but there’s nothing traumatic I did to a character that I regret. I stand by it all, all the good and bad parts.

WR: Which is your favourite Vampire Academy cover?

RM: Blood Promise.

WR: When you’ve finished the Vampire Academy series, would you consider revisiting the character’s lives in short story format?

RM: After this, there will be another 6 book cycle – there’s going to be a spin-off. I mean we’re not going to leave them, there will be more, but about a different character. Occasionally short stories will show up, but I really dislike short stories. It’s a very different writing style than a novel, people don’t know that and I don’t have the short story mindset. But one is coming out in an anthology, it’s about Lissa’s parents. I’m not a fan of how that turned out, because I just don’t like my short story style. Other people may like it, though.

WR: Can you say anything about the spin-off series?

RM: It’ll be characters people already know, the only character I’m giving up, that’s in there, is Sydney. The rest, you’ll know who lives or dies when the current books stop, and I can’t give that away.

WR: On the subject of future books, is there anything you can tell us about Spirit Bound? Is it a big Dimitri book?

RM: Oh, everyone’s in there, it’s a continuing story so it’s all the usual characters. Spirit Bound is action-packed, and there are no tragic ‘I’m going to cry’ moments in it (cerēsim, ka tā, man gribētos kaut ko labu izlasīt, jo īpaši saistībā ar Dimitrija stāvokli). Hopefully that’ll cheer people up, because I know books 3 and 4 largely, and 2, upset a lot of people. There’s nothing quite that traumatic in Spirit Bound, but there are a lot of ‘OMG I can’t believe that just happened’ moments.

WR: One of my friends read Shadow Kiss, and she was in tears. (yay, es neesmu vienīgā  :disappointed: )

RM: You could have a support club, so many people cried over it.

WR: So which is your favourite Vampire Academy book?

RM: Shadow Kiss.

Gribu 18. maiju, kad iznāk 5. grāmata!!!!  :shine:

0

25

cravey написал(а):

WR: One of my friends read Shadow Kiss, and she was in tears. (yay, es neesmu vienīgā  :disappointed: )

Neesi gan.. it kā zinot, kas notiks, domāju, ka izturēšu un neraudāšu... bet tomēr....  :'(

0

26

Siikaa написал(а):

Neesi gan.. it kā zinot, kas notiks, domāju, ka izturēšu un neraudāšu... bet tomēr....  :'(

Izlasīji jau arī trešo grāmatu?  :'(

Es kā redzi vēl augšā, izlasīju 4. grāmatu līdz 9.nodaļai. NEŽĒLĪGI gribu lasīt tālāk, bet nevar, jāiet gulēt, rīt gara diena priekšā :(

P.S - Drošības pēc, ja tu jau šonakt izlasīji arī 4. grāmatu, tad neraksti plīz šeit, kas tur notiks, gribu bez spoileriem izlasīt :)

0

27

cravey написал(а):

Drošības pēc, ja tu jau šonakt izlasīji arī 4. grāmatu, tad neraksti plīz šeit, kas tur notiks, gribu bez spoileriem izlasīt

Es vakarnakt pabeidzu trešo un ar asarainām acīm aizgāju čučēt... šodien visu nakti gatavošu darbu, kas rīt jānodod.. bet tad gan ķeršos klāt 4. grāmatai...

Šodien vēl atnāca paziņojums, ka man ir atnākusi arī pēdējā Vampire Diaries grāmatā, tā kā ir tik uz pastu jāaiziet un būs vēl kas, ko lasīt.. lai gan tagad Vampire Academy ir pirmā rindā.. :)

0

28

Es lasu 4. grāmatu, lai gan man jau būtu jāguļ. Roza nesen satika Dimitriju. Protams es apraudājos  :'( Neko nespoilerošu, pateikšu tik to, ka tās Rozas emocijas viņu redzot...bāc, es nezinu kā viņa var noturēties. Es nebūtu tik spēcīga. Aiii, nevaru. Vairāk par jebko citu es visu laiku ceru, ka būs kāds veids kā viņu atgriezt atpakaļ par damphire. Mans prāts nespēj pieņemt to, ka Dimitrijs ir ļauns, Dimitrijs nevar būt ļauns. Un lasot es ar nespēju par viņu domāt kā par Strigoi  :'(

0

29

cravey написал(а):

Mans prāts nespēj pieņemt to, ka Dimitrijs ir ļauns, Dimitrijs nevar būt ļauns. Un lasot es ar nespēju par viņu domāt kā par Strigoi

Es tai brīdī, kad viņu pārvērta, pieņēmu, ka Strigoi nemaz jau nav tik ļauni, jo Dimitrijs nevar būt ļauns..  :canthearyou:  Oh.. būs man grūti lasot grāmatu...  :'(

0

30

Es tikko pabeidzu 4.grāmatu (tā vietā, lai pildītu md LOL) Labi, ka 18. maijs jau tik tuvu, tik interesanti beidzās  :shine: Ļooooti gribas zināt tālākos notikumus.... Un man vairs Adrians nekretinē :D Tīri labi varu viņu paciest :D Bet neteikšu iemeslu, pagaidīšu kamēr tu izlasīsi 4. grāmatu :) Njā, un bij tikai viena vieta, kur es Dimitriju mazliet sāku uztvert kā ļauno, bet tik pat ātri tā sajūta arī pagaisa. Man Dimitrijs nav ļauns un nekad arī nebūs, lai kas viņš būtu.

