TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Vampire Academy sērija


Richelle Mead - Vampire Academy sērija

Сообщений 41 страница 60 из 456

1

Fantastiska grāmatu sērija! Viss tas, ko esmu lasījusi ir mani sajūsminājis un saviļņojis līdz sirds dziļumiem, arī tauriņi vēderā lidinās pat ļoti bieži  :love: Daudzreiz labāka par TWILIGHT!
Vampire Academy series

Two races of vampires walk our world. One, the Moroi, are alive and wield elemental magical. The other, the Strigoi, are undead and evil--feeding on the innocent to survive. Rose Hathaway--a half-vampire with poor impulse control--is training to be a bodyguard for a Moroi princess. Learning to decapitate and stake is hard enough, but Rose's real danger may lie in an illicit romance with one of her instructors...

Ielādes links VA grāmatām (pdf + epub) + VA short stories + VA graphic novel (pdf) + Bloodlines pirmajām divām grāmatām (epub):

http://www.richellemead.com/images/NewVA-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/65276/300x0_cover.jpg

#1 - Vampire Academy
Lissa Dragomir is a Moroi princess: a mortal vampire with an unbreakable bond to the earth's magic. She must be protected at all times from Strigoi; the fiercest and most dangerous vampires--the ones who never die.

The powerful blend of human and vampire blood that flows through Rose Hathaway, Lissa's best friend, makes her a Dhampir; she is dedicated to a dangerous life of protecting Lissa from the Strigoi, who are hell-bent on making her one of them.

After two years of illicit freedom, Rose and Lissa are caught and dragged back to St. Vladimir's Academy, hidden in the deep forests of Montana. Rose will continue her Dhampir education. Lissa will go back to being Queen of the elite Moroi social scene. And both girls will resume breaking hearts.

Fear made Lissa and Rose run away from St. Vladimir's--but their world is fraught with danger both inside and out of the Academy's iron gates. Here, the cutthroat ranks of the Moroi perform unspeakable rituals and their secretive nature and love of the night creates an enigmatic world full of social complexities. Rose and Lissa must navigate through this dangerous world, confront the temptation of forbidden romance, and never once let their guard down, lest the Strigoi make Lissa one of them forever...

Latviskā versija:
Lisa Dragomira ir mirstīga vampīre.
Viņa nemitīgi jāsargā no visnežēlīgākajiem un bīstamākajiem vampīriem – tiem, kuri nekad nenomirs.
Roze Hetaveja ir Lisas labākā draudzene un miesassardze.
Pēc bēgšanas no mācību iestādes un divus gadus ilgušas dzīves nelikumīgā brīvībā abas meitenes tiek ar varu atvestas atpakaļ Sv. Vladimira akadēmijas dzelzs vārtu ielokā, kur viņām jāizdzīvo aizliegtas mīlas, cietsirdīgu attiecību un baisu nakts rituālu pilnā pasaulē. Pats galvenais – viņas ne mirkli nedrīkst zaudēt modrību, lai nemirstīgie vampīri nepaņemtu Lisu uz mūžiem.
Aiz dzelzs vārtiem slēpjas aizliegts kārdinājums...

Grāmatas latviešu valodas versijas izdod "Zvaigzne ABC".

http://www.richellemead.com/images/FB-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/68248/300x0_cover.jpg

#2 - Frostbite
Rose Hathaway's got serious guy trouble.  Her gorgeous tutor Dimitri has his eye on someone else, her friend Mason has a huge crush on her, and she keeps getting stuck in her best friend Lissa's head while she's making out with her boyfriend, Christian.  (So not cool).

Then a massive Strigoi attack puts St. Vladimir's on high alert, and the Academy crawls with Guardians--including the legendary Janine Hathaway...Rose's formidable, long-absent mother.  The Strigoi are closing in, and the Academy's not taking any risks.  This year, St. Vlad's annual holiday ski trip is mandatory.

But the glittering winter landscape and the posh Idaho resort only provide the illusion of safety.  When three students run away to strike back against the deadly Strigoi, Rose must join forces with Christian to rescue them.  Only this time, Rose--and her heart--are in more danger than she ever could have imagined...

Latviskā versija:
Vērienīga nemirstīgo vampīru uzbrukuma dēļ Svētā Vladimira akadēmijā tiek izziņota augstākā trauksmes pakāpe. Strigoi cenšas iznīcināt Moroi aristokrātiju, tāpēc skolēnu brīvdienu brauciens uz Aidaho sniegotajiem kalniem kļūst gandrīz vai par obligātu viņu drošības garantiju.
Tomēr Roze Hetaveja pat šādos apstākļos cīnās ar mīlas dzīves problēmām. Attiecības ar apburošo skolotāju Dimitriju nedrīkst gūt piepildījumu, turklāt viņai uzrodas konkurente.
Varētu šķist, ka Moroi slēpošanas kūrorts ir nevainojams patvērums, taču Rozei un viņas draugiem draud lielākas briesmas, nekā meitene jelkad spētu iedomāties.

http://www.richellemead.com/images/SK-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/80981/300x0_cover.jpg

#3 - Shadow Kiss
It's springtime at St. Vladimir's Academy, and Rose Hathaway is this close to graduation. Since making her first Strigoi kills, Rose hasn't been feeling quite right. She's having dark thoughts, behaving erratically, and worst of all...might be seeing ghosts.

As Rose questions her sanity, new complications arise. Lissa has begun experimenting with her magic once more, their enemy Victor Dashkov might be set free, and Rose's forbidden relationship with Dimitri is starting to heat up again. But when a deadly threat no one saw coming changes their entire world, Rose must put her own life on the line--and choose between the two people she loves most.

Latviskā versija:
Vampīru akadēmijas audzēkņiem ne brīdi nav garlaicīgi – Rozei un viņas klasesbiedriem jāsastopas ar jauniem pārbaudījumiem. Skolotāji katram dampīram piešķir vienu Moroi skolēnu, kurš dienu un nakti jāsargā. Rozi šis pārbaudījums sanikno, jo Lisai skolas vadība ir izvēlējusies nevis viņu, bet citu sargu.
Pavērsiens Rozes attiecībās ar Dimitriju, konflikti ar aristokrātiskajiem Moroi vampīriem, un grāmatas beigās – satricinošs pavērsiens, kas visiem šīs sērijas faniem liks vēl nepacietīgāk gaidīt turpinājumu...

http://www.richellemead.com/images/BP-120.jpg

#4 -  Blood Promise

Rose Hathaway's life will never be the same.

The recent attack on St. Vladimir's Academy devastated the entire Moroi world. Many are dead. And, for the few victims carried off by Strigoi, their fates are even worse. A rare tattoo now adorns Rose's neck, a mark that says she's killed far too many Strigoi to count. But only one victim matters . . . Dimitri Belikov. Rose must now choose one of two very different paths: honoring her life's vow to protect Lissa—her best friend and the last surviving Dragomir princess—or, dropping out of the Academy to strike out on her own and hunt down the man she loves. She'll have to go to the ends of the earth to find Dimitri and keep the promise he begged her to make. But the question is, when the time comes, will he want to be saved?

Now, with everything at stake—and worlds away from St. Vladimir's and her unguarded, vulnerable, and newly rebellious best friend—can Rose find the strength to destroy Dimitri? Or, will she sacrifice herself for a chance at eternal love?

http://www.richellemead.com/images/SPIRIT-120.jpg

#5 - Spirit Bound

Dimitri gave Rose the ultimate choice. But she chose wrong…

After a long and heartbreaking journey to Dimitri’s birthplace in Siberia, Rose Hathaway has finally returned to St. Vladimir’s—and to her best friend, Lissa. It is nearly graduation, and the girls can’t wait for their real lives beyond the Academy’s iron gates to begin. But Rose’s heart still aches for Dimitri, and he's out there, somewhere.