0

31

Siikaa написал(а):

Es tai brīdī, kad viņu pārvērta, pieņēmu, ka Strigoi nemaz jau nav tik ļauni, jo Dimitrijs nevar būt ļauns..  :canthearyou:

:( Tas bija šausmīgi, es saku, man bija tā, ka es nespēju tam noticēt, t..i, es zināju, ka viņu pārvērtīs, bet bāc, autore to brīdi un visu pēc tam tik labi aprakstīja, ka man sirdi rāva laukā lasot  :'( It īpaši pēc tā, kas pirms tam bija noticis starp viņu un Rozu - tā bija tīrākā cietsirdība  :'(

Siikaa написал(а):

Oh.. būs man grūti lasot grāmatu...  :'(

Atklāti sakot, nav tik grūti. Man šķita, ka būs smagāk, bet nu, daži momenti bija tādi, kur uz pinkšķi rāva un arī notecēja tās pāris asariņas. Tak tik sāpīgi kā 3. grāmata nebija, jo īpaši beigas ieviesa tādu cerību stariņu :)

0

32

Grāmatu sērijas mājaslapa ar visādam fīčām :D
http://us.penguingroup.com/static/packa … index.html

0

33

Un šeit tīzercitāts no "Spirit bound" grāmatas:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KPW9GUY_ch0[/youtube]

0

34

Autores atbildes uz fanu jautājumiem par VA :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8B9TjikEer8[/youtube]

0

35

Izlasīju netā ielikto 5. grāmatas "Spirit bound" 1.nodaļu. Nu jā, Roza tjipa ir kopā ar Adrianu  :sceptic:  Lai gan pat šai nodaļā parādās, ka lai gan Adrians dara viņu laimīgāku, Dimitrijs paliek Dimitrijs... Ai, kā gaidu 18. maiju  :shine:

0

36

cravey написал(а):

Bet neteikšu iemeslu, pagaidīšu kamēr tu izlasīsi 4. grāmatu

Izlasīju.. tikko pabeidzu.. :)

cravey написал(а):

Tak tik sāpīgi kā 3. grāmata nebija, jo īpaši beigas ieviesa tādu cerību stariņu

Nebija gan.. ja godīgi, man viņš pat īsti nevienā brīdī nelikās ļauns.. tāds aizkaitinās un mazliet agresīvs jā.. bet ne ļauns.. un vieta, kurā viņa saņem atpakaļ savu vampīru slepkavojamo mietu ar zīmīti Love,D..... man pilnīgi sirds no prieka salecās.. :)

Es domāju, ka viss viņiem sanāks un tas charm strādās un Dimka atkal būs Dimka un viņi ar Rozu būs laimīgi..

P.S. Šodien pamanīju Vampire Academis grāmatas arī lielajā Valterā un Rapā.... pagaidām gan neiegāju Globusā un nepaskatījos, kur lētāk... Bet nu uz algas dienu sev visas iznākušās nopirkšu... šai grāmatai ir jāstāv manā grāmatu plauktā.. :D

0

37

Siikaa написал(а):

Nebija gan.. ja godīgi, man viņš pat īsti nevienā brīdī nelikās ļauns.. tāds aizkaitinās un mazliet agresīvs jā.. bet ne ļauns..

Vai ne? Man liekas, ka autore pati viņu nespēja tādu īsti ļaunu uzrakstīt :D Arī par slepkavošanu - tas vispar netiek pieminēts, I mean, of course mēs zinām, ka viņš slepkavo, bet tas netiek uzsvērts. Līdz ar to es sliecos domāt, ka tas arī ir viens no pavedieniem, kas mums ļauj cerēt uz laimīgām beigām.

Siikaa написал(а):

vieta, kurā viņa saņem atpakaļ savu vampīru slepkavojamo mietu ar zīmīti Love,D..... man pilnīgi sirds no prieka salecās.. :)

Jāāā, uii, kā es gaidu 5. grāmatu. Šodien gribēju kādu jaunu iesākt lasīt, bet nespēju, no Vampire Academy pārāk spēcīgas emocijas vēl joprojām  :love:

Siikaa написал(а):

Es domāju, ka viss viņiem sanāks un tas charm strādās un Dimka atkal būs Dimka un viņi ar Rozu būs laimīgi..