She failed to kill him when she had the chance. And now her worst fears are about to come true. Dimitri has tasted her blood, and she knows in her heart that he is hunting her. And if Rose won't join him, he won't rest until he's silenced her...forever

http://www.richellemead.com/images/LS-120.jpg
#6- Last Sacrifice

Murder. Love. Jealousy. And the ultimate sacrifice.
Now, with Rose on trial for her life and Lissa first in line for the Royal Throne, nothing will ever be the same between them.
The sixth and final book in the international bestselling Vampire Academy series will leave fans breathless to the last page.
Love and Loyalty Run Deeper Than Blood

Vampire Academy: A Graphic Novel
http://cache.reelzchannel.com/assets/content/article/Gifts-VampireAcademy-Graphic-Novel.png
Vampire Academy 1. grāmatas grafiskā versija.

Frostbite: A Graphic Novel
http://cache0.bdcdn.net/assets/images/book/medium/9781/5951/9781595144300.jpg

Vampire Academy 2. grāmatas grafiskā versija.

Shadow Kiss: A Graphic Novel
http://cache1.bdcdn.net/assets/images/book/large/9781/5951/9781595144317.jpg

Grāmata iznāk: 31.12.2013.

Vampire Academy: The Ultimate Guide
http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/x6/x33552.jpg
Sink your teeth into the perfect holiday gift and must-have collector’s item for every fan of Richelle Mead’s totally addicting Vampire Academy series.

Discover the history of St. Vladimir’s Academy, explore the dark psychology behind Rose and Lissa’s spirit bond, and find out even more illicit secrets about Moroi society. This ultimate guide will feature everything readers want and need to go even deeper into the world of Vampire Academy, Frostbite, Shadow Kiss, Blood Promise, Spirit Bound, and Last Sacrifice . . . every heartache, every betrayal, every sacrifice, and so much more!

Vampire Academy: The Official Illustrated Movie Companion
http://images6.fanpop.com/image/photos/35800000/The-Official-Illustrated-Movie-Companion-the-vampire-academy-blood-sisters-35885777-469-576.jpg
Grāmata iznāk 31.12.2013.

Vampire Academy Short story

http://www.richellemead.com/images/KFH120.jpg

Sunshine

"Sunshine" is a short story set in the Vampire Academy world and tells how Lissa's parents met and fell in love.

http://www.richellemead.com/images/foretold120.jpg

Homecoming

"Homecoming" takes places after Last Sacrifice and tells the story of Rose and Dimitri as they travel back to Russia to visit his family--and encounter some unexpected obstacles while they're there.

0

41

cravey написал(а):

man Adrians sāka patikt - man ļooti patika kā viņš Džilu aizstāvēja, žēl, ka viņai tikai 14 gadi

Khmmm... ļoti laba doma.. varētu sanākt ļoti romantiski, jo viņa viņu jau tik ilgi mīlējusi būtu, bet viņš pēkšņi pamanītu meiteni, ko vienmēr par mazo māsiņu uzskatījis citā gaismā..  :love:

cravey написал(а):

Kristianam un Lissai arī jāsalīgst. Viņi viens bez otra ir vnk nožēlojami!

Viņiem noteikti ir jāizlīgst... citādi nemaz nevar būt... Es domāju, ka Kristians Lizai visu piedos un viss būs atkal labi, jo viņi tiešām ir radīti viens otram... :)

cravey написал(а):

Man pietrūkst vecā Dimkas

Tas gan.. bet dažos brīžos, kad viņš kā Strigoi bija kopā ar Rozu, varēja tomēr just cauri veco Dimku... bet varbūt tas tā kā tu jau teici, ka pati autore īsti nevarēja nemaz viņu par kārtīgu ļauno pataisīt.. :)

0

42

Siikaa написал(а):

Tas gan.. bet dažos brīžos, kad viņš kā Strigoi bija kopā ar Rozu, varēja tomēr just cauri veco Dimku...

Jā! Nu tas jau ir tas, ko mēs te sakām, ka nevarēja to viņa ļaunumu just. It īpaši, kad viņš turēja rokās to Oksanas gredzenu... Ak, Dimka :disappointed:

Siikaa написал(а):

varētu sanākt ļoti romantiski, jo viņa viņu jau tik ilgi mīlējusi būtu, bet viņš pēkšņi pamanītu meiteni, ko vienmēr par mazo māsiņu uzskatījis citā gaismā..

I like the way you're thinking :crazy: Me thinks the same :D

Siikaa написал(а):

Es domāju, ka Kristians Lizai visu piedos un viss būs atkal labi, jo viņi tiešām ir radīti viens otram... :)

Es domāju, ka moš Kristians viņas abas pa kluso izsekos, because no way, es ticu, ka viņš viņām abām ļaus doties prom vienām pašām :D Īstenībā man tāds čujs, ka tur visa kompānija - Roza, Lissa, Kristians, Adrians, maybe arī Džila, piedalīsies Dimkas rescue mission :D

0

43

cravey написал(а):

ka tur visa kompānija - Roza, Lissa, Kristians, Adrians, maybe arī Džila, piedalīsies Dimkas rescue mission

Nu par Adrianu gan nezinu, cik ļoti viņš gribēs piedalīties, bet gan jau viņš nespēs Rozai atteikt un palīdzēs... kā jau īsts bad boy džentlmenis.. :D
Un visi kopā viņi izglābs Dimku... un visi dzīvos laimīgi... :)

0

44

Siikaa написал(а):

Nu par Adrianu gan nezinu, cik ļoti viņš gribēs piedalīties,

Ja tur būs Roza, tad tūr būs Adrians :) Jo īpaši tagad, kad viņi tjipa skaitās kopā :)

Siikaa написал(а):

Un visi kopā viņi izglābs Dimku... un visi dzīvos laimīgi... :)

Es vot domāju, nez tā glābšana notiks jau tagad, vai tikai 6. grāmatā?! Tas būs vāks, ja līdz decembrim būs jāgaida  %-)

0

45

cravey написал(а):

nez tā glābšana notiks jau tagad, vai tikai 6. grāmatā?!

Iespējams, ka 5. grāmatā Roza un Liza noskaidros, kā vispār var izglābt Dimku un tad varbūt 6. grāmatā notiks tā īstā glābšana, kad viņas viņu noķers un visus hokus pokus veiks.. :D

Es ar negribu līdz decembrim gaidīt... ar mūsu tempiem jau vēlākais 22. maijā 5. grāmata jau būs izlasīta un :suspicious:  ... ahhh...  :no:  tikko atcerējos, ka jaunības gados gaidīju Harija Potera nākošās grāmatas, kas parasti iznāca ar gada intervāliem..   :confused:

Отредактировано Siikaa (30.04.2010 18:52)

0

46

Siikaa написал(а):

Es ar negribu līdz decembrim gaidīt... ar mūsu tempiem jau vēlākais 22. maijā 5. grāmata jau būs izlasīta un :suspicious:

Jap, tieš tā  :disappointed:

0

47

YAY, nopirku šodien visas 4 grāmatas  :crazyfun:  :love: Vislētāk ir "Jāņa Rozes" grāmatnīcā, tur dārgākās ir pa 4,99Ls, BET studentiem ar ISIC kartēm ir atlaides, tā ka ir vēl lētāk  :playful:

0

48

cravey написал(а):

Vislētāk ir "Jāņa Rozes" grāmatnīcā

Super... nākošajā nedēļas nogalē došos uz tuvāko Jāni Rozi un visas iegādāšu...  :cool:

0

49

Es arī pievienojos šīs sērijas grāmatu lasītāju pulciņam :) Nuuu traki aizraujošas grāmatas...pa 2 dienām 2 grāmatas jau izlasīju, vnk nevarēju nolikt malā :D Roza un Dimitri - :love: Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu ķerties klāt nākamajām :P

0

50

sigsaster написал(а):

Es arī pievienojos šīs sērijas grāmatu lasītāju pulciņam :) Nuuu traki aizraujošas grāmatas...pa 2 dienām 2 grāmatas jau izlasīju, vnk nevarēju nolikt malā :D Roza un Dimitri - :love: Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu ķerties klāt nākamajām :P