Man 4. grāmatā īstenībā šausmīgi skumīgi bija tajā ainā, kur viņā vecmāmiņa viņu nosauca par Dimku, un ka Rozai jāatrod Dimka. Tas izklausījās tik, tik... tajā brīdī man nežēlīgi gribējās, lai ar Dimku viss būtu kārtībā :( Tas bija riktīgi bēdīgi, tā iesauka viņu padara tik cilvēcīgu un tuvu, ka vnk skumīgi zināt, kas viņš ir patlaban  :'(

Siikaa написал(а):

P.S. Šodien pamanīju Vampire Academis grāmatas arī lielajā Valterā un Rapā.... pagaidām gan neiegāju Globusā un nepaskatījos, kur lētāk... Bet nu uz algas dienu sev visas iznākušās nopirkšu... šai grāmatai ir jāstāv manā grāmatu plauktā.. :D

Es ar noteikti plānoju iepirkt :shine:

Izlasīji "spirit bound" 1. nodaļu?

0

38

cravey написал(а):

Šodien gribēju kādu jaunu iesākt lasīt, bet nespēju, no Vampire Academy pārāk spēcīgas emocijas vēl joprojām

Es vēlējos iesākt Vampire Diaries jauno grāmatu, bet kaut kā rokas neceļas.. un gan jau līdz dabūšu Vampire Academies 5. grāmatu un izlasīšu, diez vai sākšu Vampire Diaries... :)

cravey написал(а):

Izlasīji "spirit bound" 1. nodaļu?

Jap.. šodien no rīta... Nu man palika žēl Adriana... jo ja Rozai sanāks un viņa varēs padarīt Dimku labu, tad Adrianam būs salauzta sirds..
Bet atkal Dimka ir Dimka... (un man šķiet, ka es jau to vairākas reizes esmu apgalvojusi...) :D
Man īstenībā ļoti patika tā "mīlestības vēstule" :D Labāk nemaz ar mīlestību nogalināšanas draudus nevar pasniegt.. :D

cravey написал(а):

Man 4. grāmatā īstenībā šausmīgi skumīgi bija tajā ainā, kur viņā vecmāmiņa viņu nosauca par Dimku

Man laikam visskumjākais brīdis bija tas, kur viņai bija jāpasaka ģimenei, ka Dimka ir Strigoi... Tieši Rozas emocijas bija tik sakāpinātas, ka sirds vai lūza... vispaŗ viņas atmiņas un domas bija ļoti emocionālas... tāpēc tad, kad viņa it kā nogalināja Dimku, es tam nespēju ticēt.. jo Dimka taču ir Dimka :D Varbūt tāpēc man tas mazais sūtījums radīja tik lielu saviļņojumu jo viņš palika dzīvs...  :love:

0

39

Siikaa написал(а):

jo Dimka taču ir Dimka :D Varbūt tāpēc man tas mazais sūtījums radīja tik lielu saviļņojumu jo viņš palika dzīvs...  :love:

UN MĒS DIMKU MĪLAM :D

Siikaa написал(а):

Jap.. šodien no rīta... Nu man palika žēl Adriana... jo ja Rozai sanāks un viņa varēs padarīt Dimku labu, tad Adrianam būs salauzta sirds..

Tas gan, ā, vo, es iepriekš teicu, ka man Adrians sāka patikt - man ļooti patika kā viņš Džilu aizstāvēja, žēl, ka viņai tikai 14 gadi  :rolleyes: Bet arī, viņiem 7 gadu šķirba, Rozai un Dimkam arī 7 gadu šķirba, kāpēc gan ne (pēc pāris gadiem), bet kaut kādus hintus mums autore varētu sniegt :crazy: . Man patīk doma par viņu pāri - Džila tāda klusa, ar godīguma sajūtu, savukārt Adrians tipisks party type, bet tāds, kurš spēj parūpēties par otru, un ja mīl, tad mīl pa īsto (kas arī ir iemesls kāpēc mēs mīlam bad boys, jo, ja viņi mīl, tad mīl ar visu savu būtību). Nu jā, pagaidām gan tas crush tikai no Džilas puses ir, Adrians ir viņas aizstāvis un varonis. Bet kas zin, kas zin, vēl mums divas grāmatas priekšā... :crazy:

Lai nu kā, galvenais lai Dimka atkal būtu damphir. Man pietrūkst vecā Dimkas  :disappointed: Un, lai viņi paliek kopā ar Rozu :) Ak jā, Kristianam un Lissai arī jāsalīgst. Viņi viens bez otra ir vnk nožēlojami!

0

40

Par grāmatām - Globusā biken lētāk sanāk :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Vampire Academy sērija