YAYYY, esmu priecīga par katru, kas pievienojas VA fanu pulciņam - tās grāmatas to ir pelnījušas  :jumping:

Kādas ir tavas domas par pārējiem varoņiem? Jo īpaši - kā tu uztver domu par Rozu un Adrianu? :)

0

51

cravey написал(а):

Kādas ir tavas domas par pārējiem varoņiem? Jo īpaši - kā tu uztver domu par Rozu un Adrianu? :)

Roza un Adrians....hmmm...pagaidām pēc otrās grāmatas izlasīšanas liekas neierasti, jo baigi spēcīgas emocijas palikušas ar Rozu un Dimitri :P Bet tā savādāk....jā, varētu būt viņi kopā, kaut kas starp viņiem ir, un Adrians liekas interesanta personība, bet nu tas būtu savādāk, ne tā kā Roza un Dimka. :love: Man liekas, ka vienīgais un īstais Rozai ir Dimka un pārējie būs tikai aizstājēji  :) Redzēs kādas būs Rozas un Adriana attiecības nākamajā grāmatā, varbūt tad manas domas nedaudz maainīsies :P
Baaigi patīk kā Rozas personība attīstījās šo abu grāmatu laikā un kā viņa pamazām iemīlējās Dimitrijā, viņu ainas ir vnk dievīgas, tādi emociju kāpumi un kritumi :D
Lissa - liekas jauka, bet tāda vārīga varone, vnk tik bieži netika ar sevi galā (šādu iespaidu laikam pastiprina arī Rozas spēcīgā personība). Patīkami, ka laika gaitā tomēr parādījās dažas tādas spēcīgākas rakstura šķautnes viņā.
Kristians - man jau no sākuma likās, ka viņš ar Lissu varētu būt kopā un ka nemaz tik slikts nav :D
Hmm...Mia, varone, kas man ārkārtīgi nepatika, bet kaut kā ir cerības, ka viņa mainīsies, vismaz pēc 2ās grāmatas izlasīšanas man tāds iespaids radās, tad jau redzēs kā būs.

Отредактировано sigsaster (04.05.2010 21:12)

0

52

sigsaster написал(а):

bet nu tas būtu savādāk, ne tā kā Roza un Dimka. :love: Man liekas, ka vienīgais un īstais Rozai ir Dimka un pārējie būs tikai aizstājēji  :)

Jā, es tāpat domāju, un ne es vienīgā, bet nespoilerošu tev :) Bet turies, 3. grāmata ir vissmagākā. Man ļoti kārosies zināt tavas domas pēc 3. grāmatas izlasīšanas :)

sigsaster написал(а):

Baaigi patīk kā Rozas personība attīstījās šo abu grāmatu laikā un kā viņa pamazām iemīlējās Dimitrijā, viņu ainas ir vnk dievīgas, tādi emociju kāpumi un kritumi :D

Oi, man viņu ainās no pirmās līdz 4. grāmatai visu laiku tauriņi lidinājās vēderā. It kā es Rozas vietā būtu! Sajūtas lasot ir vnk fantastiskas  :love: Un Dimitrijs, mmm, Dimka, Dimku nemīlēt nav iespējams :love:

sigsaster написал(а):

Lissa - liekas jauka, bet tāda vārīga varone, vnk tik bieži netika ar sevi galā (šādu iespaidu laikam pastiprina arī Rozas spēcīgā personība). Patīkami, ka laika gaitā tomēr parādījās dažas tādas spēcīgākas rakstura šķautnes viņā.

Jap, man ar Lissa pirmajās grāmatās likās vājāka par Rozu, pēc tam mans viedoklis par viņu uzlabojās.

sigsaster написал(а):

Hmm...Mia, varone, kas man ārkārtīgi nepatika, bet kaut kā ir cerības, ka viņa mainīsies, vismaz pēc 2ās grāmatas izlasīšanas man tāds iespaids radās, tad jau redzēs kā būs.

Mia parādās nākošajās grāmatās, ne tik bieži, bet jā, Mia ar sagādās pārsteigumus salīdzinoši ar pirmajām grāmatām.

0

53

sigsaster izlasīju tavu komentāru, gribēju atbildēt.. bet izskatās, ka Krista (cravey) visu jau ir pateikusi.. :D:D:D

cravey написал(а):

Mia parādās nākošajās grāmatās, ne tik bieži, bet jā, Mia ar sagādās pārsteigumus salīdzinoši ar pirmajām grāmatām.

Kad Mia mums tika parādīta pirmoreizi, viņa bija ļoti jauna (man šķiet 14 vai 15 gadu).. maza meitene, kas cenšas atrast savu vietu... un protams, viņa jutās nedroša un vāja, tāpēc arī uzvedās, tā kā viņa uzvedās... vēlāk Mia pieauga (man pat viņas palika ļoti žēl) un raksturs izmainījās.. Viņa atrada savu vieut un kļuva laimīga... Un man pat viņas tēls ļoti iepatikās.. :)

0

54

Siikaa написал(а):

vēlāk Mia pieauga (man pat viņas palika ļoti žēl) un raksturs izmainījās.. Viņa atrada savu vieut un kļuva laimīga... Un man pat viņas tēls ļoti iepatikās.. :)

:) Piekrītu! Šajās grāmatās tiek parādīta ne tikai galveno varoņu izaugsme, bet arī t.s. otrā plāna varoņu izaugsme ;)

0

55

cravey написал(а):

YAY, nopirku šodien visas 4 grāmatas     Vislētāk ir "Jāņa Rozes" grāmatnīcā, tur dārgākās ir pa 4,99Ls, BET studentiem ar ISIC kartēm ir atlaides, tā ka ir vēl lētāk

craveeeeeeeeeeeeeeey - es varu aizņemties? :rolleyes:
Pēc tādām atsauksmēm (īpaši jau par kaukšanu 3.grām.beigās, jā, laikam esmu mazohiste, bet man patīk grāmatas un filmas, kas man liek raudāt :D ) gribas izlasīt ^^ lai gan lielāko daļu jūsu sarunas nelasīju, lai nesalasītos spoilerus :)

0

56

Paloma написал(а):

craveeeeeeeeeeeeeeey - es varu aizņemties? :rolleyes:

Aber protams :) Vai nu tad pie Alby, vai varam kā ātrāk sarunāt un satikties ;) Šonedēļ es Rīgā būšu 5dien pēcpusdienā līdz 7dienas vakaram, aiznākamnedēļ jau no 4dienas (ja nekas nemainās) :)

0

57

hmm, nu varbūt vienkāršķais tiešām, ka iedod alby un tad es savācu kādu dienu pie viņas darbā! :) ja tā varētu ar viņu sarunāt :) nu, 5dien es varētu, bet tu laikam nepaspēsi iedot alby nemaz.... :D cikos tu vsp būsi Rīgā? :)

0

58

Paloma написал(а):

cikos tu vsp būsi Rīgā? :)

Hmm, grūti vēl pateikt, katrā ziņā ne ātrāk par kādiem 15:00. Pirmā grāmata man ir līdzi jau, ja tu uz to laiku vel esi centrā, tad varam sarunāt tikties :)
A tas par Alby bija domāts uz Eirovīzijas nakti, jo līz tam man nav plānots ar viņu tikties, it kā... Kaut gan mēs runājām par Hiacintes Burkā iespējamo vakaru, kur mēs varētu maratonēt "Smalko stilu" :D

0

59

nu tagad td jāskatās, kad sanāks moš tas smalkais vakars :D
uz 15 nebūšu, man 18:30 dejošana, ap 18 būšu centra tik droši vien... līdz tam praktizēšos :D

0

60

Paloma написал(а):

nu tagad td jāskatās, kad sanāks moš tas smalkais vakars :D

Jap, jo, piemēram, man tagad nedēļas nogales principā brīvas, nu vienīgi izņemot šo nedēļas nogali, 6dien ģēlas a 7dien spānu valodas KD jāmācās.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Vampire Academy sērija